Kabala II (7. část – pokračování desetidílné série Pád Kabaly)

Ve zkratce...

Kolem 5500 nevládních organizací spojených s OSN, které dělají tzv. charitativní práci. Při zkoumání jejich vlastních finančních záznamů jsme objevili, že nevládní organizace nejsou nic víc než dokonalý obchodní model k praní peněz (miliard dolarů), k vyhýbání se placení daní a k investování do hlavního cíle Kabaly: vylidnění a světová nadvláda.
Facebook
Telegram
VK

Předchozí díly Kabala II:
KABALA II – 6. ČÁST
KABALA II – 5. ČÁST
KABALA II – 4. ČÁST
KABALA II – 3. ČÁST
KABALA II – 2. ČÁST
KABALA II – 1. ČÁST
Původní série Pád Kabaly

Přepis:

Při studování Organizace spojených národů (OSN) jsme narazili na transakce mezi nevládními organizacemi v řádu milionů a i miliard dolarů. Za slovy jako udržitelnost, neziskovka a filantropie ukrývají praní peněz, podvody a korupci. Podívejme se, jak to funguje v praxi. OSN, o které si miliony lidí myslí, že je benevolentní organizace, která jedná pouze v našem nejlepším zájmu, se ukazuje, že je jeden z hlavních motorů Kabaly.

Je to místo, kde se uzavírají dohody, kde se perou peníze, a kde diktátoři jsou udržování v pozicích moci. OSN spolupracuje s celou řadou NGO (nevládních organizací). některé jsou oficiálně pod záštitou OSN, a jiné více skryté. Výraz NGO – nevládní organizace, byl ve skutečnosti vymyšlen OSN v roce 1954.

Brzy pochopíte, proč. Zahrnuje to charity a neziskovky. Ale také lobbistické skupiny pro velké korporace jako Světové ekonomické fórum. V tuto chvíli má 5500 nevládních organizací poradenský status s Ekonomickou a sociální radou OSN. To znamená, že mají s OSN formální vztah a je jim umožněno se podílet na práci OSN. Všechny jsou nezávislé na vládní kontrole a zodpovídají se pouze jedné entitě, Organizaci spojených národů. To samo o sobě je zajímavý fakt, nemyslíte si?

Během našeho výzkumu jsme narazili na obrovský proud peněz mezi těmito NGO. Zdá se, že všechny navzájem podporují svoji práci jako jedna velká šťastná rodinka. No… to je převážně známka praní peněz Mějte na mysli, že zde mají roli velká jména. Nadace Billa a Melindy Gatesových, Buffettova nadace, Fordova nadace, Turnerova nadace, Rockefellerova nadace, Nadace Clintonových. Velká jména, která přeposílají ještě větší množství peněz. Jejich finanční zprávy se zdají být bezchybné… samozřejmě… ale proud peněz se ztrácí v hromadě zapojených NGO. Nekonkrétní destinace miliard dolarů v transakcích, jako granty pro příjemce.

Co to znamená? A existence aliancí nevládních organizací, které věci dělá ještě méně transparentní. Jako například Fond pro sdílené poznatky, skupina sedmi dárců a sdružení finančních a ostatních zdrojů k vytvoření grantů ke zlepšení filantropie. Hmm… hezky nejasné. Podívejme se na Rockefellerovu nadaci. Věděli jste, že existuje také Rockefelleroví filantropičtí poradci, fond bratrů Rockefellerových, Spolek Richarda Rockefellera, fond Davida Rockefellera, fond rodiny Rockefellerových, nadace Winthropa Rockefellera a Rockefellerův Growald rodinný fond? Všechny přesouvají obří vlny peněz… mluvím o miliardách.

Často mezi nadacemi, které založili členové stejné rodiny. Nejen Rockefellerové nám ukazují, jak to udržet v rodině. Warren Buffett je další skvělý příklad. s nadací Susan Thompson Buffettové, pojmenované po Warrenově manželce, Sherwoodova nadace, kterou založila jejich dcera Susan Alice, nadace Howard G. Buffetta, kde je CEO a předseda jejich syn Howard. Nadace NoVo, kterou spoluzaložil jejich syn Peter a jeho žena Jennifer.

A Buffetův fond pro rané dětství, kterou založila Warrenova dcera Susan Alice. Warren Buffett v červenci 2020 oznámil, že znovu… je to taková roční záležitost… bude 15,9 milionů akcií třídy B své mega společnosti Berkshire Hathaway darovat pěti charitám. Zkuste hádat. Všechny ty akcie s hodnotou 2,9 miliard dolarů šly k stejné nadaci Susan Thompson Buffettové, Sherwoodově nadaci, Nadaci Howarda G. Buffetta, Nadaci NoVo, a k Nadaci Billa a Melindy Gatesových.

Nadace Gatesů není velké překvapení, když si Warren Buffett v roce 1991 vzal Billa Gatese pod svá křídla, když jeho matka zařídila schůzku mezi svým 37letým synem a nadměrně bohatým a mocným magnátem Warrenem Buffettem. Byla učiněna dohoda a od té chvíle se osudy Billa a Warrena navždy propojily. O tom se více dozvíme brzy. Warren Buffett od roku 2006 přesunul 37 miliard dolarů v akciích k… v podstatě svým dětem, aniž by zaplatil jakékoliv daně.

Zkuste darovat nějaké peníze svým dětem bez zásahu finančního úřadu, který si bude účtovat velkou část na daních. Mimochodem Buffettova nadace je známá za své tajnosti, často se pod poděkováním objevuje jako „anonymní dárce”, což je poněkud zvláštní, když se jedná o dary v řádu milionů nebo i miliard dolarů, které jsou jednoduše neobjasněné. „Hlásit jména dárců na finanční úřad už pro určité neziskovky není povinné.” Ale jak jsme řekli na začátku této epizody, tyto nevládní organizace, nehledě na to, jak jsou velké a mocné, nespadají pod vládní kontrolu.

Zamyslete se nad tím… Buffettova nadace hodně investuje do reprodukčního zdraví a rodinného plánování po celém světě, včetně význačných investic do potratů a antikoncepcí. Buffettova nadace v 90. letech pomohla financovat vývoj léku na potrat RU-486. „RU-486: Jediný lék vyvolávající bezpečný potrat.” Jeho nadace mezi lety 2001 a 2014 přispěla více jak 1,5 miliardy dolary na kurzy související s potraty včetně alespoň 427 milionů dolarů pro plánované rodičovství a 168 milionů dolarů pro Národní federaci potratů. Pamatujete z šesté části, že Nadace Billa a Melindy Gatesových darovala Plánovanému rodičovství 89,5 milionů dolarů? Byli jste šokovaní, když jste to číslo slyšeli? No… Nadace Gatesových bledne ve srovnání s Buffetovou nadací.

Ta darovala Plánovanému rodičovství 427 milionů dolarů. Proč všichni tito nejbohatší muži jsou tak posedlí zabíjením dětí? Při zkoumání největších a nejvlivnějších nevládních organizací jsme zjistili, že všechny se primárně zaměřují na reprodukční zdraví. V naší předchozí epizodě jsme vám ukázali, co to v praxi skutečně znamená. Eugenika, vylidňování, drancování méně rozvinutých zemí pro jejich vzácné minerály a praní peněz. Praní peněz: „nelegální proces utajení původu nelegálně získaných peněz pomocí jejich přesunu skrze komplexní sekvenci bankovních převodů nebo komerčních transakcí.

Peníze se pak přivedou zpět do legálního finančního oběhu.” Jeden z geniálních kroků, pokud jde o praní peněz, je převod na dceřiné firmy, také známé jako přidružené firmy, aby věci byly ještě méně transparentní. Podívejme se na nějaké příklady. Slyšeli jste někdy o Arabella Advisors (Arabella poradci)? Nejspíše ne. Ale měli byste. Zde je důvod. Arabella Advisors je zisková poradenská společnost založena v roce 2005 bývalým jmenovaným v Clintonově vládě Ericem Kesslerem.

Podle jejich samotného webu „poskytují strategické poradenství pro efektivní filantropii.” Efektivní filantropie? Podívejme se, co to znamená. Firma Arabella tvrdí, že provedla více jak 150 projektů pro klienty, kteří mají jmění více jak 100 miliard dolarů. Ne zrovna malé ryby, že? Co dalšího? Arabella řídí 4 neziskovky a tady to začne být zajímavé. Fond New Venture, fond Sixteen Thirty, fond Hopewell, a fond Windward. Tyto čtyři neziskovky slouží jako urychlovače pro další řadu neziskovek, které podle několika investigativním zdrojům jsou falešné organizace, které jsou trochu více než web a kontaktní adresa.

Ponořili jsme se do firmy Arabella a jejích čtyřech poskoků, protože jsme viděli, jak se opakovaně objevuje mezi giganty jako e Nadace Gatesových, Rockefellerova nadace, atd. Jelikož jsme o nich nikdy předtím neslyšeli, rozhodli jsem se je prozkoumat. Trvalo nám to mnoho týdnů nepřetržité práce. Nikdy předtím nebyly finanční zprávy tak matoucí, tak netransparentní. Arabella Advisors a jejich čtyři neziskovky používají daňové směrnice na maximum.

Přesouvají peníze od C3 do C4, což je výdělečnější, pokud jde o daňové odpočty. Díky dohodám finance prochází z jedné organizace do druhé, čímž je těžké zjistit, kde peníze dárce skončí. Jak jsme hledali týdny, náš údiv rostl. Pak jsem narazili na práci Capital Research Center. Naše zjištění potvrdila to, co zjistili jejich výzkumníci jako Hayden Ludwig, který firmu Arabella popsal jako „temné, peněžní monstrum a největší utajované tajemství levice.”

„Arabella je největší utajované tajemství levice, které prokazuje něco, čeho si političtí reportéři nevšimli: že neziskovky, ne strany, řídí naši politiku. Arabella od svého počátku sponzorovala zhruba 340 skupin. Tyto falešné skupiny zřídka odhalují svůj vztah s Arabella Advisors nebo s jakýmikoliv jejími vlastními čtyřmi neziskovami. Každopádně mnoho z nich přijímá dary od veřejnosti, což jsou finance, které jdou do neziskovek Arabelly. Tento systém umožňuje těmto skupinám skrýt svoje sponzory, jelikož je v podstatě nemožné spojit jakékoliv jednotlivé granty pro čtyři neziskovky Arabelly s jakoukoliv falešnou skupinou.

Těchto 340 „jen dočasných” skupin, jsou profesionální weby tvářící se jako aktivistické skupiny, které se kdykoliv mohou objevit a zmizet. Tato síť od roku 2006 do politiky napumpovala ohromující 2,4 miliardy dolarů.” V letech 2008 a 2018 čtyři neziskovky Arabelly zaplatily společnosti téměř 103 milionů dolarů v poplatcích za služby uzavírání smluv a řízení. Zajímavý proud peněz. Ale začne to být ještě zajímavější. Podle různých nezávislých badatelů Arabella a její čtyři neziskovky se rovná temné peníze. Temné peníze jsou peníze k ovlivnění voleb. Tyto peníze sbírají neziskové informace, které nemusí odhalit identitu svých dárců.

Jinými slovy, naprostá neexistence transparentnosti s ohledem na miliony dolarů, které všechny jsou namířené jen na jeden cíl. Ovlivnit výsledek voleb, nebo konkrétněji ujistit se, že demokraté za každou cenu vyhrají. „600 milionů dolarový stín Arabella Advisors nad volbami” „Fond Sixteen Thirty zaútočil na volby 2020 s „temnými penězi” levice.” Podívejme se, jestli najdeme nějaké důkazy pro tato vážná obvinění. Podívejme se na čtyři neziskovky Arabelly. Jsou tam nějaká vodítka pro takové konspirační teorie? Zaprvé tu máme fond Sixteen Thirty. V roce 2018 obdržel velké množství anonymních darů.

Později se ukázalo, že 26,7 milionů dolarů přišlo z fondu New Venture, jednoho ze sesterských fondů. Fond Sixteen Thirty, 501(c)(4) obhajovací skupina neziskové sítě Arabelly, je obrovská skupina „temných peněz”, která ve volbách v polovině funkčního období v roce 2018 podpořila demokraty s 140 miliony dolary. Největší dar fondu Sixteen Thirty, který byl anonymní, byl 51,7 milionů dolarů, což je více, než skupina kdy předtím vybrala za celý rok předtím, než byl Donald Trump zvolen prezidentem. Jeden z projektů fondu Sixteen Thirty neboli dočasných skupin je Demand Justice (Nárok na spravedlnost), anti-trumpovská organizace. „Demand Justice spouští kampaň k oponování Trumpově historickému převzetí našich soudů.” „Oponujme Trumpovým soudcům.”

Demand Justice na počátku roku 2018 neexistoval. Ale vzhledem ke strachu, že prezident Trump nominuje federální soudce, Arabella založila Demand Justice s více jak 2,5 miliony dolary od Sorosovy nadace Open Society. Byla to stejná organizace, která silně oponovala soudci Bretta Kavanaugha během jeho procesu na Nejvyšším soudu.

„Trump s dalším výběrem pro Nejvyšší soud zanechává svůj otisk na nejvyšších federálních soudech.” „Amy Coney Barrettová by ohrozila vaši zdravotní péči a vaši reprodukční svobodu. Musíme ji zastavit.” Zajímavé… Co druhá neziskovka? Fond Hopewell. Fond Hopewell je 501(c)3 neziskovka vytvořená v roce 2015. Převážně řídí projekty hájící potraty včetně Equity Forward, který útočí na Trumpovu vládu za to, že je proti levicové agendě potratů.

Dobře… A co třetí neziskovka? Fond New Venture. Fond New Venture, se sídlem na stejné adrese, ve stejném apartmá číslo 300. Plaforma pro filantropy. V letech 2014 a 2018 fond New Venture obdržel 1,6 miliard dolarů v darech. Jen v samotném roce 2018 obdržel 395 milionů dolarů, které použili za najmutí poradců za celkem 28,3 milionů dolarů, ze kterých 19 milionů šlo přímo zpět do Arabella Advisors, mateřské společnosti. Uvedu vám jednoduchý příklad. Fond New Venture sponzporuje svůj vlastní projekt fond Media Democracy, který má sídlo na stejné adrese ve Washingtonu a ve stejném apartmá číslo 300.


Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.


Fond Media Democracy se popisuje jako katalyzátor pro otevřený, bezpečný a spravedlivý internet. Bůh ví, jak to souvisí s charitou. Můžeme vám říct, proč byl vůbec založen. Aby prosadil Obamovu internetovou neutralitu. Jinými slovy, aby se zvětšila vládní kontrola nad internetem. Mluvíme o cenzuře. Fond Media Democracy je řízen pár mladými lidmi bez příjmení a bez skutečných profilových fotek. Od založení v roce 2006 vydělal více jak 34 milionů dolarů.

A překvapení… je podporován nadací Open Society George Sorose, multimiliardáře, o kterém jsme mluvili v 2. části Pádu Kabaly. Muž, který je zodpovědný za svoje destabilizační a rozdělující mega projekty jako ilegální migrace cizinců, Black Lives Matter a Antifa. Další zajímavý detail o fondu New Venture je to, že se zajímá o America Votes, což je další z jejich falešných projektů. Fond New Venture v roce 2018 daroval America Votes 2,35 milionů dolarů, což je spousta peněz pro podnik, který podle svého vlastního webu tvrdí, že chce podpořit progresivní politiky a vyhrát volby v klíčových státech.

Vyhrát volby?! No tedy… to je zvláštní. Myslela jsem si, že se tady díváme na charitativní peníze, ne? No… očividně ne. A sesterská společnost fondu New Venture, fond Sixteen Thirty, daroval America Votes 27 milionů dolarů. Stačí se podívat na to, kdo sponzoruje America Votes. Zkuste hádat, přátelé. Generální asociace demokratických advokátů. Asociace demokratických guvernérů. Demokratická legislativní kampaňová komise. Democrats.com.

Národní demokratická přepracující komise. A nezapomeňme na Plánované rodičovství a Stand Up America, která je „… zavázaná k oponování Trumpovy agendy a napravení korupčního systému, který ho dostal do Bílého domu.” „Boj za odvolání a odstranění Trumpa.” Něco si jednou pro vždy ujasněme.. zaprvé: Korupční systém je přesně to, proti čemu prezident Trump bojuje. Je to korupční systém, který se pokusil zabránit Donaldu J. Trumpovi před vstupem do Bílého domu.

Ať už máte Trumpa rádi, nebo ne, na tom nesejde. Je váš prezident. Byl zvolen dvakrát většinou Američanů. Tomu se říká demokracie. Jen protože nesnášíte Trumpa, neznamená, že se do Bílého domu dostal omylem. K žádné ruské koluzi nedošlo, pamatujete? Uběhly roky vyšetřování, kdy demokraté dělali vše, co je vůbec napadlo, aby se svého oponenta zbavili. Hádejte co… nefungovalo to. Naprosto selhali. Chcete vědět proč? Protože, a řeknu to znovu jasně a hlasitě, protože Donald J. Trump byl zvolen většinou Američanů, aby byl jejich prezident. To je ten důvod. Moje otázka pro demokraty, co nenávidí Trumpa, je: Které části demokracie nerozumíte? Množství peněz, které se přesouvá v mezích zákona, je obrovské.

Čím více jsme tohle téma studovali, tím více jsme si uvědomili, že abychom vyčistili žumpu v oblasti filantropie, bylo by třeba přepsat zákony. V posledních pěti letech nadace Davida a Lucile Packardových darovala více jak 245 milionů dolarů nevládním organizacím, které pracují v oblasti reprodukčního zdraví. Zapamatujte si tato jména, Budou se znovu objevovat… Jakmile pochopíte, kdo jsou, a jak hrají na světovém pódiu, jak přesouvají aktiva, ovládají národní politiky, nikdy znovu tyto giganty nebudete považovat za filantropy.

Například Pathfinder. Fond Pathfinder, který se zaměřuje na reprodukční zdraví a rodinné plánování, a nyní víme, co to znamená, byl založen v roce 1957 Clarencem Gamblem. dědicem jmění Procter&Gamble a zastáncem antikoncepce, nucené sterilizace psychiatrických pacientů a eugeniky. Pathfinder za posledních pět let obdržel 673 milionů dolarů, aby je použil pro svoje projekty reprodukčního zdraví. Odkud tyto peníze přišly?

No… jejich hlavní dárci jsou Nadace Gatesových, Buffettova nadace, MacArthurova nadace, Hewlettova nadace, nadace Packardových, Fordova nadace, Vanguard, Fidelity, Schwab, Tides, globální zdravotní iniciativy součástí WHO a USAID, které Pathfinderu v letech 2005-2021 darovali 970 milionů dolarů ve formě grantů a smluv.

Ostatní dárci jsou nadace NoVo, nadace Open Society od George Sorose, nadace Passport, Robertsonova nadace, fond bratrů Rockefellerových, Rockefellerova nadace a filantropický fond Wellspring. Nemůžeme dostatečně zdůraznit, abyste si udělali vlastní výzkum. Jednoduše si vezměte jednu z těchto grafik a ponořte se do těchto jmen. Například Fidelity. Podle jejich finančního formuláře 990 za rok 2018, charitativní dárcovský fond Fidelity přesunul více jak 107 milionů dolarů k dvěma neziskovám Arabelly, Fond New Venture – 73 milionů dolarů. A fond Hopewell – 34 milionů dolarů.

Můžeme vás ale ujistit, že uvíznete v pavučině C3 a C4, kde narazíte na konec transparentnosti, pokud tam vůbec kdy nějaká byla. „Roční obrat 10 miliard dolarů?” Víte… i když skrze finanční formulář 990 získáte nějaké informace, mateřská společnost Arabella je zisková organizace, což znamená, že nemusí vyplňovat formuláře 990. V tu chvíli nastává zahalení do temnoty… do vskutku temných peněz. Uvědomujeme si, že naše moto „dělejte si vlastní výzkum” není vždy snadné. Samotný formulář IRS-990 společnosti Fidelity z roku 2018 obsahoval 17 316 stran… jelikož mnoho příjemců není ani jmenovaných, je třeba projít ostatní projekty, abyste získali celkový obrázek. Je to obrovský úkol, který nám zabral mnoho týdnů.

Dobře, podívejme se na Rockefellerovu nadaci. V 2. části první řady dokumentu Pád Kabaly jsem vám ukázala obrovskou moc Rockefellerova impéria. Prosím, mějte na mysli, že formuláře 990 Rockefellerovy nadace obsahují mezi 350-400 stran každý rok. Poté, co jsme prostudovali každý z nich, jsme je pro vás zúžili a zvýraznili nějaké anomálie, ty dary, které nás svými čísly a/nebo příjemci praštily do očí. Rockefellerova nadace darovala 666 666 dolarů City University of New York… zajímavé číslo spojované s číslem šelmy.

Dobře, jsem si jistá, že to je jen náhoda, že? Rockefellerova nadace darovala 4 miliony dolarů organizaci DataKind, což je NGO pro datovou vědu. Založila ji nadace Billa a Melindy Gatesových, nadace Open Society, Microsoft, Rockefellerova nadace, Hewlettova nadace, Mastercard, Google a ostatní. Společnost pro datovou vědu? Pak darovala 25,7 milionů dolarů Alianci pro zelenou revoluci v Africe. Více o tomto skandálním podvodu v části 9. Rockefellerova nadace jen v roce 2018 investovala 4,1 miliardy dolarů.

Většina peněz šla do investičních společností jako je BlackRock s 4,4 miliardy dolary v cenných papírech kromě charitativních účelů. Abychom nudný příběh zkrátili, řekněme si následující… Po Bůh ví kolika hodinách zkoumání finančních zpráv těchto NGO, dospěli jsme k následujícím závěrům. Všechny charitativní nevládní organizace, ve kterých se přesouvají miliony dolarů, nemají vůbec nic společného s charitou. Jsou jednoduše dokonalým obchodním modelem pro praní peněz.

Navzdory milionům nebo i miliardám dolarů, neplatí žádné daně. Astronomické množství peněz, kromě jejich praní, jsou využívány k podpoře demokratů a jejich agend. Například zařízení na potraty a ostatní témata plánovaného rodičovství a populační kontroly. „Finanční dary pro Black Lives Matter se posílají demokratické straně a Bidenově kampani.”

Jsou to tedy neziskové organizace, které ženou americkou politiku, ne politické strany. Většina peněz z charit jde přímo na Wall Street do Nasdaqu a dalších burz, kde se investují do… no… čehokoliv lukrativního. To jsou projekty, ke kterým nemáte přístup, pokud nemáte určitou prověrku. Může jít o legální i nelegální investice jako obchodování s drogami a lidmi. „Arabella pomáhá svým klientům implementovat středně-levicové politické agendy skrze někdy riskantní programové investice.” Takže… naše otázka pro vás je tato:

Jaký máte pocit z toho, že vaše peníze charitám se používají k vyhýbání se daním, které se investují do riskantních programových investicí, což může být cokoliv? A které jdou přímo do demokratické strany, buď k podpoře prezidentských voleb, nebo k jejich manipulaci. Nebo pomoct financovat jeden z jejich projektů jako je populační kontrola nebo jakýkoliv jiný prostředek či metoda k zavedení nového světového řádu. Jaký z toho máte pocit? Jak je možné, že tyto tzv. charity nemusí objasňovat tolik peněz… jak odkud přišly, tak kam šly. Jak je možné, že tyto nevládní organizace, které přesouvají miliardy dolarů, pracují z jednoduchého apartmá?

Existuje celá řada poradenských firem v oblasti charity, které za svoji práci dostávají miliony dolarů. Proč, proboha?! Řekněme, že radíte jedincům ve firmách, jak investovat peníze do charit. Neplatí vám jednoduše váš klient za vaše služby? Proč firma pro datové vědy dostává miliony a miliony dolarů, aby dělala co? A proč je to nezisková organizace? Proč má velké sponzory jako Nadace Billa a Melindy Gatesových, nadace Open Society, Microsoft, Rockefellerovu nadaci, Hewlettovu nadaci, Mastercard, Google?

Proč tyto nevládní organizace formují aliance, aby „zlepšily filantropii”? Jak těžké je vybrat si fond a darovat peníze? Čím více jsme se do tohoto tématu ponořili, tím více jsme si uvědomili, jak šílené tohle vše je. Ano, v mezích zákona, ale i tak šílené a nesprávné. OSN se všemi svými nevládními organizacemi a charitativními fondy, propojené buď přímo nebo nepřímo, přesouvají mezi sebou miliardy dolarů, perou tolik peněz, kolik je jim libo, investují obrovská množství na burze, vydělávají více peněz, a více a ještě více, aniž by museli cokoliv platit na daních. A jak jsem říkala, všechny nespadají pod vládní kontrolu. a zodpovídají se pouze jedné entitě, Organizaci spojených národů.

Znamená to, že všechny nevládní organizace jsou špatné? Nejspíše ne. Jsem si jistá, že ty malé a lokální nebyly vtaženy do temné žumpy. Jsem si jistá, že dělají skvělou práci… skutečnou charitu. Ale ty velké… ty s mnohamilionovými značkami jako Oxfam, která pořádala sexuální orgie s nezletilými na Haiti? Nezletilými tudíž dětmi?! „Třem vedoucím pracovníkům Oxfam bylo umožněno rezignovat a čtyři byli vyhozeni.” „Mírotvůrci OSN zplodili stovky dětí se zoufalými dětskými prostitutkami z Haiti, kteří prodávali sex za jídlo.”

„Průzkum mise OSN v pohromou zasažené karibské zemi ukázal, že dívky ve věku i 11 let byly oplodněny poté, co s nimi bylo „obchodováno” a byly sexuálně zneužity.” Jako Červený kříž, který po historii diskriminaci homosexuálů a černochů, kterým během zoufalého období odmítli pomoct, v roce 2010 vybral půl miliardy pro Haiti po devastujícím zemětřesení a využil ty peníze k postavení šesti domů? Když zjistíte, jak moc prezidenti těch nevládních organizací vydělávají, budete ještě někdy darovat peníze? Kde nás tohle vše zanechává? Ve velké, lepkavé, zločinecké pavučině s hladovými pavouky všude kolem. Jeden z těch pavouků je Nadace Billa a Melindy Gatesových. Pojďte se mnou do osmé části.

–Poznámka: Není jisté, kdy vyjde osmá část. Autorka píše: „Až bude hotová, tak ji zveřejním.“ Může to být týden, nebo i měsíc jako posledně.–

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů