Důkazy o úmrtí a poškození způsobené COVID očkováním na Novém Zélandu – vláda vše věděla

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK

Doporučuji přečíst si úvod níže pod videem

Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 21. října 2023

Úvod k videu:

(A) Oficiální narativ: Domácí teroristka Elizabeth Jane Cooney, běžně známá jako Liz Gunn, současná konspirační teoretička a anti-očkovací aktivistka, a bývalá televizní moderátorka na Novém Zélandu šíří trvale neudržitelné dezinformace o očkování, statistikách a úmrtích v souvislosti s Covid očkováním, která nemají žádný reálný vědecký základ. Důvěřujte vědě!  Nechte se pro Vaše dobro očkovat! Očkování je bezpečné a efektivní!

(B) Neoficiální narativ: Politička a právnička z Nového Zélandu vlastním jménem Elizabeth Jane Cooney, a bývalá oblíbená moderátorka populárního snídaňového zpravodajství uměleckým jménem Liz Gunn, vydává po proběhlých volbách pro určitou část veřejnosti velmi šokující prohlášení. To se opírá o svědectví „whistleblowera“ a týká se aktuálního stavu počtu zemřelých v souvislosti s Covid očkováním.  Požaduje kompletní vyšetřování Covid pandemie a očkování, a myslí to zcela vážně.     

Vyberte si. Najděte deset rozdílů a volte srdcem i rozumem. Která varianta je ta Vaše?  Kdo vlastně jste?    

Všichni lidé dobré vůle by měli i v České republice volat po vyšetřování všeho, co se od 09/2019 v České republice a ve světě stalo. Pandemií a očkováním teprve vše začíná.  NEEXISTUJE jediný důvod, proč by nezávislí a apolitičtí odborníci neměli prověřit práci všech našich politiků, institucí a médií.

Dokument č. 1 ZDE (v angličtině)

Dokument č. 2 ZDE (v angličtině)

Dokument č. 1 ZDE (v češtině – strojový překlad)

Dokument č. 2 ZDE (v češtině – strojový překlad)

Přepis videa:

Jsem Liz Gunn a vítám vás u této povolební aktualizace strany NZL, první ze dvou volebních aktualizací. Ve svém předchozím videu těsně předtím, než volby proběhly, jsem uvedla, že hned po volbách zveřejním informace, které vás budou šokovat, matku všech odhalení – MVD. Mnozí se dožadovali, aby tyto informace byly zveřejněny ještě před volbami.

To se však nepodařilo zprostředkovat. Slova whistleblowerů nám říkala, že to bude zveřejněno po volbách. Měla jsem také hluboké obavy kolem traumatu, které by informace způsobily v předvečer voleb, a připadalo mi neetické zneužívat tak traumatické informace k vlastnímu politickému prospěchu. Nuže, nyní jsme přišli na neznámé místo s novozélandským klinickým lékařem a matematikem, který má velké zkušenosti se statistickou analýzou.

Tento člověk s námi údaje prozkoumal a potvrdil naše stanovisko, že jsou usvědčující. Čísla ukazují, že s očkováním souvisí desetitisíce úmrtí. A to je jen jedno z míst, která tento typ informací na Novém Zélandu zaznamenávají. Nevíme, kolik dalších podobných databází se v zemi nachází. Z toho vyplývá, že vzhledem k tomu, že počet úmrtí je obvykle nižší než počet vedlejších účinků, začíná být extrapolace počtu poškozených a mrtvých Novozélanďanů vysloveně do očí bijící.

V údajích jsme viděli, že existuje mnoho shluků úmrtí, lidí, kteří šli do stejného očkovacího centra a byli očkováni jeden po druhém po sobě jdoucích časech ve stejný den. Viděli jsme datum jejich očkování a viděli jsme jejich datum úmrtí. Dovolte mi uvést jeden příklad. V jeden den 30 lidí bylo očkováno na stejném místě. Všichni jsou nyní mrtví. A jejich úmrtí jsou v těsné časové blízkosti. To je 30 lidí… tolik hráčů v ragbyovém zápase na hřišti najednou mrtvých.

Statisticky nelze počty úmrtí, které jsme viděli, připsat přirozeným příčinám, vzhledem ke stejnému místu a stejnému datu očkování. Bylo by to, jak se říká, statisticky vysoce nepravděpodobné. Vyzýváme k vyšetřování. Ne jen tak ledajaké vyšetřování, ale plnohodnotné trestní vyšetřování, při kterém nezůstane kámen na kameni. Nový Zéland je místem činu. Musí být zabaveny počítače všech, kdo jsou s touto očkovací kampaní spojeni v jakékoli funkci, mobilní telefony, komunikace, bankovní účty, archivy a celá řada dalších cílených informací.

Máme důkazy podle oficiálního informačního zákona, že vláda věděla každý vedlejší účinek předtím, než byla na Novém Zélandu podána jedna jediná vakcína. Tyto důkazy tedy ničí příběh o bezpečném a účinném očkování. Rovněž podtrhuje závažnost a ohromnost toho, co jsem právě uvedla v tomto prohlášení. Důkazy, které máme, jsou přiloženy pod tímto videem na stránkách nzloyal.org.nz. Jedno je však jisté. V této zemi by se už neměly podávat žádné vakcíny.

Bylo zmařeno tolik životů. Jen na seznamu, který jsme zkoumali, jsme viděli 13 dětí. Od chvíle, kdy mě tento whistleblower oslovil s tím, že chce, abych to zveřejnila, jakmile budu v parlamentu, jsem chtěla, aby tyto údaje byly zveřejněny okamžitě. Proč? Protože je zřejmé, že jakmile se dostanou plně na veřejnost, zabrání to dalším ztrátám na životech.

Ve skutečnosti jsem se natolik zavázala, že zabráním dalšímu vraždění jehlou v této zemi, že jsem byla ochotna dát v předvečer voleb všanc svou tvář a své jméno. Viděla jsem ty informace z první ruky. Od té doby se mi v noci špatně spí, protože vím, že tato úroveň podrobností je nyní k dispozici, ale jak dnes zjišťujeme, je zatajována. Víte, whistlebloweři vždy čelí velkému riziku.

Stejně jako my všichni, kteří se snažíme přinést lidem této země pravdu v naléhavých případech. Nedokážu pochopit, proč když dochází k trvalému poškozování, nejsou tyto údaje okamžitě zveřejněny, aby se toto poškozování ukončilo a aby se zahájilo plnohodnotné trestní vyšetřování. Obracím se tedy na vás, občany Nového Zélandu, všichni musíte požadovat ukončení očkování.

Pokud se to nebude urychleně řešit, Světová zdravotnická organizace bude moci vyhlásit další pandemii a vynutit si dodržování hromadného očkování podle zákona o pandemické připravenosti, což bude brzy realitou – prozkoumejte si to. Je také velmi důležité, abyste pochopili rozdíl mezi šetřením jako takovým, k němuž vyzval Winston Peters, a tím, čemu my říkáme trestní vyšetřování. Šetření často vede k užšímu zadání.

A může tam být riziko zametání pod koberec, kdy se zdánlivě něco dělá, ale výsledkem je jen malá nebo žádná změna. Naproti tomu trestní vyšetřování zahrnuje zabavení a hloubkové zkoumání a odhalení všech skutečností. Co udělám, pokud tento whistleblower konečně najde odvahu, kterou v NZL ukazujeme, odhodlání, které máme… a znovu se na mě obrátí a řekne, že vše prozradí, udělám to, že tyto informace předám Winstonu Petersovi.

Nehledám od toho nic jiného než to, co hledám vždy, a to je služba své zemi. Ochotně je nabídnu Winstonu Petersovi, pokud najdou odvahu plně se otevřít tomu, co jsme dnes viděli. A budu doufat, že se Winston zapříčiní na jejím odhalení. Budu doufat, že se mu dostane i veškeré slávy. Ze všeho nejvíc si přeji, aby se tyto pravdy dostaly k vám, lidem Nového Zélandu.

A mé dnešní závěrečné slovo by znělo takto. Modlím se, aby mohlo přestat pomlouvání, aby mohlo přestat hnusné podkopávání jeden druhého a aby tato záležitost, toto důležité, zásadní společné stání nás všechny, Nový Zéland, konečně sjednotí a abychom se postavili této nové vládě a řekli, že požadujeme úplné odhalení pravdy.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. https://tkp.at/2023/10/24/ploetzlich-und-unerwartet-bei-tanzfestival-in-gujarat-indien-starben-10-menschen-an-herzinfarkt/

    Za posledních 24 hodin zemřelo v indickém státě Gudžarát 10 lidí na infarkt během tanečních akcí. Byla hlášena také úmrtí lidí ve věku 20 let. Nejmladším úmrtím byl 13letý chlapec. Během prvních šesti dnů Navaratri přijala záchranná služba více než 500 volání kvůli srdečním problémům. Dr. Anurag Mehrotra, předseda kardiologického oddělení nemocnice Siddh v Indii, potvrdil, že 3 z 10 pacientů mladších 30 let nyní trpí infarktem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů