Soňa Peková – zarážející fakta z odtajněných dokumentů společnosti Pfizer & Výzva k zastavení vakcinace

Ve zkratce...

Soňa Peková mluví o odtajněných dokumentech společnosti Pfizer a co tyto dokumenty odhalují.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Zdroj: Paralelne.cz

Ke konci minulého roku se na americký soud se obrátila investigativní skupina vědců, lékařů, právníků a investigativních novinářů Public Health and Medical Professionals for Transparency ve věci práv na informace s žádostí o zveřejnění dokumentů na základě kterých bylo schváleno použití vakcíny Pfizer/BioNTech. Díky jejich tlaku musela společnost Pfizer začít zveřejňovat 500 stran měsíčně z celkového množství 250 000 stran materiálů, které dodala FDA (americký ústav pro kontrolu léčiv), na základě kterých došlo ke schválení mRNA vakcíny k nouzovému použití. První uvolněné dokumenty stačily vydat dost “třaskavý” materiál. Studii  jako první zprostředkovala naší veřejnosti doktorka Soňa Peková.

Postupně odtajňované dokumenty si může stáhnout a prostudovat každý. Najdete je zde: https://phmpt.org/pfizers-documents/

Statistická data z kumulativní analýzy postautorizačních nežádoucích účinků vakcíny společnosti Pfizer jasně ukazují na vysoké množství nezádoucích účinků a je alarmující, její “schválení” pro plošnou vakcinaci dětí. Paní doktorka Peková se připojila k zástupu dalších lékařů a vědců, kteří vyzývají k zastavení vakcinace.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Soňa Peková jako vždy nezklamala! Příjemný, srozumitelný projev skutečné odbornice opírající se o jasná fakta. A přestože se někdy může zdát, že je toto všechno marná snaha, určitě není! A je třeba takových videí, s takto odvážnými lidmi produkovat více a více! Už teď je totiž jasné, že všechen ten nesmysl jednoho dne spadne, protože ve skutečnosti na ničem nestojí. A pokud ano, tak jen na lidské blbosti. A to opravdu není pevný základ! Takže děkujeme paní Peková! Děkujeme Davide! 🙂

  1. Přesně tak,ani tisíciletá říše netrvala moc dlouho.Bohužel nápáchala neskutečné množství zla během pár let.Stejně jako dnes fašistický režim podporovalo obrovské množství vymytých mozků a fanatických následovníků. Za pár let se o tomto období nebude vyprávět nic pěkného a všichni se budou zase divit jak se to mohlo stát.

   1. Dobrý den. Je třeba si uvědomit, že nic není jen tak. Proč se očkuje? Jaký účel má očkování? Odpověď je jednoduchá. Cílem vlivných lidí kteří vlastní banky a vše na co se podíváte o kolo sebe, co jíte, pijete atd. Kteří jsou akcionáři velkých společností například Vanguard Group je snížit populaci. Jim na lidském životě nezáleží, hrají si na bohy a rozhodují o nás všech. Oni patří do sekty satana tak od nich nečekejte nic dobrého. Chtějí nastavit nový Řád po celém světě. Jsou tak mocný a bohatý, že si koupí politiky a koho chtějí. Patří jim také média po celém světě. Jak se chcete bránit?

    1. Michael Tellinger – Ubuntu planet – One small town will change the world
     Kniha Ubuntu (Přispívání) vysvětluje mnohé a projekt One small town je cestou ven

 2. Tato skvělá dáma má kritické myšlení což ovce nemají,takže vysvětlení je celkem jednoduché ač ty souvislosti nechápe většina….

 3. Ano je to tak jak paní doktorka říká – citovaný dokument na výše zmíněných stránkách je hned třetí odshora s názvem „5.3.6 postmarketing experience.pdf“ Zpráva o úmrtí 1223 lidí z tohoto vzorku je na str. 7 – kolonka „fatal“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů