Prof. Dolores Cahillová – Jejich další plánovaná „pandemie” bude marburg

Ve zkratce...

Prof. Dolores Cahillová v tomto videu mluví o rizicích covid očkování a jaká další „pandemie” je podle ní v plánu agendy po covidu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Ricardo Bosi: To vede k další otázce. Co je falešné? Virus, test nebo léčba? Můžete se k tomu prosím vyjádřit?

Dolores Cahillová: Jde o to, že máme krásný imunitní systém a tohle je naše osmá pandemie. Další pandemii nazvou marburg, což je typ eboly, o čemž jsem mluvila loni. V jejich agendě mají několik pandemií. Je možné, že posilující dávky covid očkování nebo další vakcíny proti chřipce způsobí lidem krvácení. Virus marburg způsobuje krvácivou horečku. Mají další PCR test, který vyvinul Bill Gates, a mají další takzvanou vakcínu, ale ta vakcína obsahuje hliník, což je neurotoxin, a ricin, což je jedna z pěti nejtoxičtějších věcí na planetě. A to bude údajně vakcína proti viru marburg, což může být další pandemií.

Spoustu nepříznivých událostí po očkování označují za onemocnění, a takto tento mechanismus funguje. Ale v předchozích pandemií jako prasečí chřipka nebo koronavirus se ukázalo, jak řekl a odhalil dr. Wodarg, pandemie prasečí chřipky nebyla založená na žádných faktech a PCR testy a ty mechanismy nefungovaly. Tehdy v roce 2009 řekl, že pandemie prasečí chřipky je největší skandál v historii. Lidé si musí uvědomit, že máme imunitní systém, a pokud lidé budou mít informace o výživě, o vitamínu D, C a zinku, tyto vitamíny budou fungovat pro mnoho, ne-li všechny tyto tzv. infekce, a hydroxychlorochin a ivermektin bude fungovat pro jakýkoliv RNA virus v přítomnosti zinku. Jde o to, že tyto viry mohou existovat, ale nejsou smrtelné… o to jde. Všichni se mohou chránit skrze svůj imunitní systém v rámci dobré výživy a tím, že lékaři budou předepisovat správné léčby pomocí hydroxychlorochinu, vitamínu D, ivermektinu a zinku.

Pokud tyto viry existují… nikdo nemusí umřít, pokud dostane správnou léčbu. Myslím si, že se blíží další, což je marburg, a je možné, že když teď ví, že lidé se probudili a uvědomili, o čem je covid-19, WHO se chystá vyhlásit další pandemii, a pokud pak vlády s přílišným policejním útiskem… když se podíváte kolem, všichni policisté na světě se oblékají stejně, v podstatě jako robocopové, používají masky, aby si policisté mohli skrýt obličej, aby nebyli hnáni k zodpovědnosti. Ale pokusí se uvalit další lockdowny. Vážně musíme pokračovat s různými soudními případy a podpořit lidi, co se ozývají, protože jinak budou nadále tlačit lidi do očkování, a pokud lidi předtím v životě byli několikrát očkovaní proti chřipce a covidu-19, a pak posilující dávky, proti chřipce a marburgu, tak ti lidé… délka života většiny těch lidí se drasticky sníží. Budou chronicky tak nemocní, že nebude cesty zpět. A myslím si, že lidé z celého světa budou naprosto v šoku z toho, co se může stát v dalších šesti měsících, roce, dvou letech.

Ricardo Bosi: A to vede k otázce, jak se vypořádat s těmi očkovanými, kteří odmítají zvážit, že mohli udělat chybu, nebo že musí přijmout nápravná opatření.

Dolores: Aby se ti očkovaní začali detoxifikovat.

Ricardo: Jste tam, profesorko Cahillová? Asi se nám ztratil signál… profesorko?

Dolores: Jsem zpět.

Ricardo: Super. Jak se vypořádáme s těmi očkovanými, kteří odmítají zvážit… a psychologický efekt, jaký to bude mít… ale co se týče fyzického aspektu, jak se vypořádáme s těmi, kteří si mohou myslet, že udělali chybu, nebo vyžadují nápravná opatření? Co můžeme z lékařské perspektivy udělat?

Dolores: Když jsem v květnu 2020 vystoupila veřejně, řekla jsem, že je důležité, aby lidé nedostali spike protein (z covid očkování) Protože imunitní systém si pamatuje věci po celý jejich život. A tato mRNA dělá z lidí geneticky modifikované organismy. Takže teoreticky, mRNA se v nich může exprimovat po jejich celý život. A my víme, že v těch očkovacích látkách jsou další složky, ale je velmi těžké je detoxifikovat. Neříkáme, že naděje neexistuje, ale bude to vyžadovat… od samotného začátku před 18 měsíci jsem říkala, že potřebujeme legální sklad očkovacích lahviček, abychom lidem pomohli se detoxifikovat.

A vlády a farmaceutický průmysl žádné z těch lahviček nezpřístupnil. Byla podniknuta drakonická opatření, když se lidé snažili legálně požádat o očkovací lahvičky. Vážně nemáme systematický způsob, jak se lidé mohou detoxifikovat. A detoxifikační metody, které fungovaly pro onemocnění jako covid nebo chřipka, nemusí fungovat pro nepříznivé události z toho, co je v těchto očkovacích látkách. Také víme, že v těch očkovacích látkách jsou velmi toxické věci, které způsobují anafylaktický šok, jako polyethylenglykol (PEG), polysorbát 80 a ostatní složky… jedna z nich je popisována jako lékařské zařízení. Zdá se, že tam jsou také kovové složky. A jsou publikace o tom, že tam je oxid grafenu… tohle vše je bohužel velmi těžké detoxifikovat.

Ricardo Bosi: Dobře. Děkuji profesorko Cahillová.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Rady ohledně hydroxychlorochinu, vitamínu D, ivermektinu a zinku jsou nebezpečné. Novodobé vakcíny jsou konstruované tak, aby hydroxychlorochin, ivermektin byly spouštěčem toxického účinku.

    Já doporučuji použít osvedčené léky proti respiračním onemocněním, které se používají již 60 let. Mimohodem v posledních letech se přišlo na to, že jsou toxické, a tak se od nich upustilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů