Dr. Vernon Coleman – Vládní a mediální lži, klamy a manipulace

Ve zkratce...

Dr. Vernon Coleman mluví o lžích a manipulací, které šíří vlády a média, a říká, že to vše je součástí velkého plánu k ovládnutí světa a odebrání našich svobod a práv.
Facebook
Telegram
VK

Dr. Vernon Coleman je anglický spisovatel, publicista a bývalý praktický lékař. Napsal přes 100 knih, spoustu bestsellerů, včetně těch na téma zdraví. Je zastáncem názoru, že zdravotnictví ovládají farmaceutické společnosti, což mu způsobilo nemalé problémy.

PŘEPIS VIDEA:

Svět se mění rychleji, než co jsem si kdy dokázal představit, že je možné. Změny, objevy a hrozby jsou každým dnem obrovské. Vlády a mainstreamová média produkují lži s udivující lehkostí a jako kouzelníci nás rozptylují svou levou rukou, abychom neviděli, co dělají svojí pravou rukou. Udržují nás ve zmatení, a je nemožné uvěřit, že katastrofální změny a škody by mohly být jiné než záměrné. Největší a nejvíce nehorázná lež je samozřejmě zdánlivě stálý předpoklad, že koronavirus je nebývalá hrozba pro naše zdraví.

BBC měla nedávno na webu hlavní titulek, že globální počet nakažených lidí koronavirem dosáhl 10 milionů. Tohle, čemu jsme údajně měli uvěřit, mělo ukázat, že koronavirus je rozhodně velká hrozba pro naše zdraví, svět, budoucnost… naše vše. Ale co jsem na BBC neviděl, a obecně v žádných mainstreamových médiích, je to, že podle Světové zdravotnické organizace (WHO) počet lidí, kteří minulý rok chytli chřipku, byla jedna miliarda. Miliarda. A jedna miliarda je přesně 100x víc než 10 milionů.

Významnost této zprávy je, že úmrtnost na covid-19, nemoc způsobenou koronavirem, který zničil svět takový, jak ho známe, je zhruba stejná jako úmrtnost na chřipku. Pamatujte, že v březnu tohoto roku dr. Anthony Fauci, vedoucí člen krizového štábu Bílého domu, napsal: „Celkové klinické důsledky covidu-19 se možná nakonec budou více podobat těm vážné sezónní chřipky.”

Řada dalších doktorů potvrdila, že úmrtnost obou nemocí je v podstatě stejná, 0,1 %. Statistika ukazuje, že drtivá většina lidí, kteří umírají na obě nemoci, mají přes 80 let, a mají řadu dalších vážných nemocí. Pro kohokoliv, kdo je schopný racionálně uvažovat, je naprosto jasné, že současná koronavirová epidemie je zhruba 100x méně vážná než chřipka z minulého roku. I když se má za to, že počet úmrtí na koronavir byl zmanipulovaný. Proč vlády neuzavřely nemocnice a ekonomiku minulý rok, když riziko pro nás všechny bylo 100x větší než tento rok?

Odpověď je samozřejmě ta, že tento rok se to hodí. Zapadá to do plánu. S tím musíme zmínit, že zde probíhá nekalá práce. To, co se děje, je velmi zlověstné. Vím, že jsem tohle říkal už předtím, ale podle mě je občas dobré, si to připomenout. A to, že cokoliv řečeno od oficiálních pracovníků, je součástí obrovského klamu. A že v podstatě vše publikované v mainstreamových médiích je lež.

Nevěřte vládě, vyhýbejte se mainstreamovým médiím… bojujte se lžemi. Některé lži se nyní stávají trochu šedé a vrásčité. Například ti, kteří nevěří v karanténu, jsou obviňováni, že upřednostňují ekonomiku před životy. Tohle je ubohá lež, ale pitomci a debilové ji stále opakují. Skutečností samozřejmě je, že karantény vyústí v mnohem více úmrtí než úmrtí na koronavirus.

Jakmile byly nemocnice zavřeny, aby mohly zvládnout údajnou vlnu lidí, kteří údajně umírají na koronavirus, bylo zřejmé, že počet úmrtí způsobený vládní „péčí” bude nesmírně větší než počet lidí umírající na covid-19. Tak se i prokázalo. Kvůli tomu, jak vlády reagovaly na malou hrozbu, zemřou miliony lidí. Jak jsem před měsíci varoval, karantény masivně zhoršily naši imunitu vůči ostatním nemocem. Nedávno nám bylo řečeno, že 500 tisíc lidí porušuje udržování rozestupů tím, že se shromažďují v davech na plážích.

Matt Hancock, britský ministr zdravotnictví a neustálá chůva, hrozil uzavřením pláží, a někteří policisté hrozili zatčením. Tohle vše je matoucí, protože zdá se, že nikdo neví, jestli udržování rozestupů je pravidlem, požadavkem, návrhem, radou nebo zákonem? A má Hancock moc k tomu, zavřít všechny pláže v celé zemi? Je tu dostatek policistů? Zatkne dalších 500 tisíc lidí, kteří v horké dny chodí na pláže?

Každopádně to vše jsou nesmysly, protože fotky, co ukazují davy lidí na pláži, se zdají, že alespoň částečně byly pořízeny teleobjektivem, kvůli čemuž to může vypadat, že lidé jsou blíže k sobě než ve skutečnosti. Pokud se podíváte na letecké snímky, zdá se, že společenské rozestupy byly dodržovány, a i kdyby nebyly, komu na tom sakra záleží? Lidé si zvyšovaly svůj vitamín D po měsících nezdravé karantény. Bornemouth údajně usoudil, že jde o nouzový stav, protože lidé zaplavili jejich pláže.

Myslel jsem si, že tohle měla přímořská města ráda. Nepamatuji, že by někdo mluvil o potřebě nouzových sil, když demonstranti v Londýně působili chaos a začali strhávat sochy a ničit veřejný majetek. V Bournemouthu chtěli strhnout sochu lorda Roberta Badena-Powella, vynálezce skautů a muž, který podle mě udělal mnohem víc pro svět než jakýkoliv současný občan Bournemouthu, a jehož jediný možný hřích byl, nošení přihlouplých kraťasů. Kritici Badena-Powella tvrdí, že byl přívržencem nacistů a založil skauty podle Hitlerjugendu.

Háček je v tom, že Baden-Powell založil skauty v roce 1907, když Hitler byl malý kluk, a používal svastiku na prvním skautském odznaku devět let předtím, než ji začali používat nacisté. Kritici se dnes moc nestarají o historii. Některá média ukazovala fotky s odpadky na pláži. To se mi zdálo dost nahrané. Naši vůdci jsou klidně schopní záměrně umístit hromadu odpadků na malý kousek pláže, abychom se všichni cítili zahanbeni za to, že se opovažujeme jít ven a bavit se.

Jestli se vám líbí překlady a tvorba na tomto webu, zvažte podporu dlouhodobého chodu. S Vaší podporou zde mohu přidávat pravidelně nové příspěvky a překlady. Děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Navštívil jsem několik pláži a na žádné z nich nebyly odpadky. Lidé, co dnes řídí svět, jsou zlí a manipulativní… neznají pravidla a hranice. Myslíte si, že by to neudělali? Po tom všem, co udělali? Bylo by snadné, to zorganizovat. Zdá se, že už nám není dovoleno, se bavit. Kvůli novým pravidlům o hospodách bude chození na pivo asi taková zábava jako řidičský test. Žádné hraní šipek, kulečníku nebo biliáru. Žádné kvízové večery, žádný tanec, zpěv, stání u baru, žádná hlasitá hudba, žádné smání, žádné vtipy… žádná živá hudba.

Pití je třeba objednávat skrze speciální aplikaci a všichni v hospodě musí uvést své jméno, adresu a kontakt na sebe pro gestapo agenty u dveří. Hostinští se budou muset smířit s mnohem menšími příjmy a budou muset najmout tři speciální zaměstnance na práci pro stát. Jeden bude stát u dveří a sbírat jména, telefony a adresy. Jeden bude hlídat záchodky a mezi každým zákazníkem je bude čistit. A poslední se bude ujišťovat, že všichni sedí potichu u svých určených stolů a nijak se nepohybují po hospodě nebo nedělají moc hluku.

Nedělám si srandu… tohle je nový světový řád, který chtějí, abychom přijali. Je to součástí procesu likvidace veškeré zábavy a vedení nás všech k depresi, sebevraždě a stále rostoucímu pocitu strachu. Oni vědí, protože jim to řekli psychologové, že když jsme v depresi a strachu, budeme poslušnější. Už jste někdy sledovali zvířata v zoo? Po nějaké době uvíznou ve své rutině.

Ztrácí svoji osobnost a dobrodružství. Stávají se jako roboti, kteří předstírají, že jsou zvířata. A pravidla o svatbách vymyslel někdo, kdo si nejspíše spletl slovo svatba se slovem pohřeb. Říká se nám, že městské rady po celé zemi kvůli koronaviru krachují. Zdá se, že nějakým zvláštním způsobem jim způsobil velké finanční ztráty. Vážně? Vážně někdo čeká, že tomu uvěříme?

Jakým způsobem koronavirus ovlivnil jejich příjmy? Vím, jak ovlivnil příjem obchodníků a malých podniků, ale městských rad? Samozřejmě ani nepomohlo, že zlomyslní idioti, co rady řídí, uzavřeli všechna parkoviště, aby lidem zamezili procházky v parku nebo na pláži. To si ale vynahradili pokutami za parkování. Služby byly omezeny, ne posíleny. Jak tedy koronavirus omezil jejich příjem? Je vůbec možné, že rady tak či tak krachovaly z velké části kvůli velkým výplatám a důchodům, které si vyplácí?

A je možné, že některé z nich využívají koronavirus jako užitečnou výmluvu k utajení své vlastní chamtivosti a neschopnosti? Je to aspoň trochu možné? Už mám dlouho pocit, že městské rady řídí lidi s kolektivním IQ nižším než jejich průměrná velikost bot. Nic, co se v poslední době stalo, mi ten názor nezměnilo. Nehledě na pravdu, určitě použijí koronavirus jako záminku ke zvýšení svých poplatků a omezení svých služeb. Zde je další lež, která se šíří. Říká se, že kdokoliv, kdo zpochybňuje vládní pravidla o koronaviru, je psychopat.

A říká se, že je to založené na výzkumu. Viděl jsem jeden titulek: „Psychopatické rysy spojené s lidmi, co se neřídí zásadami o udržování rozestupů.” Podíval jsem se na původní dlouhou publikaci, na které byla tato očerňovací kampaň založena. Zde je skutečný závěr, k jakému její autor dospěl: „Výsledky neznamenají… (a to slovo bylo ve studii podtrženo)… neznamenají, že virus šíří převážně nezodpovědní a neohleduplní lidé. Výsledky neznamenají… (a tohle slovo bylo znovu podtrženo)… neznamenají, že lidé, co dostali nemoc jako covid-19, mají nepřizpůsobivé rysy.” To byly další falešné zprávy. Všude, kde se podíváme, jsou lži.

A ty lži přichází od vlád a jejich agentů. Proč by chtěli tak lhát a zbytečně lidi děsit, pokud by neplánovali ovládnout společnost, utlačit nás a odstranit poslední stopy naší svobody? Dějí se tu špatné věci. Všechny byly dlouho plánované. Ti z nás, kteří vidí, co se děje, musí na ty lži poukázat a identifikovat lidi, co za nimi stojí. A není to jen Bill Gates, i když by byl dost vysoko na mém seznamu. Apokalypsa strachu nijak nesouvisí s covidem-19. Je to plán, který předcházel covidu-19, ze kterého bychom měli mít obavy.

Byl koronavirus záměrně vytvořen a uvolněn, aby tohle vše spustil? Nebo to byla jen nahodilá událost, na kterou zlí obyvatelé hlubokého státu čekali a kterou by mohli využít jako záminku? Téměř každý rok je tu nějaký nový virus. Mohlo se očekávat, že tento rok se jeden také objeví. Neznám odpověď. A myslím si, že v tuto chvíli na tom nezáleží. Jsou naléhavější věci, které bychom měli řešit. Účel koronavirového zločinu je nyní jasný. Jde o ovládnutí našeho světa a našich životů a o zničení našich svobod, práv a kultury.

Pokud nebudeme pokračovat v šíření pravdy, a nepřesvědčíme masy lidí, aby pochopily, co se děje, že naše vlády a média nám o všem lžou, pak je naše budoucnost neradostná. A podle mě nebudu přehánět, když řeknu, že žádná budoucnost není. Ale ti bastardi nevyhráli a my je nenecháme. Děkuji, že jste sledovali starého muže v křesle a děkuji vám za veškerou vaši podporu. Prosím, sdílejte tohle video na sociálních sítích. Sdílejme pravdu. Pokud byste video rádi přeložili, to je skvělé. Pokud moje videa zmizí, běžte prosím na můj web vernoncoleman.com, kde zjistíte, kde jsou. Na webu mám přepisy všech svých videí, i těch smazaných.

Pokud navštívíte mainstreamová média, prosím požádejte lidi, aby se podívali na tato videa, aby zjistili pravdu. Pokud všichni, co tohle sledují, přesvědčí jednoho nebo dva lidi týdně, aby viděli světlo, pak tento nesmysl už dlouho trvat nebude. Tento kanál není zpeněžen a neschválil jsem žádné reklamy a sponzory. Jestli chcete vidět více videí, prosím odebírejte můj kanál, protože ta videa není snadné vždy najít. I když se to tak občas může zdát, prosím pamatujte, že nejste sami. Více a více lidí se probouzí. Jsem přesvědčen, že můžeme vyhrát a také vyhrajeme. Děkuji za sledování.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů