Reiner Fuellmich – Covid očkování je globální časovaná bomba

Ve zkratce...

Německý právník Reiner Fuellmich mluví o covid očkování a zmiňuje tvrzení lékaře v rámci své Korona komise. Z němčiny přeložila divačka, děkujeme.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Reiner Fuellmich: A pokračuje: říká, že na základě našich nových výzkumů to znamená, že negativní vedlejší účinky tzv. vakcíny bude mít nakonec každý, protože se spike protein navážou na ACE2 receptory, a sice v celém těle, ne pouze v místě vpichu, což se původně říkalo, ale je to v celém těle… k tomu jsou k dispozici také videa od tří lékařů, z nichž jeden říká, že to ví definitivně Úřad pro kontrolu léčiv v USA (FDA), a ne ode dneška, ale věděli to už od začátku, že se to stane. Dále říká, že… tato mRNA by měla zůstat v místě vpichu, ale není tomu tak. To znamená, že spike protein, který je tvořen touto mRNA, bude v každém orgánu, nejen tam nahoře, ale v každém orgánu. A tyto spike proteiny způsobují skutečné poškození.

Takže to, co chceme vlastně odvrátit, se nyní vstříkne do těla, nezůstane to na místě a nevytvoří to protilátky, ale projde to celým tělem. Víme, že to jde i do mozku. A co je ještě horší, říká, že se tyto virové RNA nachází v každém orgánu, a to navzdory očkování, to znamená buď, že toto očkování nepřináší vůbec nic a nefunguje, nebo že virus se bude, na rovinu řečeno, stupňovat a způsobovat horší průběh onemocnění, to znamená, že se bude v tělech očkovaných šířit mnohem rychleji.

Toto je globální časovaná bomba. K tomu příhodné, ale to vám teď číst nebudu, ale dá se to najít na internetu, možná bychom to měli předat dál, je k tomu i zvukový soubor: British Airways je největší britská letecká společnost, která oznámila, že jejich čtvrtý pilot zemřel po očkování, všichni mladí lidé bez předchozího onemocnění, nejmladšímu bylo tuším 35 let, a že teď velmi přemýšlejí, jak mohou vůbec ještě létat, protože 85 % pilotů BA už bylo očkováno. Už ostatních leteckých společností tomu nebude jinak.

Nebudu říkat jméno, ale víme, že poměrně hodně pilotů z Lufthansy ale i jiných německých aerolinek se chystá opustit svou práci a odejít do zahraničí i se svými rodinami, stejně jako v současné době probíhá velká vlna imigrace Evropanů do zemí jako je jižní Afrika nebo USA, kde je nyní 30 států takříkajíc svobodných, a do dalších částí světa….

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Zemřelo 17 pilotů letadel po vakcinaci na COVID, viz: https://www.newindianexpress.com/business/2021/jun/04/17-pilots-died-of-covid-in-may-indigo-worst-hit-with-10-casualties-sources-2311634.html

    „Soukromí dopravci, jako jsou Vistara a AirAsia India, již nyní poskytli alespoň první dávku vakcíny COVID-19 přibližně 99 procentům a 96 procentům svých způsobilých zaměstnanců. Po zpoždění kvůli nedostupnosti vakcín začala společnost Air India očkovat své zaměstnance od 15. května, uvedli úředníci dopravce..“

    = žádné výplaty odchodu do důchodu pro všechny lidi, kteří zemřou na vakcinaci, je to část plánu =

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů