Dr. Charles Hoffe – Očkování dětí proti covidu nedává absolutně žádný smysl

Ve zkratce...

Kanadský lékař dr. Charles Hoffe hovoří o očkování proti covidu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis

Mají podmíněné schválení a nebyly schváleny ministerstvem zdravotnictví v Kanadě nebo úřadem FDA. Ani jedna z očkovacích látek neprokazuje, že by zamezila přenosu onemocnění COVID. Nezabrání tomu, abyste onemocněli na COVID, to, co by mělo očkování zajistit, je snížení projevů symptomů onemocnění. V mé lékařské praxi mám teď 6 pacientů s probíhajícími neurologickými symptomy, od doby, kdy dostali první dávku vakcíny. Trpí konstantní bolestí, bolestmi hlavy, svalovou slabostí a závratěmi.

A tři z nich jsou díky vakcíně doslova invalidní. To byli původně zcela zdraví lidé, jejichž životy jsou nyní zruinovány tímto experimentem. Nemáme absolutně žádné tušení, jaký proces onemocnění byl tímto zahájen. To znamená, že my jako lékaři nemáme žádné tušení, jak to léčit. Neexistuje žádná cesta, jak zvrátit to, jaký to má na člověka účinek. Neexistuje žádný protijed, jakmile se ten proces nastartuje, jsme bezmocní to jakkoliv zastavit. Od prosince 2020 zemřelo pouze v USA přes 26 000 lidí poté, co byli očkováni.

Studie z Harvardu ukazuje, že pouze 1 % vedlejších účinků očkování je do systémů vůbec hlášeno. Takže skutečná celosvětová čísla mohou být pravděpodobně daleko vyšší. Pokud jste vy nebo někdo z okolí vašich přátel byli usmrceni, nebo poškozeni tímto očkováním, nemůžete za to žalovat výrobce očkování. Protože kanadská vláda garantovala všem těmto farmaceutickým výrobcům naprostou beztrestnost a zprostila je odpovědnosti za jakékoli škody či úmrtí způsobené tímto očkováním.

Riziko úmrtí vašeho dítěte nebo závažných komplikací z onemocnění Covidem je v podstatě nulové. A děti nejsou hlavním přenašečem tohoto onemocnění. Takže proč byste riskovali zničení jejich života touto experimentální vakcínou, abyste je ochránili před onemocněním, které pro ně nepředstavuje žádné riziko. Takže pokud vám kdokoli bude povídat, že vaše dítě potřebuje být očkováno proti Covidu, aby vás ochránilo, nebo učitele, nebo babičku s dědečkem, nebo kohokoli jiného, nedává to absolutně žádný smysl.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. dobrý den, pane Formánku,
    teď jsem se dívala na video:Dr. Charles Hoffe – Očkování dětí proti covidu nedává absolutně žádný smysl. obvykle ani titulky nečtu, ale náhodou jsem si všimla, že když doktor Hoffe zmiňuje 2600 zemřelých po „vakcíně“ na Covid nahlášený přes VAERS, tak je v titulkách 26 000. Snad se na to ještě podívejte.Nehledám chyby, Vaše překlady a hlavně jejich množství je úžasné.děkuji.karolína k.

    1. Karolina,dnes je oficialne podla Vaers 5195 mrtvych a 295 tisic postihnutych,ale toto predstavuje len asi 1% reportovanych,takze tuna v USA uz bolo zavaxovanych 292 Millionov ludi,a asi 500 tisic mrtvych,co ma zmysel,asi 80% vaxovanych zomrie do roku 2025,podla Rockefellers Foundation,,Deagle report, v Cechach 1 million,Nemecko 53 millionov,Austria,2.6 millinov,Anglie 85B%,atd. .Janko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů