Více než každý čtvrtý si myslí, že někdo, koho zná, zemřel na následky COVID vakcíny (PRŮZKUM)

Ve zkratce...

Nový průzkum z Ameriky odhaluje, že více než každý čtvrtý si myslí, že zná někoho, kdo zemřel na následky COVID vakcíny. To je kolem 30 milionů lidí jen v Americe. Více ve videu a článku.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 20. června 2021

Článek k videu (Více než každý čtvrtý si myslí, že někdo, koho zná, zemřel na následky COVID vakcíny):

Téměř tolik Američanů se domnívá, že někdo z jejich blízkých zemřel na vedlejší účinky vakcíny COVID-19, jako na samotnou nemoc.

Podle nejnovějšího celostátního telefonického a online průzkumu společnosti Rasmussen Reports 11 % dospělých Američanů tvrdí, že někdo z jejich domácnosti zemřel na následky vakcíny COVID-19, zatímco 86 % odpovědělo záporně. Deset procent (10 %) respondentů uvádí, že zemřel člen jejich domácnosti, o jehož úmrtí se domnívají, že mohlo být způsobeno vedlejšími účinky vakcíny COVID-19, zatímco 85 % respondentů uvádí, že v jejich domácnosti k žádnému takovému úmrtí nedošlo. (Znění otázek v průzkumu naleznete zde.)

Tato zjištění přicházejí v době, kdy celkové obavy z vakcíny COVID-19 zjevně klesají. Čtyřicet osm procent (48)% Američanů se vakcíny COVID-19 obává méně než před rokem, zatímco 20 % tvrdí, že se obává více. Třicet jedna procent (31 %) uvádí, že se jejich obavy z COVID-19 za poslední rok příliš nezměnily.

Průzkum mezi 1078 dospělými Američany provedla ve dnech 27.-29. března 2023 společnost Rasmussen Reports. Chyba výběru činí +/- 3 procentní body s 95% spolehlivostí. Terénní práce pro všechny průzkumy Rasmussen Reports provádí společnost Pulse Opinion Research, LLC. Viz metodika.

Více demokratů (16 %) než republikánů (12 %) nebo těch, kteří se nehlásí k žádné z hlavních stran (6 %), uvedlo, že člen jejich domácnosti zemřel na následky COVID-19. Více republikánů (15 %) než demokratů (13 %) nebo osob, které se nehlásí k žádné z politických stran (5 %), uvedlo, že zemřel člen jejich domácnosti, jehož smrt podle nich mohla být způsobena vedlejšími účinky vakcíny COVID-19.

Padesát pět procent (55 %) republikánů, 43 % demokratů a 45 % nezařazených se vakcíny COVID-19 obává méně než před rokem. Třicet jedna procent (31 %) demokratů, 17 % republikánů a 13 % nezařazených se vakcíny COVID-19 obává více než před rokem.

Jediný výrazný rozdíl mezi muži a ženami v těchto otázkách spočívá v tom, že více mužů (24 %) než žen (17 %) tvrdí, že se COVID-19 obávají více než před rokem. To platí zejména pro muže mladší 40 let.

Dospělí mladší 40 let výrazně častěji než jejich starší kolegové uvádějí, že se COVID-19 obávají více než před rokem. Pevná většina Američanů starších 40 let se v posledním roce začala méně obávat COVID-19, ale jen 35 % osob mladších 40 let se domnívá totéž. Ženy mladší 40 let nejčastěji odpovídají kladně na otázku, zda někdo z členů domácnosti zemřel buď v důsledku vakcíny COVID-19, nebo na její vedlejší účinky.

Padesát procent (50 %) bělochů, 39 % černochů a 46 % příslušníků ostatních menšin se vakcíny COVID-19 obává méně než před rokem. Devatenáct procent (19 %) bělochů, 24 % černochů a 22 % ostatních menšin se vakcíny COVID-19 obává více než před rokem. Běloši a černoši méně často než ostatní menšiny uvádějí, že některý z členů domácnosti zemřel buď v důsledku vakcíny COVID-19, nebo na vedlejší účinky vakcíny COVID-19. V porovnání s ostatními menšinami je pravděpodobnost úmrtí nižší.

Ženatí dospělí a ti, kteří mají doma děti, častěji než jejich svobodní nebo bezdětní vrstevníci uvádějí, že některý člen domácnosti zemřel buď v důsledku vakcíny COVID-19, nebo na její vedlejší účinky.

Američané s ročním příjmem nad 100 000 dolarů častěji než před rokem uvádějí, že se vakcíny COVID-19 obávají více než lidé s nižšími příjmy. Američané s vyššími příjmy také častěji uvádějí, že některý člen jejich domácnosti zemřel na následky vakcíny COVID-19.

Pozoruhodné je, že mezi těmi, kteří uvedli, že člen jejich domácnosti zemřel na vakcínu COVID-19, 54 % také uvedlo, že zemřel člen jejich domácnosti, o jehož úmrtí si myslí, že mohlo být způsobeno vedlejšími účinky vakcíny COVID-19.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Ahoj, ještě se vracim k tomuto videu – jak jsme byli na setkaní, jeden pán měl dotaz na pomoc při C19 očkování, příp. se jedná o problém s schedding. Dr. Ana Maria Mihalcea hodně pojednává o Decontaminating The Blood From Synthetic Biology Hydrogel With EDTA Chelation – dělá to samozřejmě intravenozně, kde je ůčinek dost rychlý a zjevný (fotí krev před a po chelataci) a jsou to neuvěřitelné výsledky…Hledala jsem, nějaký návod na ,,domácí, pomalou a ne tak účinnou chelataci“ s tím, že by měl člověk počítat s tím, že EDTA může z těla vyloučit prospěšné minerály, jako je zinek, tak je třeba si doplnit…Každopádně jsem narazila na tento recept, každý koho by mohlo zajímat tato metoda může shlédnout např. zde:
  https://odysee.com/@HealthOdyssey:9/make-your-own-chelator-edta,-msm,:9

  Nejsem si jistá zda se to k pánu, kterému to adresuji dostane, ale třeba nějak ano…:-)))

 2. 1min video: Prof. Staněk varuje před konzumací hmyzu
  hrdinovesteckou.cz/other/1554/prof-peter-stanek-varuje-pred-konzumaci-hmyzu

 3. https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3810.jpg

  “ Cílem vakcín bylo vyzkoušet novou nano technologii v podobě grafenu a vyrobit nové nemocné pacienty. Covid byl test na 4. průmyslovou revoluci kde člověk přijde o práva, nebude mít svobodu a bude kontrolován a odměňován dle toho jak je poslušný. Díky tomu všemu budou moct kontrolovat jaké informace se nám dostávají co si mylsíme a jakýkoliv odpor zneutralizují tím že nám zakážou služby. Zároveň budou kotrnolovat populaci tak aby to bylo ekonomicky výhodné, nebylo nás příliš moc, ani příliš málo a aby jsme se dožili jen produktivního věku. Kapitalismus. Nová podoba otroctví ve jméně neexistujícího viru.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů