Whistleblower: Očkovaný pilot aerolinky Delta zemřel během letu a letadlo muselo nouzově přistát

Ve zkratce...

Podle několika whistleblowerů s přímou vazbou na aerolinku Delta v posledních 14 dnech zemřel jeden pilot během letu a letadlo muselo nouzově přistát. Více o této zprávě a dalších informací týkající se pilotů a letušek ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Dr. Rubyová: Podělím se s vámi o mimořádnou zprávu, kterou mám teď potvrzenou od třech jednotlivých whistleblowerů, kteří mají přímé vazby na aerolinku Delta. Podle těchto zdrojů v posledních 10 dnech zemřel pilot během letu. Druhý pilot řekl letušce, že kapitán jednu chvíli mluvil normálně, a pak řekl pár zvláštních věcí, a následně zemřel.

Letadlo muselo nouzově přistát. Nyní se dozvídáme, že jde o kapitána působícího na letišti v Los Angeles. Letadlo přistálo bezpečně… nevím, co řekli pasažérům na palubě. Druhý pilot řekl letušce, která je jedna ze třech whistleblowerů, že pilot, který zemřel, mu řekl, že několik dní před tím dostal druhou dávku očkování. Chceme tedy lidem říct… a Stew, musím ti říct, že jeden ze třech whistleblowerů se mnou sdílel informace, že je to mnohem větší, než si lidé myslí. Je to přesně takové, jak jsme od počátku podezírali. Věděli jsme, že tato čísla jsou mnohem větší než to, co média říkají nebo neříkají.

Poslechněte si toto. Tohle se nyní děje na vaší obloze. Lety jsou odkláněny kvůli pilotům s bolestí na hrudi. Nedávný let byl odkloněn kvůli 30letému očkovanému pasažérovi, který trpěl bolestí hrudi a měl problém s dýcháním. Nejsou to jen piloti, kterým se může udělat špatně a mohou tak mít problém s letem. Díky bohu, že ten druhý pilot dokázal nouzově přistát a dostat pilota z letadla. Pilot působící v Seattlu byl nalezen mrtvý na podlaze ve svém domě z důvodu embolie. Kromě všeho ostatního, piloti a letušky se nyní v hojných počtech nevrací do aktivní služby po očkování kvůli různým nespecifikovaným nepříznivým reakcím.

Dvě letušky působící v Atlantě byly nalezeny mrtvé doma pár dní po druhé dávce. A tohle si poslechněte… sedm letušek působících v Atlantě dostaly průlomovou nákazu (navzdory očkování), což pro nás není žádné překvapení. Jeden pilot působící v Atlantě, který byl očkován oběma dávkami, dostal průlomovou nákazu a zemřel na selhání ledvin poté, co mu byl podáván lék Remdesivir. A pracovník ramp ze Salt Lake City a hasič na částečný úvazek zemřel ve spánku tři dny po druhé dávce. A na závěr… manažer letušek ze Salt Lake City zemřel po své druhé dávce J&J. Byl osobní vedoucí pro několik letušek a v dobré fyzické kondici. Bylo mu 47 let, dokonale zdravý. Lidi… na obloze se toho děje hodně. Je tu velké riziko. A tyto aerolinky by se měly sebrat a udělat krok dozadu. Protože spousta z nich se podvoluje smlouvám s ministerstvem obrany… takto to postupuje.

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Stew: Pilot během letu zemřel a média celou věc naprosto tutlá. Říkáte, že to byl let aerolinky Delta, který musel nouzově přistát, že?

Dr. Rubyová: Ano. Zemřel během letu.

Stew: Aerolinka Delta tohle před médii utajuje. To jste se dozvěděla od whistleblowera napojeného na aerolinku Delta, a bylo to nyní potvrzeno několika zdroji.

Dr. Rubyová: Ano, a jeden z dalších dvou zdrojů jsem používala jako zdroj v posledních pár letech, když jsem byla zpět ve Washingtonu DC. Takže tohoto člověka znám a jeho informace jsem si při několika jiných příležitostech ověřovala, a ten člověk je mimochodem v Kalifornii… A tento kapitán, který zemřel při letu… díky bohu, že je třeba jen jeden. Když se pilotovi udělá špatně… a mimochodem spousta pilotů a letušek říká, že se během letu necítí dobře, protože spousta jejich kolegů je očkovaných a mnoho pasažérů je už očkovaných. A hlásí všechny stejné příznaky, o kterých stále slyšíme, o kterých mluvila dr. Zandre Bothaová, která analyzovala očkovací látky J&J a Pfizer. Takže…

Stew: Dobře, jen se vrátím k vašemu věrohodnému zdroji, který jste používala, když jste byla v DC. Tohle je člověk, který je v Kalifornii, který má přímé informace o tom, co se děje v aerolince Delta?

Dr. Rubyová: Tento člověk je příbuzný s jednou letuškou z Delty. A byl to člověk, který za mnou původně přišel s informací, že jeden pilot zemřel při letu. Tohle ráno jsem čirou náhodou dostala zprávu od dalšího interního pilota Delty… nechci být moc konkrétní… je tam mnoho pilotů… a tento pilot to nedopatřením uvedl jako jeden z problémů těchto pilotů a letušek. Stew, říkají mi, že letušky říkají, že když zůstávají na noc v hotelech, více a více zažívají, že přijíždí záchranka do pokojů ostatních letušek a pilotů. A že se vše tutlá… neví přesně, co se těm lidem pak stane. Tohle jsou velmi zvláštní věci… pro nás ne tak zvláštní. Ale tyto věci začínají vyplouvat na povrch.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. V Praze poslední dobou jezdí policie a záchranky jako šílené… Bydlím v centru a některé dny se vzbudím za zvuku sirén, jdu spát a ještě pořád někde houkají… Tohle nikdy nebylo. V centru Prahy jsem vyrostla a jestli jsem slyšela záchranku třikrát denně, tak to bylo hodně.
  Máte taky někdo podobný pocit, nebo jsem si to vsugerovala? 😀

  1. Nevsugerovala. Bydlím na kraji Prahy a sanitky tu houkají od pěti ráno do jedenácti večer. Je to šílené. A když jedu někam jinam, tak i tam slyším houkat sanitky.

   1. Bydlím na vesnici u silnice, která je hlavním tahem na okresní město a můžu potvrdit, že frekvence prujezdu „zachránek“ rapidně narostla od začátku prázdnin. Dřív to byla tak jedna za týden, teď tak 3 až 4. Vždycky, když slyším už z dálky to houkání, tak mě z toho mrazí.☹️

  2. Také u nás v Chocni a okolních městech se ozývá zvuk sirén nějak častěji než obvykle. Nespíš je to tím, jak jsou lidé napíchaní, tak mají zdravodní komplikace. Což se vlastně hodí do krámu naší vládě protože si může vycucat z prstu úmrtí na kovid. Opravdu na houby. Hodí to na neočkované a vymyslí si hovadiny typu, že neočkovaní nemohou do práce a pobírat plat, dokud se nenechají znásilnit injekcí plnou nebezpečného nanosvinstva.

  3. Houká to pěkně no. Problém u SARS-COV-2 je spíše než samotný COVID to, že ničí imunitní systém. Do toho si lidé dávají vakcíny, tak pak to houkat bude už jenom kvůli běžným virům. Těmto věcem nerozumím, ale začíná to tak nějak vypadat. A to bůh ví, jaké varianty na nás zase připravují, aby se lépe nutilo lidi k očkování.

  4. Vůbec nemáte nic vsugerované. Bydlím na menším městě a tady taky jezdí sanitky pořád. Všímá si toho už hodně lidí…

  1. Já Vám nevím, to je jako kontrola ze strany p. Cempera 🙂 Ale je fakt, že by mělo být zveřejněno minimálně číslo letu. British Airway měla prokazatelně 4 úmrtí během 14 dnů, zpráva rezonovala až tak silně, že se BA musely vyjádřit a zprávu potvrdily.

   Pokud ten, kdo tvrdí, že pilot zemřel, předloží číslo letu a jméno pilota, bude muset DA podat nějaké vyjádření – takto vaříme z vody. Nic proti ničemu by to nebylo, to, že let nouzově přistál, mohou potvrdit pasažéři. Personálu, který „vynesl“ nebo mohl vynést utajovanou informaci, je určitě více, při zveřejněný přesných dat by nikdo ohrožen být nemusel. A pokud už je situace až tak kritická, zveřejněním celé pravdy si personál pomůže.

   Létání po experimentálních injekcích vzhledem k tomu, co způsobují, prostě rizikové je. Personál tak ochrání částečně i sám sebe – jinak ty lidi čekají další a další povinné dávky. Takto mají dost silný nástroj postavit vakcinačním šílenství hráz založenou na průkazných datech – byť tato data budou napadáno, zesměšňována, ale jakmile jednou vyjdou na světlo, jen tak lehce nezmizí.

 2. Tady u nas frekvence sanitek celkem v normalu , ale objevujou se zanetlive reakce koncetin ( kloubu a slach ) u lidi se dvema davkama ockovani proti kovidu po celkem dlouhe dobe od druhe davky , nekolik mesicu , oni si to samy vubec nepripousti ze by to mohlo byt po ockovani , ale je to prinejmensim podivne ze se to takhle najednou objevuje . A to je jen v mem blizkem okoli lidi co znam . Napiste jestli to take pozorujete ve svem okoli .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů