Přirozená imunita znovu vítězí: Klinické studie covid injekcí neprokázaly přínos pro ty, co covid už prodělali

Ve zkratce...

CDC už v únoru přiznalo, že neexistuje důkaz, že covid očkování má přínos pro ty, kteří covid prodělali. Přesto ve svých dokumentech nic nezměnilo, tak jak prokazují telefonáty kongresmana Massieho s vedením CDC. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 20. listopadu 2021

Přepis:

Jefferey: Vraťme se do února tohoto roku 2021. CDC se podle všeho snažilo skrýt fakt, že přirozená imunita funguje. Tohle odhalila Sharyl Attkissonová, investigativní reportérka, ve svém pořadu. Kongresman z Kentucky, Thomas Massie, objevil zajímavé nesrovnalosti mezi tím, jaká data CDC publikovalo, a co bylo ve skutečnosti v datech zveřejněných pro veřejnost. Podívejte se.

Sharyl: Massie, který sám je oceněným vědcem, rychle zjistil, že klinické studie vakcín neprokázaly žádný přínos pro lidi, kteří prodělali koronavirus. Očkování nijak nezměnilo jejich šanci se znovu nakazit. Kontroverze začala, když si Massie všimnul, že CDC tvrdilo pravý opak. Poradní komise CDC pro imunizační praktiky právě vydala ostře sledovanou zprávu, kterou napsalo 15 vědců. Mylně tvrdila, že „studie Pfizeru prokázala, že vakcína je vysoce efektivní, nebo že prokázala trvalou vysokou účinnost pro lidi, kteří už koronavirus SARS-CoV-2 prodělali.”

Massie: Tvrdí naprostý opak toho, co ukazují data. Dávají lidem dojem, že tato vakcína jim zachrání život, nebo že je zachrání před utrpením, i když už nemoc prodělali, což v klinických studií Pfizeru nebo Moderny nebylo vůbec prokázáno.

Del: Je ohromující vidět tuto konverzaci bezprostředně po… my jsme právě získali odpověď na náš dotaz v rámci zákona o svobodném přístupu k informacím, ta zpráva je z února… dnes ale říkáme to stejné. Kde máte důkazy, že očkování je lepší než přirozené prodělání nemoci? Měli byste mít pro to důkaz, jinak byste měli začít rozvolňovat a oslavovat, co přirozené prodělání nemoci světu nabízí.

Jefferey: Ano, a pamatuj, v té době – tak jak platí stále i dnes – zuřila debata o přirozené imunitě, protože lidé začali být nuceni do tohoto očkování, jak se začalo podávat. Kongresman Massie tedy oslovil vysoce postavené pracovníky v CDC a na celou epizodu se můžete podívat na Full Measure News, ale lidé, se kterými mluvil, říkali: „Ano, objevil jste naši chybu. Změníme to.” V podstatě to trvalo dva měsíce, než se cokoliv podniklo. Vyžadovalo to telefonát tehdejší zástupkyni ředitele CDC, Anne Schuchatové, aby se věci hnuly. Takto ten telefonát zněl.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Sharyl: Některé odpovědi CDC zazněly během posledního telefonátu kongresmana Massieho se CDC. Mluvil s hlavní zástupkyní ředitele Anne Schuchatovou.

Massie: Mám pocit, že teď malá část ovládá celek… lidé, kteří chtějí, aby se všichni nechali naočkovat, vyvíjí nátlak na lidi, kteří dělají vědu, což jsou ti, kteří zkoumají třetí fázi klinického testu Pfizeru, a tlačí na ně, aby neopravovali dokument. Ale ten dokument je chybný. Takže CDC může zasílat jakékoliv zprávy. To je práce CDC, ne moje. Ale nemohou šířit falešnou a nesprávnou vědu. To je můj postoj. Jsem vážně zklamaný, že je to už měsíc, aniž by se cokoliv spravilo. Jsem vážně zklamaný. Dr. Schuchatová: Jak správně uvádíte, neexistuje náležitá analýza, která by ukázala, že v podskupině pouze lidí, kteří dříve nákazu prodělali, existuje účinnost. Takže máte pravdu, že ta věta je chybná, a že ji musíme opravit. Omlouvám se za zpoždění.

Sharyl: CDC nyní vydalo opravu. Ale Massie a ostatní vědci, které jsme oslovili, říkají, že nové znění stále chybně naznačuje, že studie ukazuje, že vakcíny fungují u lidí, co koronavirus prodělali.

Massie: Než aby to napravili, raději svoji chybu zopakovali a formulovali odlišně. V tu chvíli… nyní to považuji za lež. Myslím si, že CDC lže ohledně účinnosti vakcín, na základě testů Pfizeru, pro ty, kteří už nemoc prodělali.

Del: To je ohromující a nevypadá to, že by se cokoliv změnilo. Diváci si určitě říkají: „Nikde v žádných médií jsem neviděl oznámení, že prodělání nemoci poskytuje silnou přirozenou ochranu.” Kde o tom mluví CDC? Tato reportáž je už z února, provedla ji Sharyl Attkissonová, skvělá investigativní reportérka, která se nikdy neštítila kontroverzních témat. Snad se všichni na ni podívají… a ta reportáž zahrnuje spoustu dalších telefonátů. Massie šel postupně nahoru… takže tam slyšíte telefonáty s ostatními pracovníky, kteří všichni slibovali něco, co nesplnili. Je neuvěřitelné, když se teď podíváme zpětně a zjistíme, na čem jsme.

Jefferey: Ano, přesně tak.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Na stranu druho koho ty vaše videa zajímají? Jsem také proti, ale je nás tak málo že to je k ničemu :'(

  1. chyba – pak jsou pořád dvě poloviny – pro a proti, tvůrce se snaží o pohled třetí resp. o Počátek…protože na Počátku bylo Slovo
   na stranu druhou kdyby byl člověk rozvíjel schopnosti boha – a tak i jednal, nemuseli jsme se zde nyní dlávit. je to mandala – vývoj…hledejte Se.

   1. Pocitat kolik nas.., byt zklaman, ze malo..? Uspokojeni, ze pro i proti, mozna treti pohled? Kde je?! : Vsichni jsme mene nebo vice vzdaleni od pravdy, pojdme spolecne objevovat, jak daleko..! Poznani je dulezite pro mne?, tedy je dulezite pro cely svet. I naopak.
    Pred casem tu vyslo lekarske vedecke pojednani: Zkracene..: Mame v sobe pres milion znamych viru.., stovky mil. bakterii. Je treba nejake“ pridavat“? Setka li se imunitni system s civid, rini, adeno, chripkovymi viry zna je! Az tehdy skutecna odezva. To k vysetrovani vyse protilatek“na covid“. Staci test positivity na dukaz“o oslabeni“ imunity, stavu infekcnosti, nemocnosti covidem 19? Kde je lekarske overeni, izolovani viru covid 19?! Proto: nelecene, i lecene prirozene virozy vc. chripky, zanety, procesuji prirozenou imunitni odezvu.. Jiz tu bylo uvedeno, ze : tzv. covid injekce neobsahuji prirozeny vir, jen fragmenty, zato dalsi chem. patogeny a parazity. A tzv. „zarizeni“, ktere iniciuje v bunkach tvorbu spike proteinů, soucasne vuci nim prehnanou imunitni odezvu k likvidaci nemocnych bunek. Tim selhavani, selhani bunek organů jater, plic, schopnosti cervenych krvinek okyslicovat tkane a organy, jejich shluků do srazenin , naruseni civosti smyslů.. atd. Viz obtize nelecenych, ockovanych se kterymi doktori mimo JIP ARO, ani vyrobci tzv. vakcin“nechteji nic mit“. Tzv. covid injekce nejsou“prinosem“ nejen po“prodelani virozy“, tim spise ne pri jakemkoli oslabeni prirozene imunity coz jsou stavy ve kterych vetsina lidi k nucenym vakcinacim chodi, naopak! A nutne nejsou „prinosem k normalnimu stavu“, kdo je dnes skutecne zdravy, ze?, u dospelych a zejmena deti!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů