Greg Reese: Očkovaní šířící něco, co způsobuje potraty a krevní sraženiny u neočkovaných žen

Ve zkratce...

Šíří se zprávy o možném jevu, kdy očkovaní jedinci mají nepříznivý vliv na ty neočkované.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Greg Reese: Podle nedávné izraelské studie je vakcína od Pfizeru 40x smrtelnější pro staré lidi, než samotný virus covid-19. A úmrtí ve Vietnamu a Kambodži začaly prudce stoupat od chvíle, co se vakcína začala obyvatelům podávat. Podle všech zpráv je lék, experimentální mRNA genová terapie, mnohem smrtelnější než tzv. bezpříznaková nemoc, která se v podstatě podobá běžnému nachlazení. Navzdory faktu, že americká federální vláda během prohibice záměrně otrávila zásoby alkoholu, čímž zabila alespoň 10 tisíc lidí.

V roce 1955 nakazila tisíce dětí vakcínou proti obrně, a způsobila ochrnutí u stovek z nich a zabila téměř tucet. Nakazila miliony Američanů opičím virem z kontaminovaných vakcín proti obrně. A agresivně prosazovala vysoce návykové opiody, zatímco svědomitě zajistila afghánská pole s mákem našimi americkými vojáky. Navzdory otřesné historii úmrtí, poškození a lží, miliony lidí jsou jaksi ochotní se postavit do řady na nejnovější experimentální injekci od Big Pharmy.

Ale nejen, že vakcína způsobuje úmrtí a poškození u očkovaných. Očkovaní podle všeho ze sebe šíří něco škodlivého na neočkované. A Velký bratr nechce, abyste o tom věděli. Když si vyhledáte „mRNA šíření očkovaných”, najdete jen články, co tvrdí, že taková věc je jen konspirační teorie. Jako bychom všichni byli hlupáci.

Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Ale když vyhledávání specifikujete do roku, řekněme 2017, najdete něco jiného. Hned první odkaz: „Studie ukazují, že očkovaní jedinci šíří nemoc”. S odkazem na několik vědeckých studií ukazující, jak očkovaní jedinci mohou měsíce šířit virus… a tím vlastně na neočkované. A Pfizer ve svých vlastních testech vakcíny měl obavy z tohoto šíření.

Konkrétně měli obavy z toho, že těhotné ženy budou vystaveny očkovaným testovacím subjektům přes „inhalaci nebo kožní kontakt”. Poté, co mladá žena na Instagramu zveřejnila příspěvek o tom, jak kontakt s nedávno očkovaným nepříznivě ovlivnil její mensturační cyklus, byla zaplavena stovkami zpráv od ostatních žen, co zažily to stejné. Její účet jí Instagram několikrát smazal za to, že sdílela tyto příběhy. Ženy, které týdny krvácely po kontaktu s očkovaným. Ženy, co krvácely ze svého oka. Ženy, které krvácely tak moc, že potřebovaly transfuzi krve.

Několik žen mělo potrat. A dívky i ve věku jednoho roku, co krvácely ze své vagíny. Tyto osobní příběhy jsou zakázány a cenzurovány před veřejností. A prezident Joe Biden teď oznamuje, že plně očkovaní mohou chodit ven bez roušek. Zdá se, že to nejhorší teprve přijde. Pro infowars.com, tohle je Greg Reese.

Překlad: David Formánek

Související zprávy:

Zdroj

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

5 názorů na “Greg Reese: Očkovaní šířící něco, co způsobuje potraty a krevní sraženiny u neočkovaných žen”

  1. Vďaka za takéto informácie,sú veľmi potrebné v dnešnej chaotickej dobe,kde vysoko postavení klamú a zavádzajú ľudí…Jeden potom nevie čomu má veriť.Ja sa však riadim zdravým rozumom a intuíciou,čítam a sledujem pozorne všetko okolo tejto tematiky,, srdečná vďaka 🙏

  2. mRNA maji mit ucinek i na naockovane muze:
    Jezdil jsem na kajaku, treba v dubnu na Slapskou prehradu. Teplota kolem 10-12°C, voda 5-6°C. Hodiny na vode v chladnu, zadne problemy. Asi pred mesicem jsem zjistil, ze mam modre podlitiny na rukach, teplota 16°C, bydlim na Kanarech, kde nikdy nemrzne do 1800 m nad moren. Nedavno jsem cetl, ze to je typicka reakce u muzu na mRNA vakciny jinych lidi. Je-li to vse pravda, tak Pfitzer dekuji.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů