Proč protestujeme proti něčemu, co si spousta lidí ráda vezme a udělá?

Ve zkratce...

V současné době striktních opatření a omezení svobod a práv občanů je důležité hájit to, co je pro nás to nejzásadnější. Připojte se k celosvětovému protestu. Více info na konci článku.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Alex: Ahoj. Jsem právě na chaotické ulici Candan… A v tu chvíli vítr přeruší tohle video… takže k vám budu mluvit, a u toho nechám běžet video, jak jdu po ulici Candan. Je to krátká procházka, takže vydržte a vyslechněte si, co chci říct. Děkuji za sledování. Jsem Alex, Wondering Englishman. Chtěl jsem si s vámi promluvit, protože tento víkend (20.3.2021) se odehraje důležitá událost. Pokud tohle sledujete v daleké budoucnosti, doufejme, že tu všichni jsme a vyjádřili jsme se jasně. Tento víkend po celém světě probíhá obrovský protest – je to protest proti lockdownům.

Úryvek z proslovu: Nechceme, aby nám někdo říkal, co dělat, kdo by nám komandoval. Jo! Chceme být svobodní! Chceme mít svobodu dělat to, co chceme. Chceme mít svobodu řídit naše stroje bez otravování.

Alex: Vím, že spousta mých odběratelů jsou zastánci lockdownu a někteří jsou proti lockdownu. Prosím, vydržte… zastávám liberální postoj. Podle mě by vláda neměla diktovat, co můžeme a nemůžeme dělat, dokud nikomu neškodíte, neměla by se nám plést do věcí. Proč protestuji proti lockdownům? No… podle mě jsou autoritářské, tyranské. Zničilo to podniky. Prospěch z toho měla jen elita. Jak jsem řekl v dřívějších videích a článcích, které najdete na TheWonderingEnglishman.com, nejbohatší 1 % lidí zbohatlo o 24 %.

Představte si, že rok 2020 začnete s určitou částkou peněz, a na konci roku 2020 ta částka vyroste o 24 %. To by vás velmi potěšilo. No… většina elity to takto měla. Jsou mnohem bohatší než na začátku roku 2020. Jsem přesvědčen, že rouška je forma podrobení se, která se používá, aby se u veřejnosti měřila její poslušnost. Veřejnost by nikdy neměla poslouchat autoritářská opatření. Čím více ti, co ovládají vládu, uvidí, že členové veřejnosti poslouchají jejich nová opatření, o to víc věcí jim v budoucnosti projde. Dobře… tady je méně větrno. Mohu snad komunikovat, abyste mě slyšeli. Je tu trochu rušno… jsem na trzích Candan. Obvykle je tu rušno… je asi 11 ráno.

Teoreticky by tam mělo být otevřených více stánků s jídlem. Ale nejsou. Mohu tudy projít?… jo, mohu. Už jsem tu nějakou dobu nebyl. Tohle je asi 15 minut od místa, kde bydlím. Řekl jsem si, že se tu podívám, abych viděl, jak lockdown udělal tohle místo mrtvé. Zpět na mikrofon, snad vám to nevadí. CDC tvrdí, že roušky omezily šíření covidu o 1,8 %.

A já na to říkám – hurá! Protože to je nejspíše velmi štědrý přehnaný odhad. Vidět lidi, jak ztrácí svoji identitu, schopnost komunikovat a s vědomím toho, že tyto roušky jsou po 20 minutách nošení vlastně zbytečné, to podle mě neodůvodňuje to, je udělat povinné. Pokud chcete nosit roušku, popřeji vám hodně štěstí… super a doufám, že se v ní budete cítit dobře, a že vás ochrání, ale já protestuji, protože si nemyslím, že vaše volba by měla znamenat stíhání nebo kruté zacházení s těmi, kteří nechtějí nosit obličejovou plenku neboli Petriho misku na zakrytí svého obličeje. Nikdy předtím v lidské historii nebylo tolik lidí nucených do toho, aby si píchnuli netestovaný lektvar.

Britský politik: V současných programech musí být nějaká motivace, včetně toho, že bez vakcíny nedostanou lidi zaplaceno. Myslím si, že to je rozumná interpretace toho, co premiér dnes řekl.

Jakmile vakcína začne kolovat, všichni noví zaměstnanci se budou muset nechat očkovat, jinak nedostanou práci. Nevidím, co je na tom špatně.

Alex: Někteří tvrdí, že jde o vědecký pokrok, nicméně já říkám, abyste se podívali, jak dlouho trvalo vyvinout předchozí vakcíny. Stále jsme nevyvinuli vakcínu proti AIDS. Tyto lektvary, které vyrábí firmy Moderna, Johnson&Johnson, Pfizer a AstraZeneca, jsou netestovány krátkodobě, střednědobě a dlouhodobě. Ti, co si tyto vakcíny berou, jsou testovací subjekty.

Až na to, že na rozdíl od předchozího výzkumu na lidech, neplatí vám za to, abyste si tuto vakcínu vzali. A pokud jste jeden ze stovek tisíc, kteří už utrpěli nepříznivý vedlejší účinek z vakcíny, nedostanete žádné odškodnění, protože zákony schválené globálními vládami znamenají, že miliardové farmaceutické společnosti jsou zproštěny jakékoliv zodpovědnosti. A tisíce lidí, kteří jen v roce 2021 na vakcínu zemřeli… no, globalistická mainstreamová média nechce o nich mluvit. Oni rozhodně nedostanou žádné odškodnění, protože svůj život nikdy nedostanete zpět. Máte jen jeden život. Úchylný Joe Biden řekl, že Američané jednoduše chtějí pravdu.

Joe Biden: Víme, co udělat, abychom tento virus porazili. Říct pravdu.

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Alex: Jeden z důvodů, proč protestujeme, je, že pravda o důvodech pandemie je podle nás před populací skrývaná. Zjištění naznačují, že hypotéza o laboratorním incidentu je velice nepravděpodobná. V roce 2019 jsme tvrdě pracovali směrem ke konkrétním snahám pro úspěch. Ti, co sledují můj kanál, ví, že jsem o lockdownech skeptický od doby, co jsem si uvědomil, že opatření jsou nepřiměřená… ano, naletěl jsem na psychologickou operaci, kde čínští občané kolabovali na ulicích. V lednu 2020 jsem si vážně myslel, že něco špatného se přežene světem. Ale tyto záběry byly součástí psychologické operace, jak vystrašit svět, aby se zavřel.

Podniky byly zničeny, živobytí byla zničena a životy byly zničeny. Nemůže za to virus, ale naše vševědoucí globální vlády, co říkají, že to ví nejlépe, a že se musíme zavřít, abychom zachránili životy. Britská vláda promrhala miliony liber za postavení polních nemocnic ve velkých metropolitních centrech. Žádná z těchto nemocnic se nikdy nepoužila, pouze pro pořízení fotografií. Promrhané miliony nebyly důležité pro naše vševědoucí vůdce, jelikož naplnily svůj účel. Účel byl, vyděsit populaci. Využívají náš strach, a tohle odborníci ze SAGE zamýšleli. Odborníci na lidskou manipulaci namísto odborníků na viry nebo ekonomii. Další důvod, proč tento víkend budu protestovat, a pokud tohle sledujete v budoucnosti, a jsem snad stále zde naživu, je ten, že odmítám postupné, neviditelné zavádění čínského systému sociálního kreditu.

Pokud v Číně nezaplatíte za telefon, nepříznivě to ovlivní váš sociální kredit. Nebudete moct mezinárodně létat, nebudete moct cestovat dálkovými vlaky. Vakcinační pasy jsou přesně tohle… jsou skrytým systémem sociálního kreditu. Pasy mají sledovat poslušnost populace, mají se ročně obnovovat, jak výrobci vakcín si udělají trvalou cestu do našich životů. Vážně si myslíte, že jedy, které si máte vzít, které vás mají chránit před covidem-19, budou poslední vakcínou, kterou si s ohledem na tuto covid plandemii vezmete?

Podle mě byste se měli připravit… bude covid-21, bude covid-23, a bude covid-25. Každý rok budete muset s vakcínou hrát ruskou ruletu. Jsem přesvědčen, že někteří z vás budete naprosto v pořádku. Rakoviny a neplodnosti si nejspíše ještě deset let nevšimnete. Nicméně ti, kteří budou mít krátkodobé nepříznivé reakce během pár dní po obdržení vakcín, nezůstanou zastánci toho, že vláda to ví nejlépe. Jedna z věcí, kterou teď předvídám, je skutečnost, že uvidíme negativní zprávy o ruské vakcíně Sputnik a vakcíně AstraZeneca. Tyto vakcíny jsou staromódní vakcíny, kdy se v nich používá oslabený virus k získání protilátek. Tohle není to, co stínoví vládci chtějí.

Ti chtějí mRNA vakcínu uvnitř každého člena lidské rasy. Je mnoho teorií, proč chtějí mRNA vakcínu uvnitř vašeho těla, nicméně jsem přesvědčen, že vakcína od AstraZenecy se přestane používat, a vakcína Sputnik to stejné. Pokud bych byl přinucen, si vzít vakcínu, překvapivě bych si vzal jednu z těch dvou… a nevzal bych si tu od Pfizeru, Moderny nebo Johnson&Johnson. Pokud existuje šance 1 z 50, že vakcína způsobí neplodnost, a je vám 21 let, vzali byste si ji? Chci, abyste věděli, že vám neříkám, abyste si vakcínu nebrali, ale jen uvádím, že nechci být přinucen si ji vzít. Nemyslím si, že by kdokoliv – ať je to vláda nebo aerolinka – měl diktovat, co si kdo nechá dát do svého těla.

Pokud je vakcína tak skvělá a chrání ty, kteří si ji vezmou, pak byste se neměli bát, pokud si ji já nebo ostatní nevezmeme. Navíc už vím, že očkovaní se bojí neočkovaných a to nedává žádný logický smysl. A podle mě nám to ukazuje, že tohle vážně není vakcína. Každopádně… tolik za mě dneska. Děkuji, že jste sledovali tohle video. Pokud se vám tento obsah líbí, odebírejte kanál, můžete mě podpořit na Subscribestar, Pledsto a Ko-fi. Vyzývám vás, pokud vám záleží na svých svobodách, vyjděte ven a ochraňte je tím, že za ně budete protestovat.

Pamatujte, žádné násilí, protože když budeme násilní, došlápnou si na nás a uvalí na nás a celou globální populaci lidské rasy další tyranská opatření. Právě jsem našel první místo, kde není větrno. Chtěl bych vám poděkovat za sledování. Uvidíme se v dalším videu. Na viděnou… pokračujte dál.

„Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří je sledují, aniž by s tím něco udělali.” – Albert Einstein

Překlad: David Formánek

Jak můžeme protestovat? Info např. ZDE

Více info o samotném protestu (pouze v angličtině)

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů