Greg Reese – 10 fází genocidy

Ve zkratce...

Greg Reese v tomto videu vysvětluje deset fází genocidy a ukazuje, jaké úrovni genocidy mnozí z nás v dnešní době čelí. Více ve videu.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Se slovem „genocida” poprvé přišel Raphael Lemkin v roce 1944. Je to první slovo v anglickém jazyce označující něco, co existovalo celou historii. Ve Francii se tomu říkalo „populicida”. A v Německu „vraždění lidí”. Genocida je prastarý čin vyhlazení velkého počtu místní populace. Ať z ekonomických důvodů, nebo neposlušnosti, genocida je vždy motivovaná politickou mocí. Deset fází genocidy je model genocidního procesu. Můžeme tímto modelem jasně ukázat, jaké úrovni genocidy mnozí z nás dnes čelí.

První fáze: Klasifikace

Všechny kultury mají kategorie k roztřídění lidí do skupiny „my a oni”. Ať jde o etnickou příslušnost, rasu, vyznání nebo národnost. Klasifikaci můžeme vidět všude. Zdá se, že jde o vrozený mechanismus mysli. A Amerika má skvělý způsob, jak tento mechanismus mít pod kontrolou. E pluribus unum – v jednotě je síla. Což je důvod, proč je Amerika tak očividným cílem vznikající globalistické společnosti. A proč jsme byli rozděleni do dvou výstižných skupin. Patrioti, co jsou věrní chránění americké ústavy, a všichni ostatní.

Druhá fáze: Symbolizace

Slova jako republikán, liberál a „oath keepers” (hlídači přísahy) byla nyní předefinovaná na slova rasista, domácí terorista a extrémista. Symbolizace dělá rozdělování lidí mnohem účinnější. Jakmile jsou lidé rozděleni, umožňuje to poslušné skupině se účastnit genocidy proti patriotům.

Třetí fáze: Diskriminace

Dominantní skupina používá zákon, zvyky a politickou moc k odepření práv zacílené skupiny. Soukromé nadnárodní korporace monopolizovaly na internetu veškerou sociální diskuzi a už roky otevřeně diskriminují hlasy patriotů. Také začínáme vidět známky počínající diskriminace tzv. neočkovaných, kteří budou brzy odmítáni za to, že na svých mobilech nemají oficiální symbol prokazující, že jsou členy přijímané skupiny.

Čtvrtá fáze: Dehumanizace

Poslušná skupina je trénovaná tak, aby popírala lidství skupiny, která je označena k odstranění. Jsou vedeni k přesvědčení, že patriotičtí Američané jsou nevzdělaní, zlí a ve své podstatě rasističtí. A že by jim bylo lépe bez nich. Dehumanizace překonává normální lidský odpor k vraždě.

Pátá fáze: Organizace

Genocida je vždy organizovaná. Obvykle státem. A vznikající globalistická společnost, kterou dnes vidíme, je vysoce organizovaná. Ovládají veškerou populární kulturu, média a farmaceutický průmysl. Jde nejpravděpodobněji o nejvíce organizovanou tyranii v celé lidské historii.

Jestli se Vám líbí překlady, zvaže přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Šestá fáze: Polarizace

S účinností předchozích pěti fází, lidé jsou nyní připraveni na kompletní polarizaci. Umírněnci jsou zastrašováni do mlčenlivosti. A stává se přijatelné, že zacílená skupina musí jít pryč. Dominantní skupina si schválí nouzové zákony, které jim udělují moc nad zacílenou skupinou. Například Národní strategie k obraně proti domácímu terorismu. Teď když lidé byli navykáni k tomu, aby přijali, že patriotičtí Američané jsou nyní domácí teroristé, půda je připravena na genocidu. Tady se rozhodně nacházíme dnes.

Sedmá fáze je příprava

Když se dělají plány k přemístění, zatčení nebo vyhlazení zacílené skupiny, což se nejravděpodobněji už děje.

Osmá fáze je stíhání

Když zacílenou skupinu začnou zatýkat a oddělovat od společnosti. Už teď jsou stovky nevinných patriotických Američanů zatčených na dobu neurčitou za to, že protestovali proti ukradeným volbám v roce 2020.

Devátá fáze je vyhlazení

Tady začíná masové zabíjení.

A 10. fáze je popírání

Popírání je klíč, který tohle vše dělá možným. To popírání nás zatím dostalo tak daleko na této temné cestě. A je to jediná věc, která nás dostane až na konec cesty. Není žádná vláda nebo OSN, která přijde a zachrání americké patrioty před touto genocidou. Bude to jen na samotných lidech, aby porazili tuto vznikající globální dystopii. Pro Infowars.com, tohle je Greg Reese.

Překlad: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů