Expert na nanotechnologie se před žáky rozpovídal o sítích 5G, 6G a Covid vakcínách

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 27. září 2023

Originál přednášky prof. Iana ZDE: 23. března 2023

Další video, ze kterého se vychází ZDE

Další střípek do skládačky plánů na totální kontrolu globalistů – (rozumějte mafii při OSN) – zcela bohorovně prezentuje svým studentům na Univerzitě významný expert spolupracující s institucí ITU, která je přímo podřízena OSN. 

Zjednodušeně

Nano je tak malé, že je lidským okem neviditelné. 

  • ▪️WiFi pod zemí 
  • ▪️WiFi v kosmu
  • ▪️WiFi ve vzduchu
  • ▪️WiFi ve vodě 
  • ▪️Programovatelné povrchy
  • ▪️Bio-NanoSenzory (označení Bio v tomto případě rozumějte nikoli jako přírodní, ale jako integrované pomocí injekčních stříkaček přímo do Vašeho těla) 
  • ▪️Bio-NanoOvladače
  • ▪️Bio-NanoAntény a 
  • ▪️Bio-NanoPřijímače 

Všechna ta NanoZařízení a NanoPřístroje pro Vaše dobro. Nezapomeňte, časem se dá hacknout vše, zneužít vše, manipulovat vše, takže platí okřídlené – když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají….

Pak pan profesor pronese pár slov směrem ke Covid očkování:  

„Za posledních 15 let jsem na to téma udělal hodně výzkumů. Bio-přístroje v nanoměřítku, ale ty jsou pro, víte, injekční aplikaci do těla a vždy monitorují zdravotní problémy.

A to také skutečně jde opravdu velmi dobře. Jako s těmi vakcínami proti COVIDu. Jde to tímto směrem. Tyto mRNA nejsou nic jiného než malé stroje v nano měřítku. Jsou naprogramovány a jsou injekčně podávány.” 

Paráda, nemyslíte?

Přepis videa:

Dobře, takže v dnešním díle pořadu „Co vám sakra neříkají” odhalíme Mezinárodní telekomunikační unii Spojených národů, Iane F. Akyildize a jak tyto vakcíny souvisí s telekomunikací. Odhalíme všechno, co vám neříkají ostatní, kteří se zaměřují akorát na soudní proces s Pfizerem. Ukážeme informace, od kterých chtějí udržet vaši pozornost. Takže kdo je ITU?

Mezinárodní telekomunikační unie ITU je specializovaná agentura OSN pro informační a komunikační technologie ICT. Byla založena v roce 1865, aby usnadnila mezinárodní propojení v komunikačních sítích, přiděluje globální poměr spektra a satelitních oběžných drah, vyvíjí technické normy, které zajišťují bezproblémové propojení sítí, a usiluje o zlepšení přístupu k ICT komunitám s nedostatečnými službami po celém světě. Pokaždé, když telefonujete, přistupujete k internetu nebo posíláte e-mail, využíváte práce ITU. ITU se zavázala propojit všechny lidi na světě, ať žijí kdekoli a mají jakékoli prostředky.

Prostřednictvím naší práce chráníme a podporujeme právo každého na komunikaci. V souladu se svým mandátem a výstupními dokumenty WSIS i nadále ITU hraje klíčovou roli při provádění a následných krocích v rámci WSIS. Přehrajeme toto video. Členové ITU spojují svět. Rodina ITU se stále více rozrůstá, aby mohla plnit příslib digitální ekonomiky. Má 193 členských států a více než 900 členů.

Od předních společností až po malé a střední podniky v oblastech, jako jsou telekomunikace, internet, vysílání, satelity, software, umělá inteligence, FinTech, veřejné služby, automobilový průmysl, chytrá města, až po regulační orgány, univerzity, výzkumné a vývojové instituce. Mezinárodní a regionální organizace. Členové ITU pocházejí ze všech koutů světa. Afrika. Severní a Jižní Amerika. Arabské státy. Asie a Pacifik. Společenství nezávislých států. Evropa. A regionální a mezinárodní. Nikde jinde na světě nenajdete tak bohatou a různorodou síť odborníků a lídrů v globálním ekosystému ICT. Tak na co ještě čekáte? Staňte se členem na www.itu.int/join. Tak jsme na další stránce ITU v sekci standardizace. Tady je Ian F. Akyildiz, který se podílí na globální standardizaci. Velmi respektovaná osobnost tady v telekomunikační unii OSN. Ian F. AKYILDIZ získal bakalářský, magisterský a doktorský titul v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky na univerzitě v Erlangenu v německém Norimberku v letech 1978, 1981 a 1984. Je zakladatelem a šéfredaktorem nově založeného časopisu Mezinárodní telekomunikační unie ITU Časopis o budoucích a rozvíjejících se technologiích od srpna 2020.

Od března 1989 je prezidentem společnosti Truva Inc. se sídlem v Atlantě. Od 1. června 2020 je také členem poradního sboru nově založeného výzkumného centra s názvem Technology Innovation Institute v Abu Dhabi v ve Spojených arabských emirátech. Je emeritním profesorem na katedře Kena Byerse v oboru telekomunikací, bývalým předsedou skupiny pro telekomunikace v ECE a ředitelem laboratoře pro širokopásmové bezdrátové sítě na Georgijském technologickém institutu, kde působil v letech 1985 až 2020. Od května 2018 je vedoucím výzkumu v rámci megagrantu v Ústavu pro problémy přenosu informací Ruské akademie věd v Moskvě.

Od října 2019 působí jako hostující významný profesor na SSN College of Engineering v Čennaí v Indii. Od září 2020 působí jako odborný asistent na katedře elektrotechniky Islandské univerzity. V posledních dvou desetiletích založil mnoho výzkumných center po celém světě, např. na University of Pretoria v Jihoafrické republice, Politecnica de Catalunya v Barceloně ve Španělsku, na Univerzitě krále Abdulazíze v Džiddě v Saúdské Arábii, Univerzita v Tampere, Finsko. Je šéfredaktorem časopisu Computer Networks Journal (Elsevier) (1999-2019), zakládajícím emeritním šéfredaktorem časopisu Ad Hoc Networks vJournal (Elsevier) (2003-2019), zakládajícím emeritním šéfredaktorem časopisu časopisu Physical Communication (PHYCOM) – na to bych se zaměřil. Elsevier… 2008-2017.

A zakládajícím emeritním šéfredaktorem časopisu Nano Communication Networks (NANOCOMNET)… na to bych se také zaměřil. Elsevier… 2010-2017. Zahájil mnoho konferencí a workshopů a působil jako generální předseda a předseda TPC na mnoha z nich. Je členem IEEE a ACM a obdržel řadu ocenění od IEEE a ACM a dalších profesních organizací. Obdržel ocenění Alexander von Humboldtovu cenu za výzkum v oblasti TeraHertz na univerzitě Erlangen-Norimberk v letech 2014-2017.

V současnosti se zabývá výzkumem v oblasti bezdrátových sítí 6G/7G. terahertzové komunikace, internetu bio-nanotechnologií, molekulární komunikace, rekonfigurovatelných inteligentních povrchů, nanosítě, internet věcí ve vesmíru/CUBESATs; Internet věcí v náročných podmínkách, jako je pod vodou a pod zemí. Podle Google Scholar od října 2020 jeho H-index je 125 a celkový počet citací na jeho práce je 121 tisíc. Prof. Ian F. Akyildiz. Za chvíli zjistíte, proč je důležitý.

Je tedy samozřejmě velmi významným členem Mezinárodní telekomunikační unie OSN. A tady ho vidíte na webu IEEE Xplore. A pak mají také jeho úžasný životopis, který vám stejně řekne všechno to samé, odkaz přímo na něj nechám také dole v popisu.

Tento muž je nedílnou součástí všech agend, které se odehrávají v souvislosti s bio digitální konvergencí a bio nano věcmi, internetem bio nano věcí, těchto vakcín. Takže teď, když jsme vám ukázali sekci OSN, od které chtějí všichni ti zástupci Pfizeru odvést pozornost, abyste se tam nedívali a nezkoumali to, což je telekomunikační unie OSN… právě jsem vám ukázal, koho chrání.

Teď necháme Iana F. Akyildize, aby vám přesně vysvětlil, co tyto vakcíny jsou. Otázka, kterou si všichni stále pokládají, protože tyto členové farma lobby vám nepomáhají v hledání odpovědi. Chtějí, abyste se zaměřovali na soudy s Pfizerem. Někteří lidé dostanou zaplaceno, ale nikdy nebude skutečná odpovědnost pro skutečné zločince. Tohle video vám ukazuje ty skutečné zločince, na které je třeba se zaměřit.

Přednáška profesora Iana F. Akyildize:

Představím vám tedy práci, kterou jsem začal v roce 2006. Seznámím vás s událostmi na pozadí. Vlastně když vám budu vyprávět tyto věci, tak vás to poučí o přístupu k výzkumu. Protože je spousta lidí, kteří v mé 43leté kariéře jen něco zaslechnou, skočí na to a pak říkají: Jsem expert na umělou inteligenci nebo strojového učení a robotiku. Pořád někam skáčou, napíšou 100 studií s 200 různými lidmi. To je opravdu špatná praxe. Jak jsem začal?

V roce 2006 jsem měl čtyři PhD doktorandy, jeden z nich, se kterým pracujete na Northeastern University, je teď velmi slavný, vlastně všichni jsou teď slavní. Takže čtyři z nich, dva Turci a dva Italové, byli na trhu a přišli na pozice profesorů. Takže se vrátili a řekli: Profesore, všechny univerzity hledají lidi na nanotechnologie. Tak jsem řekl wow… protože když jsem byl mladší začátkem 70. let, prošel jsem érou mikročipů. Takže když jsem chodil na hodiny počítačové architektury, pamatoval jsem si ty časy, ty mikročipy atd. A pak jsem si uvědomil, že až budou na trhu tato nano zařízení, nanočipy, a nano přístroje se také objeví na trhu, budou muset jednou komunikovat.

Tak jsem se začal zajímat o nano přístroje a jejich komunikaci. A tak jsem si řekl, že ten program na Georgijské technice zahájím, když jsem tam byl. A mezitím si čtyři z nich si teď našli pozice profesorů, jsou to členové IEEE a víte, velmi slavní lidé. Takže jsem začal a uvidíte celý příběh za posledních 15 let, a měl jsem s tím obrovský úspěch. Takže když jsem začal s tímhle nano výzkumem, s přístroji v nano měřítku, to nejsou jako roboti nebo drony, jsou to velmi malé stroje.

A pak jsme si uvědomili, že tyto přístroje, protože jsme navrhli materiály na bázi grafenu, antény na bázi grafenu a vysílače atd. a uvědomili jsme si, že nejlépe komunikují na velmi vysokých frekvenčních pásmech, jako je 100 gigahertzů a výše. Proto jsem skončil u terahertzových pásem. A provedli jsme celý tento výzkum, takže zde je ten příběh. Proč se tedy vracíme ke starému problému. Znovu, v roce 2014 jsme napsali dvě práce, uvidíte je zde.

Takže tady vidíte poslední dvě, s mými bývalými studenty, kteří jsou také velmi úspěšní na Northeastern University a také Šanghajské univerzitě Jiao Tong. Tehdy jem napsal velký návrh, v roce 2014 nám ho zamítli. Všichni tehdy říkali, že je to příliš brzy. A já si vzpomínám, že jsem napsal návrh pro Intel. A ten hloupý člověk říkal: To je moc brzy… představte si, Intel. Sdílím s vámi tyto zkušenosti, abyste nebyli zklamaní, pokud budete mít podobnou zkušenost.

A mezitím, poslední tři, čtyři roky, těsně před COVIDem, všichni začali mluvit o 6G, a že terahertz je hlavní pásmo spektra pro 6G. Takže teď vidíte stovky a tisíce článků o terahertzu. Časopis Transactions on Communications nás pak požádal, protože naše práce jsou hodně citovány, abychom napsali nový pohled na problém, a tak jsem shromáždil své bývalé studenty a napsali jsme tuto studii. Je mimochodem docela dlouhá. Takže mi dovolte, abych vám vysvětlil přechod z 5G do 6G. A někdy… se stává, že si vážíte profesorů.

A když jsem byl mladý, tak jsem se v jejich znalostech šťoural. Vždycky jsem dělal problémy, jenom abych věděl, kolik toho vědí, někteří z nich nevěděli nic. Když se zeptáte, co je 5G, všichni říkají: vyšší rychlost přenosu dat. Jen tak mimochodem, 5G… Například MIMO je pro 4G důležitou základní technologií. Pro 5G nejdůležitější technologie jsou softwarově definované sítě, SDN, a virtualizace síťových funkcí, všechno je softwarové. To je opravdu základ.

A pak 6G bude opět, základní technologie budou velmi vysoké spektrum pásma jako terahertz, ale také více… uvidíte některé další technologie, které vám ukážu na dalším slajdu. Nicméně, zde je další důležitá otázka 5G, stejně jako 6G. Koncept mobilních buněk končí. Protože tady máte ovladače, vše je software, ovladače řídí software, a buňky, tj. mobilní věže budou řízeny skrze ovladače. Takže právě tento již zbytečný koncept mobilních buněk bude odstraněn.

Takže můžete mít více základnových stanic, je to něco jako virtuální buňky, třeba tři nebo pět z nich jsou jedna buňka. Takže rychlost přenosu dat se u 6G stane nedůležitá. a pak samozřejmě přenos rychlostí více jak 500 až 1000 km/h. Takže tohle je můj pohled na technologie, které jsme dali do tohoto dokumentu, je to dlouhý dokument. Takže jaké jsou klíčové technologie?

Tak zaprvé, terahertzové pásmo je, jak jsem vám řekl, to hlavní spektrum, které bude skutečně posouvat technologii kupředu. A pak… mimochodem to nemá žádné pořadí… jsou povrchy, minule jsem mluvil o podvodních površích, ale budou také… začalo to s pozemními.

Takže rekonfigurovatelné, inteligentní povrchy budou velmi důležité. A tohle je vlastně velmi zajímavá myšlenka. A já jsem mluvil s naší malou skupinou v této laboratoři o rekonfigurovatelných čelních částech a vlastně toužíme vyvinout tento multimódový hardware pro podvodní povrch, ale to začíná od toho, protože USA začaly před 5,6,7 lety takzvaný Jump program v DARPA a Semiconductor Research Corporation, s tím, že bychom měli mít hardwarové čelní části, že by měly být nezávislé na jednom spektru. Jako jedna čelní část by mohla rozpoznat všechna spektra a pak se plynule uzamknout do jakéhokoliv spektra. Takže to je opravdu velmi zajímavá myšlenka, ale bohužel pokrok v ní je pomalý.

A pak podle toho, když máte tyto rekonfigurovatelné přední části, tak můžete snadno realizovat dynamické sdílení spektra, protože celé spektrum bude před vámi. A pak jenom zjistíte, které spektrum je k dispozici, bum, uzamknete se a pak vysíláte svůj provoz. Takže já mám taky spoustu informací, ale nebudu schopen je obsáhnout. A pak okolní zpětná komunikace. To je také velmi důležité. Souvisí to s energetickými otázkami. Takže to, co děláte, je, že vysíláte a vyzařujete energii, že?

Takže z této vyzařované energie můžete získávat energii zpět do zařízení, abyste mohli prodloužit životnost zařízení. Na trhu je nyní také mnoho práce ohledně zpětně rozptýlené komunikace. A samozřejmě všichni mluví o strojovém učení a technikách umělé inteligence. Pak tu máme automatizaci sítě, která jde ruku v ruce se softwarově definovanými sítěmi, virtualizací síťových funkcí, která rozděluje software, který Osama dělá pro podvodní případy, máme tady v této skupině také patenty. Tohle, o čem mluvím, je pro pozemní použití. A pak MIMO komunikace bez mobilních buněk, to je v souladu s myšlenkou, že ovladače budou řídit základnové stanice a význam mobilních buněk se vytratí. Takže to bude bez mobilních buněk. Opět, je o tom napsáno mnoho dokumentů.

Na vrcholu vidíte CubeSats/Bezpilotní letouny, o které se tato laboratoř také velmi zajímá, dělá v tom výzkum. A také jim říkám internet věcí ve vesmíru. Dnes budu mluvit o těchto třech zelených oblastech. Mohl bych o tom všem mluvit ještě dalších pět hodin. Ale ten článek se zabývá vším podrobně. A pak tyhle tři části, že? Takže vidíte, že jsem je zařadil pod 7G, má to svůj důvod.

Zaprvé, kvantová výpočetní technika, kvantová komunikace, zejména kvantová výpočetní technika je na trhu, já tomu říkám výzkumný trh. Je na trhu od devadesátých let minulého století. A pokrok je extrémně pomalý…. je smutné to vidět… pouze v kryptografii, v otázkách kontroly chyb, tam je velký pokrok. A posledních pět, šest let, se investuje hodně peněz.

Pokrok je pomalý, zejména u kvantové komunikace. Myslím, že potřebujeme nejméně 10-15-20 let, abychom měli plně rozvinuté, jako například kvantový mobilní telefon, abychom vyřešili problémy se šířením signálu při komunikaci. A pak internet Bio-Nano věcí… to je pro zdravotní použití. Dělal jsem na tom také hodně výzkumu posledních 15 let, biologické přístroje v nano měříku, ale ty jsou pro vstřikování do těla a sledování zdravotních problémů.

A to se také velmi dobře daří, jako například s těmito COVID vakcínami, to jde tím směrem… mRNA nejsou nic jiného než malé přístroje v nano měřítku. Jsou naprogramovány a jsou injekčně podány. A internet věcí v nano měřítku. Takže ty budou součástí 7G a dál. Takže terahertz… cesta, jakou se to řeší, je… Kéž bych mohl mít další přednášku.

Jde o tohle… Způsob, jakým si představujeme molekulární komunikaci… byla pomocí biologicky odbouratelných přístrojů, ta komunikace zde nebude fungovat v terahertzovém pásmu, protože tak byste člověka otrávili. Takže se pracuje na takových těch chemických nastaveních a podobně. Takže to, co se snažíme udělat… například jsme měli návrh, který říká, možná o tom víte, ta věc ve stylu tetování bude rozpoznávat molekulární komunikaci zevnitř a pak venku to bude možná používat terahertzovou elektromagnetickou komunikaci, něco jako hybrid.

A pak jsme také měli některé testy… váš mobilní telefon je elektromagnetická doména, že? Budou injekčně podávat, náš nejvyšší na nich pracoval, nějaké biologicky odbouratelné zařízení dovnitř a to bude monitorovat a posílat údaje do vašeho mobilu, protože je blízko. Existují nějaké nápady, terahertzová pásma v tom budou, nikoli však uvnitř těla, ale můžeme říct v okolí těla. Jo, nejvyšší na tom měl dělat už pět let, modelování kanálů vláken a pořád nic, protože…

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 Responses

  1. O biosenzorech se veřejně mluví více než deset let….
    Co je problém, tak to je předávání naměřených či monitorovaných hodnot mimo tělo, to se řeší celou tu dobu a někteří zase řeší, jak ty senzory do těla dostat a někteří jak je pak z těla dostat ven (rozpor s GDPR – nelze odvolat souhlas).

    A pokud je někdo tak negramotný, že neumí napsat do vyhledavače „bio-nanosensors communications“, tak těžko mu pomoci…

    Enabling communication and cooperation in bio-nanosensor networks
    https://ieeexplore.ieee.org/document/6339471

    Tento článek vyšel 5. října 2012. A kdo neví, co je IEEE, tak ani neví, díky komu funguje Internet, natož jak asi funguje svět…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů