Reiner Fuellmich – Covid očkování je globální časovaná bomba

Ve zkratce...

Německý právník Reiner Fuellmich mluví o covid očkování a zmiňuje tvrzení lékaře v rámci své Korona komise. Z němčiny přeložila divačka, děkujeme.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Reiner Fuellmich: A pokračuje: říká, že na základě našich nových výzkumů to znamená, že negativní vedlejší účinky tzv. vakcíny bude mít nakonec každý, protože se spike protein navážou na ACE2 receptory, a sice v celém těle, ne pouze v místě vpichu, což se původně říkalo, ale je to v celém těle… k tomu jsou k dispozici také videa od tří lékařů, z nichž jeden říká, že to ví definitivně Úřad pro kontrolu léčiv v USA (FDA), a ne ode dneška, ale věděli to už od začátku, že se to stane. Dále říká, že… tato mRNA by měla zůstat v místě vpichu, ale není tomu tak. To znamená, že spike protein, který je tvořen touto mRNA, bude v každém orgánu, nejen tam nahoře, ale v každém orgánu. A tyto spike proteiny způsobují skutečné poškození.

Takže to, co chceme vlastně odvrátit, se nyní vstříkne do těla, nezůstane to na místě a nevytvoří to protilátky, ale projde to celým tělem. Víme, že to jde i do mozku. A co je ještě horší, říká, že se tyto virové RNA nachází v každém orgánu, a to navzdory očkování, to znamená buď, že toto očkování nepřináší vůbec nic a nefunguje, nebo že virus se bude, na rovinu řečeno, stupňovat a způsobovat horší průběh onemocnění, to znamená, že se bude v tělech očkovaných šířit mnohem rychleji.

Toto je globální časovaná bomba. K tomu příhodné, ale to vám teď číst nebudu, ale dá se to najít na internetu, možná bychom to měli předat dál, je k tomu i zvukový soubor: British Airways je největší britská letecká společnost, která oznámila, že jejich čtvrtý pilot zemřel po očkování, všichni mladí lidé bez předchozího onemocnění, nejmladšímu bylo tuším 35 let, a že teď velmi přemýšlejí, jak mohou vůbec ještě létat, protože 85 % pilotů BA už bylo očkováno. Už ostatních leteckých společností tomu nebude jinak.

Nebudu říkat jméno, ale víme, že poměrně hodně pilotů z Lufthansy ale i jiných německých aerolinek se chystá opustit svou práci a odejít do zahraničí i se svými rodinami, stejně jako v současné době probíhá velká vlna imigrace Evropanů do zemí jako je jižní Afrika nebo USA, kde je nyní 30 států takříkajíc svobodných, a do dalších částí světa….

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

2 názory na “Reiner Fuellmich – Covid očkování je globální časovaná bomba”

  1. Zemřelo 17 pilotů letadel po vakcinaci na COVID, viz: https://www.newindianexpress.com/business/2021/jun/04/17-pilots-died-of-covid-in-may-indigo-worst-hit-with-10-casualties-sources-2311634.html

    „Soukromí dopravci, jako jsou Vistara a AirAsia India, již nyní poskytli alespoň první dávku vakcíny COVID-19 přibližně 99 procentům a 96 procentům svých způsobilých zaměstnanců. Po zpoždění kvůli nedostupnosti vakcín začala společnost Air India očkovat své zaměstnance od 15. května, uvedli úředníci dopravce..“

    = žádné výplaty odchodu do důchodu pro všechny lidi, kteří zemřou na vakcinaci, je to část plánu =

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů