Dr. Michael Palmer – O toxicitě mRNA vakcín

Ve zkratce...

Dr. Michael Palmer v tomto krátkém videu vysvětluje problematiku toxicity mRNA vakcín proti covidu, a proč jsou tyto vakcíny velmi rizikové. Za překlad děkuji Lyře Pleia.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Další video s dr. Palmerem

Dr. Michael Palmer – Farmakokinetika a toxicita mRNA „vakcín” (+ český dabing)

MUDr. Michael Palmer, Docent, Profesor Biochemie na Univerzitě Waterloo

Přepis:

Dobrá, takže já teď stručně promluvím o toxicitě covidových vakcín, konkrétně mRNA vakcín, protože ty jsou momentálně globálně nejvíc používány. Mají dva komponenty. Jeden je messengerová RNA, která obsahuje informaci pro výrobu „spike proteinu“. Je to bílkovina vyskytující se na povrchu viru. Úkol je dopravit tu messengerovou RNA do našich vlastních buněk, které na základě toho začnou tu bílkovinu vyrábět, načež náš imunitní systém by na to měl zareagovat. Ten druhý komponent jsou lipidové nanočástice (molekuly tuku), které obalují mRNA. Tento komponent má dvě úlohy. Jedna je ochrana mRNA během transportu a druhá je dopravení mRNA dovnitř buňky. Lipidové nanočástice mají samy několik komponentů.

Jedním z nich je pozitivně nabitý (kationový) lipid. Je známo, že je poměrně toxický. Protože jeho obecná povaha je, že když se dostane do buňky, vyruší mitochondriální respiraci, buněčnou respiraci, takže jde o proces uvnitř našich buněk, který je zodpovědný za spotřebovávání kyslíku k produkci energie. Když se tento mechanismus vyruší, pak se kyslík nepřemění na vodu, ale na jakýsi meziprodukt, kterému se říká „reaktivní forma kyslíku“. A tato reaktivní forma, jak už to jméno napovídá, může reagovat s čímkoliv, včetně DNA, takže může způsobit poškození DNA a našich buněk. To je něco, co se také děje u vystavení se ionizující radiaci. Gamma záření, rentgen, typicky používané při léčbě rakoviny, lymfomu apod., to ionizující záření v pacientovi způsobí rozpad vody na reaktivní formy, včetně reaktivní formy kyslíku.

To pak působí poškození DNA. Takto radiace působí. Nejdřív se rozpadne voda a ty reaktivní produkty potom chemickou cestou způsobí poškození vaší DNA. A teď musíme předpokládat, že stejně jako u této radiace, kde je stanovena maximální dávka, kterou člověk může přežít, je také maximální hranice u těch kationových lipidů vyskytujících se ve vakcíně. To znamená, že celoživotní množství těchto mRNA vakcín, které jste schopni tolerovat, než zemřete, je limitované. My to množství neznáme, protože jednoduše ještě nemáme dost experimentálních údajů. To je vlastně jeden ze skandálů této vakcíny, že se nikdy neprovedly pořádné toxikologické studie, než byla distribuována globálně. Ale můžeme si být jistí, že ta maximální dávka těchto vakcín, co jste schopni tolerovat, než vás to zabije, je limitovaná. Ať už je to 10 dávek, 8 dávek… to nikdo neví.

Samozřejmě to bude individuální, stejně tak jako s gamma zářením je to variabilní, ale princip je, že každý bude mít svůj vlastní limit, za který nemůže jít. A je nutno podotknout, že Moderna a Pfizer teď mají v plánu použít mRNA technologii nejen u Covidu, ale prakticky u kterékoliv jiné vakcíny. Bude tam docházet k reaktivaci různých virů, protože spousta lidí nosí viry v sobě, ale jejich imunitní systém je drží na uzdě. Ale když něco ten imunitní systém oslabí, což je jeden z efektů kationových lipidů, mohou tyto viry znovu propuknout. A lidem pak bude nabídnuta mRNA vakcína na tento problém, takže oni v podstatě tu toxicitu naakumulují.

Bez ohledu na to, na který antigen je zacíleno, ta technologie s lipidy bude vždy stejná. Alespoň ten princip. Takže z toho problému nebudeme mít východisko. Tohle je technologie, která je navržená k otravě lidí, o tom není pochyb. To je můj uvážený názor, jakožto doktora medicíny, co pracuje v biochemii, učí farmakologii a toxikologii. Tohle je tedy můj názor na tohle téma.

Překlad: Lyra Pleia

Titulky: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Pan doktor Palmer to říká jasně, vakcínu si nebrat. A má nějaké jméno na rozdíl od „odborníků“, na které se neustále odvolává vláda, jejichž jména jsou nejspíše tajná. Stačilo vyjádření izraelského premiéra, podle kterého jsou lidi s dvěma dávkami více ohroženi než neočkovaní, proto by si prý měli dát třetí. Vakcínu prostě nebrat, stačí ten SARS 2, který ničí lidem imunitu. Je to dost velká zátěž být tomu viru často vystavován, a vakcíny destrukci imunity mohou pouze urychlit. Hlavním problémem je, že dochází zdroje. To, co se z pohledu jednotlivce zdá být dlouhá doba, může být z pohledu lidstva jen malá chvilka. Takže se dá říct, že zdroje při současném tempu rychle dojdou, alternativy při dnešní populaci ani omylem nestačí, proto ten virus, jehož různé varianty na nás pořád pouští, a ty vakcíny. Prostě tady budeme skoro všichni umírat na AIDS. Z etického hlediska to však není omluvitelné, a je to hlavně válka proti nám lidem.

 2. Jako vždy(už bylo za války)lidé pochopí,až když se jich to osobně dotkne….
  Proč se nikdo z našich i světových politiků neozve k tomu,co znamená zavedení Nového světového řádu….
  Ano,je plánováno dávat informace a také provádět postupně,aby lidé nezpanikařili….
  A tak v tom jedeme všichni a většina dobrovolně!Těch nechápavých je takové kvantum,že to nebude možné zastavit!
  Především se tady nesmí psát o tom,jak se to vyšetřuje a vůbec pravda o tomto tajeném podvodu na lidech.
  Nyní začne docházet i na malé děti,a co se stane??
  Myslím,že pan Miloš má pravdu….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů