Dr. Werner Bergholz – „Jen neškodné testovací tyčinky?”

Ve zkratce...

Werner Bergholz, bývalý profesor elektronického inženýrství a poradce německého parlamentu, představuje laboratorní výsledky zkoumání testovacích tyčinek (na covid) a v této souvislosti diskutuje o nálezu etylenoxidu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 14. prosince 2021

Přepis:

Etylenoxid je plyn, který se šiřoce využívá v medicíně ke sterilizaci lékařského náčiní a produktů. Na první pohled není co namítat, ale existuje určité opodstatněné, nebo bylo opodstatněné podezření na základě starších publikací, že potenciální pozůstatky tohoto etylenoxidu, který je karcinogenní a mutagenní, se nachází na těchto testovacích tyčinkách (na covid). A podívejme se, to podezření bylo správné. Etylenoxid byl na nich detekován na úrovni 0,33 mg/kg, což je daleko za hranicí limitu 0,01 mg/kg.

Dr. Werner Bergholz - „Jen neškodné testovací tyčinky?” • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Kromě toho na nich vidíte 2-chlóretanol ve zhruba dvojnásobku toho množství. Tohle je rozpadový produkt, který je nebezpečnější než etylenoxid. Takže jsme jednoznačně za hranicí limitu. Je to špatné? Dobrou zprávou je, že to není tak moc špatné, jak byste si mohli myslet. Ale špatnou zprávou je, že tam něco je. Je toho příliš mnoho?

Na tu otázku lze poněkud snadno odpovědět. Ano, rozhodně. Ale proč? Tady vidíte snímek z elektronového mikroskopu špičky takové testovací tyčinky.

Dr. Werner Bergholz - „Jen neškodné testovací tyčinky?” • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Investigativní zpráva, kterou mám u sebe, doslova uvádí, „vypadá to jako dikobraz”. Je to vyrobeno z plastu, který je klasifikován jako poněkud křehký. A laboratoř Bermpohl jednou provedla následující zajímavý experiment. Vzali zkumavku, vložili do ní tyčinku, znovu ji vytáhli a uvnitř zkumavky plavala spousta vláken z tyčinky.

Můžete říct, že se stačí na ně divně podívat, a některá se ulomí. Myslím si, že dá tedy rozum, že když teď udělám výtěr, tak ta vlákna budou mechanicky pod stresem, a dobrá část z nich skutečně uvízne někde ve sliznici. Tohle si ani nemůžete vymyslet. Tyto tyčinky se používají také pro „lízátkový test”.

Děti si je dávají do úst nebo je i žvýkají, což je ještě větší katastrofa. To pak z velké části zůstává v ústech, a je rozhodně spolknuto a jde to do těla. A samozřejmě, pokud je to karcinogenní, o několik let později se může projevit nějaký problém. Vážně nemám slov, jak očividně nedbalé byly úřady v zacházení s tímto v minulosti. Nyní je na úřadech, aby tohle systematicky vyšetřily. A pokud jsou testy vážně nezbytné, prosím, nechte si udělat plivací test ze slin, ale už ne výtěr z úst nebo nosu.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Doporučuji pelyněk čaj, pak čaj z borovice s kombinací s badyánem = prevence a léčba proti tzv. shedding, kdy očkovanci, zvlášť ti “čerství” vylučují toxické sračky kolem sebe. Osobně vyzkoušeno. Pelyněk je na trávení a vše kolem toho, je to antiparazitikum – viz např.: výzkumy poukázaly na to, že bylina bojuje proti bakteriím, plísním a parazitům – Salmonella, E. coli, tetanus atd,. a využívá se při zánětech, chřipce a prochladnutí. Za mě jeden z top čajů, ale nesmí se víc jak 3x denně po dobu 14ti dní. Pak ještě zmíním antivirový čaj CISTUS INCANUS a kolem borovice a badyánu, teď to teprve přijde, umí totiž toto: Co mají společného? Tedy borový čaj a z badyánu? Oba obsahují kyselinu šikimovou, která inhibuje koagulační kaskádu, čili zamezuje vzniku krevních sraženin; dále ovlivňuje metabolismus cukru – pomáhá při léčbě cukrovky; působí protizánětlivě, protinádorově; a upravuje funkci mozku !!

  Obsahuje důležité látky: velké množství vit C (asi. 4x více než pomeranč), silice ( v ní terpeny pinen, felandren, limonen, cadinen, myrcen, sylvestren, caren, cymen, bornylacetát aj), dále pryskyřici, třísloviny, hořčiny, aromatické kyseliny, kyselina šikimová a suramin.

  A hlavně, Co je pro nás aktuálně důležité:

  brání modifikaci a replikaci DNA a RNA
  díky suraminu a kyselině šikimové inhibuje koagulační kaskádu, která vyvolává vznik krevních sraženin, mikrosraženin, mrtvice, neobvykle silné menstruace, atd.; díky těmto dvěma tedy zabraňuje shlukování krevních destiček
  díky suraminu má antiparazitární účinky – což nás zajímá v dnešní době kvůli působení tzv. spike proteinů, které ve velkém množství šíří očkovaní; odvar z borovice tedy doporučuji pro běžné pití; více o suraminu níže
  má baktericidní účinky – čili pomáhá v boji proti bakteriálním zánětů
  má protizánětlivé účinky – čili pomáhá v případě zánětlivých onemocnění
  působí vodopudně – čili pomáhá např. během detoxikace těla
  snižuje přetlaky – např. tlak v hlavě, což je v dnešní době časté (nejen vlivem chemie, ale také v důsledku napojování se na vyšší energie)
  ulevuje a léčí revmatoidní klouby

  Je toho hodně, stačí se dovzdělat a porazíte nejen ko*kovid, ale budete nesmrtelní se svou vlastní imunitou, nebudete potřebovat žádné fuckcíny atd.

  A ještě, Suramin snižuje aktivitu enzymů, zapojených do syntézy DNA a RNA: DNA polymeráz, RNA polymeráz, reverzní transkriptázy, telomerázy, a dále enzymů zapojených do vinutí/rozvíjení DNA…Tím brání nepřiměřené replikaci a modifikaci RNA a DNA. Je znám svými inhibičními účinky na látky, jež se podílejí na koagulační kaskádě.

  Suramin se přirozeným způsobem získává z éterického oleje obsaženého v jehličí borovic. Celistvý bylinný zdroj navíc vyniká nad izolovanou látkou tím, že doplňuje i další prospěšné látky se širokou paletou příznivých účinků, které laboratorně vytvořený extrakt nemá!

  A badyán je skvělý lék i pro děti po očkování – děti jsou naočkováni ve chvíli, kdy na to nemají, kdy to ještě nemohou unést (ale rodiče jsou přesvědčení o tom, že to je správné a dochází ke kolizi potřeb dítěte x rodiče) – blížící se očkování dětí je brutální zásah do imunity, kdy na to nejsou připravení ani dospělí, natož děti, díky kyselině šikimové inhibuje koagulační kaskádu, která vyvolává vznik krevních sraženin, mikrosraženin, mrtvice, neobvykle silné menstruace, atd.; zabraňuje tedy shlukování krevních destiček

  Co léčí? = díky anetolu, linaloolu, oseltamiviru, a kys. šikimové má silné antibakteriální účinky – čili pomáhá v boji proti bakteriálním zánětů, má antivirotické účinky – čili pomáhá likvidovat nežádoucí viry v těle….

  1. Ještě si dejte:

   1. Ivermectin
   2. Chloroquin, Hydrochloroquin
   3. Vitamín C, D a Zinek…

   Jen Bacha, abyste potom nezačal řechtat, Vy Exšperte.

  2. Dulezité, hlavne kvuli uvedni prirodniho antiparazitika, a dalsich dulezitych ucinku.
   Zaujalo mne, ze caj z borovice a badyanu ma upravovat fce mozku. Neptam se jak, vse co zacina otazkou jak jde jen po vysledku.
   Zda se, ze vetsine, ktera se nechava testovat tycinkami z antigeniho a PCR testu podle clanku, a vakcinovat i opakovane, zjevne chybi prirozene povedomi ochrany skutecneho zdravi. Tedy deficit prirozeneho zajmu objevovat a patrat po smyslu toho, co je, a spise chytre vyhovi nastavenym podminkam. V zabijackem viru jsou paraziti, a td. Ty tycinky jsou dulezite, protoze i na nich jsou patogeny, karvinogeny azd. „Zabijacky“vir od Fauciho ohrozuje zdraveho, je vrazedny pro nemocneho. Vakciny jsou samostatna problematicka kategorie.

 2. „Kdyby nám před rokem někdo sdělil, že “soutěž o mobil a tenisky” budou vládní experti považovat za efektivní nástroj ke zvládnutí smrtelné nemoci a že hostesky budou lákat ohrožené na nádražích a v nákupních centrech… Možná bychom se zeptali, zda jde o Afriku? Stejně bychom i tak nevěřili a kroutili hlavou. Konspirační ťukání na čelo dnes, může být zítra mainstreamovou realitou. Podíváme se na texaskou kapacitu, kardiologa Petera McCullougha, který označuje vakcíny Covid za druh biologického terorismu. Covidiáni šílí! Podíváme se do Kanady, kde proti vládním opatřením mohutně protestují policejní odbory. Neopíchaným poslancům v Ontariu byl ale zakázaný vstup do Sněmovny. Kanadská vláda v dojemné péči o veřejné blaho oznámila, že bude platit pohřby lidí zemřelých na vakcínu. Jak ušlechtilé. Podíváme se na mediální lež a fake o oficiálním schválení vakcín americkým FDA. Austrálie buduje Melbournské centrum národní odolnosti. Jde o prachobyčejný koncentrák pro neočkované. Další takový koncentrák staví v Howard Springs v Severním teritoriu. Brutalita fašounů dosahuje nových výšin. Indická advokátní komora (IBA) zažalovala 25. května 2021 hlavní vědeckou pracovnici WHO Dr. Soumyu Swaminathanovou a v 71-bodovém spise ji obvinila, že způsobila smrt indických občanů tím, že je uvedla v omyl ohledně Ivermektinu. Obrovský skandál, o kterém se nemluví. Albert Bourla z Pfizeru si myslí, že i když Omikron neznáme, budeme potřebovat čtvrtou dávku. Jenže Omikron se začal šířit v Evropě už v polovině listopadu, dlouho před ohlášením jeho výskytu v JAR. Omikron dokonce našli u 70-letého Islanďana, který nikam necestoval, a navíc byl po třetí dávce. Lžou nám stále nestydatěji. Nakonec se podíváme i na zajímavé patenty ID očkovaných osob, které mají být načítané elektronickým zařízením. Jak se ale ID do lidí dostane? Pokud myslíte, že očkováním, jste konspirátoři. Počkejte si rok!“

 3. Přesně z těchto důvodů, se k vám nehlásím, místo aby ten starý hňup, se věnoval skutečnému nebezpečí. Tak hledá nic v ničem. Opět prosím vás.. 0.33 tísícin gramu.. žijete v evropské popelnici často se sem dostane přímo toxické jídlo, které bez povšimnutí zežerete. Ale tady se bojíte.. 0.33mg a to byl určitě strop. Nevím jestli existuje vůbec nějaký jed který by vám v takovém množství ublížil. Prostě hledám pravdu, né nepřítele, ani úlevu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů