Gigi Young – Oni vás potřebují

Ve zkratce...

V čem spočívá naše největší síla, porazit elitu? A jaká je jejich největší slabina? Na tuto a také otázku ohledně toho, co dělat, když covid očkování bude povinné, odpovídá Gigi v tomto videu. Velmi doporučuji.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Video s českým dabingem

Video s českými titulky

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Mám tu otázku od SoulToken. „V čem spočívá naše největší síla, porazit elitu? Jaká je jejich největší slabina?” Takže… ve výsledku podle mě potřebujeme dvojitý systém. Myslím si, že musíme… dobře… máme zavedené zákony, které by dostaly Billa Gatese do vězení, lidi jako Anthony Fauci do vězení, různé… nejspíše většinu lidí, kteří jezdí do Davosu nebo Bilderbergu… by dostaly do vězení. Už máme systém, kdy tito lidé už dělají protizákonné věci. Jde o to, že se tím nedržíme.

A je to celé zkorumpované. Nebudu už chodit kolem horké kaše… vlastně si myslím, že musíme přestat kolem toho chodit po špičkách a prostě… říct to, jak to je. Je to nesmírně zkorumpované. Musíme použít systém, který máme, a využít ho k vymáhání zodpovědnosti, a začít sekat některé hlavy hydry. Pokud lidé spáchali zločin, musíme je za něj hnát k zodpovědnosti. Musíme začít mířit na Achillovu patu a tlačit na to, aby tito lidé byli zatčeni. Tlačit na to, aby tito lidé prošli existujícím soudním systémem. Máme zavedené zákony a kodexy, kdy velká část, která se poslední rok stala, je naprosto protizákonná.

Takže… musíme na ten proces tlačit a spolupracovat na tom, abychom to prosadili. Tohle je skutečná, praktická věc, kterou musíme dělat. Nemůžeme se nechat rozptylovat. A musíme pochopit, že jak tohle děláme a snažíme se využívat systém, který máme, musíme také pochopit, že oni mohou využít různé trumfy. Mohlo by dojít k různým hackerským útokům, které by mohly ovlivnit různé části společnosti. Máte operace s UFO… jsou různé věci, které tito lidé využijí, abychom je nechytili. Musíme pochopit, že to k tomu také patří. Ale jejich největší slabina je, že tohle je ve výsledku duchovní bitva a je to energetická bitva. To je část, na kterou spousta lidí zapomíná. Takže… jejich největší slabina je ta, že nás potřebují.

Oni vás potřebují. Jsou to paraziti. Sami nemohou žít. Tohle jsou nesmírně zvrácení, parazitičtí lidé. Nejsou to lidé, kteří by sami mohli přežít. Mají masivní, komplikované systémy a způsoby života, protože jsou tak slabí. Nenechte se oklamat… jsou to paraziti. Jeden ze způsobů, jak se paraziticky drží na lidstvu a žijí z něj, je tak, že lidstvo udržují ve strachu. Drží lidstvo ve stavu survivalismu (přežívání). Drží jejich mozek v neustálém pohybu a aktivitě, aby se lidé nedostali do hlubších úrovní pozorovatele. Aby se propojili s duší. Snaží se nás udržet v neustálém strachu… kdy dojde k další události, kdy nebude dostatek jídla… Žijeme ve strachu. Oni potřebují, abychom se báli. Abychom se báli až tak, že jsme paralyzovaní.

A postupně nám začnou odebírat více naší suverenity a více našich práv, dokud nebudou moct provést větší události, které nás rozptýlí, aby mohli ovládat ještě víc. Jejich největší slabina je ta, že nás potřebují. Takže změňme naši energii. Probuďme se. Duchovní energie jako klid/mír, jako láska, je pro ně jako jed. Okamžitě sebou začnou cukat. Jsou také posedlí… musíme pochopit, co je duchovní posedlost. Jejich největší slabina je, že nás potřebují. Takže naše síla porazit elitu spočívá v tom, abychom se nenechali pohltit strachem. Abychom měli meditační praxi, napojili se na své srdce. Nenechat se pohltit neustálými novými zprávami, které nás rozčilují a naše tělo drží v napětí. Převezměte kontrolu nad svojí energií.

Převezměte kontrolu nad svojí myslí. Tohle je duchovní bitva a je to vibrační bitva. Pouze zbabělci žijí z druhých lidí. Velcí vůdci, velcí učitelé společnosti přispívají. Nic si neberou pro sebe, dokud se společnost trochu nepozvedne. Otázka od Ray: „Jak se vypořádat s tím, když je covid vakcína povinná?” Mám pocit, že když říkám to slovo na „v”, že mě ještě více budou cenzurovat, ale mně je to jedno. Přijde mi divné říkat „v” a měnit kolem toho náš jazyk. Jen to ukazuje, jak nehorázně cenzurovaní jsme, že nesmím říct určité slovo během živého vysílání… každopádně.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

„Jak se vypořádat s tím, když je covid vakcína povinná? Pro všechny studenty na mé univerzitě je covid vakcína povinná, a není možnost se tomu vyhnout, a já se nechci očkovat.”

Takže… nemám pro vás žádnou velkou duchovní odpověď. Mohu vám jen říct, co bych udělala já. Musíte udělat svoje rozhodnutí na základě toho, kde se nacházíte, a co chcete udělat. Není nic, co by mě kdy přimělo si tuto vakcínu vzít. Není nic. Já si tuto vakcínu nikdy nevezmu. Je mi to jedno. Je mi jedno, co mi odeberete.

Nenechám si ji dát. Nepodporuji tyranii, nebo odebírání naší suverenity… nenechám si ji vzít. Nebudu to podporovat a nevezmu si ji. A budu proti tomu bojovat každou stránkou svého bytí. Tečka.

To je můj osobní postoj. To je vše. Chápu, že ostatní lidé nemusí mít stejný postoj, ale je na každém individuálně… tady jde pro mě o suverenitu. A jde o postupné oslabování našich práv… a tady se to nezastaví. Čím rychleji tohle zastavíme, čím rychleji se postavíme na odpor, tím lépe. Tady u tohoto to nepřestane. Jedno nařízení s touto jednou vakcínou. Bude toho víc. Místnost se bude neustále zmenšovat. A víte co? Je lepší, pokud se proti tomu postavíme nyní. Nejsem přesvědčena, že síly, které tohle prosazují, se stanou laxnějšími… podle mě se stanou extrémnější. Pro mě je to velké NE.

Budu klidně žít někde ve stanu. A budu si pěstovat vlastní jídlo… To budu dělat, protože k tomuto se nenechám přinutit. Nenechám se přinutit si do těla dát něco, co nechci. To je můj postoj… respektuji názor kohokoliv jiného, ale tohle je můj postoj. Mohu vám akorát říct svůj postoj, a co bych udělala já. A je na vás, se rozhodnout, co je nejlepší pro vás a pro vaši rodinu. Nechci nikomu říkat, co dělat. Myslím si, že jsme ve společnosti ve velmi prekérní situaci, kdy máme doslova možnost se vrátit zpět o tisíci let. Myslím si, že je velmi důležité, abychom řekli NE. Abychom se postavili na odpor. Myslím si, že čím dříve to uděláme, tím lépe.

Není vůbec správné, aby škola vám říkala, abyste si kvůli viru, který má míru přežití 99,9 %, museli povinně vzít experimentální vakcínu. To je šílenost. To je šílené. Musíme si to uvědomit a nazývat to pravými jmény. To je můj postoj… znovu, je to na vás. Máme k tomu velmi vyhraněný postoj. Tady to zakončím.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

3 názory na “Gigi Young – Oni vás potřebují”

  1. Fašistická totalita má pod palcom všetku ochrannú a brannú moc, prokuratúru i súdy. Čo sa tam dá robiť?

  2. Nevidím možnost se tomu vyhnout,pokud na očkování bude záviset existence.
    A bohužel lidé pořád věří na jakési spasitelné očkování,i když už se ty mínusy i připouští..
    Nový světový řád zavedou podle plánu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů