Dr. Tenpenny – Vysvětlení fungování mRNA vakcín proti covidu a možných rizik a nebezpečí

Ve zkratce...

Dr. Tenpenny podrobně a srozumitelně vysvětluje fungování mRNA vakcín proti covidu a poukazuje na zásadní rizika a nebezpečí s jejich užíváním. Poslechněte si tohle zásadní video, které sdílejte i s těmi, kteří o vakcíně proti covidu toho moc neví.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Moderátorka: Děkuji všem za sledování. Slyšeli jsme skvělý vzkaz od pastora Himayaho. Děkujeme, že jste dnes s námi. A teď přejdeme do něčeho, co zajímá spoustu z vás. Je tady celá rodina. Všechny tohle také zajímá. Vítejte, rodino. Budeme mít hovor s dr. Sherri Tenpenny. Dr. Tenpenny, jste tam?

Dr. Tenpenny: Ano. Zdravím.

Moderátorka: Děkuji, že jste dnes s námi na Daystar. Viděla jsem spoustu vašich videí. A spousta našich diváků mi vaše videa posílala a říkali: Joni, musíte pozvat dr. Tenpenny. A jedna osoba, která se o dr. Tenpenny zmínila, je tvoje matka, Jonathane. Katharine Weiss viděla spoustu jejích videí. Pokud byste mohla pro naše dnešní publikum… Daystar vysílá do každé země z celého světa a po celé Americe, mohla byste nám ve zkratce říct, kdo jste, a něco málo o své kvalifikaci mluvit o covidu-19?

Dr. Tenpenny: Rozhodně, a děkuji za pozvání. Přináší mi to radost, být tady. Moje první kariéra byla v pohotovostní medicíně. Měla jsem licenci v pohotovostní medicíně a téměř 12 byla ředitelkou traumatického centra úrovně 2. V roce 1996 jsem se přestěhovala do Clevelandu, kde jsem otevřela svoji integrativní praxi. V září 2000 jsem se ve Washingtonu účastnila setkání Centra pro informace o vakcínách. Dostala jsem poštou leták, měla jsem ho na kuchyňské lince několik týdnů a bylo to, jako bych ho nemohla vyhodit. V té době jsem byla nezadaná a řekla jsem si: Musí být někoho, koho mám potkat. Jak se ukázalo, nebyl to někdo, ale něco. Účastnila jsem se tedy čtyř dní toho setkání, pak se vrátila domů a řekla si: Jak to, že jsem o tomto nevěděla? Vyrůstala jsem v rodině chiropraktiků.

Můj děda, otec, tři strýcové a dva bratranci byli chiropraktici. To je důvod, proč jsem se chtěla stát osteopatická lékařka, protože jsem to chtěla mít ve svém instrumentáriu. Jak jsem se odtamtud vrátila, řekla jsem si: Nejspíše bych se na tohle měla zaměřit. Začala jsem s dokumenty ze CDC, s obecnými doporučeními pro očkování, což byla verze z roku 1998. Každých pár let vydávají novou verzi. Jak jsem si ji přečetla, řekla jsem: Tohle nemůže být ono. Není možné, aby celý průmysl byl založen na tomto. Možná bych si měla přečíst víc.

Z toho čtení se stalo více jak 20 let, teď je to 21. rok, a více než 40 tisíc hodin osobního průzkumu, který jsem věnovala vyšetřování problémů spojených s vakcínami. Jako lékaři se učíme, že vakcíny jsou bezpečné, efektivní, slouží jako prevence onemocnění, jsou neškodné, a že jsou naprosto nezbytné. Po 20 letech studování a více jak 40 tisíc hodin výzkumu mohu upřímně říct, že žádné ty předpoklady nejsou pravdivé. Dr. Tenpenny, měli jsme tu samozřejmě pořad s Robertem Kennedy, mladším, s Del Bigtreem, a ostatními význačnými lékaři, kteří sdíleli informace, které potřebujeme znát, abychom o vakcínách byli informovaní. Chtěla bych, abyste specificky mluvila o vakcíně proti covidu-19. Možná nám něco řekněte o mRNA, protože spousta lidí si neuvědomuje, že vakcíny, které používají, jsou experimentální, a že mají mRNA.

Také bych ráda, abyste něco řekla o vakcíně Johnson & Johnson. A neříkáme lidem, co mají dělat, musí udělat to, co je podle nich třeba. Snažíme se přinést informace, snažíme se přinést pravdu. Moje jediné přání je, pomoct lidem, a vím, že vy to máte stejně. Neplatím vás, vy neplatíme mně… nepodporuje nás žádná farma firma. Jednoduše sdílíme pravdu, zejména s naším publikem, ve kterém spousta lidí jsou křesťané, tak jako vy. Ano, je to velmi důležité téma, protože o něm v tyto dny všichni přemýšlí.

Je důležité mluvit o všech třech vakcínách. Dvě z nich jsou podobné a jedna je velmi odlišná. Messenger RNA vakcína… nebo spíše messenger RNA injekce je ta, kterou vyrábí Pfizer a Moderna. Obě přišly na trh zhruba ve stejnou dobu. Obsahují malou část genetického materiálu… mějte na mysli, že tento typ injekce nikdy předtím nebyl vyzkoušen. Vakcínu proti koronaviru se snažili vyvinout už od roku 2002. Nepodařilo se jim ji dostat na trh, protože u ní nedokázali prokázat bezpečnost. Když experimentální vakcíny proti koronaviru píchli zvířatům, a ta zvířata pak přišla do kontaktu s koronavirem, buď smrtelně onemocněla nebo zemřela.

Úřad FDA řekl: Tohle nemůžeme schválit. Články mluví o tom, že výzkumníci říkali, že je třeba pokračovat s velkou opatrností a vyvinout vakcínu proti koronaviru pro lidi, a to kvůli procesu s názvem protilátkově závislé zesílení, o kterém můžeme mluvit za chvíli. Ale tohle je experimentální vakcína. Když si představíte vakcíny, většina lidí nechala svoje děti očkovat, oni sami byli v dětství nejspíše očkovaní. Až do roku 1985 byly pouze tři různé vakcíny. Od roku 1991 začali do harmonogramu přidávat další, a děti teď dostávají několik dávek 16 nebo 17 různých vakcín od narození do věku 18 let. V roce 2015 začali přidávat další do očkovacího harmonogramu pro dospělé.

Všichni tedy mají povědomí o výrazu vakcína. Podle mě si všichni myslí, že vakcíny jsou jednotné a všechny stejné. A že se jen píchne malý kousek virového materiálu a malý kousek bakterie do těla, vytvoří se vám protilátky a jste chráněni. Je to mnohem složitější. Všechny ty předchozí vakcíny vnáší do těla částice bakterií nebo celé neporušené viry. Takže imunitní odpověď byla naprosto odlišná. Tyto dvě vakcíny od Pfizeru a Moderny obsahují malý kousek genetického materiálu, kterému se říká messenger RNA. Je zakódovaný, což znamená, že má na sobě napsaný recept pro specifický typ proteinu. Takže s messenger (nositel) RNA… jde doslova o nositele.

Vezme vzkaz z vaší buněčné DNA do vašich buněk s receptem, ten recept pak dodá do výrobního procesu, a ten výrobní proces se nazývá ribozomy. Ribozomy si představte jako výrobní linku. Vezmou si tedy recept od vaší DNA, messenger RNA vstoupí do buňky, dodá recept ribozomům, a ribozomy pak zpracují recept a vytvoří protein. To se v našem těle děje neustále, celý den.

Je to normální proces, který uvnitř nás probíhá. Pomáhá nám s opravami… jako když jste měli operaci nebo se zranili. Jsou to všechny ty věci s opravami. Tyto dvě injekce ale berou kousek messenger RNA, který má na sobě napsaný recept, který byl navržen v laboratoři, a ten recept říká, aby se skrze výrobní proces vytvořil protein s názvem spike protein. Ty malé částice messenger RNA jsou nesmírně nestabilní. A aby je mohli vzít z laboratoře a dostat do vašeho těla, musí být obalené v bublině lipidového povlaku.

Takže je dají do bubliny… dají je do lipidového povlaku, který na sobě má několik různých typů lipidů, které nikdy předtím nebyly lidem do těla píchnuty. Tohle lipidové rozhraní jsme v předchozích vakcínách nikdy nepoužili. Nevíme, jestli jedna jen jedno z toho je toxické… nevíme, co se stane, pokud všechny tři jsou u sebe společně. Nedošlo k žádnému tzv. testování synergistické toxicity. To messenger RNA s receptem obalí, aby bylo stabilní, a vakcína od Pfizeru se musí uchovávat při teplotě mínus 60 stupňů Celsia.

Takže při nižší teplotě než na severním pólu, aby byla stabilní, aby se mohla dostat z laboratoře do roztoku, který se pak píchne do vaší paže. Ten lipidový povlak má na vnější straně jednu z chemikálií, něco jako šelak. Na vnější straně toho lipidového povlaku je něco s názvem polyetylenglykol. O polyetylenglykolu se ví, že způsobuje velké alergické reakce.

A podle mého názoru je zodpovědný za to, že spousta lidí má alergické reakce a anafylaktické šoky, už jsou toho stovky případů. Když to messenger RNA s receptem obalené v lipidech, s tou chemikálií na vnější straně, píchnou do vašeho těla, ten lipidový protein se naváže na vaše buňky a otevře se… představte si to jako když rozbijete vejce… a pak to messenger RNA s receptem vloží do vašich buněk. Ten recept pak projde ribozomy, které si představte jako továrnu, k výrobě protein. Tomu proteinu se říká spike protein.

Ten protein se má podobat spike proteinu na povrchu koronaviru, který způsobuje nákazu. Myšlenka za tímto procesem je, že když vytvoříme tento protein, a pak si na ten protein vytvoříme protilátky, a jak příště přijdeme do kontaktu s koronavirem, ta protilátka se zakousne do spike proteinu toho koronaviru a neutralizuje ho. To se má teoreticky stát. Ale namísto toho… jakmile projdeme tím výrobním procesem, vytvořili jsme ten spike protein, a je spousta různých věcí, které se s ním mohou stát.

Pokud se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Například se může nezvratně navázat na povrch vašich buněk. Další věc, kterou ten protein může udělat, je to, že skrze proces transfekce se může vrátit, a může se navázat na vaši DNA a nezvratně ji změnit. Třetí věc, kterou ten spike protein může udělat, jakmile ho vyrobíme, je… ano, můžeme si vytvořit protilátky na ten spike protein. Problém je s protilátkami, které se skrze tento proces vytvoří.

V rámci normálního očkování, jako proti chřipce, spalničkám, pásovému oparu, neštovicím se tvoří konkrétní typ protilátek, kterým se říká neutralizující protilátky. Když se pak navážou na ty vracející se viry, zachytí je, přivolají bílé krvinky a viru se zbaví. Ani nevíme, že se to děje… v našem imunitním systému se to děje celý den. Ale anti-spike protilátky… zmapovala jsem asi 10 různých mechanismů poškození, které ta anti-spike protilátka může ve vašem těle způsobit, jakmile se tím výrobním procesem, který jsem popisovala, vyrobí.

Ta anti-spike protilátka, která má zabránit, abyste onemocněli, když se vyprodukuje ve velmi vysokém množství, může mít přímý nepříznivý efekt na vaše tkáně, především na vaše plíce, ale také na játra, ledviny a srdce.

A je řada dalších mechanismů, jak ta anti-spike protilátka může způsobit poškození. Když si lidé představí… říkají koronaviry, o kterých víme už… ve skutečnosti je to 60 let, co jsme schopni koronaviry dokumentovat. Na roční normální bázi, koronaviry způsobují něco, co vypadá jako chřipka. A to jsme hodně slyšeli. Slyšeli jsme o koronavirovém onemocnění, že koronavirus způsobuje něco jako nachlazení. Lidé si pak říkají: Pokud si tedy dám tuto vakcínu, je to jako si dát vakcínu proti chřipce, která mě ochrání před onemocněním, tak jak má dělat vakcína proti chřipce. Ale vakcína od Moderny a vakcína od Pfizeru jsou založené na úplně jiném mechanismu.

Tohle není jen další vakcína proti chřipce. Není schválená úřadem FDA… snažili se o to téměř 20 let a nedokázali projít testy na bezpečnost a účinnost. Jsou naprosto experimentální, nikdy předtím nebyly použity. Na trh se dostaly skrze tzv. EUA – což je schválení k nouzovému použití. Takže v rámci nouzového stavu pandemie farmaceutické společnosti, Pfizer, Moderna, J&J… je 77 dalších těchto vakcín, které se momentálně vyvíjí. A 78 dalších je ve zvířecích studiích… nechápu, proč jich potřebujeme 150.

Takže nebyly schváleny úřadem FDA, jsou naprosto experimentální. Jsou schválené pouze v rámci experimentálního nouzového použití. Nemáme žádné dlouhodobé studie na to, co se do budoucna bude dít s touto anti-spike protilátkou, jak to může ovlivnit autoimunitní onemocnění, neurologické poruchy, kardiovaskulární onemocnění, Lidé jsou v tuto chvíli, jak tady mluvíme, experimentem. V budoucnu zjistí, co se nám stalo… my jsme jejich studie.

Divačka: Dr. Sherri, moc vám děkuji za sdílení všech těch informací. Zajímá mě, jestli nám můžete říct o vakcíně od Johnson & Johnson, v čem je jiná?

Dr. Tenpenny: Je velmi jiná, protože obchází ten výrobní proces, kdy přijde recept a pak výroba proteinu.

Vakcína od J&J ve skutečnosti používá adenovirus. Typický adenovirus, který způsobuje nachlazení. Otevřeli ho… zevnitř toho adenoviru vybrali jeho genetický materiál a vzali už vyrobený spike protein a dali ho do skořápky adenoviru. Aby ho rozmnožili, používají alespoň jeden a možná dva odlišné typy tkáňových buněk, které pochází z potracených plodových tkání. Jeden typ se nazývá PCR.C6, který pochází z sítnicové tkáně dříve potracených plodů, a je další typ s názvem HEK, který pochází z ledviny dříve potraceného plodu.

Aby získali dostatečně velké množství viru k výrobě vakcíny, musí ten virus rozmnožit v živé tkáni. Proto se ty tkáně používají. Máte tedy tuto skořápku adenoviru a uvnitř ní je protein. To vám píchnou do těla, skořápka adenoviru se naváže na vaše buňky a pak se otevře jako vejce a vloží ten protein do vašeho systému a začne proces k výrobě anti-spike protilátek. To je cizí protein, který byl právě vložen do vašeho těla. Aktivuje mnoho vašich toll-like receptorů, které považuji za Boha uvnitř nás. Toll-like receptory odělují „naše já” od „ne-já”. Toll-like receptory jsou schopné poznat, co je cizí protein a co je váš přirozený protein uvnitř těla. Probíhá tam spousta imunologických procesů.

Je tam hodně cytokinů, které mohou způsobit zánět, aktivují se bílé krvinky, a makrofágy ve vaší tkáni. Probíhá tam veškerá tato aktivita, silné vzplanutí k výrobě této anti-spike protilátky. Anti-spike protilátka bude stejná nebo velmi podobná ve všech těch vakcínách, protože konečným výsledkem je vytvořit tu anti-spike protilátku. Dobře… vím, že CDC… před pár dny zveřejnili čísla, že bylo 996 úmrtí na… Ve skutečnosti je to víc. To číslo je z doby před čtyřmi týdny.

Aktualizovaný počet, z 28. února… během jednoho týdne počet ohlášených úmrtí vzrostl z počtu 1097 na 1278 ohlášených úmrtí. Během týdne počet hlášených nepříznivých událostí stoupnul z 19 tisíc na více jak 25 tisíc nepříznivých událostí. Ty věci se hlásí do systému VAERS, což je dobrovolný ohlašující systém, a ví se tom, že ta databáze zachycuje kolem 10 % nepříznivých událostí. Můžeme teď být na 12 tisících úmrtích. Dokážete si představit jeden produkt, jakýkoliv produkt v jakémkoliv průmyslu, kdy z jeho užívání by zemřelo 1200 nebo 12 tisíc lidí v prvních deseti týdnech užívání, že by ten produkt byl stále na trhu?

A nejen stále na trhu, ale silně prosazován, aby ho lidé používali nebo si ho vzali? Přijde mi to naprosto záhadné… Skutečná otázka je, jak jste zmiňovala, za šest měsíců nebo za rok začneme vidět, co tyto vakcíny s lidmi udělali. Co očekáváte? Autoimunitní poruchy. Problémy se srdcem, ledvinami, plícemi. Myslíte si, že to uvidíme? Ano, to vše. V polovině ledna vyšla studie od velmi uznávané skupiny imunologů v Kalifornii. Zjistili, že když se vytvoří tato anti-spike protilátka, jde pouze po viru, se kterým můžete přijít znovu do kontaktu, nebo jednom s koronavirů?

Nebo může křížově reagovat s vaším tělem, což je autoimunitní onemocnění. Odebrali tkáňové vzorky a dali je do tzv. malých studen… vypadají jako malé šálky. Do těchto malých šálků vložili vzorky 55 různých tkáňových typů. Poté do nich dali sérum, na kterém byla anti-spike protilátka, a pozorovali tu reakci. Zjistili, že protilátka křížově reagovala s 28 různými tkáňovými typy.

Jedna z nejvyšších koncentrací, jedno z míst, kde se protilátky nashromáždily nejvíce, byly mitochondrie. Mitochondrie, přesněji vnitřní vrstva mitochondrií, jsou malé organely uvnitř každého svalového systému ve vašem těle, které produkují vaši chemii… produkují vaše palivo. A palivo vašeho těla se nazývá ATP. ATP je palivo, které pohání vaše tělo. A mitochondrie ho vnitřní tvoří. Protilátky tedy zaútočily na mitochondrie a způsobily, že už správně nefungovaly. Dle mého názoru je tohle jeden z důvodů, proč jeden z nejsilnějších vedlejších účinků poté, co lidé dostali jednu z těchto třech schválených vakcín, je nesmírná únava. To protože jste si právě vzali hrstku soli a hodili ji do motoru svého auta, a očekáváte, že bude produkovat energii. Nemůže produkovat energii. Nejběžnější vedlejší účinek, který vidíme i po vakcíně, je bolest hlavy a nesmírná únava.

Ví, že tento spike protein, a podle nich i protilátky, mohou projít skrze hematoencefalickou bariéru a dostat se do mozku a zaútočit na alespoň tři, ne-li čtyři různé tkáňové typy. To zjistila tato skupina z Kalifornie, která tento výzkum provedla.

Divačka: Jedna z věcí, kterou jsme zjistili, je ta, že Johnson & Johnson svoji vakcínu testují na novorozencích a těhotných ženách. Jak je vůbec možné nebo legální, to testovat na novorozenci, kteří nemohou dát souhlas?

Dr. Tenpenny: To je velmi dobrá otázka. To vede k otázce, jak mohli schválit jakékoliv vakcíny, které se dávají dětem ve věku do 6 měsíců, protože nemohou dát informovaný souhlas. Když jsem slyšela, že J & J chtějí vakcínu testovat na novorozencích, ptala jsem se: Proč? Děti do věku 12 let zřídka, jestli vůbec, tuto nákazu dostanou.

Úmrtnost mezi dětmi do věku 12 let je skoro nula. Veškeré tyto nesmysly, které jsme udělali, ten destruktivní psychologický a emoční efekt, který to na děti má, tím, že je nutíme nosit roušky, že jsme je oddělili, že je držíme doma, neumožňujeme jim dělat věci, které normální děti ve škole mají dělat. Vyrůstají s tím, že nechápou nuance obličejových výrazů, bojí se lidí, kteří nemají roušku, když by se spíše měli bát lidí, kteří mají roušku, kteří by je mohli unést. A teď chtějí začít experimentovat s naprosto experimentální vakcínou, která nikdy předtím nebyla použita na lidech, a teď ji chtějí testovat na novorozencích? To je zločin proti lidskosti. Je to naprostý útok na boží dětí.

Moderátorka: Zbývá nám jen pár minut. Suzy, v rychlosti otázku.

Suzy: Měla jsem otázku… znám několik lidí ze svého okolí, kteří si vzali vakcínu, a mluvili o stejných vedlejších účincích, které jste zmínila. Je přirozené mít o ně starosti. Jakou radu byste dala lidem, kteří si vzali tyto vakcíny, a teď dostali tyto informace a bojí se. Co byste jim řekla?

Dr. Tenpenny: Je to znepokojivá odpověď, kterou nechcete slyšet. Ty věci, které tato vakcína způsobuje, že váže spike protein na povrch vašich buněk, tvoří protilátky, což znamená, že jste navždy na to zvýšeně citliví, skrze proces zvaný transfekce váže spike protein na vaše buňky… jakmile jste byli očkovaní, je to otisk. Očkování nemůžete odčinit. Pokud jde o ostatní vakcíny, lidé chtějí vědět, jak se mohou detoxikovat od rtuti, hliníku nebo virů. Tohle je nezvratná věc. Jakmile jste se rozhodli a učinili neinformované rozhodnutí… spousta lidí říká: „Ani o tom nechci slyšet, jen mi to píchněte. Chci to pohodlí. Chci mít v životě pohodlí.”

Takže vyměňujete život pravděpodobných onemocnění, možná i úmrtí, abyste žili v pohodlí, mohli cestovat letadlem a chodit do obchodů? Lidé o tomto vážně musí vědět. Za poslední rok jsem o tomto udělala více jak 400 rozhovorů. Nebyla jsem o tom potichu. A ani spousta dalších lidí. Lidé vážně musí svůj život dát do rukou božích a ne do rukou farmaceutických společností.

Moderátorka: Dr. Tenpenny, vím, že v květnu navštívíte Daystar. Těšíme se na vás. Přišlo mi ale, že je důležité s vámi mluvit dnes, abyste sdílela tyto informace. Dnes jste je sdílela se světem. Děkuji vám za to… vím, že jste cenzurovaná. Vím, že my jsme byli cenzurovaní. Vím, že ostatní lékaři, kteří zde vystoupili, byli cenzurovaní. Budeme ale nadále šířit pravdu a lásku… děkuji vám za vaši odvahu, děkuji, že jste tu dnes byla. Snad se uvidíme za pár týdnů.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Vypočul som si tento preklad. potvrdzuje to očom už dávnejšie píšem n základe iných dostupných materiáľov významných oponentov tejto vražednej činnosti nie len našich ale aj svetových vlád v prospech svetového R E S E T U predstavovaného Schwábom, Gatesom Sorošom a ďalšími svetovými zločincami ktorí majú snahu zničiť polovicu svetovej populácie a zvyšok z otročiť pre svoju vládu sveta. Najhoršie na celej tejto skutočnosti je fakt, že do teraz nikto sa ani len nepokúsil zakročiť v mene ľudstva proti týmto svetovým zločincom. Mám aj Rozhodnutie najvyššieho súdu USA ktorý rozhodol o vakcíne Covid, že je neúčinná a nebezpečná , že treba sa jej vyhnúť za každú cenu. Napriek tomu, vidno fronty ľudí ochotných sa nechať týmto svinstvom vakcínovať a pripravovať sa tak na vlastnú smrť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů