Dr. Vernon Coleman: Chtějí nás zabít a takto plánují udělat (a proč)

Ve zkratce...

Dr. Vernon Coleman v tomto nejnovějším videu varuje před rozmachem „asistované sebevraždy” neboli eutanazie. Odhaluje skutečné pozadí v této záležitosti a také zlověstnou agendu, která se propagací a rozmachem této možnosti skrývá. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 11. dubna 2024

Přepis videa:

Toto je nejděsivější video, jaké kdy uvidíte. Nic z toho pravděpodobně nikde jinde neuvidíte ani nepřečtete. A jako obvykle je to všechno pravda. Řeknu vám, jak vás přesvědčí, abyste se zabili a pokud se jim nepodaří přimět vás k sebevraždě, řeknu vám, jak vás zabijí. Trvalo mi týdny, než jsem to dal dohromady, a pořád mi to připadá znepokojivé. Píše se duben 2024 a vítejte ve videu 335. V minulém videu jsem řekl, že si dávám pauzu, a myslel jsem to vážně. Nicméně se objevilo něco dalšího, před čím vás musím varovat. Eutanazie. Sebevražda spáchaná lékařem. Eutanazie je propagována jako nabídka důstojnosti a kontroly.

V rostoucím počtu zemí po celém světě se však říkají stejné lži. Vše, co si myslíte, že o eutanazii víte, je téměř jistě špatně. Eutanazie znamená úsporu peněz, odběr orgánů pro superbohaté, zabíjení postižených dětí, zabíjení duševně nemocných a snížení peněz vynakládaných na péči o chudé a postižené a pacienty trpící bolestmi. Eutanazie není bezbolestná a jde o úsporu peněz a odběr orgánů pro bohaté. Myslíte si, že přeháním? No, jednoho člověka zabili, protože byl hluchý. Už zabili lidi, kteří byli chudí. A zabili i lidi, kteří se snažili změnit názor.

Oběti eutanazie zemřely s křikem – bojovaly o život. Zabíjejí děti, které řeknou, že chtějí zemřít – bez souhlasu rodičů. Oběti eutanazie jsou v oficiálních statistikách uváděny podle toho, jakou nemocí trpěly naposledy.

Takže někdo s cukrovkou, kdo je eutanazován, zemře na cukrovku, a ne na eutanazii. Je to stejný trik, který použili, aby předstírali, že covid zabíjí miliony lidí. Vzpomeňte si, jak jsem na začátku roku 2020 upozorňoval, že pravidla a PCR test umožňují úřadům označovat pacienty za zemřelé na covid, i když je ve skutečnosti přejel autobus nebo je zabil šílenec se sekerou. Nedovolí mi o tom říct na YouTube, na Facebooku, na Twitteru ani nikde jinde než tady na mém kanálu Bitchute a na mých webových stránkách www.vernoncoleman.com.

Mám zákaz vstupu do všech ostatních médií, která existují. Bílý dům Joea Bidena se dokonce pokusil zakázat jednu z mých knih. Nikdo o tom nesměl informovat. Dnes už je eutanazie legální v Belgii, Kanadě, Lucembursku, Nizozemsku, na Novém Zélandu, ve Španělsku, Kolumbii a v některých částech Austrálie, stejně jako ve Švýcarsku a v některých státech Ameriky. Jedné postižené ženě v Kanadě bylo nabídnuto místo v národním programu eutanazie, protože to bylo jednodušší než přizpůsobit její domov jejím potřebám.

Muž z Kanady, kterému hrozilo vystěhování ze sociálního bytu, byl přijat do programu eutanazie v této zemi. Matka byla obviněna ze sobectví, když nedovolila, aby jí zabili postiženou, ale život milující dceru. Téměř 60 let jsem psal kroniku podvodů lékařů a farmaceutického průmyslu. V únoru a březnu 2020 jsem varoval, že žádná pandemie neexistuje, jen chřipka s lepším než průměrným marketingem. Varoval jsem, že cílem budou staří lidé – což se také stalo. Tehdy jsem také varoval před vakcínou, která se chystá a která bude povinná, jak jen to půjde.

To bylo mnoho měsíců předtím, než se objevila covid vakcína – která byla samozřejmě, jak bylo předpovězeno, jen další součástí probíhajícího programu korupce, podvodů a zabíjení. Byl jsem první na světě, kdo odhalil vedlejší účinky covid vakcíny. Nyní jsou připraveni na další fázi: smrt lékařem. K tomu spiklenci směřují už celá desetiletí. Připravují se proměnit svět v jeden velký Jonestown. Eutanazie neboli smrt lékařem je nejhorší, nejchladnokrevnější masakr od dob, kdy Čingischán učinil genocidu módní záležitostí. Plánují zabíjet děti, aniž by o tom řekli jejich rodičům. Plánují zabít každého, kdo se o sebe nedokáže postarat.

Plánují zabít každého, kdo je klasifikován jako postižený. A snaží se rozšířit seznam lidí, kteří jsou nyní klasifikováni jako postižení. Plánují se zbavit hospiců a opustit paliativní péči, protože je mnohem rychlejší a levnější lidi zabít než se o ně starat. Zapomeňte na samoúčelný mýtus, že eutanazie je bezbolestná a důstojná.

Pro eutanazii neexistují žádné standardizované metody, a tak v důsledku toho dochází k častým případům dlouhého a strastiplného umírání. Pacienti, kterým je prováděna eutanazie, zvrací, probouzejí se z kómatu a jejich smrt může trvat až sedm dní. Nikdo neví, co dělat, pokud se první pokus o eutanazii nezdaří. Co by se mělo dělat, pokud je pacient v polovičním bezvědomí? Měl by být učiněn další pokus o usmrcení? Stejné léky, které se používají k usmrcení vězňů, se někdy používají k usmrcení pacientů, kteří s eutanazií souhlasili.

Pokud se však použijí paralyzující léky, pacient se zdá být klidný a tichý – to nám však neříká, co pacient prožívá. Na rozdíl od vězňů se při usmrcování pacienta nepoužívají monitory. To znamená, že neexistují žádné důkazy o tom, co se děje. Odborníci se obávají, že zabíjení pacienti mohou trpět nesnesitelnou, neúnosnou fyzickou nebo psychickou bolestí. Příbuzní třicetileté ženy slyšeli křik, když měla být údajně eutanazie prováděna.

Žena byla udušena polštářem poté, co ji léky nedokázaly zabít. Starší dementní žena v Belgii byla eutanazována poté, co její rodina rozhodla, že by měla být usmrcena. Lékař jí do kávy přimíchal sedativa – zatímco si povídala se svou rodinou. Další sedativa jí lékař podal injekcí. Žena se poté postavila na nohy. Členové rodiny ji drželi na zemi, zatímco jí lékař aplikoval injekci a usmrtil ji. Soudci prohlásili, že „lékař nemusel ověřovat její přání provést eutanazii“.

Jack King ve své nové knize uvádí, že mezi komplikace, které byly při eutanazii zaznamenány, patří: zvracení, tachykardie, pocení, lapání po dechu. Jeden pacient upadl do bezvědomí 25 minut po požití smrtícího léku, ale po 65 hodinách se probral a nabyl vědomí. Smrtící injekce způsobují v drtivé většině případů silnou bolest, pocit tonutí a tichou, nevyslovenou hrůzu.

Žena potřebovala ve svém domě nájezdovou rampu pro invalidní vozík. Její ošetřovatel jí místo toho nabídl lékařsky asistovanou smrt. Studentka šla do nemocnice pro pomoc s vysilujícími pocity deprese a beznaděje. Pracovník, kterého navštívila, jí řekl, že psychiatrů je nedostatek. „Uvažovala jste o eutanazii?“ zeptal se jí. Mluvčí nemocnice uvedl, že nemocnice postupovala podle protokolů. Jednašedesátiletá žena trpěla depresemi po otřesu mozku, který utrpěla při autonehodě. Lékař jí nabídl smrt jako alternativu léčby.

V roce 2019 byl 61letý Kanaďan usmrcen smrtící injekcí. Jeho zdravotním problémem byla ztráta sluchu. Žádný zdravotnický personál nekontaktoval jeho příbuzné „z důvodu respektování důvěrnosti informací o pacientovi“. Muži s degenerativní poruchou mozku byla eutanazie nabízena tak často, že si začal nahrávat nemocniční personál.

Na jedné nahrávce mu nemocniční etik sdělil, že jeho péče stojí nemocnici „skoro 1500 dolarů denně“, a zeptal se ho, zda má „zájem o asistované umírání“. Jedna žena vzala svou dceru na nemocniční pohotovost. Lékař jí bez vyzvání sdělil, že její 25letá dcera, která trpí mozkovou obrnou a rozštěpem páteře, je vhodným kandidátem na eutanazii. Když řekla ne, lékař matku označil za sobeckou. Eutanazie je nabízena duševně nemocným. Vzhledem k tomu, že v současné době dochází k celosvětové epidemii duševních nemocí a všeobecné bídy, je to ideální pozadí pro prodej eutanazie. A zabíjejí děti. Přirozeně, protože svět je dnes takový, jaký je, úřady rodičům těchto dětí neřeknou, co se chystá.

Rodiče se to dozvědí až po akci. Dostanou e-mail. „Možná jste si všimli, že váš dvanáctiletý syn dnes nepřišel ze školy domů. Je to proto, že se přihlásil do našeho programu Sebevražda pro studenty a my jsme mu dnes pomohli spáchat sebevraždu.” Kolik dětí (a zejména dospívajících) si někdy nepřeje být mrtvých? „Rozešel se se mnou můj přítel. Kéž bych byla mrtvá.” – „Na Facebooku mě strašně šikanují. Kéž bych byl mrtvý.” Žádný problém, tady v centru Justina Trudeaua Zabíjejme děti to můžeme vyřešit za vás. Pouze to trošku píchne. Stačí odložit brašnu a lízátko, lehnout si a máš po problémech navždy.

Později zavoláme tvé mámě a tátovi a řekneme jim, že se domů nevrátíš. Mohou si vyzvednout tvé tělo v márnici Justina Trudeaua. Výskyt státem posvěcených sebevražd prudce stoupá – i když, jak už jsem vysvětlil, s čísly si pohrávají. Miliony mladších lidí byly povzbuzovány, aby každý okamžik dočasného neštěstí nebo zklamání považovali za příznak vážné duševní poruchy. Lékaři ve Spojeném království nyní vypisují téměř 500 000 receptů na silná, většinou nevhodná antidepresiva, která se podávají dětem.

To je dokonalé zázemí pro prodej eutanazie. Média vyvolala strach a smutek a pocit bezmoci a bezcennosti. Vytvořily koncept života, který nestojí za to žít. Je opravdu náhoda, že téma eutanazie je médii a politiky silně propagováno v době, kdy je míra strachu nejvyšší za velmi dlouhou dobu? A eutanazii si nyní zaslouží i tělesná postižení. V roce 2010 britská vláda v tichosti změnila právní definici zdravotního postižení. Spousta lidí si myslela, že je to od nich laskavé. Nyní jste automaticky klasifikováni jako zdravotně postižení (a tedy pravděpodobně vhodní kandidáti na eutanazii), pokud máte mimo jiné mnoho dalších věcí: Zrakové postižení.

Tělesné nebo duševní postižení. Potíže s komunikací s ostatními lidmi. Potíže s vyplňováním formulářů. Potíže s přípravou a konzumací jídla. Potíže při sezení nebo vstávání. Potíže s používáním počítače. Potíže při mytí a oblékání. Potíže s dodržováním pokynů. Dlouhý covid – i když neexistuje. Menopauza. ADHD, autismus, dyslexie. Miliony lidí změnu uvítaly. Postižení mohou být trvale v pracovní neschopnosti a pobírat dávky.

Postižení jsou však kandidáty na eutanazii, ať už chtějí být zabiti, nebo ne. Kampaně vystupující ve prospěch zdravotně postižených již mnoho desetiletí varují, že legalizace asistované sebevraždy povede k tomu, že společnost znehodnotí životy zdravotně postižených nebo starších lidí. Obvykle nevyslovené obavy spočívaly v tom, že pacienti budou mít pocit viny, pokud se nezabijí (nebo se nenechají zabít). Už se to děje.

Smrt je vnímána jako reálná alternativa k nákladné a nevyhnutelně marné léčbě. V Kanadě vyšla studie, která dospěla k závěru, že lékařsky asistovaná smrt by mohla dramaticky snížit roční výdaje na zdravotnictví. Zranitelní lidé budou zabíjeni (nebo se to od nich bude očekávat, aby ušetřili peníze a zdroje).

Třetina osob, které se účastní kanadského programu eutanazie, se vnímá jako zátěž pro svou rodinu, přátele a pečovatele. Mnozí se obávali množství peněz, které se na péči o ně vynakládají. Není překvapením, že se eutanazie rychle stává jednou z nejrychleji rostoucích příčin úmrtí v Kanadě. Žena, která žila z invalidního důchodu a které se nepodařilo získat dostupné bydlení, ukončila svůj život na základě kanadských zákonů o asistované sebevraždě. ‚Vláda mě považuje za postradatelný odpad,‘ řekla, než zemřela.

Kanadský Nejvyšší soud rozhodl, že předchozí zákon, který vylučoval osoby se zdravotním postižením ze systému usmrcení lékařem, byl protiústavní. Jak hezké od nich. Překvapivě 27 % Kanaďanů se domnívá, že by se eutanazie měla rozšířit i na lidi, kteří nejsou nemocní, ale jsou chudí. A 28 % Kanaďanů by nabídlo „smrt u lékaře“ bezdomovcům.

Eutanazie měla být nabízena pouze nevyléčitelně nemocným lidem. Ale kdo ví, co je nevyléčitelné a co ne? Lék může být za rohem. Pacientův problém může zmizet i bez léčby. Diagnóza může být chybná. Lékař nemusí vědět, že je k dispozici lék. Dostupný lék může být považován za příliš drahý. Znám pacienty, kterým bylo diagnostikováno, že jim zbývají týdny života, a kteří žili ještě o deset let později. V případě duševních problémů jsou obavy ještě větší. Nebude však šance na lepší den. Citliví a zranitelní lidé budou mrtví.

Starší lidé jsou samozřejmě usmrcováni jako první a je jim vnucován pocit viny, pokud se nepodrobí eutanazii. Podmiňování, propaganda a prediktivní programování, to vše se používá k prosazování myšlenky, že starší občané mají povinnost zemřít, když dosáhnou 70 let.

Nadšenci rádi tvrdí, že sebevražda za asistence lékaře je nezbytná, protože lidé žijí déle a v důsledku toho celosvětově neúměrně roste počet starších lidí. Jediná rozumná věc, kterou je třeba podle nich udělat, je zabít přebytečné staré lidi, aby se zachoval prostor a zdroje pro mladé. Jak jsem poprvé vysvětlil již v 70. letech, je to mýtus.

Zlepšení hygienických zařízení a lepší zásobování pitnou vodou znamenalo, že počet umírajících dětí – a počet žen umírajících při porodu – na konci 19. a na začátku 20. století dramaticky klesl. To vedlo ke zvýšení počtu obyvatel a zvýšení počtu starých lidí. Očekávaná délka života dospělých se v průběhu minulého století nijak výrazně nezvýšila. Důkaz najdete v mé knize „Jak žít déle”. Proč tedy tolik zemí legalizuje úmrtí lékařem? Jedním z důvodů je, že skupina spiklenců tvrdí, že je nutné snížit počet světové populace. Chtějí snížit počet obyvatel světa na 500 milionů.

Potravin je dost na to, aby uživily další miliardy. Většina potravin je však na nesprávném místě a v nesprávný čas. Spiklenci mají dvě základní politiky: Skoncovat s chudobou ve světě tím, že zabijí všechny chudé lidi. A skoncovat s nemocemi tím, že zabijí všechny nemocné. Pokud chcete najít pravdu, musíte sledovat peníze. Postižení a staří lidé jsou dnes všeobecně považováni za osoby s malou nebo žádnou finanční hodnotou. A pak jsou tu samozřejmě důchody. Mnozí z těch, kteří pobírají státní důchody, se (zcela mylně) domnívají, že peníze, které zaplatili na daních, byly odloženy stranou na výplatu jejich důchodů.

Důchodové programy jsou však jednoduše obrovské Ponziho schémata. Státní důchody jsou vypláceny z dnešních daní. Za dvacet let budou důchody vypláceny z daní, které budou pracující platit za dvacet let. Pokud se podaří snížit počet stárnoucí populace, budou se roční úspory měřit v miliardách dolarů. Poté, co byly během lockdownů zavražděny tisíce starších lidí v nemocnicích a pečovatelských domech – vzpomeňte si, že jsem to tehdy nazval vraždou -, se politici s jásotem chlubili, že finanční úspory, spočívající v nevyplacených důchodech, budou obrovské.

Čím více lidí zabijí, tím více peněz ušetří. Program pro eutanazii nemá nic společného se snižováním bolesti nebo utrpení: jde jen o úsporu peněz. Zabíjet lidi je mnohem levnější než poskytovat paliativní péči. Podívejte se, co se děje v Holandsku.

Zastánci zabíjení lékařem v Holandsku samozřejmě neradi používají slovo „zabíjet“. Mnohem raději používají anonymní výrazy jako „sebevražda za asistence lékaře“ nebo „pomoc při umírání“. Můžete tomu říkat „lékařsky asistovaná sebevražda“ nebo „důstojná smrt“. Ale neříkejte tomu zabíjení nebo vražda. Zvládli umění státem schváleného zabíjení. Lékaři budou zabíjet lidi jakéhokoli věku a lidi, kteří jsou dementní nebo trpí depresemi nebo chronickými poruchami. Osmnáctiletého mladíka s psychickými problémy lékaři zabili.

Ti skutečně zabijí téměř kohokoli. Zabijí dokonce i vás, pokud jste prostě „unaveni životem“. V petici, kterou podepsala řada významných nizozemských občanů, se navrhuje, aby eutanazie byla dostupná každému, kdo je starší 70 let a cítí se trochu opotřebovaný. Byly oznámeny plány na zákon, který by umožnil „asistovanou sebevraždu“, pokud by pacient „cítil, že svůj život dokončil“ (ať už to znamená cokoli). Bylo řečeno, že by se mělo vyjít vstříc potřebám starších lidí, kteří se potýkají s problémy s pohyblivostí, ztrátou nezávislosti, únavou nebo osamělostí.

Uspokojení jejich potřeb by nemělo zahrnovat hole, invalidní vozíky, dietní pomoc nebo společnost, ale smrt od lékaře. Již v 90. letech minulého století se jedna padesátiletá sociální pracovnice cítila tak mizerně, že řekla, že chce zemřít. Její lékař jí tedy dal vypít sklenici jedu. A ona náležitě zemřela. Dnes vás zabijí, pokud jste dementní nebo máte existenční problém, se kterým si nevíte rady. Zabijí vás, když jste osamělí, v depresi nebo k ničemu.

Starší pacienti jsou zbaveni jídla, vody, diagnózy nebo léků. A pak, když se cítí zatraceně nepohodlně a mizerně, jim nabídnou pilulku smrti. „Prožil jste dlouhý život, proč se držíte, když váš čas vypršel? Spotřebováváte cenné zdroje.” A zabíjejí i dvanáctileté děti. Nadšenci propagující „smrt u lékaře“ v Holandsku nyní dokonce pořádají „Týden eutanazie“, kde mohou sdílet propagandu propagující eutanazii. Jednotlivci mohou sepsat „Živou závěť“ nebo „Předběžnou směrnici“, v níž se přihlásí k eutanazii v budoucnu.

Nesnažte se změnit své rozhodnutí, protože živá závěť je právní dokument, který nelze snadno odvolat. Jedna pacientka se bránila, když jí lékaři dávali smrtící injekci. Příbuzní drželi pacientku na zemi, zatímco do ní vpichovali jehlu. Pacientka křičela a zároveň se bránila. Soudy později lékaře očistily od jakéhokoli trestného činu.

A znovu se podívejte, co se děje s hospici a paliativní péčí po celém světě. Financování obojího mizí. Je spousta peněz na kliniky pro genderové přeměny, ale žádné na hospice nebo paliativní péči. Hospice si musí tři čtvrtiny finančních prostředků obstarat samy. Představte si, jaké by bylo pobouření, kdyby například služby pro léčbu neplodnosti nebo kliniky estetické chirurgie byly odkázány na výprodeje, výprodeje aut, kbelíkové sbírky a charitativní obchody, aby přežily.

Cílem je omezit paliativní péči, stejně jako se zvyšuje dostupnost eutanazie. Totéž se děje po celém světě. Svět samozřejmě zoufale potřebuje více mobilních služeb paliativní péče s lékaři a zdravotními sestrami, kteří by byli k dispozici umírajícím pacientům v jejich vlastních domovech. Děje se však pravý opak. Ještě před několika desetiletími navštěvovali lékaři v Británii své pacienty doma během dne, večer, o víkendech a svátcích. Nikde na světě neexistovala lepší služba praktického lékaře 24 hodin denně než v Británii.

Dnes průměrný praktický lékař vydělává ročně přes 100 000 liber s bonusem 50 000 liber za očkování a pracuje jen 25 hodin týdně. Účetní a knihovníci pracují déle než praktičtí lékaři. Zdravotní péče v Británii tím byla zničena. Přibývá neléčených nemocí, přibývá lidí trpících chronickými chorobami a zbytečně trpících. Pacienti nemají jinou možnost než zavolat si záchranku nebo navštívit nejbližší oddělení nemocnice pro případ nehody a pohotovosti.

Mnoho z těchto pacientů má problémy, které by mohl během minut vyřešit praktický lékař, ale zvýšený tlak znamená, že průměrná čekací doba na sanitku se v mnoha oblastech prodloužila z minut na hodiny a na odděleních akutní péče čekají pacienti na vyšetření celé dny.

Dnes není vůbec výjimečné, že pacienti při čekání na ošetření umírají. V loňském roce čekalo na pohotovosti více než 100 000 lidí starších 70 let na ošetření déle než 24 hodin. Výsledkem je, že miliony lidí jsou na nekonečných čekacích listinách.

A mnozí z nich se tam nikdy nedostanou. Přijďte do nemocnice v sanitce a pod sedativy a místo hodin čekání a bolesti vám nabídnou okamžitou smrt. Ke stejnému zhoršení došlo po celém světě a vedlo k dramatickému nárůstu počtu lidí, kteří souhlasí s tím, aby se do jejich lékařské dokumentace zapsalo oznámení o nemožnosti resuscitace, a přijímají eutanazii jako jedinou reálnou možnost. A je tu ještě jeden důvod, proč establishment tak horlivě podporuje eutanazii: uvolní se tak velké množství orgánů k použití.

Pokud jsou lidé ponecháni přirozené smrti, jejich orgány se znehodnotí a začnou hnít, ale pokud jsou usmrceni ve správný čas, mohou být jejich orgány odebrány v dobrém stavu. Dárcovství orgánů začínalo jako nepovinné a dobrovolné, ale stalo se standardním postojem, kdy se občané musí rozhodnout, zda své orgány poskytnou – případně v době, kdy by je ještě chtěli využívat. Je nemalou ironií, že pacienti, kteří jsou vybízeni ke smrti, by sami mohli být zachráněni, kdyby byli považováni za dostatečně důležité, aby se s nimi zacházelo jako s příjemci orgánů, a ne jako s dárci orgánů.

Lékařům bylo řečeno, aby navrhovali dárcovství orgánů jako, ne-li pobídku, tak jako určitou „útěchu“ za ztrátu života samotného člověka. Vzhledem k tomu, že transplantace orgánů je nesmírně nákladná a zdravotnictví snižuje náklady, je nevyhnutelné, že orgány odebrané pacientům, kteří byli zavražděni státem, budou vyhrazeny politikům a miliardářům. Eutanazie je nyní celosvětová. V Americe je smrt lékařem prosazována politiky, lobbisty a právníky. Smrt lékařem je prodávána jako svoboda, jako možnost volby, jako lidské právo.

Právo zemřít se stalo povinností zemřít. V Oregonu a Washingtonu uvádí více než polovina žádostí o asistovanou sebevraždu jako hlavní důvod „pocit, že je na obtíž“. Jak nadšený by byl někdo, kdyby lékaři své pacienty místo injekce jednoduše střelili do hlavy? Lékaři se shodují, že nejrychlejší, nejjednodušší, nejbezbolestnější, nejdůstojnější a nejlevnější způsob usmrcení je střelit člověka do hlavy. Nebo by se mohly zavést plynové komory.

Jsou levné a účinné a lze v nich zabít několik lidí najednou. Sebevražda lékařem není ve Velké Británii zatím legální, ale Britové mají vynikající náhradu. V devadesátých letech bylo zavedeno něco, čemu se říká Liverpool Care Pathway. To umožňovalo lékařům a sestrám usmrtit kohokoli staršího 70 let, kdo se jim nelíbil, a to jednoduchým způsobem: nedat mu najíst nebo napít.

Před lety byl Liverpool Care Pathway postaven mimo zákon jako neetický, bolestivý, trýznivý a zlý. Ale lékaři a sestry to stále používají. A urychlují to smrtící dávkou morfia a midazolamu. To bylo velmi populární během podvodu s covidem a používalo se to k uvolnění celých nemocničních oddělení, aby se sestry a lékaři mohli věnovat nácviku svých tanečních kroků na TikTok. A pak tu byla upozornění „Neresuscitovat“, před kterými jsem vás v průběhu let mnohokrát varoval.

Oznámení DNR se na karty pacientů dostávala bez jejich svolení, a dokonce proti jejich vůli. Eutanazie, podporovaná médii, bude ve Velké Británii brzy legalizována. Kdo bude rozhodovat o tom, kdo může nebo má zemřít? Budou to samotní pacienti, příbuzní, zdravotní sestry, sociální pracovníci nebo jen nějaký starý sousedský zaneprázdněnec?

Sebevražda se z nelegální stává možností. Jak brzy se eutanazie stane povinnou a pro koho? Až bude eutanazie celosvětově uzákoněna, otevře se Pandořina skříňka. A nikdo už nebude moci zavřít víko. Zákony se vždy rozšíří i na lidi, kteří jsou hluší, diabetici nebo šestnáctiletí a mají světa plné zuby. Kdo bude vyškolen, aby pomáhal s eutanazií? Problém je samozřejmě v tom, že dobří, starostliví lékaři a sestry jsou vyškoleni k tomu, aby udržovali lidi naživu a odmítali své pacienty zabíjet. Většina hospiců odmítá mít s eutanazií cokoli společného.

Pacienti tak zůstávají v rukou lidí, kteří nejsou odborníky na péči o pacienty v závěru života ani na léčbu bolesti. Buď bude eutanazii poskytovat malá skupina kočovných lékařů, kteří budou cestovat po zemi a zabíjet pacienty, které neznají – moderní obdoba profesionálních katů, kteří dříve cestovali se zásobou provazů. Nebo budou eutanazii poskytovat technici, kteří mají pouze šestihodinové online školení. Mám podezření, že mnoho lidí, které bude práce nájemných vrahů lákat, budou psychopati, vrazi a zabijáci, kteří si budou zabíjení lidí užívat.

Nezapomeňte, že naprostá většina lidí, kteří se z jakéhokoli důvodu pokusí o sebevraždu a neuspějí, později děkuje, že se jim to nepodařilo. Se „smrtí u lékaře“ se tato možnost ztrácí. Mohou lékaři nadhodit téma asistované smrti, aniž by ovlivňovali své pacienty? Nebo je vyděsili? Je skutečně úkolem lékaře nabízet pacientovi, že ho zabije? Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak nás chtějí zabít, přečtěte si novou knihu s názvem „Chtějí nás zabít”, jejímž autorem je doktor Jack King.

Je to jediná upřímná zpráva o jejich ďábelském plánu, kterou jsem kdy četl, a koupil jsem si její výtisky, abych je mohl rozdávat. Odkaz na knihu je v rámečku níže. A prosím, sdílejte toto video, jak jen můžete. Diskuse o eutanazii by byla skvělou televizní nebo rozhlasovou debatou. Ale úřady nikdy nedovolí pořádnou debatu – stejně jako nikdy nedovolí debatu o očkování nebo o podvodu s covidem. Pokud nebudete sdílet toto video nebo šířit výtisky knihy Jacka Kinga, pak jsem promarnil svůj čas, lidstvo je ztraceno a my všichni jsme skončili. Je to tak jednoduché.

Toto video není zpeněženo, stejně jako moje webové stránky. Prosím, pamatujte, že nejste sami. Stále více lidí se probouzí. A jakmile se probudí, už neusnou. Nedůvěřujte vládě, vyhýbejte se masmédiím a bojujte proti lžím. A děkuji vám, že sledujete starého muže na židli. Jsem starý, odchází mi oči, špatně se mi používá počítač a mám obavy. Ať už jste jakkoli staří, měli byste mít také obavy.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

11 komentářů

 1. Díky! Zeptám se, neví někdo, co se stalo z jeho webovou stránkou VernonColeman.org která už dobrého půl roku nefunguje?! Měl tam aktuální články, videa, rozhovory, informace…

  1. stranka jede .. ale nejspiše ji blokuje tvuj poskytovatel internetu .. nebo skus zmněnit DNS servery na 8.8.8.8 8.8.4.4 to jsou servery googel nebo použít jiné „svobodné“ dns servery

   1. ..Používám léta i VPN, včetně DNS od Cloudflare (1.1.1.1..), na šmírovací google (nic od google nepoužívám) jsem zanevřel v počase kovid hoaxu..
    + viz sepsal jsem dokonce i vlastní příručku – NÁVOD: Jak obejít cenzuru na internetu, zůstat anonymní a jak nejlépe zabezpečit počítač! (aktulizováno 2/2024) viz:

    forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=10&t=31

    A na VernonColeman.org se nemůžu dostat ani z virtuální mašiny, z jiného OS z jiného místa atp..

   2. Dodám, že už přes půl roku nejede, shodili mu ji, mám na mysli VernonColeman.org né VernonColeman.com .. tu .com má sto let a tu znám, ale o ni mi nejde, měl ještě jednu .org a tam bylo vždy super čtení a informace od něj téměř denně, teď už se někde něco objeví, ale v malé míře, na té .org měl toho strašně moc a výborné čtivo a videa!

 2. Velmi pravdivé!
  Ale zaráží mě jedna věc:
  V knize Vražda nebo milosrdenství od dr.Jacka Kevorkiana(dr.Smrt) se popisuje jak jím zabíjení lidé(eutanazie CO) rychle a doslova spokojeně umírají.
  A stát(USA) ho za to dehonestuje a zakazuje…..
  Ostatně i nacisté zabíjeli CO v autech během 15minut.
  Začínáme i u nás číst,jak lidé z Česka jezdí do Holanska,Belgie na eutanazii a nic proti tomu se neříká.Navíc se také doporučuje s tím,že ani zvířata se nemají a nenechávají trápit…..
  A tak co s tím…jen moje úvaha….
  To,že tomu jdou lékaři v nemocnicích i v DD naproti, vím od své spolužačky geriatrické sestry..

  1. jen že tady je problem zneužívaní a nadužívají vraždy „lekařem“
   ono svobodné rozhodnutí zamená ! se opravdu svobodně rozhodnout ! bez jakých koliv vnějších příčin nebo natlaku ! natlak reklama a nucení k vraždě doktorem se dějí ve velkém ! pomoc nevylečitlně nemocným se zmněnila ve sprostě vraždění slabých a bezmocných lidi ! ale kdo vím co maji doktoři ve znaku tak mu je jasné proč to ti hajzli dělaji ! víte maji ve znaku hul a na ni hada ! had byl dicky simbolem zla podlosti atd !
   ale eutanazie není to nejhorší zlo ! dokturci a personal vraždí lidi bez jejich souhlasu ! jen proto že třeba představují pro personal více prace ! a jim se fakt nechce ! a kdo tomu nevěří je velice najivní ! v čr se takové vraždění děje už dlouho ! např pacietn co má těžkou infekci po operaci v břiše a ne a ne se to spravit ! šup je mrtvy ! a takových připadá jsou v čr 10 tky tisic od roku 1990 ! a nebo si myslíte že je běžné skončit v nemocnici po auto nehodě a za 3 dny zemřít na infekční zapal plic ? člověk kolem 40 let ! a takových připadá budou tisíce ! nebo člověk co leží z těžkou infekci v ruce ze které těče hnis a vypotek atd ale starost kolem něho obnaší převazovaní třeba 10 x deně ? a najednou zemře ma infarkt věk 25 let , si řekněme jaké je pravděpodobnost že mlady člověk zeměře na infarkt ? a ne nebylo po kovidu ! ale mnoho let předtím !
   ja sem se k takových informacim dostal diky svě praci u pohřebovky ! a po tom co dokturci předvedly co jsou zač při kovidu ! se už prostě mlčet nedá !

   ja se jen „těším“ na den kdy mi najky dokturek nebo zdrav personal , řekne pane neni lepší asistovaná smrt ? víte bla bla bla ! no ja si třeba pujdu do basy na doživotí ale ten zmrd to nerozchodi !

   lidi spamatujte se dokud je ještě alespon trošku času ! snad každý normálně myslíci člověk ví jak se doktruci a zdrav personal předvedl při kovidu ! a co dělaly a nedělaly !
   jak staří i mladi lidi umíraly zcela zahadně bez „přičiny“ atd ! snad víte co dělá mnohým lidem očkovany na kokokodák ! ja sem napočital 43 lidi které jsem znal a zemřely po roce 2020 ! a všchni mněly jedno společné byly kvočkovaní na kovideček a zemřely bud na infarkt nebo mrtvici ! a těch lidi bude daleko více ! na u všech co zemřely a znal jsem je sem do dověděl podstatné udaje …
   když by to byly 3 4 lidi po roce 2020 řeknu jo stane se 🙁 ale 43 lidi to už není žadná nahoda ani nehoda !
   bohužel věšina lidi vubec nevidí a nebo nechce vidět nebo nechápe co se dějě ! a nebo jim to je jedno 🙁

 3. Toto je podle mého mínění podvrh, tohle by pan doktor Coleman takto neřekl, či nenapsal . Myslím si, že to je snaha ho znevěrohodnit, tj. znevěrohodnit to, co dosavad řekl nebo napsal. V tomto videu je mnoho nepravdy a nedoloženého tvrzení, ne že by ale nehrozilo zneužití eutanázie, to netvrdím. Ostře sleduji pomocí psychotroniky ty obludy, co to tu ze zákulisí všechno řídí.

 4. Jen si vemte tu nechutnou, nenávistnou kampaň proti důchodcům v poslední době. Všechno to do sebe zapadá.

 5. Nastal čas se probudit a konečně začít konat.
  Nyní již nestačí pouze přihlížet a debatovat.
  Je sice hezké ukazovat zde zvěrstva, kterých se samozvaní vůdci a jejich posluhovači, jednotlivých států dopouští.
  Někteří z nich jsou sice jen loutky, avšak svého konání si jsou naprosto vědomi.
  Ale nic víc než informovanost tohle nepřináší.
  Ano, informovat je potřeba!
  Následně však musí nastat něco, co způsobí změnu!
  Nemůžeme jen vědět, a poté nečinně čekat, až na nás přijde řada.
  A je jedno, zda to bude smrtící vir z laboratoří, totální válka, nebo znásilnění a zavraždění někým, kdo je v puštěn do země,
  jen proto aby škodil, a rozséval strach, násilí a utrpení.
  Se svými bratry a sestrou, pozorně sledujeme dění v celém světě již několik let, a jediné co vidíme je,
  že se situace neustále jen zhoršuje.
  A pokud se nenajde nikdo dostatečně odhodlaný, tak svět jak jej známe brzy zanikne.
  I vy všichni čtenáři těchto stránek, to někde ve svém nitru cítíte a víte, že se tento svět žene do záhuby, navíc velice rychle.
  Možná si to nyní jen nechcete ještě naplno přiznat.
  Naše seskupení prozatím není nikterak velké, ale jsme připraveni udělat vše nezbytné proto,
  aby byla nejprve naše rodná Vlast osvobozena z rukou utiskovatelů, zaprodanců a zrádců!
  A následně vyslala jasný signál do dalších Evropských zemí, a také celého světa.
  Už bylo dost vládnoucího zla!
  Nečinné přihlížení musí skončit!
  Nedovolme nebezpečným psychopatickým zločincům zničit a vyhubit tento Národ.
  My jsme odhodláni situaci zde změnit, a všem dobrým mírumilovným lidem pomoci!
  Dlouho jsme čekali, zda to udělá někdo jiný, leč marně!
  Lidé zde se příliš bojí, strach je zcela ochromil, většina již rezignovala, odvaha a víra pomalu ale jistě mizí…
  Smutek, deprese a flustrace jsou zde denním chlebem.
  Víme, že tímto pokračováním nás čeká jediné…
  Cesta do zatracení.
  A to nechceme dopustit!
  Už bylo dost útlaku!
  A rozhodování o lidech, jako o přebytečných věcech, kterých se chtějí jistí rádoby „mocní“ nelítostně zbavit.
  Nastal čas změn!
  Jsme připraveni za Vás, obyčejné mírumilovné občany naší nádherné rodné vlasti, udělat cokoliv,
  co zajistí bezpečí, svobodu a především naději do budoucna!
  Jediné co nám nyní chybí jsou finanční zdroje.
  Bez nich se v dnešní době žel Bohu neobejdeme.
  Všechny naše uspořené jsme již vynaložili do základních nezbytností.
  Avšak stále nám mnoho věcí, které nutně potřebujeme, aby naše pomoc měla šanci na úspěch, chybí.
  Nepočítali jsme totiž, že nás nakonec bude tolik.
  A že jisté částky, budou tak příliš vysoké.
  Proto si dovolujeme požádat všechny uvědomělé občany, kterým není lhostejno, co bude s touto zemí v níž žijeme,
  o finanční pomoc.
  Každý dar velice pomůže!
  Pokud má vůbec přijít šance na změnu, musíme vyslat jasný signál, že my nejsme jen otroci, čekající na popravu.
  Naše krásná a vzácná rodná vlast nás potřebuje, jako nikdy předtím!
  Pro případné dotazy, použijte tento mail:
  Pro případnou pomoc, zde přikládáme číslo účtu: 8292494976/5500
  Včetně IBAN: CZ23 5500 0000 0082 9249 4976
  Děkujeme, že Vám není lhostejné, co přinese budoucnost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů