Gigi Young – Je možné transmutovat negativní účinky z vakcín?

Ve zkratce...

Gigi Young nabízí trošku jiný pohled na otázku, jestli je možné transmutovat negativní účinky z covid vakcíny. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Doplňující text k videu:

Obdržela jsem příliv dotazů, zda mohou lidé v této době použít své vědomí k transmutaci účinků „vakcíny“. Krátká odpověď: Lidstvo na své současné úrovni vědomí nemůže zázračně transmutovat vážná zranění a mutace. Učit to je nejen nesprávné, ale i neetické.
Představa, že lidstvo na svém současném stupni vývoje může zázračně překonat vážná fyzická onemocnění nebo mutace, vychází ze zásadního nepochopení univerzálního zákona, konkrétně konkrétních nuancí a zákonů materiální úrovně. Ve skutečnosti je hrubým nepochopením předpokládat, že jen proto, že je možné, aby člověk učinil zázrak, je člověk schopen neustálých zázraků. Nebo že proto, že jeden člověk může vykonat úžasný čin, může tak okamžitě učinit každý člověk také. Tato ideologie je nejen nesprávná, ale má potenciál svést lidi na zahradní cestu tím, že je přesvědčí, že mají k dispozici více duchovní moci, než ve skutečnosti mají. Vede je k riskování a k rozhodnutím, která jsou potenciálně škodlivá nebo ohrožují jejich život. Pokoušet se vydělávat na takovém špatném a zavádějícím učení během zjevné lékařské krize je nad míru neetické.

Uctívání fyzického světa a fyzického těla

Duchovní síla a probuzené vědomí není o ovládání, nejde o to, abyste tělo nadměrně ovládali nebo mu říkali, co má dělat. Není to o tom, že se díváte do tohoto světa a máte s ním co do činění. To je ego. Znakem jedince s vyšším vědomím není násilné ovládání těla a hmotného světa, ale spíše učení se, jak se s ním sladit a přijímat jeho moudrost. To je koneckonců důvod, proč jsme se rozhodli inkarnovat do této úrovně. Být vyššího vědomí také znamená mít určitou schopnost vcítit se do svého těla a zkontrolovat jeho aktuální schopnost pracovat s okolím. Ta se bude měnit nejen ze dne na den, ale i v průběhu celého života. Definice duchovního učitele je někdo, kdo se také dokáže napojit na kolektiv a číst, kde se nachází. Skutečný duchovní učitel nebude svým studentům radit, aby přijímali energie nebo postupy, které nezvládnou. Jejich vznešené schopnosti je upozorní na skutečnost, že něco takového není možné. Budou se snažit vést své studenty tak, aby mohli rozvíjet skutečnou sílu a transformační schopnosti. Budou jim pomáhat pracovat v rámci jejich možností.

Může si každý přetransformovat, co chce, jen když se bude dostatečně snažit? Když jen zvýší své vibrace? Ne, bohužel. Takto univerzální zákony nefungují. Když se inkarnujeme na Zemi, inkarnujeme se do určitých omezujících prahů energie, kterým podléháme. To vytváří tlak na transformaci naší duše. Naším cílem je během mnoha životů a mnoha hlubokých léčení tato omezení jednoho dne překonat. Úroveň zasvěcení, která je k tomu zapotřebí, je mistrovství, a to je vzácné. Ztělesňují ji velcí avataři minulosti a někteří adepti, kteří pravděpodobně neprozradí svá jména. Podaří se nám to jednoho dne? To záleží na nás. Je moudré předpokládat a chodit po zemi, jako byste byli na této úrovni? Ne, to není. Tento postoj může vést k nesmírným nevratným škodám na těle i vědomí.

Informace konkrétně o lékařské tyranii, lékařském apartheidu, transhumanismu a síti korupce, v níž žijeme, jsou široce dostupné, takže se v rámci této konkrétní odpovědi nebudu zabývat těmito podrobnostmi.

Ostatní videa od Gigi Young:

Gigi Young – Co se skrývá za politickým chaosem a co nás čeká v roce 2021

https://otevrisvoumysl.cz/gigi-young-co-se-skryva-za-politickym-chaosem-a-co-nas-ceka-v-roce-2021/

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Nebo se to dá sdělit takto 😀
    „KDYŽ JE NĚKDO IDI*T A JDE NA EXPERIMENTÁLNÍ VČELIČKU, PAK PRO DALŠÍ DÁVKY A DĚLÁ TO VĚDOMĚ, ZŮSTANE IDIO*EM A NEJDE MU POMOCI A MUSÍ NÉST NÁSLEDKY, AŤ JSOU JAKKOLI KRUTÉ PRO NĚJ ČI OSOBÁM KOLEM NĚJ, PROTOŽE ON SI TUTO CESTU ZVOLIL ZCELA SÁM“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů