Dr. Paul Marik: Remdesivir je toxický lék & Nemocnice brání lékařům léčit covid efektivně a levně

Ve zkratce...

Dr. Paul Marik mluví o nesprávné léčbě covidu pomocí toxického Remdesiviru a o tom, jak mu nemocnice zakázala léčit covid efektivně a bezpečně. Sdílí výsledky studie o tom, že Remdesivir zvyšuje míru úmrtí až o 3 %. Remdesivir se na covid používá i u nás v ČR. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: šTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 24. ledna 2022

Přepis:

Ron Johnson: Nyní promluví dr. Paul Marik, který obdržel lékařský diplom na Univerzitě Witwatersrand v Johannesburgu v Jižní Africe. Je odborníkem na interní lékařství, kritickou péči, neurokritickou péči a nauku o výživě. Byl profesorem medicíny a vedoucím plicní a kritické péče na Lékařské fakultě východní Virginie v Norfolku ve Virginii. Napsal přes 500 odborných článků, 80 knižních kapitol, čtyři knihy o kritické péči a byl citován více než 48,000krát v odborných publikacích. A je také jedním z těch, kteří byli perzekvováni za léčení pacientů. Dr. Mariku.

Dr. Marik: Děkuji, senátore Johnsone. Je mi ctí tu být se svými váženými kolegy. Jak jste říkal, kritickou péči jsem praktikoval na JIPce 35 let, ale nedávno jsem byl propuštěn. Pacienty s covidem jsem na JIPce léčil od března 2020. Léčil jsem mnoho stovek covidových pacientů. Takže vám mohu říct, že 4-10 % symptomatických pacientů s covidem po celém světě vyžaduje hospitalizaci. U Omikronu jsou to 2 %. V této zemi byly 4 miliony pacientů hospitalizovány s covidem. A z nich 850,000 nebožáků zemřelo. 850,000 lidí zemřelo. Tato úmrtí byla naprosto zbytečná. Směrnice NIH pro léčení pacientů s covidem zahrnuje remdesivir a malé dávky dexametazonu. Tudíž téměř každý pacient v této zemi je léčen kombinací remdesiviru a malých dávek dexametazonu. Proběhla studie zkoumající použití čtyř léků proti ebole, výsledky byly publikovány 12. prosince 2019 v New England Journal of Medicine. A to datum je důležité, protože označuje začátek covidu.

Rada monitorování bezpečnosti té studie ukončila testování remdesiviru, protože remdesivir zvyšoval riziko smrti a selhání orgánů. Byl to tak toxický lék, že Rada monitorování bezpečnosti jeho testování zastavila. Přesto v lednu a únoru 2021 NIH v předběžné studii testoval na pacientech remdesivir pro léčbu covidu. Poslední pacient byl zapsán 19. dubna 2020. O deset dní dříve, než byla studie ukončena, řekl dr. Fauci v Oválné pracovně Bílého domu, že studie přináší dobré výsledky. Dr. Fauci se ale nezmínil, že hlavní cíl této studie byl v jejím průběhu změněn. Jedná se o vědecký podvod, protože studie by nebyla pozitivní, změnili její hlavní cíl.

Původní cíl byl zaměřen na zabránění smrti a napojení na pomocnou ventilaci. S vědomím, že remdesivir tyto faktory neovlivní, přišli s falešným cílem, který nazvali doba k uzdravení, aby dokázali, že studie má nějaký přínos. A na základě toho falešného cíle remdesivir FDA schválil 20. října 2020. Pokud se podíváte na studie remdesiviru, dvě studie, které sponzoroval Gilead, ukazují snížení úmrtnosti. Avšak čtyři nezávislé studie, včetně rozsáhlé studie od WHO, ukazují naprostý opak. Remdesivir zvyšuje riziko smrti. Řeknu to znovu. Remdesivir zvyšuje riziko smrti o 3 %. Zvyšuje pravděpodobnost selhání orgánů o 20 %. Je to toxický lék. Ale jako by to nebylo dost absurdní, naše vláda poskytuje nemocnicím 20% prémii k celkovému rozpočtu, pokud předepisují remdesivir svým pacientům. Naše vláda podněcuje nemocnice, aby používaly toxický lék. Je nutné zmínit, že léčba remdesivirem stojí 3,000 dolarů. Dr. Kory mluvil o ivermektinu, který snižuje riziko úmrtí o 50 %.

A stojí WHO dva centy. Co se týče dexametazonu, to je nesprávný lék v nesprávném dávkování podávaný po nesprávnou dobu. Přesto všichni kliničtí lékaři absurdně používají tuto homeopatickou dávku dexametazonu. Proč? Protože jim to řekl NIH. Ale NIH a ostatní agentury ignorují nespočet FDA schválených léků, řádně schválených. Nejde o žádné experimentální léky, jsou levné a bezpečné a nezpochybnitelně vykazují redukci smrti pacientů na JIPkách a v nemocnicích. Existuje například 25 vysoce kvalitních studií, aby o nich lidé nepochybovali. I vysoce kvalitní studie s randomizovanými testy ukazují, že ivermektin snižuje riziko smrti o 26 %. Jedná se o nesmírně bezpečný a levný lék. Je to jeden z nejbezpečnějších léků na této planetě. Je větší riziko, že umřete po požití paralenu než po ivermektinu.

Přesto jej FDA označuje za nebezpečný koňský odčervovač. Máme spoustu, jak říkal dr. Urso a ostatní, máme spoustu léků, které se velmi osvědčily při léčbě pacientů, včetně antiandrogenu, spironolaktonu, fluvoxaminu, nitazoxanidu, melatoninu, vitaminu C a dalších. Takže otázkou je, proč jsou tyto levné, bezpečné a účinné léky ignorovány při léčbě covidu, když mohly zachránit 500,000 životů. A myslím, že dr. Kory nám řekl, proč tomu tak je. Děkuji vám.

Pokračování

Ron Johnson: Dr. Mariku.

Dr. Marik: Ano, k tomu se mohu vyjádřit, protože mě to osobně zasáhlo. Abych ukázal, že co se teď děje, nemá obdoby v dějinách lékařství na celém světě. Nyní vláda, státní agentury a nemocnice říkají doktorům, jak mají léčit. Narušují posvátný vztah pacienta s lékařem. Říkají doktorům, jak být doktorem. Povím vám, co se stalo mně. Používal jsem k léčbě kriticky nemocných na JIPce spoustu uzpůsobených léků. A tento oběžník byl poslán všem nemocnicím, ale zaměřili ho na mě osobně. A co se v něm píše? Že mohu používat remdesivir.

A budu citovat přidanou část s nepodporovanými léky, která zahrnuje léčiva, která škodí a jejichž účinnost není prokázána randomizovanými studiemi. „Tyto léky nejsou schváleny k použití k prevenci nebo léčbě covidu.“ Tento seznam zahrnuje ivermektin, bikalutamid, etopsid, fluvoxamin, dutasterid a finasterid. A aby se mi vysmáli, přidali vitamin C. Tímto mi znemožnili, abych své pacienty léčil na základě svých zkušeností. Takhle to pokračovalo. První týden na JIPce jsem nevěděl, co mám dělat, měl jsem svázané ruce. Poprvé za svou kariéru jsem nemohl být lékařem. Nemohl jsem léčit pacienty, jak jsem je léčit chtěl. Měl jsem sedm pacientů s covidem, včetně 31leté ženy. Nedovolili mi je léčit.

Musel jsem nečinně přihlížet. Musel jsem nečinně přihlížet, jak tito lidé umírají. Tak jsem nemocnici zažaloval. A víte, co udělali? Říkají tomu „vytýkací hodnocení“. Je to nechutný a zlý koncept. Obvinili mě ze sedmi odporných zločinů, které jsem měl spáchat, a že jsem takovou hrozbou pro pacienty, že mě odvolali ze služby v nemocnici, protože jsem představoval přímé nebezpečí pro tyto pacienty. Přestože mi umíralo o polovinu méně lidí než mým kolegům. Po tom vytýkacím hodnocení následovala soudní maškaráda, kde v tom pokračovali, nakonec mě z nemocnice vyhodili a vzali mi mou lékařskou licenci. Zastal jsem se práv pacientů a tahle zlá nemocnice ukončila moji lékařskou kariéru. Tohle dělají. Je to neslýchané. Je to nejprohnilejší zlo.

Dr. McCullough: Dr. Mariku, tyto případy, které vám vytýkali, byly to i necovidové případy, třeba zápaly plic nebo selhání orgánů, které jste tak léčil?

Dr. Marik: Pouze covidové.

Dr. McCullough: Takže se jednalo pouze o pacienty s covidem. U jiných jim vaše léčba nevadila. Šlo jen o pacienty s covidem.

Dr. Marik: Přesně tak.

Dr. McCullough: To jim vadilo. Jejich postupy lidem prakticky nařizují léčebný nihilismus. Abych to vysvětlil, léčebný nihilismus znamená odepřít pacientovi léčbu.

Dr. Marik: Tento dokument byl zaslán všem nemocnicím, jedná se o „Souhrnnou příručku pro léčbu covidu“, kterou použili přímo proti mně, abych nemohl používat bezpečné, účinné a levné léky. V dějinách lékařství nemá obdoby, aby mi nemocnice přikazovala, jak mám léčit. Odpírají mi právo používat bezpečné a účinné léky. A lžou, protože…

Dr. McCullough: Ale můžete používat bezpečné, účinné a levné léky na jiné nemoci, kromě covidu.

Dr. Marik: Přesně tak. U zápalu plic by to nebyl problém. Je to zaměřeno na covid.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Díky za informace, všechny údajné léčiva proti idiotismu s názvem kovid jsou toxický odpad..
    Po létě se objeví nové „generace“ spásných vakcín, začne to znovu a do toho možná budeme doma mrznout a hladovět. Toť můj výhled. Žádná „pauza“ se nekoná, kdo chce přežít, musí mít informace a připravovat se na vše, co může přijít a svoboda je pouze pomyslná. Jakmile ty loutky z celého světa zavelí „znovu kovid“, tak vězte, že si všichni vyhrnou rukávy a nasadí zase masky (kromě nás tady samozřejmě!).
    Masová psychóza a masmédia udělají své. Budou opět trpět nejvíce děti a staří lidé! Svět už nebude nikdy jako dříve. Takže, neustále buďte ostražití a pozorujte zprávy z celého světa a hlavně alternativní informace. Jen tam můžete objevit pravdu a důležité věci zachraňující vám a vaší rodině život. Od lži 11 září 2001 se svět změnil..
    Já např. dění kolem zásob potravin bedlivě sleduji od února – ještě před „konfliktem“ a věnuji tomu čas denně a sleduji informace z celého světa (viz mé příspěvky zde na fóru). Při pohledu do obchodů se situace nezdá být drastická – alespoň zatím ne. Dejte ně mě a rozdíl mezi zatím a za pár měsíců bude ohromný.. Od kovidu, umělého konfliktu (co se děje ať se to někomu líbí a nebo nelíbí, nikterak nevybočuje z jiných konfliktů, co na světě probíhají prakticky každý den), to dle mě vypadá, že začne uměle zinscenovaný „nedostatek potravin“ a je mi líto, že to musím prohlásit, ale většina světa je už stejně ztracená. A budou se za své moci pány bít až do smrti! To co jsem viděl u kovidu, vidím opět, jen s jiným názvem.. Masmédia a politické loutky dělají své. Teď máte ještě čas uvědomit si, co se děje. Začněte se připravovat na podzim a hlavně psychicky se naučte předvídat a počítat s určitou situací, co by mohla a nemusí nastat atd. Kolaps dodavatelského řetězce se u nás v ČR se objeví nejpozději v průběhu léto/podzim.. = jak už jsem zmínil, já dění kolem zásob potravin sleduji denně a připravuji se na to. Jak materiálně, skladově se zásoby potravin, paliv, vody aj., tak hlavně psychicky a nic důležitějšího, než chránit sebe, rodinu a děti není. A proto zaměřte všechnu enrgii hlavně tam. Nepolevujte, buďte stále v střehu. Není to paranoia, tohle je realita. Nesnažte se být naivní. Tahle doba je šílená..

    A zapomeňte na tu frašku s politikou, ta nic nevyřeší. Veškerá politika je jen divadlo, veškeré země jsou divadlem. Na zradu, podvody, sobectví a pokrytectví jsme si u našich politických bezpáteřních loutkek už asi zvykli…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů