Dr. Sucharit Bhakdi – Vysvětlení očkování proti covidu (neberte si druhou dávku)

Ve zkratce...

Dr. Sucharit Bhakdi názorně vysvětluje problematiku očkování proti covidu a důrazně vyzývá lidi, aby si nebrali druhou dávk, a aby se očkování zastavilo. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Děkujeme překladateli za překlad tohoto videa (bohužel se nepodařilo zjistit, kdo video přeložil)

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Univ.-Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi je specialista na mikrobiologii a epidemiologii infekcí. 22 let vedl Ústav pro lékařskou mikrobiologii a hygienu na univerzitě Johannes Gutenberg University v Mohuči a pracoval v péči o pacienty, výzkumu a výuce. Publikoval více než 300 prací z oblasti imunologie, bakteriologie, virologie a kardiovaskulárních chorob. Kromě řady ocenění mu byl udělen Řád za zásluhy státu Porýní-Falc.

 2. Děkuji,
  sleduji pravidelně, ale toto video je tak srozumitelné snad i neodborníkům, že jsem ho přidal na své stránky a rozeslal známým. Kéž by to nebyla pravda. Mnohé však svědčí o opaku. Příroda však zná lék na vše a tak doufám, že následky očkování budou zvládnutelné.
  děkuji
  Veselý

 3. P.doktore-kolwgo. Mooooc děkuji-mluvite mi z duse -snazim se již dlouho to lidem vysvětlit -vetsinou pochopi.ale vlivem enormnich tlaku „tech nahore“ stejne podlehnout. Nyní budu šířit Vase video. A snad to od Vas bude mít větší váhu. Děkuji. Dr.med Dagmar Kolářová

  1. sciencedirect.com/science/article/pii/S2352396421002036

   SARS-CoV-2 elicits robust adaptive immune responses regardless of disease severity
   Author links open overlay panelStine SFNielsenab
   Line KVibholmaIdaMonradaRikkeOlesenaGiacomo SFrattariaMarie HPahusbJesper FHøjenaJesper DGunstabChristianErikstrupdAndreasHolleufercRuneHartmanncLarsØstergaardabOle SSøgaardabMariane HSchleimannaMartinTolstrupab

   Abstract
   Background

   The SARS-CoV-2 pandemic currently prevails worldwide. To understand the immunological signature of SARS-CoV-2 infections and aid the search and evaluation of new treatment modalities and vaccines, comprehensive characterization of adaptive immune responses towards SARS-CoV-2 is needed.
   Methods

   We included 203 recovered SARS-CoV-2 infected patients in Denmark between April 3rd and July 9th 2020, at least 14 days after COVID-19 symptom recovery. The participants had experienced a range of disease severities from asymptomatic to severe. We collected plasma, serum and PBMC’s for analysis of SARS-CoV-2 specific antibody response by Meso Scale analysis including other coronavirus strains, ACE2 competition, IgA ELISA, pseudovirus neutralization capacity, and dextramer flow cytometry analysis of CD8+ T cells. The immunological outcomes were compared amongst severity groups within the cohort, and 10 pre-pandemic SARS-CoV-2 negative controls.
   Findings

   We report broad serological profiles within the cohort, detecting antibody binding to other human coronaviruses. 202(>99%) participants had SARS-CoV-2 specific antibodies, with SARS-CoV-2 neutralization and spike-ACE2 receptor interaction blocking observed in 193(95%) individuals. A significant positive correlation (r=0.7804) between spike-ACE2 blocking antibody titers and neutralization potency was observed. Further, SARS-CoV-2 specific CD8+ T-cell responses were clear and quantifiable in 95 of 106(90%) HLA-A2+ individuals.
   Interpretation

   The viral surface spike protein was identified as the dominant target for both neutralizing antibodies and CD8+ T-cell responses. Overall, the majority of patients had robust adaptive immune responses, regardless of their disease severity.

 4. **** STUDIE:

  Studie 1: Spikes were produced in and ejected from cells in contact with the bloodstream.(academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciab465/6279075)

  Studie 2: Circulating, specific SARS-CoV-2 IgG and IgA antibodies became detectable 1-2 weeks after application of mRNA vaccines. (academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciab465/6279075
  journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0249499, doi.org/10.1016/j.cell.2021.06.005)

  Studie 3: SARS-CoV-2 elicits robust adaptive immune responses regardless of disease severity. (sciencedirect.com/science/article/pii/S2352396421002036)

  Studie 4: Spike-specific IgG and IgA levels rise further one day after second injection of mRNA (journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0249499)

 5. Profesor Sucharit krásně vysvětluje jak perfektně pracuje náš přírozený imunitní systém a co se stane, když se člověk dobrovolně rozhodne pro jedovatou injekci. Celý čas si to tímto způsobem vysvětluji, no pan profesor to dokládá fakty.
  Nechápu jen, že v 21. století, kdy tzv. západní demokracie omílá ve všech pádech demokracii a humanitu západu, se beztrestně dopouští genocídy lidstva. Všichni víme, kdo za tímto zločinem stojí a jak je možné, že násilí a tlaky politických tzv. lídrů a masmédií chrlí tu bezbřehou nátlakovou masáž na lidi, kteří se o své zdraví dobře starají a nemají v úmyslu se nachat napíchat tím jedem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů