Dvanáctileté dítě v Německu zemřelo dva dny po podání vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer

Ve zkratce...

Dvanáctiletý chlapec zemřel dva dny po podání covid vakcíny.
Facebook
Telegram
VK

Datum zveřejnění článku: 4. listopadu 2021

NĚMECKO – Dvanáctiletý chlapec z okresu Cuxhaven zemřel dva dny poté, co dostal druhou vakcínu COVID-19 od společnosti Pfizer. První poznatky naznačují, že existuje příčinná souvislost s očkováním. Okres se rozhodl případ zveřejnit poté, co se na sociálních sítích objevily fámy. Zpráva přichází právě v době, kdy USA začaly očkovat děti ve věku 5-11 let vakcínou společnosti Pfizer.

Zdravotnické oddělení v Cuxhavenu nařídilo pitvu, která již proběhla. Podle předběžné pitevní zprávy, kterou vypracovali odborníci z Ústavu soudního lékařství Univerzitního lékařského centra v Hamburku-Eppendorfu, se dospělo k závěru, že náhlou smrt pravděpodobně způsobila vakcína.

Vedoucí zdravotního odboru v okrese Cuxhaven, Kai Dehne, řekl:

„Jsme konfrontováni s obzvláště tragickým případem. Statisticky jsou závažné vedlejší účinky očkování, které vedou k úmrtí, velmi vzácné. Ale 100 % rodiny je nemilosrdně postiženo.“

Před vyhodnocením vyšetření jemné tkáně, jehož výsledky budou k dispozici dnes, nelze zatím zcela vyloučit jiné příčiny.

Zprávu přinesla NDR.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Absolutně se mi nelíbí nic . vše vzaté z dezinformačních Webu , takže skoro vše lež a manipulace proti očkování.
  Tak pokud Formánkovi nevadí že kvůli němu umírají lidi tak at pokračuje dál . Je to kokot jako Zítko a ostatní dezoláti .
  Je mi jedno jestli si to tu necháš pro mě si spodina a vrah sorry

  1. Když se ti nic nelíbí, tak proč to čteš, Sahibku? To nemá logiku, ostatně jako vše kolem nás nyní…

  2. Zdravím, od roku 2012 se věnuji NÚ vakcín – a existují! Pokud je p. Formánek dezinformátor, určitě je taky lež, že VAERS hlásí desítky tisíc mrtvých (veřejně dostupné), že hexa v SR před pár lety zabila dítko, určitě bude taky lež, když mně kamarádka řekla, že po prní vakcíně jejich kolegyni zemřelo na odd. 10 (!!) seniorů….Zato Chlíbek, Prymula, Maďar a jim podobní mluví pravdu achtějí nám pomoci. Vaše vakcicelebritní slepota je smutný fakt, čekal bych debatu na úrovni, fakta, ale když nic – tak především slušnost, obyčejnou lidskou slušnost. Předpokládám, že z Vás píše strach, chápu, každý se něčeho bojí, ale to Vás neopravňuje k vulgaritám. Pokud byste chtěl Vaše emoční exkremetny řešit, mohli bychom si zavolat, jsem psycholog. S přáním hezkého dne. Michal

  3. Absolutní slepota a nevědomost . I když by se zdálo že i slepý už musí vidět co se děje ! Bohužel lidé kteří nevidí a nepochopili co se kolem nás děje za hrůzu budou dříve či později obětmi.

  4. Soucit s Vámi – očkovaný? Proto se bojíte podívat pravdě do očí, proto soudíte ty, kteří se pravdy nebojí. Co jiného Vám zbývá než kopat kolem sebe. Proto soucítím a nesoudím.

 2. Nuž, milý/á Sahibek, ak máš iný názor, nikto Ti ho neberie. Ale…prečítaj si aspoň 3x odpoveď pána Michala. Hádaj, prečo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů