Hitler reaguje na pravdu existence & osvícení (Parodie)

Ve zkratce...

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

6 názorů na “Hitler reaguje na pravdu existence & osvícení (Parodie)”

 1. TWL. to je sračka všech sraček.
  Kdyby to bylo alespoň vtipné, ale lidé tyto kokotiny přijímají jako nové náboženství a berou to smrtelně vážně.
  Proč jsme vymýšleli počítače jako kopie fungování mysli, když to pak spláchnete v niveč jen proto, že jste líní myslet logicky a důsledně?
  Komu chcete otevírat mysl, když jste sám zabedněný?
  Tři principy se v USA uchytili jen proto, že je to zdegenerovaná představa sekt v USA.

  1. Před sto lety by Mark Twain napsal nějakou vtipnou parodii na tyto bláboly.
   Určité věci existují a fungují jinak, než se obecně předpokládá, ale tyto bláboly realitě rozhodně neodpovídají…
   Konspirační teorie frčí, ale je to jen neplodná zábava duševních lenochů a bezmozků …

   1. Ahoj Romčo, dosáhl jste svého omezení (chete-li limitu) v tom kým se cítíte být, nebo je Vaše hranice ještě dál? Je na Vás něco nedokonalého nebo jste dokonalý? Jakýkoli popisný jazyk je z hlediska logiky nedostatečný k popisu takovému, aby v teorii množin nevznikaly logické paradoxy. Přitom axiom omezené abstrakce je nutný pro celou matematiku. Njn, já z matematiky nikdy neztratil ani bod a opravoval jsem teorii ve skriptech a přesto cítím, že universálním jazykem nemůže být jazyk popisný, ale jazyk cítění, jazyk lásky. Jak se cítíte, když vyjadřujete „své“ přesvědčení? Jak jste dospěl k tomu, že je to „Vaše“ přesvědčení? A jak se cítíte v lese nebo s nemluvňetm v náručí, není to o trochu vyšší stav vědomí? Věřte čemu chcete, ale všímejte si i svých pocitů a otázek, které vyvolávají. Kdo hledá ten najde..

    1. Nevím, zda se smát, nebo být smutný z tak ubohé odpovědi?
     Nechci se pouštět do zbytečných debat s lidmi, kteří na to nemají dost inteligence ani důslednosti a věří pouze svým příběhům, uvařeným z čisté vody …
     Na položené otázky odpovídat nebudu, protože mám vyzkoušené za šedesát let, že to vede jen do slepé uličky. Vy prostě nejste typ, s kterým by se dalo diskutovat věcně.
     Vaše arogance plně odpovídá vašemu stupni zabřednutí do tenat sekty a plně souvisí s vypínáním logického myšlení.
     Nejvíce mne rozesmál vtip o tom, že jste v matematice nikdy neztratil ani bod a že jste ve skriptech opravoval teorii 🙂 🙂 🙂
     V jakých skriptech a konkrétně jaké teorie!
     Kdo vám oponoval a s jakým výsledkem?
     Dá se najít celý proces opravy vámi opravované teorie?
     Buďte neskromný a přehánějte … 🙂
     Váš projev totiž neodpovídá ani základnímu zvládnutí logiky v rámci dnes nedokonalého paradigmatu, natož abyste mohl verifikovat vám skryté pravdy, které znám již 50 let.
     Kdybyste alespoň trochu tušil něco o vědomí, nepsal byste nesmysly o „vyšším vědomí“!
     Vědomí je tak primitivní proces, že nemám sílu vám podobným o tom vykládat, abyste neztratili smysl života.
     Většina vašich tezí by se ukázala jen jako přelud …
     Množiny ani logika na přeludech neplatí , natož aby přeludy pomohla vysvětlit absence snahy o třídění a nějaké uspořádání, byť provizorní.
     Pokud nechápete původ pocitů, pak jakákoliv snaha o manipulaci s nimi musí být neúspěšná.
     No nic. Stál jste mne příliš mnoho drahoceného času bez vyhlídky na nějakou odezvu v jiném smyslu, než blahosklonnost ezoblábolů …

 2. SunMorning

  Chtěl jsem se pobavit, ale bohužel velké zklamání. Nesmysl vedle nesmyslu. Víte jaký je rozdíl mezi bytostí v poznání a ezoterikem ? Bytost v poznání ví o čem mluví a slova jdou z pravdy duše a ze srdce, ezoterik o tom mluví z duchovního ega, protože tak nějak tuší že by to mohla být pravda. Ale ve skutečnosti nemá ani páru o čem mluví, a ani si to neuvědomuje. V tom videu je lež vedle lži. Uvedu jeden ezotérický blud epických rozměrů stvořen pseudoláskou duchovního ega. A to cituji: Vše je propojené a není rozdíl mezi námi a druhými. Separace je iluzí. Typický,tabulkový, pseudoláskový ezoblud. Uvedu příklad – duchovně na sobě pracujete,energeticky se očištujete, opět uvedu jako příklad regresivní terapii. Nečiníte zlo apod. Jste krásné,čisté bytosti jdete v Bohu. Opravdu se chcete energeticky a jakkoliv propojovat s nějakými nízkými jedinci chodícími energetickým svinstvi,energetickým parazity,kteří když Vás nebudou vysávat tak Vás budou energeticky intoxikovat sračkami prostě poslíčkové temné ? Lidé,kteří mají za sebou velké energetické očisty sebe sámých,moc dobře vědí o čem mluvím. Chápete, jak jednoduše je to vyvráceno ? Pravda je vždy jednoduchá. Osvícený není propojen s nikým a s ničím, jen a pouze SÁM SE SEBOU. Vše ostatní je parazitismus a temnota. Každá lidská bytost je jedinečný originál, i když duše je Božská není stejná jako jiná duše, i když budete Osvícení 100% čistí, budete jedinečný originál. Budete to Vy. Sedí vedle sebe tři Osvícení,jsou všichni stejní ? Nejsou,každý je jedinečný originál,Ježíš,Buddha,Papaji,Mojji, Maharádži,Krišnamurti, všichni Osvícení, mluví o tom samém učení, jsou stejní ? Do oči bijící logické NE. Cítíte celou bytostí že nejsou, logicky. Cvak ? Ezoterici postrádají zdraví rozum a informační sebereflexi. Dále Separace je iluzí? Světlo od temnoty, dobro od zla. Proč různá pekla z různě zatíženými dušemi špatnými činy, proč různá nebe na různém stupni vývoje duší. Je separace iluzí ? A byli jste v minulých životech ? Viděli jste to na vlastní oči ? Byli jste v regresi ? Ne ? Tak co pořád pro Boha živého melete ezouši za bláboly ? Možná přišel čas zavřít s pokorou ústa a naslouchat povolaným. Jenže ego přitahuje ego a duši přitahuje duše. Bohužel, ať se mnoho lidí co vidí na*erou jak chtějí, zákon přitažlivosti a rezonance, svůj ke svému prostě neobejdou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů