Kabala II (24. část) | COVID-19: Co můžeme udělat, abychom věci změnili (7. díl série o covidu)

Ve zkratce...

Co můžete udělat, abyste porazili 1 %? Vychutnejte si tento proaktivní díl, ve kterém vám ukážeme skutečný účinek masových demonstrací, podepsaných petic a vytvoření skupin bojovníků, kteří se nebojí psát nebo volat těm, kteří neslouží nejlepšímu zájmu 99 %. Výsledek výše zmíněných akčních metod vás možná překvapí! Dále vám ukážeme, proč musely být Ivermektin a Hydroxychlorochin postaveny mimo zákon. To byl jediný způsob, jak prosadit narativ o povinném očkování. Jak? Proč? Jaká je souvislost s Norimberským kodexem a článkem 32 4. Ženevské úmluvy? Proč je to životně důležité vědět? Podívejte se na tento díl několikrát, abyste věděli, co říkat, když budete konfrontováni s povinnou hospitalizací, smrtícími nemocničními postupy a/nebo povinným očkováním.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 31. července 2022

Přepis:

V našich předchozích dílech jsme viděli, co se stane, když se peníze nabídnou nemocnicím. Dobrá zpráva je, že zrůdnosti, které se dějí za zavřenými dveřmi v nemocnicích, lze zastavit.

Podívejme se, co můžete udělat, abyste tuto šílenost zastavili. Tohle je příběh Scotta Quinera, který byl hospitalizován v listopadu 2021 s vážnými problémy s plícemi. Samozřejmě kvůli penězům a vraždě v nemocnicích mu byl diagnostikován COVID-19 a byl napojen na ventilátor a dostal těžká sedativa.

Scottova manželka Anne prosila lékaře, aby Scotta léčili hydroxychlorochinem, ivermektinem, zinkem, vitaminem D, ale lékaři to odmítli. Odepřeli Scottovi výživu a tekutiny a bylo jí odepřeno právo, aby převezla manžela do jiné nemocnice. Zostudili a obvinili ji z toho, že není očkovaná. Začátkem 22. ledna Anne zavolal jeho lékař, který jí na rovinu řekl, že ten týden se chystají odpojit ventilátor.

V tu chvíli Anne kontaktovala Stew Peterse, našeho nezávislého novináře s vlastním pořadem a obrovským publikem. Anne se spojila s advokátem Thomasem Renzem, známým bojem proti narativu, že COVID vakcíny je bezpečné a účinné. Nemocnice byla bombardována více než 300 000 telefonáty od lidí, kteří rozhovor s Anne sledovali. Lékaři nakonec podlehli hlasu lidu a Scotta propustili.

Byl převezen do nemocnice v texaském Houstonu, kde byli lékaři šokováni a zděšeni, když Scotta uviděli. Řekli, že je to nejpodvyživenější pacient, jakého kdy viděli. A že byli překvapeni, že se z nemocnice dostal živý.

No, nepřežil by, kdyby nebylo jeho ženy a Stew Peterse, advokáta Thomase Renze a stovek tisíců lidí, kteří nemocnici dali znát, že svět se díval. Lékaři v Texasu udělali vše, co mohli, aby Scotta zachránili. Ale 22. ledna zemřel na následky zranění, která utrpěl v rukou lékařů z oné nemocnice v Minnesotě. Navzdory tragédii na konci, která je naprosto srdcervoucí, dobré je, že lidé začali vnímat sílu svého hlasu. A to je naprosto zásadní pochopit. Během války jsou v zásadě tři typy lidí.

Jsou tací, kteří si ani neuvědomují, že jsou ve válce. Jsou tací, kteří si to uvědomují, ale dívají se jinam jednoduše proto, že se bojí o vlastní kůži. Říkají si, že jsou bdělí, ale za ostatní se nepostaví. To je vždy ta největší skupina. Vzpomeňte si na druhou světovou válku, kdy se většina lidí dívala jinam, když Židé byli deportováni a vražděni. Pak jsou tu ti, kteří v této válce nebojují zbraněmi, ale činy.

To je skupina, kterou hledáme v naději, že se spojíme, abychom mohli bojovat společně, abychom mohli něco změnit. Anne Quinerová se spojila s bojovníkem Stew Petersem, který požádal své diváky, aby jednali a zavolali do nemocnice. Učinili tak v hojném počtu a lékaři dostali strach. Věděli, že jsou sledováni. Věděli, že se jednoho dne budou zodpovídat ze zločinů proti lidskosti.

Scott byl propuštěn na svobodu. Nepřežil, ale alespoň zemřel v náručí svých blízkých, kteří s jistotou vědí, že se snažili udělat všechno pro jeho záchranu. Je načase, aby si lidé začali uvědomovat, jakou mají moc. Když se Vy, 99 %, sejdete, když se zorganizujete do skupin aktivních bojovníků, nic vás nezastaví. Žádná zkorumpovaná nemocnice neustojí tlak tisíců lidí, kteří jim volají a dávají jim najevo, že jsou sledováni, že svět ví o jejich odporných zločinech proti lidskosti.

Opravdu si myslíte, že ti lékaři budou od té chvíle v noci spát? Opravdu si myslíte, že zůstanou věrni svým svatým protokolům? My si to nemyslíme. Co tedy můžete dělat, když je váš blízký z jakéhokoli důvodu hospitalizován? V první řadě odmítněte mluvit se stážisty, rezidenty nebo kýmkoli, kdo neví všechno, co je třeba vědět. Pak řekněte lékařům, že víte o falešně pozitivních výsledcích.

Za všech okolností odmítněte nosní výtěr. Pokud se tomu skutečně nelze vyhnout, požadujte vatový tampon, nikoliv tampon s vlákny. Požadujte, aby byl stěr proveden v ústech, nikoliv hluboko v nosních dírkách. Pak požadujte maximálně 20 PCR cyklů. Požadujte to písemně. Váš blízký bude testován s negativním výsledkem. Pokud lékaři tvrdili, že výsledek byl pozitivní, požadujte vidět dokumenty.

Pakliže se jedná o operaci, může být váš blízký napojen na ventilátor, což je normální. Po skončení operace však požadujte, aby byl tváří nahoru. Pobyt na dýchacím přístroji tváří dolů poškozuje plíce. Pak nepřetržitě kontrolujte kapačku a fotografujte vše, co je podáváno. Nedovolte remdesivir, midazolam a/nebo Regen-COV. Morfium by mělo stačit ke zmírnění bolesti. Pokud místo toho podají fentanyl nebo dokonce sufentanyl, zeptejte se lékařů proč. Proč proboha podávat lék proti bolesti 80 až 500krát silnější než morfium? Požadujte, aby ho z kapačky odstranili.

Pomáhá, když znáte lékařský žargon, proto si několikrát pusťte naše díly o penězích a vraždách v nemocnicích a dělejte si poznámky. Pokud vás lékař požádá o svolení k podání Regen-COVu a vy řeknete ne, vyvolá to diskusi. Ale pokud místo toho řeknete: Ne, proč byste proboha aplikovali postexpoziční profylaktickou terapii?

To lékaře umlčí. Slibujeme. Mohli byste dokonce dodat… Jste si vědomi skutečnosti, že Regen-COV je experimentální lék? Víte vůbec, že ho nesmíte podávat, když už je pacient v nemocnici? Co se tu děje? Od té chvíle budou tito lékaři mimořádně opatrní. To vám zaručujeme. Pokud se lékaři přesto odváží vás přehlasovat, řekněte jim na rovinu, že víte o odměnách za COVID, které dostávají. Řekněte jim, že je sledujete. A stejně tak i celý svět prostřednictvím sociálních médií.

Buďte silní, buďte ostražití, buďte bojovníci. Připomeňte jim jejich Hippokratovu přísahu zachraňovat životy, ne škodit. Pokud odmítnou poslechnout, vše natočte a využijte všechny sociální sítě, které znáte, aby co nejvíce dalších bojovníků tam venku zavolalo do té nemocnice, tomu lékaři, té sestře.

Ať vědí, že nikdy nepřehlasují 99 % nás. Kdyby to udělal každý, nejen pro ty, které má rád, ale i pro cizí lidi v nouzi, nebyl by žádný problém. V nemocnicích by se nevraždilo a nepobíraly odměny… proto jednejte. Pomáhají organizované protesty? Máme o tom své pochybnosti. Kdyby to opravdu fungovalo, nemyslíte si, že by se francouzské žluté vesty, ty nejodolnější ze všech, dokázaly Macrona zbavit?

Nemyslíte si, že hnutí okupace Wall Street by zabralo? Problém s těmito masovými akcemi je, že jsou vždy infiltrovány Kabalou. Vždy. To vyvolává vnitřní konflikty, různé názory na to, co dál. Rozděl a panuj. Nakonec všechny tyto akce bez ohledu na stupeň vždycky zhasnou jako svíčka v noci. Kabale nezbývá než čekat, pravděpodobně s velkým úsměvem. Tu a tam postrčí dopředu nějaké placené herce, kteří mezi pokojnými demonstranty způsobí chaos, což pak mainstreamová média ukazují v televizi. Nezapomeňte prosím nikdy, že organizované protesty Kabala plně vítá, protože jsou součástí Sionských protokolů. Viz čtvrtý díl této série.

Ani nevěříme, že podepisování petic má nějaký účinek. Kolik jste jich v minulosti podepsali? Měla některá z nich vůbec nějaký účinek? Jistě, až se nashromáždí dostatečný počet podpisů, zde by vláda mohla být povinna toto téma projednat. Ale když víte, že vaše vláda je až po okraj naplněna kabalistickými loutkami, opravdu věříte, že to něco změní? Nic takového jako demokracie už neexistuje.

Prosím, probuďte se a uvědomte si, že si s námi v plné míře hrají. Vzpomínáte si na AVAAZ? Znělo to dobře, že? Byli jsme šokováni, když jsme zjistili, že to bylo nastraženo a zaplaceno Kabalou. Jediné, co petice dělají, je, že shromažďují vaše jméno a e-mailovou adresu v databázi, která může být a bude použita proti vám, až přijde čas. Pokud jde o Nizozemsko, díky D66 jsme ztratili právo na referenda, pamatujete? Takže opravdu ještě věříte v sílu svého podpisu? Čemu tedy věříme?

V organizované akce, jak se ukázalo v případě Scotta Quinera. Pište e-maily a dopisy, telefonujte, přivádějte je k šílenství. To není součástí Sionských protokolů. Tento druh organizované akce lze nasadit v nekonečném množství scénářů. Vřele doporučujeme použít protokol Amnesty International, který se ukázal jako nejúčinnější. Tlak 99 % lidí vždy funguje. V tuto chvíli se podívejte na www.protocolkills.com. Skvělá a inspirativní iniciativa civilistů.

Jak se zdá, Amnesty International právě teď nikde nenajdete. Rozhodně ne v Nizozemsku, kde je velmi potřebují. Budeme muset vzít věci do vlastních rukou, stejně jako to dělá dělá ProtocolKills. Prostudujte si jejich přístup, pak kolem sebe zorganizujte skupinu aktivních lidí a sestavte si seznam priorit. Které případy jsou nejdůležitější, do kterých je třeba zasáhnout právě teď. Například 5G věže ve vašem okolí na střechách nemocnic, škol, vodních nádrží a domovů pro seniory. Nebo co cenzura sociálních sítí a záměrné dezinformace ze strany mainstreamových médií.

A velmi důležitá věc… věznění civilistů, kteří kritizují vládní politiku. Kdysi jsme si mysleli, že se to děje jen v zemích, jako je Čína, ale teď se to děje všude v Evropě. Co dělat dál? Pište nebo volejte své vládě nebo místní vládě nebo velvyslanectví nebo mainstreamovým médiím, v závislosti na případu.

Řekněte jim o svém případu na seznamu. Dejte jasně najevo, že víte, že svět sleduje každý jejich krok, že lidé to již neakceptují, že se nepodřizujete, že je činíte odpovědnými za jakoukoli fyzickou, duševní a/nebo emocionální újmu v důsledku jejich jednání. Nikomu nevyhrožujte, jen to konstatujte jako fakt. Jak se vypořádat s cenzurou ze strany sociálních médií? Vymažte svůj účet a požádejte všechny ve své síti, aby udělali totéž. Kdyby se lidé dokázali povznést nad své drahocenné množství lajků a sledujících, tyto platformy by se zhroutily.

Žádní uživatelé, žádné zisky, žádní spokojení ředitelé, a tudíž žádná budoucnost. Tato cenzura pak zničí je, ne vás. Když to udělají tisíce lidí, bude to mít efekt. Pamatujte, že 1 % se bojí síly 99 %. Dáme vám ještě jeden příklad. Newyorský guvernér Andrew Cuomo. Napište mu dopis o jeho exekutivním příkazu, kterým učinil HCQ nelegálním. Jmenujte číslo exekutivního příkazu. Dejte mu najevo, že víte své.

„Žádný lékárník nebude vydávat hydroxychlorochin… není dovoleno použití žádného jiného experimentálního nebo profylaktického léku.“ A nezapomeňte tam dodat, že tím, že učinil hydroxychlorochin nelegálním, se provinil genocidou. Víte, existuje více než 50 vědeckých studií, které prokazují vysoce příznivé účinky HCQ na viry a další patogeny. Cuomo však lhal a tuto skutečnost popíral.

Místo toho, aby občanům umožnil zvolit si vlastní způsob léčby našeho vysoce nadhodnoceného COVIDu-19, místo toho, aby lékařům umožnil předepisovat svým pacientům HCQ, učinil jej nezákonným. „Proč WHO pozastavila studie hydroxychlorochinu.“ „Francie zakáže hydroxychlorochin pro pacienty s COVIDem-19.“ „Vláda Queenslandu zakáže užívání hydroxychlorochinu jako prevenci covidu-19.“ To bylo samo o sobě zločinem. HCQ dostatečně prokázal, že úspěšně a rychle zabíjí patogeny. Původně se jednalo o lék na malárii.

Tím, že byl tento lék postaven mimo zákon, byl kriminalizován a zakázán. Proč? Ze dvou důvodů. Zaprvé, jednoduše proto, že Big Pharma vydělává miliardy na vakcínách a jen pár dolarů na HCQ. Už víme, kdo má naprostou kontrolu nad politiky, pokud jde o léky. Zadruhé. Očkování nemůže být povinné, pokud existuje alternativní lék. Počkám pár vteřin, abyste si to mohli přečíst ještě jednou.

„Očkování nemůže být povinné, pokud existuje alternativní lék.“ „Sekce 564 dovoluje komisaři schválit nouzové použití lékařského produktu nebo neschválené použití schváleného lékařského produktu pro určité nouzové situace.“ „… když neexistují žádné adekvátní, schválené a dostupné alternativy.“ Protože ten alternativní lék existoval od začátku, museli ho udělat nelegálním.

To byl jediný způsob, jak prosadit svůj program povinného očkování. Pamatujte si, že každý, kdo prosazuje narativ o povinném očkování, je vinen ze zločinů proti lidskosti. To, co udělal Cuomo a mnoho dalších loutek kabaly po celém světě, bylo vysoce nezákonné. Sami se provinili smrtí bezpočtu nevinných lidí, a to jak tím, že jim upřeli právo na léčbu HCQ, a také v důsledku lékařského experimentu zvaného vakcína COVID-19. Množství lidí, kteří zemřeli na následky očkování, se oproti předchozím letům zvýšilo přibližně o 5 000 %, o čemž se více dozvíte v příštím díle.

Tito lidé nemuseli zemřít. Řekněte Cuomovi nebo jeho kolegovi ve vašem státě, ve vaší zemi, vše výše uvedené. Řekněte mu, že se v blízké budoucnosti bude za své zločiny proti lidskosti zodpovídat před soudem, protože 99 % lidí se už nepodvolí. A víte, co se stalo v Nizozemsku? Dne 26. března 2020, nizozemský ministr zdravotnictví, sociálních věcí a sportu Hugo de Jonge oficiálně vydal zákaz na hydroxychlorochin.

Lékaři a lékárníci jej již nesměli předepisovat k léčbě COVIDu-19. O týden později však vydal příkaz k dovozu velkého množství HCQ z Indie. Proč? Vždyť dobře věděl, že ho na občany nepoužijí. Považovali jsme to za velmi podezřelé. Tak jsme se obrátili na RIVM. Ale jediné, co jsme na jejich webových stránkách o používání HCQ našli, je… no nic. De Jonge řekl, že nepřísluší politikům radit o používání léků, s čímž plně souhlasíme. Bohužel lhal. Podle dokumentů WOB do toho skutečně zasahoval.

A nebyl jediným politikem. Byli to právě oni, kdo se postarali o to, aby byl lék na COVID-19 prohlášen za nelegální, aby nakonec mohli holandským občanům vnutit vakcíny do chřtánu. Myslíme si, že už téměř každý ví, že naše kabalistické loutky v Haagu jsou velmi zkorumpované. Vezměte si třeba virologa Osterhause, údajného nezávislého poradce vlády. Byl zachycen na videu, jak oslavuje první případ prasečí chřipky v Nizozemsku. Proč to byl důvod k oslavě?

Protože získal tolik akcií výrobců vakcín, že si během několika týdnů vydělal miliony a miliony eur. „Ministerstvo po půlnoci udělalo objednávku na 34 milionů lahviček. Hodně štěstí!“ Nezávislý poradce… jasně. Byl trestně stíhán? Samozřejmě že ne. Stále tam dělá svou zločineckou činnost.

Jo, a pak tu byl skandál s rouškami v hlavní roli s Hugo de Jongem. Dal příkaz k výrobě 40 milionů zbytečných a toxických roušek svému příteli Sywertu van Liendenovi, majiteli nadace Hulptroepen a Aliance humanitární pomoci za závratnou částku 100,8 milionů eur. RVIM se vyslovila proti tomuto obchodu, protože provedla analýzu roušek a zjistila vysoký obsah oxidu grafenu a dalších nanočástic, které jsou nebezpečné při vdechování. Obchod mezi ministerstvem a van Liendenem i tak proběhl.

Skutečnost, že nákup ochranných materiálů ani nepatřil do portfolia ministra de Jongeho, činí tento případ ještě podezřelejším. Obchod vydělal van Liendenovi a jeho dvěma obchodním partnerům mnoho milionů. A není pochyb o tom, že ministr de Jonge dostal z obchodu svůj spravedlivý podíl. Roušky nebyly nikdy použity kvůli jejich špatné až nebezpečné kvalitě. „Hugo de Jonge byl zapleten do obchodu se Sywertem a navázal spojení.“ „Ministerstvo nemělo problém s tím, že ´filantrop´ Sywert van Lienden používal svou komerční společnost.“

Dobrou zprávou je, že v době, kdy tato slova pronáším do svého programu, probíhá v souvislosti s tímto skandálem s rouškami trestní vyšetřování. Miliony eur totiž z nadace putovaly na BV, nizozemskou verzi společnosti s ručením omezeným, a následně na soukromé bankovní účty tří generálních ředitelů, což je trestný čin.

A protože v rozhovorech opakovaně lhali o tom, že roušky rozdávali zdarma, všichni tři jsou nyní vyšetřováni pro podvod, zpronevěru a praní špinavých peněz. Jsme zvědaví, jak dlouho ještě potrvá, než všichni dostanou, co si zaslouží. A tím myslíme všechny zúčastněné strany. Tušíme, že ne příliš dlouho. Filmová práva na toto téma už byla prodána. Věci týkající se pádu Kabaly se urychlují.

Ještě jednou, když tato slova říkám do svého programu, Georgijské poradní kameny byly před několika hodinami rozmetány na kusy. Zbytek tohoto ďábelského monumentu byl okamžitě zdemolován. Kým? Hádejte, přátelé. Protože to byl pro Kabalu prvořadý a nejposvátnější objekt, memyslíme si, že to byli oni, kdo to udělal. Řekněme to takhle. „Více o kamenech v pátém díle.“ Vrátíme se k dějové linii plánovaného povinného očkování, a tedy ilegalizace hydroxychlorochinu.

Totéž se mimochodem stalo s ivermektinem, zabijákem parazitů, stejně jako s HGQ. V Nizozemsku a dalších zemích ho mnoho lékařů předepisovalo pacientům s příznaky chřipky, protože se ukázal jako velmi účinný lék, ale najednou byl postaven mimo zákon. V mainstreamových médiích byl zesměšňován jako pouhý odčervovač koní propagovaný extrémně pravicovými konspiračními idioty.

Ti lékaři, kteří ivermektin a HCQ předepisovali dál, byli zastrašováni inspektory veřejného zdraví a hrozily jim obrovské pokuty až do výše 150 000 eur. Ti, kteří pokračovali, byli kriminalizováni jak inspekcí, tak mainstreamovými médii, která o nich záměrně šířila lži, snažila se je zlomit a dát příklad k zastrašení ostatních lékařů. Někteří přišli o lékařskou licenci nebo praxi, jiní byli propuštěni. Díky Bohu se vždy najdou hrdinové, kteří se nenechají zlomit a nevzdají se své integrity a své Hippokratovy přísahy. „Rodinný lékař Rob Elens posílá pacienty pryč bez covid očkování, když nechtějí podepsat prohlášení, které je informuje o rizicích vakcíny.

Podle Zdravotní inspekce tohle lékaři dělat nemohou.“ „NEPRAVDA! To, co dr. Elens dělá, je informovaný souhlas, který je podle Norimberského kodexu zásadní. Žádný lékař by neměl lidem cokoliv píchat bez jejich informovaného souhlasu. To, co Elens dělá, je zákonné a etické.“ Lidé, kteří si ivermektin objednali v zahraničí, dostali dopis od nizozemské Královské pošty, v němž stálo, že celníci zásilku zadrželi a ivermektin zabavili. Lidé byli šokováni a zděšeni.

Jak se opovažují zasahovat do jejich těla? Jejich volby? Bohužel, být šokován a zděšen v dnešní době nic nezmění. Jediné, co funguje, je akce. Je tedy ještě něco, co můžete říct, když jste konfrontováni s povinným očkováním? „Nenechte se oklamat, povinné očkování už probíhá. Začali s duševně postiženými…“ „Vážně si myslíte, že to po 2. sv. válce skončilo?“ Takzvané očkovací látky jsou lékařským experimentem. I když to ověřovatelé faktů zuřivě popírají, všechny jsou stále ve fázi experimentu.

Ano, mohly být schváleny úřadem FDA k nasazení při mimořádných zdravotních událostech. To však nic nemění na tom, že jsou stále lékařským experimentem. Lékařské experimenty by nikdy neměly být povinné. Zeptejte se toho, kdo prosazuje povinné očkování, ať už je to vláda, váš rodinný lékař nebo váš zaměstnavatel, zda si pamatuje na druhou světovou válku a lékařské experimenty, které nacističtí lékaři prováděli na židovském národě.

Proto byl v roce 1947 vytvořen Norimberský kodex. Aby se tyto zrůdnosti už nikdy neopakovaly. Zeptejte se jich, zda vědí, že tyto experimentální vakcíny porušují všech 10 článků Norimberského kodexu, za které hrozí trest smrti. „Pokud je podle vás nevhodné srovnávat současnou situaci s 2. sv. válkou, počkejte si na další epizodu věnovanou tomuto tématu…“

Zeptejte se jich, zda vědí, že tyto experimentální vakcíny jsou v rozporu s článkem 32 čtvrté Ženevské úmluvy. „Lékařské nebo vědecké pokusy, které nejsou nezbytné pro léčbu chráněné osoby, jsou zakázány.“ Jinými slovy, každý, kdo prosazuje povinné očkování, půjde k zemi za zločiny proti lidskosti a může být odsouzen k trestu smrti v závislosti na zemi nebo státě, kde žije. Nechte to vstřebat.

„Pokud o těchto věcech chcete vědět více, doporučujeme vám sledovat práci Korona vyšetřující komise od Reinera Fuellmiche.“ Tak se zorganizujte, buďte 99 %, buďte bojovníkem, kterého tato válka potřebuje. Šiřte tyto informace široko a daleko. Postavte se za ty, kteří to potřebují. Buďte třetí skupinou v každé válce. Těmi, kteří jsou vzhůru a mají odvahu bojovat nejen za svá vlastní práva a za práva svých dětí, ale i za práva úplně cizích lidí.

Žena na demonstraci: Říkají, že mají právo odvézt vás do nějakého zařízení, testovat vás a léčit proti vaší vůli. To je svoboda? Ne. Nelžeme dětem a neříkejme jim o svobodě, protože vaše svoboda je porušována. A je třeba, abyste si to uvědomili. Mainstreamová média vás s tím neseznámí. Musíte si to zjistit sami.

Buďte odbojáři, ne s gilotinami, ne výhrůžkami, ale souborem úplně jiných zbraní tím, že se zorganizujete, tím, že necháte zaznít svůj hlas, tím, že využijete necenzurované sociální sítě, abyste oslovili co nejvíce lidí, a nejlepší zbraní ze všech je šíření znalostí a informací. Využijte znalosti, které vám předáváme v těchto dokumentech. Jedině tak můžeme zničit Kabalu, která kdysi byla všemocná a mocná, nyní v režimu paniky a rozpadu.

Co kdybychom celý tento podvod COVID v příštím díle uzavřeli, abychom mohli pokračovat v našem původním příběhu o Kabale, jejím původu, jejím geniálním šílenství a záměrném falšování historie, abychom se to my lidé nikdy nedozvěděli. Následujte mě do 25. dílu.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

12 komentářů

 1. člověkem není jenom tělo – to je vaše auto v projevu – o hodně jiná je pravda, člověče, spoznej SEBE a spoznáš SVĚT a POROZUMÍŠ ŽIVOTU

 2. Poslal jsem na Corona Výbor Berlín odkaz, kde starostka jedné obce v ČR hlášením obecního rozhlasu dělá reklamu jednomu MUDr.(ákovi), který nabízí očko covid 4. dávka, tzv. přeočkování!

 3. Britská vláda: naočkovaní hromadně umírají:
  https://i.postimg.cc/rpXjcwGq/britksavladasnimek.jpg

  Přesně jako u španělské chřipky, 92 % očkovaných a nosičů interferonu zemřelo. Britská vláda v tichosti přiznala, že 94 % úmrtí na Covid-19 je způsobeno očkováním. Zpráva, kterou britská vláda v tichosti zveřejnila jen několik hodin před tím, než premiér Boris Johnson oznámil svou rezignaci, odhaluje mimořádně závažné skutečnosti. Zpráva uvádí, že v Anglii v posledních několika měsících dramaticky vzrostl počet úmrtí na COVID-19 mezi očkovanou populací, zatímco počet úmrtí mezi neočkovanými dramaticky poklesl. Podle nejnovějších údajů tvořili očkovaní v Anglii v dubnu a květnu 2022 šokujících 94 % všech úmrtí na COVID-19, přičemž 90 % těchto úmrtí se vyskytlo v populaci očkovaných třikrát/čtyřikrát..

  1. I když bych se na vašeho boha nespoléhala,panu Formánkovi nelze dost poděkovat!!!
   Ale pořád je moc a moc lidí hluchých a slepých,viz jak se zase hrnou na 4.dávku….:-(
   Tak jako nevěřili lidé zločinům za 2SV,stejně tak nevěří i dnes…….mám tu smůlu v okolí….
   Jsme v EU a „musíme poslouchat i Velkého bratra“. :-(((

 4. Tohle je už něco a výsledek tréninku poslušnosti a zbabělosti lidí!
  Peking – covid opatření, video: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2888.mp4
  = Vláda díky covid pasům sleduje každý váš pohyb včetně těch co jsou okolo vás. Stačí tedy aby byl jednomu v autobuse zčervenal covid pas a všichni dostanou automaticky karanténu. Také se zamykají dveře a lidé jsou uvězněni ve svých bytech pokud jednomu z nájemníků zčervená covid pas. Lidé se také těmto prostorům vyhíbají aby jim nezčervenal jejich vlastní. Odmyslete si virus, kterej beztak neexistuje a je vám jasný jaký je praví cíl. Takto a ještě promyšleněji bude pracovat i bodový systém – jste v kontaktu s někým kdo má málo bodů? Automaticky se vám jich pár strhne…

   1. Milá Hermíno,
    všichni jsme vyrůstali v neustálém strachu, byli jsme nuceni poslouchat téměř na slovo, nikdo od nás nevyžadoval kritické myšlení, pouze absolutní poslušnost, a to nejenom ve škole, ale i v práci…. Je velmi obtížné zpřetrhat tato otrocká pouta… Když se mi občas, velmi zřídkakdy, podaří probudit alespoň jednu lidskou bytost, tak 9 z deseti těchto lidí opět upadnou do spánku, protože sledují televizi od ráno do večera…. Logika už neexistuje pro obrovskou část populace, nemám na mysli pouze Českou republiku, ale celý svět. Po tzv. COVIDU, který nikdy neexistoval, to teď budou opičí neštovice nebo ninja virus nebo jiný nesmysl… Myslel jsem si, že všem bude okamžitě jasné, že všechno kolem plandemie je jeden velký nesmysl a podvod, ale mýlil jsem se, lidé tomu věří a mnozí stále nosí masky, i když nemusí… Toto lidstvo je velmi zvláštní a bylo přetvořeno do domestikovaných zvířátek, která poslouchají na slovo a kterým vládnou hloupá ega, jako je vztek, hrdost atd. Přeji Vám Hermíno ať se Vám podaří probudit alespoň jednoho člověka do reality.

    1. Milý Jirko,

     toho, kto doteraz nepochopil, čo sa vo svete v skutočnosti deje, nemá zmysel presviedčať ani prebúdzať. Zbytočná strata energie, ktorú je lepšie využiť na ďalšiu prácu na sebe a na svojich blízkych, ktorí prebudení sú.

     Kto chce spať, nech spí, už sa aj tak neprebudí – na to už nie je „čas“. A čo je najdôležitejšie – kto sa prebudiť NECHCE, tomu ani nemôžete vnucovať svoje názory a snažiť sa ho meniť a už vonkoncom nie ovplyvňovať jeho slobodnú vôľu, pretože na to doplatíte jedine vy a tým pádom aj vaši blízki.
     Navyše, práve týmto zaspatým otrokom systému, ktorí nevedia rozmýšľať bez toho, aby im niekto povedal ako, môžeme ďakovať, že svet vyzerá ako vyzerá, pretože svojou slepou poslušnosťou umožnili a umožňujú otrokárom na vrchole pyramídy, aby páchali toto zlo.
     Myslím, že asi väčšina z nás bola na začiatku v strese a strachu z „covidu“, ale kto za 2,5 roka ešte stále nevidí pravdu aj napriek tomu, že informácie sú už dlho dostupné, je buď LENIVÝ alebo HLÚPY alebo OBOJE (alebo sa necháva ovládať strachom, čo je vlastne hlúposť). Stojí vám taký človek za to? Potrebujete takého vo svojom živote? Potrebujete takého na našej krásnej Zemi?

     Možno sa moje slová zdajú príliš tvrdé, ale tak to proste je. Viem, že je to veľmi ťažké, ak sa jedná o našich najbližších, ale platí, čo som napísala vyššie. Predpokladám, že ich vo svojom živote chcete mať, ak ide o rodinu, ale nemá zmysel riešiť s nimi tému covid a dianie vo svete. Ja som mojim dala informácie, keď som sa ich dozvedela, rozumeli tomu bez toho, aby som ich musela presviedčať, samozrejme každému to trvalo inú dobu, kým to úplne spracovali. Starší ľudia sú už ale oveľa ťažší oriešok, ale opäť moja babka a prateta (síce nie do úplnej miery) chápu, že je to všetko humbuk. Takže je to veľmi individuálne…

     A ešte myšlienka na záver:
     Je super sa spájať, pomáhať si a uvažovať v zmysle MY namiesto ja, ale koho že to chceme mať v tom „MY“?

     Prajem Vám všetko dobré, pán Jirko 🙂

 5. Myšlenka pěkná, bohužel si nejsem jistá, zda realizovatelná v praxi. Ve svém okolí mám spoustu lidí, kteří nesouhlasí s neomarxistickou agendou (nejen kolem tzv. covidu), nikdo z nich ale není ochotný k jakékoli akci – čistě ze strachu a pohodlí (přeci si nebudou dělat zle). Tedy zorganizovat větší skupinu ochotnou provádět akce typu psaní dopisů, volání a dotazování, by bylo velmi náročné, ne-li nemožné. Stejně tak nerozumím přesvědčení autorek o existenci tzv. covidu – v minulých částech upozorňovaly na fakt, že nikdy tento virus nebyl izolován, tedy že jeho existence nebyla prokázána – a nyní budou náruživě doporučovat léky na tuto neexistující nemoc?

  1. Představa o neexistenci viru by jistě jednou provždy – pokud by byla všeobecně přijata – zrušila hystérii kolem falešných „pandémii“, lži, strach, u samého kořene. Z tohoto hlediska je lákavá a možná i to je důvod, proč je skupina aktivistů, kteří se snaží tímto způsobem evangelizovat. Pravda je, že většina lidí vůbec nerozumí vědě, vědecké diskusi, a nedokážou sami pro sebe zaujmout dobře informované stanovisko. Zejména ne vezme-li se do úvahy to, že i v rámci vědy samotné probíhá dezinformační válka, vyrábí se falešné a záměrně zmanipulované studie a mocensky se vnucuje takzvaný „consensus“ (nebo si hledej jiné zaměstnání- buď dokážeš co ti zaplatíme, nebo končíš). Z tohoto důvodu je situace hodně nepřehledná a většina se tak přikloní k „oficiálnímu názoru“ – pokud právě nedokáží nelézt přesvědčivější „pravdou samotnou“.

   Léky které působí – působí samozřejmě za předpokladu že zde je „nemoc“ – chápána jako „virus“. Že zde „něco probíhá“ a má to určitý typ příznaků – označovaných jako „kovid“ to mohou potvrdit praktici, jako třeba zesnulý dr. Zelenko, kteří ochránili skoro bez vyjímky úplně všechny své pacienty před hospitalizací cca 7000 lidí (, pokud jim včas dávali třeba právě hydroxchloroquin, vit. D velké dávky, vit C velké dávky atd. (Zelenko protokol, McCoulough protokol, FLCCC protokol..) Pokud tito lidi nedostali žádnou intervenci – jak to notoricky dělali třeba praktici u nás, kterým se tvrdilo, že „žádný lék neexistuje, dokud nebude injekce“ – pak se dostávali tito neléčení do nemocnice, často s fialovými rty a hypoxyckými stavy. „Něco“ zde tedy skutečně bylo a terapie – nebo naopak její odpírání zakazování mělo význam a následky.

   Pokud by zde virus nebyl, tak prostě „podporovali zdraví“ (druhá teorie – teorie „terénu“ v protikladu s infekcní teorií)

   Co se mě samotného týče, považuji za poměrně přesvědčivé, že zastánci teorie o neexistenci viru odmítli veřejnou diskuzi s nahráváním s odpůrci, kterou nabídl zprostředkovat Steve Kirsch – (bližší na v jeho článcích na substack.com). Nejsou si tedy tak jisti svými vlastními argumenty, aby se odvážili jít proti nejtvrdším protiargumentům.

  2. Jak bylo uvedeno už úplně v první části první série (Down the Rabbit Hole), ještě před kovid šílenstvím, existují patenty (a konkrétní čísla patentů) na zika virus, ebolu, a další. Podobně existuje i patent na coronavirus. Právě vytvoření covidu – v rámci od. r. 2014 v USA zakázaném výzkumu získání funkce (gain of function research) protizákonně převedeném do Číny do Wuhanu – je předmětem žaloby, které podal T. Renz na virology Petera Dazseka a Ralfa Baricka před několika dny. V tomto ohledu – aby to mohlo být předmětem soudu – musí být „virus skutečný“.
   (S coronavirem si hráli ve snaze „vytvořit vakcínu proti AIDS“ už po r. 2000 a první takto patentovaný koronavirus je už z té doby…a patent spoluvlastní Fauci a Americký NIH).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů