fbpx

Hitler reaguje na pravdu existence & osvícení (Parodie)

Ve zkratce...

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
  •  

 3,166 Zhlédnuto


  •  

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Roman

TWL. to je sračka všech sraček.
Kdyby to bylo alespoň vtipné, ale lidé tyto kokotiny přijímají jako nové náboženství a berou to smrtelně vážně.
Proč jsme vymýšleli počítače jako kopie fungování mysli, když to pak spláchnete v niveč jen proto, že jste líní myslet logicky a důsledně?
Komu chcete otevírat mysl, když jste sám zabedněný?
Tři principy se v USA uchytili jen proto, že je to zdegenerovaná představa sekt v USA.

Roman

Před sto lety by Mark Twain napsal nějakou vtipnou parodii na tyto bláboly.
Určité věci existují a fungují jinak, než se obecně předpokládá, ale tyto bláboly realitě rozhodně neodpovídají…
Konspirační teorie frčí, ale je to jen neplodná zábava duševních lenochů a bezmozků …

Tomáš P

Ahoj Romčo, dosáhl jste svého omezení (chete-li limitu) v tom kým se cítíte být, nebo je Vaše hranice ještě dál? Je na Vás něco nedokonalého nebo jste dokonalý? Jakýkoli popisný jazyk je z hlediska logiky nedostatečný k popisu takovému, aby v teorii množin nevznikaly logické paradoxy. Přitom axiom omezené abstrakce je nutný pro celou matematiku. Njn, já z matematiky nikdy neztratil ani bod a opravoval jsem teorii ve skriptech a přesto cítím, že universálním jazykem nemůže být jazyk popisný, ale jazyk cítění, jazyk lásky. Jak se cítíte, když vyjadřujete „své“ přesvědčení? Jak jste dospěl k tomu, že je to „Vaše“… Číst vice »

Roman

Nevím, zda se smát, nebo být smutný z tak ubohé odpovědi? Nechci se pouštět do zbytečných debat s lidmi, kteří na to nemají dost inteligence ani důslednosti a věří pouze svým příběhům, uvařeným z čisté vody … Na položené otázky odpovídat nebudu, protože mám vyzkoušené za šedesát let, že to vede jen do slepé uličky. Vy prostě nejste typ, s kterým by se dalo diskutovat věcně. Vaše arogance plně odpovídá vašemu stupni zabřednutí do tenat sekty a plně souvisí s vypínáním logického myšlení. Nejvíce mne rozesmál vtip o tom, že jste v matematice nikdy neztratil ani bod a že jste… Číst vice »

SunMorning

Nemá smysl cokoliv říkat.

Last edited 3 měsíců před by SunMorning
SunMorning

Chtěl jsem se pobavit, ale bohužel velké zklamání. Nesmysl vedle nesmyslu. Víte jaký je rozdíl mezi bytostí v poznání a ezoterikem ? Bytost v poznání ví o čem mluví a slova jdou z pravdy duše a ze srdce, ezoterik o tom mluví z duchovního ega, protože tak nějak tuší že by to mohla být pravda. Ale ve skutečnosti nemá ani páru o čem mluví, a ani si to neuvědomuje. V tom videu je lež vedle lži. Uvedu jeden ezotérický blud epických rozměrů stvořen pseudoláskou duchovního ega. A to cituji: Vše je propojené a není rozdíl mezi námi a druhými. Separace… Číst vice »