Hitler reaguje na pravdu existence & osvícení (Parodie)

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

  1. TWL. to je sračka všech sraček.
    Kdyby to bylo alespoň vtipné, ale lidé tyto kokotiny přijímají jako nové náboženství a berou to smrtelně vážně.
    Proč jsme vymýšleli počítače jako kopie fungování mysli, když to pak spláchnete v niveč jen proto, že jste líní myslet logicky a důsledně?
    Komu chcete otevírat mysl, když jste sám zabedněný?
    Tři principy se v USA uchytili jen proto, že je to zdegenerovaná představa sekt v USA.

    1. Před sto lety by Mark Twain napsal nějakou vtipnou parodii na tyto bláboly.
      Určité věci existují a fungují jinak, než se obecně předpokládá, ale tyto bláboly realitě rozhodně neodpovídají…
      Konspirační teorie frčí, ale je to jen neplodná zábava duševních lenochů a bezmozků …

      1. Ahoj Romčo, dosáhl jste svého omezení (chete-li limitu) v tom kým se cítíte být, nebo je Vaše hranice ještě dál? Je na Vás něco nedokonalého nebo jste dokonalý? Jakýkoli popisný jazyk je z hlediska logiky nedostatečný k popisu takovému, aby v teorii množin nevznikaly logické paradoxy. Přitom axiom omezené abstrakce je nutný pro celou matematiku. Njn, já z matematiky nikdy neztratil ani bod a opravoval jsem teorii ve skriptech a přesto cítím, že universálním jazykem nemůže být jazyk popisný, ale jazyk cítění, jazyk lásky. Jak se cítíte, když vyjadřujete „své“ přesvědčení? Jak jste dospěl k tomu, že je to „Vaše“ přesvědčení? A jak se cítíte v lese nebo s nemluvňetm v náručí, není to o trochu vyšší stav vědomí? Věřte čemu chcete, ale všímejte si i svých pocitů a otázek, které vyvolávají. Kdo hledá ten najde..

        1. Nevím, zda se smát, nebo být smutný z tak ubohé odpovědi?
          Nechci se pouštět do zbytečných debat s lidmi, kteří na to nemají dost inteligence ani důslednosti a věří pouze svým příběhům, uvařeným z čisté vody …
          Na položené otázky odpovídat nebudu, protože mám vyzkoušené za šedesát let, že to vede jen do slepé uličky. Vy prostě nejste typ, s kterým by se dalo diskutovat věcně.
          Vaše arogance plně odpovídá vašemu stupni zabřednutí do tenat sekty a plně souvisí s vypínáním logického myšlení.
          Nejvíce mne rozesmál vtip o tom, že jste v matematice nikdy neztratil ani bod a že jste ve skriptech opravoval teorii 🙂 🙂 🙂
          V jakých skriptech a konkrétně jaké teorie!
          Kdo vám oponoval a s jakým výsledkem?
          Dá se najít celý proces opravy vámi opravované teorie?
          Buďte neskromný a přehánějte … 🙂
          Váš projev totiž neodpovídá ani základnímu zvládnutí logiky v rámci dnes nedokonalého paradigmatu, natož abyste mohl verifikovat vám skryté pravdy, které znám již 50 let.
          Kdybyste alespoň trochu tušil něco o vědomí, nepsal byste nesmysly o „vyšším vědomí“!
          Vědomí je tak primitivní proces, že nemám sílu vám podobným o tom vykládat, abyste neztratili smysl života.
          Většina vašich tezí by se ukázala jen jako přelud …
          Množiny ani logika na přeludech neplatí , natož aby přeludy pomohla vysvětlit absence snahy o třídění a nějaké uspořádání, byť provizorní.
          Pokud nechápete původ pocitů, pak jakákoliv snaha o manipulaci s nimi musí být neúspěšná.
          No nic. Stál jste mne příliš mnoho drahoceného času bez vyhlídky na nějakou odezvu v jiném smyslu, než blahosklonnost ezoblábolů …

  2. Chtěl jsem se pobavit, ale bohužel velké zklamání. Nesmysl vedle nesmyslu. Víte jaký je rozdíl mezi bytostí v poznání a ezoterikem ? Bytost v poznání ví o čem mluví a slova jdou z pravdy duše a ze srdce, ezoterik o tom mluví z duchovního ega, protože tak nějak tuší že by to mohla být pravda. Ale ve skutečnosti nemá ani páru o čem mluví, a ani si to neuvědomuje. V tom videu je lež vedle lži. Uvedu jeden ezotérický blud epických rozměrů stvořen pseudoláskou duchovního ega. A to cituji: Vše je propojené a není rozdíl mezi námi a druhými. Separace je iluzí. Typický,tabulkový, pseudoláskový ezoblud. Uvedu příklad – duchovně na sobě pracujete,energeticky se očištujete, opět uvedu jako příklad regresivní terapii. Nečiníte zlo apod. Jste krásné,čisté bytosti jdete v Bohu. Opravdu se chcete energeticky a jakkoliv propojovat s nějakými nízkými jedinci chodícími energetickým svinstvi,energetickým parazity,kteří když Vás nebudou vysávat tak Vás budou energeticky intoxikovat sračkami prostě poslíčkové temné ? Lidé,kteří mají za sebou velké energetické očisty sebe sámých,moc dobře vědí o čem mluvím. Chápete, jak jednoduše je to vyvráceno ? Pravda je vždy jednoduchá. Osvícený není propojen s nikým a s ničím, jen a pouze SÁM SE SEBOU. Vše ostatní je parazitismus a temnota. Každá lidská bytost je jedinečný originál, i když duše je Božská není stejná jako jiná duše, i když budete Osvícení 100% čistí, budete jedinečný originál. Budete to Vy. Sedí vedle sebe tři Osvícení,jsou všichni stejní ? Nejsou,každý je jedinečný originál,Ježíš,Buddha,Papaji,Mojji, Maharádži,Krišnamurti, všichni Osvícení, mluví o tom samém učení, jsou stejní ? Do oči bijící logické NE. Cítíte celou bytostí že nejsou, logicky. Cvak ? Ezoterici postrádají zdraví rozum a informační sebereflexi. Dále Separace je iluzí? Světlo od temnoty, dobro od zla. Proč různá pekla z různě zatíženými dušemi špatnými činy, proč různá nebe na různém stupni vývoje duší. Je separace iluzí ? A byli jste v minulých životech ? Viděli jste to na vlastní oči ? Byli jste v regresi ? Ne ? Tak co pořád pro Boha živého melete ezouši za bláboly ? Možná přišel čas zavřít s pokorou ústa a naslouchat povolaným. Jenže ego přitahuje ego a duši přitahuje duše. Bohužel, ať se mnoho lidí co vidí na*erou jak chtějí, zákon přitažlivosti a rezonance, svůj ke svému prostě neobejdou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů