Dr. Varon – Úspěšný léčebný protokol covidu

Ve zkratce...

Dr. Varon, kterému se v USA říká „covid lovec”, je se svým léčebným protokolem mnohem úspěšnější v léčbě covidu než ostatní. Co dělá jinak?
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Ivory: Jmenuji se Ivory Hackerová a tohle je příběh, o kterém mi Fox zakázal mluvit. Dnes vám představíme lékaře. Měl bezpočet mediálních vystoupení. Uznávaný plicní a pohotovostní lékař, kterému se říká „covid lovec”.

Mediální klipy: Dr. Joseph Varon je vedoucím svého oddělení. Dnes je tu s námi dr. Varon. Joseph Varon, vedoucí oddělení. Tohle je dr. Joseph Varon z Houstonu. Dr. Joseph Varon pracoval více než 400 dní v kuse v boji s nejděsivějším virem našeho života.

Ivory: Média jeho práci pečlivě sledovala… od místních, národních po mezinárodní média, která využívala toho, že mluví devíti jazyky.

Kolik rozhovorů jste v průběhu pandemie médiím poskytnul?

Dr. Varon: S tímto je to 1640 od 19. března minulého roku.

Ivory: Ale téměř nikdo nezmínil dramatický rozdíl v covid úmrtnosti mezi pacienty dr. Varona a pacienty v ostatních nemocnicích v zemi a ve světě. Z 1293 hospitalizovaných covid pacientů dr. Varona zemřelo 86 z nich, což je úmrtnost 6,7 % v průběhu pandemie.

To je poloviční úmrtnost, než kterou uvádí CDC u hospitalizovaných pacientů, a třetinová úmrtnost oproti té národní a mezinárodní. Dr. Varon podle čísel zachraňuje mnohem více životů. Podařilo se nám zavést různé léčebné metody, které jsou velmi úspěšné. Co dělá jinak?

Varon říká, že většina novinářů se na to nechtěla zeptat. Všichni vidí, že to funguje, ale nikdo to nechtěl prošetřit. A pokud se reportéři zeptali, odpověď se nevysílala.

Dr. Varon: Teď mám spoustu přátel z médií. Spousta z nich mi říká, že když si promluví s producentem, ten jim řekne, aby o tom nemluvili.

Ivory: Varon a pár dalších lékařů na začátku pandemie přišli s léčebným protokolem MATH+ pro covid. Hned ze začátku upřednostňuje steroidy a léky, co ředí krev, zejména Methylprednisolone a Heparin, a k tomu řada vitamínŮ podávaná nitrožilně. Několik médií to zmínilo, ale nezmínily, co bylo ve znaku +. Protože WHO a CDC varuje před léčebnými metodami ve znaku +. Ivermektin.

Dr. Varon: Ve skutečnosti jsme prokázali, že kombinace MATH+ včetně ivermektinu má u pacientů skvělý úspěšch.

WHO: Náš postoj je ten… důkazy, které jsme viděli, v tuto chvíli neukazují, že ivermektin je proti covidu účinný.

Dr. Varon: Je to lék, který je na trhu 40 let. Je to antiparazitikum, ale má i velmi silné antivirové a protizánětlivé účinky. Ve skutečnosti se ukázalo, že zlepšuje stav covid pacientů, a také slouží jako prevence covidu. Určitě víte o nových datech z Indie a Mexika, kde ivermektin podávali preventivně, a mají tam mnohem méně covid případů.

Ivory: Máte k tomu recenzovaný výzkum?

Dr. Varon: Ano. Jedna studie, kterou jsem posílal, zkoumala každou zveřejněnou studii. Je to velmi zajímavá studie, která zkoumala všechny dostupné důkazy, a vše poukazovalo na přínos ivermektinu.

Ivory: Hydroxychlorochin byl také součástí léčebného protokolu dr. Varona prvních šest měsíců pandemie. Čísla z té doby ukazují, že úmrtnost na covid v jeho nemocnici byla pouze 4,4 % v porovnání s úmrtností kolem 20 % v ostatních nemocnicích.

Dr. Varon: Naše úmrtnost byla mimořádně nízká. A tito lidé byli stejně nemocní jako lidé v ostatních nemocnicích.

Ivory: Slovo na „H” zaznělo v mém prvním rozhovoru s ním 10. srpna 2020.

Dr. Varon: Úspěšně ho používáme… víme, že je kolem něj hodně kontroverze. Ale jde o to, že my používáme hodně věcí… házíme na tyto pacienty celý kuchyňský dřez, protože jsou tak nemocní. Někdy nevíte, co přesně dělá ten rozdíl.

Ivory: Krátce před tím rozhovorem vyšly studie o tom, že hydroxychlorochin není ani škodlivý a ani prospěšný v léčbě covidu. Můj rozhovor s dr. Varonem byl následně terčem ostré kritiky od Foxu.

Pracovníci z Fox: Musíte přestat zveřejňovat zprávy o hydroxychlorochinu.

Nejde jen o diváky… jde o to, co čte náš CEO. Jde o to, co čte náš generální manažer.

Jak řekla Lee, není to teď o divácích.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů