Dr. Robert Malone – O Velkém resetu, covidu a informační válce

Ve zkratce...

Dr. Robert Malone v tomto rozhovoru mluví o informační válce v dnešní době, Velkém resetu, a jak dospěl k probuzení ohledně toho, co se děje.
Facebook
Telegram
VK

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 2. ledna 2022

Kdo je dr. Robert Malone?

Dr. Robert Malone je vynálezcem devíti původních patentů na mRNA vakcíny, které byly původně podány v roce 1989 (včetně myšlenky mRNA vakcín a původních pokusů o ověření principu) a RNA transfekce. Dr. Malone má téměř 100 recenzovaných publikací, které byly více než 12 000krát citovány. Od ledna 2020 vede Dr. Malone velký tým zaměřený na návrh klinického výzkumu, vývoj léčiv, počítačové modelování a mechanismy účinku léčiv pro jiní použití pro léčbu COVID-19. Dr. Malone je lékařským ředitelem projektu The Unity Project, skupiny 300 organizací z celých USA, které se staví proti povinným vakcínám proti COVID pro děti. Je také prezidentem Global Covid Summit, organizace sdružující více než 16 000 lékařů a vědců, kteří se zavázali mluvit pravdu o výzkumu a léčbě pandemie COVID.

Přepis:

Robert: Byla to série uvědomění, díky které jsem zjistil, že v tomto prostředí není žádná výhoda, být opatrný a milý. Tohle je mediální válka v plném rozsahu. Informační válka, politická válka 21. století, kterou jsme nikdy předtím nezažili. Je globálně koordinovaná. Další věc je, moje osobní cesta, jak jsem došel k uvědomění toho, co Světové ekonomické fórum skutečně představuje… A té myšlence jsem vážně odporoval. Lidé mi ze začátku říkali o velkém resetu a já to považoval za nesmysly.

Kristi: To zní jako konspirační teorie. Nový světový řád? Velký reset?

Robert: Ano, ale vše je to zdokumentované a pak vidíte, jak se to zavádí. Skupina Kanaďanů mi nedávno poslala odkazy od WEF (Světového ekonomického fóra)… to byl jeden z mých posledních tweetů, než mě zařízli. Byla tam extrémně detailní mapa všech politik a činů, které WEF podnikalo v rámci rozsáhlého spektra témat, v neposlední řadě covid-19. Je to veřejný dokument, který jednoznačně uvádí… všichni, kteří jsou v našem klubu… tohle jsou věci, které si budeme myslet, které budeme říkat, a takto budeme jednat.

To byla taková třešnička na dortu, kdy jsem zjistil: Aha, tady to je. Oni jsou na to hrdí. Neskrývají to. Tohle je vize. Je to globalistická, totalitní vize s penězi a nadvládou. Na počátku 80. let, když jsem chodil na vysokou školu, jsem studoval hodně politickou vědu. Četl jsem knihy o transnacionalismu a novém světovém řádu. Přišlo mi to fascinující, ale matoucí. Jak by se to mohlo stát? A teď vidět, jak se to v reálném čase odehrává, a to způsobem, kdy národní suverenita a vlády se stávají čím dál více zbytečnými. Jo. To je něco, co si lidé musí uvědomit. Tohle není o vakcíně. Vakcína je příznak.

Kristi: Je to mnohem větší.

Robert: To je nadějný vzkaz, teď když jdeme do nového roku. Existuje rozstoucí skupina lidí, kteří si stále více uvědomují, jak hluboce bylo s námi manipulováno.

Kristi: Řekl byste, že jste dostal červenou pilulku?

Robert: To byla multidimenzionální červená pilulka. Je to… víte.. myslel jsem si, že jsem byl probuzený… Byl jsem uvnitř toho tak dlouho, a strašně dlouho jsem pozoroval machinace Tonyho Fauciho. To je příběh o mém původu… Původní krize AIDS, která začala v roce 1983, když jsem byl v Davosu. Takže jsem viděl tu krutou politiku. Nejde o to, že jsem si toho nebyl vědom, ale předtím jsem si neuvědomoval tu kontrolu informací, která je globálně koordinovaná. Iniciativa Trusted News (důvěřovaných médií) je obrovská. A to, co to znamená… z toho se stalo ministerstvo pravdy. V plném rozsahu.

To, co teď Twitter dělá… myslím si, že jak Alex Berenson podniká tu odvážnou žalobu proti Twitteru… za mnou přišlo několik právníků kvůli tomu, že mě Twitter zrušil… to je podle mě správný výraz. Myslím si, že… lidé rozhodně už nemůžou popírat, je pro to tolik důkazů, a obliba CNN klesá… hurá… v roce 2022 možná uvidíme nějakou změnu. Co mě na Roganovi nejvíce překvapilo? Joe Rogan si je vědom všech informací. A přesto to nedává na sobě poznat. Je velmi zavázaný tomu, aby oslovil širší publikum. Pro něj je to jádro. Myšlenka toho, nepodporovat veškeré toto rozdělování. Je vědomě, záměrně léčitelem. Je velmi vycentrovaný, opravdu dobrý člověk. Je tu rostoucí hnutí a uvědomění, že součástí problému je to, jakým způsobem budujeme naše organizace, a jak obchodujeme a podnikáme. A ve velké míře. Jde o nespokojenost s tím, co lze vidět na Světovém ekonomickém fóru a CDC a celé struktuře HHS (Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb) v USA, kde máte pečlivě kontrolované informace, kde pouze jeden vůdce může mluvit, pouze jeden vůdce může zastupovat pozici. V tom bude podle mě jedna ze změn. A to rostoucí uvědomění, že tento model je dysfunkční, nefunguje a musí se napravit.

Kristi: Ve světle útoků na vás, a když vidíme, jak mainstreamová média lidi očerňuje… Změnilo to váš pohled na ostatní lidi, které média očerňují?

Robert: Naprosto.

Kristi: Protože máte lidi jako Robert F. Kennedy, mladší, nebo lidi jako Alex Jones. Přimělo vás to se zamyslet, že tito lidé možná nejsou tak šílení, jak mě k tomu možná média vedla si myslet?

Robert: Podělím se… před pár týdny jsmě měli prohlídku Kongresu. Setkal jsem se s několika senátory. Vešel jsem do kanceláře Rona Johnsona. Měl jsem v sobě mentální obraz z tisku toho, jaký Ron Johnson vlastně je. Ron Johnson je v podstatě obyčejný, středozápadní, dobrý chlápek. Je otevřený, dobrosrdečný, velmi skromný. Víte… s Kongresem mám dlouhou zkušenost a viděl jsem tam dost velká ega. Tady ale nebylo. Prostě dobrý chlap. To je… ano, probíhají tu útoky a nikdy není sranda být terčem těchto mediálních útoků. A jak víte, dokážou být občas dost zákeřní. Na sociálních sítím jsem už dlouhou dobu. A na trolly jsem si už zvykl. To dost pomohlo.

Prostě být schopen říct: Hej, na světě jsou hejtři. Takto to prostě je. Myslím si, že… pro mě to byla bez pochyby cesta probuzení. Tohle jsem nehledal a nikdy jsem to neočekával. Nacházím se uprostřed bouře odporu. To je, co to je. A jsem stále ohromen. Hluboce to změnilo můj pohled na informace, které přijímáme. Říkáte, že jsem více slyšet. Vidím to i u svých vrstevníků. Například Peter McCullough trochu ubral, ale když jste neustále pod útokem a veškeré tyto očerňující informace jsou používány proti vám, bez ohledu… Já jsem pan Malone, který tvrdí, že vynalezl… prostě tento klasický bulvární jazyk, co novináři používají proti mně… Vůbec se neohlíží na to, co jsem ve skutečnosti udělal, nikdy necitují všechny patenty… přehlíží je.

Kristi: Jak jste říkal, je to informační válka. Reuters teď jde po vás s fact-checkem, zejména týkající se přínosů a rizik (očkování) pro děti. Takže se bráníte informacemi. Povězte mi o tom, jak to probíhá?

Robert: Poté, co jsem zažil tuto věc… víte, není to férové, není to správné, není to patřičné a jim je to jedno. Na pravdě nezáleží, ale záleží na příběhu, který chtějí propagovat. Teď, když jsem tohle pákrát zažil, a měl zkušenost s fact-checkery a tou mladou reportérku z Atlantic Monthly, a viděl, jak to vše probíhá… například když Peter Navaro a já napsali Op-ed příspěvek do Washington Times, což bylo to, co vedlo k tomu článku na Atlantic Monthly… Při pohledu zpět je nyní jasné, že to mě mělo umlčet, protože jsem v té době začal mluvit o politice a kritizoval Bidenovu politiku. A kritika, kterou jsem říkal a návrh, který jsem předkládal, se v podstatě podobal Velké barringtonské deklaraci. Což je deklarace těchto třech „okrajových epidemiologů”.

Kristi: Oni jsou z Harvardu, Stanfordu… což je okrajové.

Robert: Ano. Profesoři. Takže co jsem tohle zažil… dobře, teď o mně napsali další fact-checkový článek od Reuters fact-checkingového týmu… zní to velmi oficiálně. Oni mluvili s agenturou MHRA, a MHRA je britská obdoba americké FDA. A mimochodem, MHRA až do začátku roku nedělala žádný typ regulační práce jako FDA, vše dělala Evropská Unie. MHRA jsou v tomto nováčci.

Vydali tedy prohlášení pro Reuters, ze kterého pak citovali. Bylo ve své podstatě plné chyb. Například řekli, že nedošlo k žádným úmrtím dětí… prokázat tuto nepravdu trvalo asi dvě vteřiny. Pokud nic jiného, můžete citovat několik mediálních článků z Vietnamu o čtyřech dětech, které zemřely po covid očkování. Takže… oslovil jsem svoji síť a dostal jsem obrovský objem informací o všech dětských úmrtích ve VAERS, Yellow Cards…

Otázka tedy byla, jestli je způsob, jak to použít proti fact-checkerům? Tak jsem se radil s mediálními analytiky a mediálními bojovníky, se kterými pracuji, které nebudu jmenovat, protože řídí velké společnosti, a přišli jsme se strategií. Protože když těmto fact-checkerům odpovíte a řeknete: tady je citace a tady je citace, oni to budou ignorovat. Oni zveřejní svůj útok a řeknou: Dr. Malone citoval nějaké irelevantní dokumenty, které nejsou náležitě recenzované. Očerní cokoliv, co zveřejníte, protože tady nejde o posouzení pravdy, ale o vnucování narativu. Takže co jsme udělali… a vyzývám kohokoliv, kdo je pod podobným tlakem, aby přijmul tuto strategii.

Poslal jsem fact-checkerům velmi stručný citát a řekl jsem: Moc vám děkuji za příležitost odpovědět. Vždy se snažím být milý, protože tohle se zveřejní. Můžete najít odpovědi k informacím, které hledáte, na tomto webu. Což je odkaz na rubriku očkování dětí na našem webu rwmalonemd.com. Tohle je nesouměrná válka… v podstatě jsme v partyzánské válce a musíme hrát chytře. Protože vidím, že druhá strana není obecně moc chytrá. Mají velké kladivo, mají všechny různé zdroje. Ale nezdají se být velmi chytří.

Nemáme dostatečná data… kdyby dělali svoji práci a trvali na tom, aby Pfizer provedl několikaletou studii, kterou zahájil, než aby ji po pár měsících ukončil, a naočkoval všechny z kontrolní skupiny… to byla záměrná strategie. Je spousta způsobů, jak můžete klinické testy zmanipulovat. Podle mě by nikdo neměl tyto experimentální produkty dělat povinné. Jsem přesvědčen, že to jde proti Norimberskému kodexu, Helsinské úmluvě, společnému pravidlu, Belmontské zprávě, atd. To, co se děje, je v plném rozsahu protiprávní jednání. Na webu, o kterém jsem mluvil, máme sekci s analýzou, proč to, co dělají, je protiprávní. Půjde to k Nejvyššímu soudu a uvidíme, co řekne.

Nevím, co se v roce 2022 stane. Ale na obzoru jsou pozitivní znamení. Jak víte, snažím se na věcech hledat dobrou stránku. Pokud celé tohle trauma, kterým národně a globálně procházíme, povede k uvědomění toho, jak jsme navzájem propojení, a jak potřebujeme léčení a komunitu, a jak je důležitá integrita a lidská důstojnost. Pokud tohle povede k uvědomění… To je možná naivní, extrémně optimistická, nadějná pozice v reakci na Velký reset… lidé používají výraz velké probuzení.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. tak to pan doktor také nepochopil, co je Velké probuzení, jak už to bývá PRAVDA je velice jednoduchá a stará jako lidstvo samo…také se pan doktor pohybuje v ne- správných kruzích, možná by mu pomohlo kdyby „zafilozofoval“ s Archimedem nad jeho výroky: “ Nerušte moje kruhy“ a „Dejte mi pevný bod a otočím svět“, ale může se nyní zeptat pana Eckhardta Tolleho, co JE pravda a co je VELKÉ PROBUZENÍ

 2. …bouřlivé protesty v Kazachstánu pokračují, zadrženo bylo více než 200 lidí. „Bylo zahájeno předběžné vyšetřování 13 případů násilí proti vládním úředníkům, útoků na vládní budovy..,“ uvedla tisková služba. Při nepokojích bylo zraněno celkem 95 policistů a bylo poškozeno 37 služebních vozidel, nepokoje stále pokračují:
  https://www.youtube.com/watch?v=F9TDxo7fKJ0
  https://www.youtube.com/watch?v=SAWN6nUALxE
  https://www.youtube.com/watch?v=l2gnQWRlvhc
  https://www.youtube.com/watch?v=uSVfLyBkMRU
  https://www.youtube.com/watch?v=Qv08kNB_9S8
  = Každé video má v průměru 1 minutu. Vře to všude, jen média pořád mlčí, celý svět se začíná probouzet více a více..

 3. Pana Dr.Maloneho bych se ráda zeptala, jak se může podílet dál na výrobě vakcín proti mRNA, když ví, že vládní nebo farmacetické lobby, je zneužije a přidává do nich vysílače v podobě grafenu? Ví o tom vůbec, nebo je to taky hoax?
  Jinak je dobře, že se začíná probouzet..Bude koukat, co se s jeho „dítkem“ děje po celém světě..
  Bylo by fajn, kdyby vystoupil i u nás nebo pro naši ČR, natočil video..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů