Dr. Vladimir Zelenko – O zakázané léčbě covidu a urgentní výzva ohledně covid očkování

Ve zkratce...

Dr. Vladimir Zelenko sdílí svoje zkušenosti s léčbou covidu, jak se dají léčit negativní účinky po očkování a apeluje na všechny, aby se očkovat nenechali.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Léčebný protokol dr. Zelenky ZDE

Přepis:

Stew Peters: Dr. Vladimir Zev Zelenko byl lékař, který prezidentovi Trumpovi doporučil používat hydroxychlorochin, a to protože věděl, že funguje. Věděl to, protože je geniálním vynálezcem protokolu, který v New Yorku zachránil spoustu lidí. 99 % jeho vysoce rizikových covid pacientů přežilo. Byl nominován na prezidentskou medaili svobody. Zelenko je také nominován na Nobelovu cenu za mír. Je publikován ve špičkových recenzovaných časopisech po celém světě. Je světově uznávaný lékař a je tu s námi. Dr. Zeve Zelenko, děkuji, že jste tu s námi.

Zelenko: Děkuji Stew za pozvání. Time publikovali kritický článek… zaměřili se na Americké lékaře z první linie. Co si z toho beru já, jak čtu ten útok, je zaměření se na včasnou léčbu, konkrétně ivermektin. Zdá se mi, že média asistují nějaké vyšší autoritě, tomuto globálnímu spolku, o kterém mluvíme, a to v předem určeném plánu nám odebrat cokoliv, co by mohlo fungovat v boji s covidem. Zveličuji to? Zním jako šílenec, když takto teoretizuji?

Zelenko: Pokud jste šílený, tak já o to víc.

Stew: Zdá se, že nás posílají k té jediné věci, kterou budete moct udělat, a to umřít na ventilátoru poté, co vám vnutí lék remdesivir, nebo umřít na tuto injekci, kterou vám podáme, a vy ji přijmete, ať se vám to líbí, nebo ne.

Zelenko: Zemřeme jen tak, pokud budeme nést spoluvinu a staneme se tupými ovcemi, protože stále můžeme říct ne. Máme svobodnou volbu a svobodnou vůli a žádná míra nátlaku vás nemůže přinutit udělat něco, pokud to nechcete udělat. Nejprve bych vám rád dal nějaká fakta. Ivermektin byl od svého počátku použit čtyři miliard krát. A je pouze šest zaznamenaných úmrtí, a to byli lidé, kteří měli genetický deficit, a proto ho nemohli brát. Jinými slovy… ivermektin je nejbezpečnější lék v historii medicíny. Je bezpečnější než ibuprofen, a stejně tak bezpečný je hydroxychlorochin. Říkám, že ivermektin je teď „hydroxychlorochinován”, protože když se loni prokázalo, že hydroxychlorochin funguje, začalo se k němu chovat stejně jako teď k ivermektinu. Což je v podstatě očerňování léku a kohokoliv, kdo je ochotný ho používat a předepisovat. Za tím existuje velmi podlý a zlověstný účel. Kdokoliv, kdo chápe pandemickou reakci, chápe, že existují čtyři prvky té reakce.

První je prevence šíření, druhá je před-nemocniční péče. Třetí je nemocniční péče. A čtvrtá je bezpečné a efektivní očkování. Každý prvek je důležitou součástí celkové reakce. Nemůžete si jednotlivě vybírat. Takže když někoho pošlete domů, a ten člověk bezdůvodně onemocní ještě víc, a pak skončí v nemocnici, kde ho pak ledabyle léčí s malou nadějí na vyléčení, je naprosto otřesné. A to přesně NIH dělá… úřad NIH říká lidem: Covid nijak neléčte. Běžte do nemocnice, jak budete mít málo kyslíku, a pouze tehdy budete léčeni.

To je vražedný koncept. Ivermektin a hydroxychlorochin jsou nic víc než doručovací systémy pro zinek. Představte si je jako zbraň, která doručí zinek do buňky. Tohle je skutečná regulace používání zbraní. V jistém smyslu jde o odebrání schopnosti zvýšit nitrobuněčnou hladinu zinku uvnitř buněk pacienta, což je velmi důležité, protože je to zinek, který potlačuje enzym, který umožňuje covidu-19, aby dělal kopie svého genetického materiálu. Jinými slovy… můžeme zabránit tomuto viru, aby rostl a dělal svoje kopie, pokud použijeme společně zbraň a kulku. Doručovací systém pro zinek společně se zinkem. A to, co tito lidé udělali, z pohledu medicíny a vědy, je to, že se vám pokusili zabránit, abyste měli v buňkách dostatek zinku, aby se tento virus nemohl rozmnožovat.

Stew: Takže jednoduše řečeno… vy říkáte, to co jsem si myslel, že tohle vše je předem naplánované, oni ví, že lidé umřou… nejen to, ale napomáhají tomu, aby vytvořili více úmrtí. Není jednodušší způsob, jak to říct.

Zelenko: Víte… covid-19 je uměle vytvořená biologická zbraň, s čímž všichni souhlasí. A má velmi podlý účel. Tím účelem je vytvořit globální strach a paniku. Většina lidí se z covidu zotaví bez léčby. Zejména, pokud už covid prodělali. Je pouze malá vybraná skupina vysoce rizikových pacientů, které musíme agresivně léčit. Takže vzít nemoc, kterou ve většině případech není z lékařského hlediska nutné nijak řešit, a vytvořit kolem ní tento strach a paniku, a očerňovat kohokoliv, kdo má opoziční názor než vláda… to vše je naplánované a koordinované, aby to určitým směrem změnilo chování lidstva. Tohle je největší psychologická operace v historii světa. Protože soustavný strach spojen s izolováním lidí vede k psychologickému úpadku a lidé udělají cokoliv, aby se dostali z té emoční bolesti. A to se zneužívá… jde o to, co sníží strach. Cokoliv, co sníží strach, a tudíž oslabí psychologickou válku, která se vede s nevinnými lidmi, bude očerňováno, protože cílem je strach udržet.

Stew: A není nic, čeho se bát.

Zelenko: Ivermektin je hrozba pro strach. Hydroxychlorochin je hrozba pro strach. Je to zbraň proti jejich zbrani.

Stew: A poskytnout někomu péči může být mezitím velmi drahé. Slyšel jsem mnoho příběhů od lékařů… a nevím, jestli to chcete potvrdit, nebo ne… ale ti, co řídí nemocnice… například ti, co řídí dětskou nemocnici v Tennessee, se každé pondělí ráno schází s poskytovateli a říkají: „Dobře, tento pacient má co? Má tohle. Přesvědčíte ho, že si musí nechat odstranit žlučník. Přesvědčíte ho, že potřebuje splenektomii. To bude 15 minut, takže 13 tisíc dolarů. Co dalšího pojišťovna pokryje? Dobře, předepište tohle a tohle, a pak je odtud pošlete pryč.” Tohle není o individuálním zdraví těch dětí, a pokud by rodiče mohli sedět na schůzích těchto pracovníků, a pochopili by hloubku těchto cynických kšeftů, které se dějí v našem zdravotnictví… a nyní, dát někoho na ventilátor, je mnohem dražší, než někomu dát pilulku ivermektinu za pár korun. Je mnohem dražší na pohotovosti léčit někoho, kdo je hodně nemocný, než ho léčit včasně s protokolem, který jste vyvinul, který byl očividně úspěšný… zachránil jste 99 % svých vysoce rizikových pacientů. A řekl jste, že pouze jedna konkrétní skupina byla vysoce riziková… tu jste léčil a v podstatě zachránil všechny z nich.

Zelenko: Moje data ukazují 89% snížení hospitalizací a úmrtí u vysoce rizikové populace. V podstatě snižuje úmrtnost ze 7,5 % na 1 %. Odtud pochází to číslo 99 %. Moje léčba snížila tržní podíl o 85 % hospitalizací a potřebu pro léky jako remdesivir. Protože pacienti nemusí jít do nemocnice… vyléčí se mimo ni. Nepotřebují drahou a neefektivní péči. A jakmile jste v nemocnici, je velmi těžké se vyléčit. Je mnohem lepší nedostat zánětlivý, destruktivní proces, který ničí vaše plíce. Covid je onemocnění. Jde o infekci a zánětlivou reakci. Infekci je snadné léčit během prvních pár dní. Pokud se vám vymkne kontrole, přichází zánětlivá reakce, která je jako napalm pro vaše plíce. Jakmile k tomu dojde, mluvíme o úmrtnosti kolem 50-60 %. Takže je mnohem lepší, aby to do toho bodu vůbec nezašlo. To jsem přesně zdůrazňoval. Je třeba tuto věc léčit za včas, než se projeví komplikace. A pokud snížíte virovou nálož, ke komplikacím nedojde.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Stew: Takže pro lidi, kteří mají výčitky z očkování… byli očkováni… cítí se teď beznadějně, co dostávají všechny tyto informace o této věci, která zabila… jen podle systému VAERS kolem 13 tisíc lidí… což je téměř dvojnásobek úmrtí v důsledku všech předchozích vakcín dohromady. A za to může jen tato jedna za období devíti měsíců. Spousta lidí bude mít výčitky z této věci, protože vidí vedlejší účinky, co to způsobuje, myokartiditu, apod. Existuje protokol, který může pomoct i těmto lidem?

Zelenko: Ano, říká se mu selský rozum. Omlouvám se, ale máte uvnitř sebe bombu… sami jste si to způsobili. V prvé řadě… nedávejte si další bomby. Nedávejte si žádné další injekce. To je první věc, kterou byste měli udělat. Pak musíte pochopit, co je spouštěčem vaší bomby. Protože pak se s tím můžete vypořádat. Spouštěčem je další virová infekce, která se shoduje s těmi protilátkami, které potenciálně spustí tzv. protilátkově závislé zesílení (ADE), o čemž světoví experti v oboru křičí, že to můžé vést ke genocidě. Způsob, jak se s tím vypořádat… a je mi jedno, jestli je vám 10 let. Pokud jste byli očkováni, máte stejné riziko jako 95letý pacient v pečovatelském ústavu. Musíte tedy užívat prevenci jako někdo z velmi rizikové skupiny, a užívat včasnou léčbu, abyste nikdy nedostali další virovou infekci jako covid. Jen protože máte bombu, neznamená, že musí vybouchnout. Musíte se ale držet dál od spouštěče.

Stew: Jaká je pravděpodobnost, že se někomu podaří zamezit onemocnění po zbytek svého života? Je důvod, proč tuto věc chtějí dávat dětem.

Zelenko: Ta pravděpodobnost je nulová, protože určitě s tím přijdeme do kontaktu. Nicméně, existují způsoby, jak to riziko můžeme snížit. Neříkám, že je 100%, ale říkám, že můžeme snížit riziko onemocnění covidem, nebo snížit riziko vybouchnutí těch bomb, pokud onemocníte, a to pomocí včasné a agresivní léčby. Začal bych s léčbou, pokud jen budete mít rýmu. Protože nebudu riskovat, že vaše virová infekce detonuje vaši bombu.

Stew: Jen chci objasnit, že mluvíte o lidech, kteří dostali tyto injekce, kterým se říká vakcíny, pokud oni dostanou rýmu… nemyslíte ty zdravé lidi, kteří nebyli očkováni. Netvrdíte, aby se takový člověk začal léčit ivermektinem nebo hydroxychlorochinem, pokud dostane rýmu.

Zelenko: Ne, ve většině případech bych doporučil, aby nic nedělali. Protože covid je z pohledu míry přežití velmi bezpečný. Pro zdravé děti do věku 18 let je ta míra 99,998 % bez léčby, a to podle CDC. Míra přežití pro lidi jako vy je 99,95 % bez léčby, a téměř 100 % s léčbou. Nejsem proti tomu, dávat lidem léčbu ke snížení příznaků. Proč by lidé měli zbytečně trpět? Ale zaměřujeme se na úmrtí. Definuji vám úspěch… neumřete a neskončíte v nemocnici na ventilátoru. Takto vnímám úspěch. Ale jsou nuance… a pokud někdo nechce zbytečně trpět, můžeme o několik dní snížit příznaky… to má také hodnotu. Ale je to individuální. Ale skupina, na kterou se musíme zaměřit, je ta, u které je úmrtnost 7,5 %, což znamená ti, kteří jsou ve věku nad 45 let se zdravotními problémy, a bohužel ti, co byli očkováni. Ti lidé musí okamžitě užívat prevenci a agresivní léčbu.

Stew: Pro ostatní lidi, zdravé lidi jako jsem já… 99,95 %… měl bych užívat nějakou prevenci?

Zelenko: To je vaše volba.

Stew: Doporučil byste to?

Zelenko: Ano, protože tohle je nepříjemná infekce, kterou lidé trpí týden nebo dva. Mimochodem existují i volně dostupné možnosti. Na některých místech je těžké získat ivermektin a hydroxychlorochin. Jako náhradu doporučuji tzv. kvercetin, což je derivát jablek… je to bioflavinoid. Společně s vitamínem C dostává zinek do buněk. Nebo něco s názvem EGCG, což je extrakt zeleného čaje. To je to stejné. Dobře, nejsou to zbraně ráže 50, ale ty nepotřebujete… pistole ráže 22 také funguje. A zejména, pokud patříte do skupiny s nižším rizikem. Doporučil bych to jako péči během příznaků a nízko rizikovou prevenci. Nedoporučuji to pro vysoce rizikovou skupinu, tam to není vhodné.

Stew: Jednoznačně, absolutně, na 100 %… a mám už jen asi minutu, chci slyšet vaše poslední slova… ale jednoznačně a na 100 % říkáte, aby si lidé nebrali tyto injekce?

Zelenko: Nedej bože… neberte si je. Není pro ně ve většině případech žádná lékařská nezbytnost. Nefungují a jsou nesmírně nebezpečné, jak prokazuje VAERS a evropská data.

Stew: Chci natočit… samozřejmě bude záležet na vašem čase… ale chci věnovat segment mimo pořad, abych se s vámi ponořil do hloubky… protože vidím, že vy víte, co se přesně děje… a já a naši posluchači to také chceme vědět, kde tato věc začala, jaký je plán. A vy o tom víte hodně. Pokud souhlasíte s delším rozhovorem, ocenili bychom to.

Zelenko: Kdykoliv budete připraveni. Je důležité šířit pravdivý narativ, který zachraňuje životy. A na to se zaměřuji já. Čelíme největšímu zločinu v historii.

Stew: Uděláme ho dříve než později. Dr. Zeve Zelenko, moc vám děkujeme za váš čas. Ceníme si toho.

Zelenko: Bůh vám žehnej.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Moc díky a hlavně info ke konci na “ Jako náhradu doporučuji tzv. kvercetin, což je derivát jablek… je to bioflavinoid. Společně s vitamínem C dostává zinek do buněk. Nebo něco s názvem EGCG, což je extrakt zeleného čaje. “

    Díky, vážím si vššch překladů a informací!

  2. video se mi nezobrazuje – nejde přehrát; když bylo na rumble bylo vše v pořádku – prohlížeč falkon linux

    1. Dobrý den,

      problém je v operačním systému, platí to pro PC, tablety, mobily se starším androidem. Technologie se neuvěřitelne rychle mění. Starší operační systémy přestanou třeba otevírat e-mail seznam, nebo další weby na internety, protože mají v sobě již zastaralé certifikáty, java rozhrání a pod. Řešením je například aktualizace prohlížeče, ale lepší řešení je aktualizace celého operačního systému na nejnovější i s doplňkovým softvérem. Vyzkoušejte třeba lehkou verzi lubuntu linuxové edice, která je zcela zdarma. Stačí si jenom, pak vytvořit Live USB verzi bez potřeby instalace a voilà, pak Vám pojedou všechny videa z otevrisvoumysl, nastub a další weby s internetu bez problémů. Nepotřebujete k tomu ani nejnovější Windows 11, který není zdarma a který automaticky likviduje všechny počítače, které mají jenom o něco starší procesory, ale pořád dost výkonné, aby se naplnila myšlenka marketingu a pořád jste si kupovali jenom nejnovější věci až do zblbnutí ;-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů