Důrazné varování z Austrálie – jdeme cestou fašismu a diktatury

Ve zkratce...

Varování faráře z australského státu Viktorie, který se pomalu stává fašistickou diktaturou. Například neočkovaní zvolení zástupci v parlamentu nemůžou hlasovat. A to je jen jedna z mála věcí. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Co se tady děje? Nebylo by přehnané říct, že směřujeme k diktatuře. Lidé, kteří nesouhlasí s vládou, jsou jako ovce naháněni vlky. Na protestující se střílí. Policie vám chodí klepat na dveře, zaměstnavatelé vám říkají, abyste odešli s odstupným, nebo vás vyhodí bez odstupného. Co se tedy děje? Některé věci vám uvedu. Pokud nejste očkovaní, jako člen parlamentu přijdete o své právo hlasovat. Tohle je něco nebývalého. Jsem přesvědčen, že jsme první stát v historii světa, v historii demokracie.

Je to poprvé, kdy zvolení zástupci nemohou zastupovat lidi, protože jsou součástí odporujícího hlasu lidí. Pokud tady ve Viktorii v Austrálii nejste očkovaní, nemůžete pracovat. Je tu nařízení „bez očkování žádná práce”. Co se stane, když neposlechnete? Pokuta 21 tisíc dolarů pro jedince. Pokuta 110 tisíc dolarů pro církev nebo podnik. Tohle jsou absurdní pravidla a nahodilé pokuty. Jde o kruté a neobvyklé pokuty za neposlušnost. Myslím si, že mají v lidech jen vyvolat strach.

Za třetí – pokud nejste očkovaní, nemůžete nakupovat, jíst v restauracích nebo si nechat ostříhat vlasy. A pravidla se neustále zpřísňují. Jak říkám, salámová metoda. Už mají sepsané, že když nebudete očkovaní, ve výsledku až do roku 2023 nebudete mít přístup ke všem základním službám. Tohle tedy znamená, že bez injekce si nic nekoupíte. Pokuta je znovu 110 tisíc dolarů pro podniky a 21 tisíc dolarů pro jedince, který neuposlechne. Takže dle definice jsou lidé nyní otroky. Otrok je někdo, kdo potřebuje svolení jíst, pracovat, uctívat, cestovat, nakupovat, nechat si ostříhat vlasy, chodit do restaurací, jít do fitka, cestovat. Potřebuje svolení od velmi despotického státu. No… řeknete si: „Tak to neřešte a nechte se očkovat.”

Dobře, pokud jste očkovaní, musíte předkládat QR kód, který umožňuje vládě vás trasovat. Všechny podniky se mají stát součástí vládního systému digitálního sledování. Po všech podnicích chtějí elektronické účetnictví. Zákazníci se mají, cituji: „odbavit všude, kam jdou, za použití aplikace Služby Viktorie, nehledě na to, kolik času na daném místě strávíte.”

Za páté – pokud jste očkovaní, brzy budete muset při každém nákupu používat e-QR kód. Takto nikdo nemůže… hádám… se vyhnout tomu, být sledován. Jakmile si něco koupíte, tento e-QR bude automaticky digitálně trasovat jak vaše výdaje tak vaši lokaci. Vše se bude hlásit. Za šesté – tohle vše vede k implementaci australského systému digitální identifikace (ID). Tohle je dle mého názoru totalitní kontrola nad státy. Někteří lidé tomuto všemu nevěří, ani ti, co žijí tady. Jsou jako lidé v Německu, kteří nevěřili, že fašismus, nacismus za 2. sv. války zavraždí 75 milionů lidí. Ne jen 6 milionů Židů, ale 75 milionů lidí… nedokázali si to představit.

Lidé šli na Olympiádu, kde Hitler sehrál divadýlko. Když se podíváte na dokumenty o 2. sv. válce, často uslyšíte lidi, jak říkají, že byli překvapeni tím, co Adolf Hitler udělal. Lidé tady pochybují, že by to zašlo někam dál, ale pokud pochybujete, že cíl je politická nadvláda a ne pouze naše veřejné zdraví, v úterý 26. října 2021 premiér tohoto státu Viktorie, Dan Andrews, předložil návrh zákona, který by mu dal trvalé výjimečné schopnosti/pravomoci. Tohle není jako Hvězdné války, kde císař získá výjimečné schopnosti. Zní to jako něco z filmu. Zní to jako zápletka dystopického filmu. Ale tohle je realita.

Jak tento zákon projde, bude schopen vyhlásit lockdowny, dávat pokuty a politické odpůrce, kteří s ním nesouhlasí, posílat do vězení tak, jak se mu zlíbí. Návrh zákona by v parlamentu setrval alespoň měsíc za účelem debaty, ale o dva dny později… byl předložen 26. října a 28. října už prošel nižší komorou. Jak je možné, že jim tohle prochází? Protože znovu… pamatujte na první věc, kterou jsem říkal. Pokud nejste očkovaní, nemůžete vstoupit do parlamentu, nebo ani digitálně hlasovat. Máme přece internet… pokud je chcete vyloučit kvůli zdravotním důvodům, pokud zvoleným zástupcům zabráníte vstupu v podstatě do obdoby kongresu, mohli byste říct – dobře, obáváme se o naši bezpečnost, ale máte právo zastupovat lidi, takže prosím hlasujte digitálně. Ne.

Ujistili se, že kdokoliv, kdo se neočkuje, nebo nesouhlasí s jejich nařízeními, nemůže ani hlasovat. Můžou si tedy prosadit věci jako trvalé výjimečné pravomoci. A uvedu vám příklad z článku, ve kterém se o tom píše, protože spousta lidí nevěří. Je to jako žít v Německu a lidé nevěří, co se děje, když nacismus sílí. Absurdnost pokut nezná hranic. Týká se i dětí. Pokud nenosíte roušku, pokuta pro děti do věku 15 let je nyní 181 dolarů a 74 centů. Nejsem si jistý, pro co je těch 74 centů, ale udělali tu částku velmi přesnou. Pokuta pro děti ve věku 15-18 let je nyní 726 dolarů a 96 centů. Dokážete si to představit? Jaký 15letý chlapec nebo dívka si může dovolit zaplatit více jak 700 dolarů za nenošení roušky? A jak to souvisí se zdravím? Za osmé – vláda z každého podniku a církve dělá pobočku svého digitálního sledování. Pobízí fitka, obchody a podniky, aby měly „práskače”, říkají jim covid maršály.

A tito lidé mají hlásit porušení nouzových opatření. Říkají: „členové komunity mohou nadnést obavu ohledně dodržování nařízení skrze policejní asistenční linku.” Můžete být komplic. A pak uvádí číslo. Přijde mi to ohromující, protože každý policista, kterého jsem kdy potkal, je už tak přepracován. Jako farář jsem mnohokrát jednal s lidmi, kteří zažili vloupání nebo krádeže. A policie buď odpoví o hodinu později nebo vůbec nepřijede. Tohle se nestalo jednou nebo dvakrát… do našeho kostela se vloupali lupiči a ukradli nám vybavení v hodnotě přes 20 tisíc dolarů, a policie vůbec nepřijela. Když jsme se k nim konečně dostali, zapsali si hlášení a už jsme od nich neslyšeli. Někdo je tam venku s věcmi z kostela a… víte… Bůh se ním vypořádá.

Ale policie je přepracovaná. Nyní tedy vytvoříte speciální telefonní linku, kde lidé mají na sebe navzájem donášet. Jak to zní? Pokud víte cokoliv o historii, víte, že to zní jako fašismus. Za deváte. Nejhorší část tohoto všeho ve skutečnosti není vše, co jsem už řekl. Nejsou to politici, protože všichni politici chtějí moc a většina z nich ji chce trvale. To nás nijak nepřekvapuje. Co mi přijde překvapující, jak tady žiju a sleduji tohle, je to, jak ochotně obyčejní Australané dodržují drakonická opatření a trpí ztrátou svých svobod a práv. Nerad to říkám, ale Australané mají tendenci být naivní populací.

Mnozí nevěří, že by věci zašly příliš daleko… že se to neděje. Mnozí jsou jako ovce připravené na jatka. A jen pár lidí chápe historii tyranie. Víte, vláda… pokud jste křešťan, musíte to vědět… vláda ukřižovala našeho pána Ježíše Krista. Vláda schválila otroctví. Vláda začala válku v Iráku na základě lži. Vláda začala válku v Afghánistánu na základě lži. Nejsem odpůrce vlády, protože Bible mi říká, že Bůh umístil určité lidi k moci pro naše dobro. Ale když ti lidé nejednají pro naše dobro, musíme být skeptičtí, jestli jim dáme více moci, aby nás zneužívali. Jsem přesvědčen, že by neměli mít pravomoci, které jdou nad rámec ústavy a anglické i americké listiny základních práv a svobod. Jsem zastánce toho, hnát zkorumpované politiky, kteří nám lžou, k zodpovědnosti.

O jaké lži jde? Je jich celá řada. Řekli, že vakcinační pas nikdy nebude povinný. To je lež. Už se zavádí. Řekli, že vakcína nebude povinná. To je lež, už je tady povinná v každém státě. Řekli, že bude jen sedmidenní rychlý lockdown. To je lež, stalo se z toho 77 dní. A i když říkají, že lockdown polevuje, není to pravda, protože se z něj stává zastavení provozu. Řekli, že lockdowny nám dají svobodu. To je lež. Řekli, že 80 % dvojitě očkovaných nám dá svobodu pro všechny. To je lež. Brzy oznámí trojité očkování, abyste si mohli koupit vlastní svobodu. Tady to neskončí. Protože tohle je historie tyranie. Pokud se brzy nebudete měsíčně očkovat, v podstatě to bude licence pro žití, nebudete mít přístup k bankovnímu účtu a svému majetku. Vždy se to zdá přitažené za vlasy. Fašismus a diktatura se zdá přitažená za vlasy, dokud v ní nežijete.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. My už jsme v tvrdém fašismu 2 roky a pořád se najdou debilové, co o tom mluví v budoucím čase. Co ještě potřebují za důkaz?
  Nemluvě o tom že, že jsme ho tu měli v kryptické podobě i dříve, ovšem nikdo neposlouchal varování tehdy. Teď už je pozdě.

  1. paní, to samé tu bylo za socíku i v hloubce minulosti…to „JEN“ tu je min. 2.000let…a každý má svůj poločas rozpadu, kdy už není KAM v duši ustoupit a řeknete SVÉMU ďáblu DOST…o to „JE“ život…ne VENKU, ale UVNITŘ VÁS číhá nepřítel!
   …a Vy jste se už vzdala svému Faustovi

 2. 1Tu jsem viděl, jak se z moře vynořila dravá šelma o deseti rozích a sedmi hlavách; na těch rozích deset královských korun a na hlavách jména urážející Boha.
  2Ta šelma, kterou jsem viděl, byla jako levhart, její nohy jako tlapy medvěda a její tlama jako tlama lví. A drak jí dal svou sílu i trůn i velikou moc.
  3Jedna z jejích hlav vypadala jako smrtelně raněná, ale ta rána se zahojila. A celá země v obdivu šla za tou šelmou;
  4klekali před drakem, protože dal té šelmě svou moc, a klekali také před šelmou a volali: „Kdo se může rovnat té dravé šelmě, kdo se odváží s ní bojovat?“
  5A bylo jí dáno, aby mluvila pyšně a rouhavě a měla moc po čtyřicet dva měsíce.
  6A tak otevřela ústa a rouhala se Bohu, jeho jménu i jeho příbytku, všem, kdo přebývají v nebi.
  7A bylo jí dáno, aby vedla válku proti svatým a aby nad nimi zvítězila. Dostala moc nad každým kmenem, národem, jazykem i rasou;
  8budou před ní klekat všichni obyvatelé země, jejichž jména nejsou od stvoření světa zapsána v knize života, v knize toho zabitého Beránka.
  9Kdo má uši, slyš!
  10Kdo má jít do zajetí, půjde do zajetí. Kdo má zemřít mečem, musí mečem zemřít. Teď musí Boží lid osvědčit trpělivost a víru.
  11Vtom jsem viděl jinou šelmu, jak vyvstala ze země: měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak.
  12Z pověření té první šelmy vykonává veškerou její moc. Nutí zemi a její obyvatele, aby klekali před první šelmou, které se zahojila její smrtelná rána.
  13A činí veliká znamení, dokonce i oheň z nebe nechá před zraky lidí sestoupit na zem.
  14Bylo jí dáno dělat znamení ke cti první šelmy a svádět jimi obyvatele země; rozkazuje obyvatelům země, aby postavili sochu té šelmě, která byla smrtelně zraněna mečem, a přece zůstala naživu.
  15Je jí dáno, aby do sochy té šelmy vdechla život, takže ta socha mluvila a vydala rozkaz, že zemřou všichni, kdo před ní nepokleknou.
  16A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch,
  17aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
  18To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.

 3. A takto se sistematicky vládou plutokratických a oligarchických gaunerů stává z DEMOKRACIE >DEIMOSKRACIE⚠️ S gaunery se nediskutuje, protože s nimi se diskutovat nedá, gauneři se musí hubit jinak oni vyhubí nás⚠️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů