Katolický kněz odhaluje podvodnou pandemii

Ve zkratce...

Katolický kněz odhaluje podvodnou pandemii, kdo za ní stojí a co musíme dělat, abychom tuto situaci překonali.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Žijeme ve velmi temné době, lidé nyní potřebují znát pravdu, takže vám řeknu anglicky, co se ve skutečnosti děje. Říká se tomu převzetí moci Svobodnými zednáři nad celým světem. Všechno hluboce ponořené zlo, temné, ďábelské, zvrácené, perverzní, sadistické, masochistické, odporné a satanské, co číhalo v zednářské lóži a v srdcích lidí, kteří ji vedou, nepřichází na denní světlo. Své lóže založili v roce 1717, rozšířili se po celém světě a infiltrovali se do institucí, svrhli vlády a zejména nenávidí katolickou monarchii. Infiltrovali se do církve a církevních institucí zejména do největšího římskokatolického bratrstva Kolumbovi rytíři (Knights of Columbus).

Založil si vlastní banky v New York City… Chase Manhattan, JP Morgan, Brown Brothers Harriman, Citibank. Převzali kontrolu nad republikánskými demokratickými stranami, odstartovali první světovou válku, a i druhou světovou válku, během kterých ovládali obě strany fronty. Zničili Rakousko, protože císař se odvážil vetovat volbu Rampolla del Tindaro, jejich zednářského kandidáta na post papeže v roce 1904, takže kardinálové vybrali Pia X. Za tento zločin zednáři zničili Rakousko, které bylo jediným národem, který přestal existovat po první světové válce. Ale nyní to je jejich závěrečná podvodná pandemie. Bilderbergovců, Rockefellerových, toto je celková kontrola nad světem.

Chtějí kontrolu nad všemi, chtějí nás zotročit, nechtějí nás vlastnit, chtějí abychom byli odporní jako oni, chtějí nás vzít s sebou do pekla, chtějí, abychom milovali zlo jako oni, jsou to pedofilové v nejhorším slova smyslu. Chtějí, aby každý byl zvrhlík, chtějí, aby byli všichni zapojeni a zlí, chtějí, aby se všichni podíleli na zabití sama sebe, proto chtějí, abyste se dusili až k smrti tím, že na obličeji nosíte plínu. Proto chtějí, abyste ochotně vystrčili paži a přijmuli chemikálie, které do vás píchnou, které vás zničí, změní to, co jste a promění vás na geneticky modifikované stvoření. Proto spěchají s instalací všech způsobů technologicky špičkových zařízení, tak aby… samozřejmě daleko nad rámec toho, co je nezbytné pro komunikaci mobilních telefonů… Nemohu ani vyřknout ono jméno, jinak by byl tento kanál zablokován.

Ale oni chtějí ovládat, chtějí být schopni prostřednictvím svých počítačů, svých několika rodin, svých několika stovek lidí po celém světě, chtějí být schopni ovládat všechny automobily, veškerou techniku, všechna zaměstnání, a nakonec vlastní mysl každého z nás. Postavili internet a internet je jedním z jejich nástrojů kontroly, protože vědí, že čím více času trávíme tím, že si navzájem povídáme prostřednictvím této metody, stejně tak jako to dělám právě já, tím více jsme tím naprogramováni a ovládáni, protože toto není skutečné.

Skutečný by byl ten, kdo by stál vedle mě, ok. Dělám každodenní noční modlitby před Bazilikou již téměř 10 měsíců, a po celou dobu vysílám, a důvod proč nikdo nepřichází, je právě ten, že vysílám, proto nikdo nepřichází, lidé si to neuvědomují. Vy si myslíte, že je toto skutečné, takže zůstanete doma. Myslíte si, že to, co děláte na internetu je skutečné, a proto neděláte nic. Toto je vrcholný satanistický podvod. A z toho důvodu právě teď dělám naprosto politicky nekorektní vysílání, protože doufám v to, že zruší můj kanál.

Doufám, že mě zruší, protože toto je jejich způsob kontroly, toto není realita. Musíme vyjít do ulic a svrhnout tyto ďábelské vlády, ovládané těmito odpornými lidmi. Neberte si vakcínu, zabije vás. Pokud ne první dávka, tak ta druhá. Existuje však důležitější věc než to, zda vám vakcína ublíží nebo ne. Ta zásadní věc je, že svůj život dáváte do rukou lidí, kteří jsou známými masovými vrahy. Zednářská lóže zkonstruovaly smrt stovek milionů lidí.

Toto jsou lidé, oproti nimž Adolf Hitler vypadá jako ministrant. Myslím, že Adolf Hitler byl ministrant. Ale tito lidé jsou nesmírně zlí, nedůvěřujte jim v ničem. Je hříchem více důvěřovat podlým lidem než těm čestným. Kdo kdy důvěřoval Ježíši Kristu tak, jak lidé důvěřují těmto globalistům. Bůh nám dává život a smrt. Můžeme věřit v Ježíše Krista a žít čestný, nenucený a morálně bezúhonný život, nebo se můžeme stát úplně zvrácenými loutkami několika stovek rodin na světě. Jsme tak ošáleni a zaslepeni, že máme pocit, že jsme svobodní, zatímco sami sebe zabíjíme. Rozhodnutí přicházejí rychle, protože už v lednu plánují naočkovat každého v Itálii, ať se jim to líbí nebo ne.

A armáda ve Spojených státech oznámila, že může naočkovat všechny v zemi během 24 hodin. Bylo jim Donaldem Trumpem řečeno, že se na to mají připravit. Nebyl to Joe Biden, nicméně oba zavelí, jakmile se dostanou k moci. Pokud jeden z nich nekonvertuje, myslím, že jeden by mohl konvertovat, Donald Trump. Ten druhý, myslím, že už dávno duši ztratil, pokud ještě nějakou má. Tak tomuto svět čelí právě teď, není to žádná maličkost, jsme ve velmi apokalyptické situaci, může to být ta poslední… apokalypsa, o které mluvil John, je to podobné. Neberte si tu vakcínu, můžete použít sílu, abyste se bránili očkování. Můžete jednoduše použít i smrtící sílu, což je naprosto odůvodněné, vzhledem k právu na sebeobranu. Pokud se vás někdo pokouší zabít, tak můžete zabít, jestliže je to jediný způsob, jak tomu zabránit. Je to naprosto oprávněné.

Toto je katolické učení a vždy to bylo učením církve. Nepřijměte tu velkou zednářskou lež, že my křesťané nikdy nemůžeme použít násilí, nebo že násilí je vždy zlé. Proč oni mohou zabít stovky milionů lidí, ale my se bránit nemůžeme, no tak. Křesťané vždy zastávali zásadu, že se musíme zbavit hniloby, než se hniloba rozleze. Pokud byste narazili na jednotlivce, jako je jeden z těchto zednářů, ve středověku, tito lidé by byli ve své vesnici pověšeni a rozčtvrceni ještě před západem slunce, protože by každý poznal, že jsou to naprosto zlověstné čarodějnice, se kterými nechcete mít nic společného a netolerujete je. A určitě jim nedáte šanci… stoprocentně jim nedáte šanci šířit své ďábelské lži.

Jedna věc je říct svůj názor a druhá věc je zneužití svobody slova k naplánování spiknutí k vraždě stovek milionů lidí, nyní plánují zabít miliardy… zabít miliardy. My lidé je musíme zastavit, nemůžeme to strpět, nemůžeme toto tolerovat a nemůžeme se chovat mírumilovně. Ano, musíme se modlit k Bohu, protože bez něj nebude toto vítězství, ale musíme bojovat. Je nás mnohem víc než jich, je nás téměř 8 miliard a jich je jen pár tisíc, takže není možné, že by přežili, pokud se postavíme za to, čím jsme. Ledaže by byly miliardy lidí tak hloupí, že se v příštích několika letech nechají těmito maniaky povraždit. Můžeme se pokusit s některými z nich rozumně promluvit, ale někteří nechtějí rozum, jsou zcela zaslepení.

Musíme si ukrást vlastní duši navzdory tomu, co se má stát, protože mnoho lidí, které milujeme, si vakcínu vezme a zlikviduje se, a pak se budou divit, proč se tak stalo, i přestože jsme jim to říkali a varovali jsme je. Potřebujeme nyní varovat co nejvíce lidí. Věci se teď začnou dít opravdu rychle, protože tyto vlády se nezmění, nezlepšují se, ale zhoršují. Stávají se více odpornými a zlými, stále více se fixují na tuto záležitost, protože tito lidé ztratili všechno světlo. Milují temnotu. Pak tedy musíme být dětmi světla a chovat se zcela jinak, což znamená, že musíme bránit svobodu lidí, ale to neznamená, že nemůžeme vést boj. Toto je něco, co si musíme uvědomit, je to naše povinnost, naše poslání, v této době.

A jestli jste si všimli, tak čím více říkám pravdu, tím více ztemňují toto video. Teď už je opravdu tmavé. Všechny vás zdravím, zůstaňte svobodní, buďte nablízku Kristovi, odříkávejte své modlitby, ale buďte nyní prozíraví, protože věci se zhorší a nepředstírejte, že se nic neděje. Připravte se.

Překlad: PavlínaK.

Titulky: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů