Hovor lékařů přináší další důkazy o tom, že vakcíny jsou hlavní příčinou autismu a SIDS

Ve zkratce...

SIDS (syndrom náhlého úmrtí kojence) a autismus jsou převážně způsobeny vakcínami. Shodnou se na tom lékaři, kteří o tomto problému ví a nebojí se o něm mluvit. Více info v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 24. července 2023 (autor Steve Kirsch)

Hovor lékařů přináší další důkazy o tom, že vakcíny jsou hlavní příčinou autismu a SIDS • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Shrnutí

Dnes jsem měl telefonát s více než tuctem lékařů a holistických praktiků, všichni přátelé Jasona Deana. Vybral si lékaře, které znal a kteří byli ochotni jít na společný hovor; žádná jiná kritéria výběru neexistovala.

Přestože požádali, abychom neprozrazovali, kdo co řekl, protože se obávají odplaty, shrnu některé z nejpřekvapivějších výroků, které dnes v hovoru zazněly.

Klíčové body:

 1. Neočkované děti jsou shodně mnohem zdravější než děti očkované. Nikdo z účastníků hovoru to nerozporoval.
 2. Vakcíny způsobují autismus, SIDS (syndrom náhlého úmrtí kojence) a další chronická onemocnění. Několik lékařů uvedlo, že všechny nebo téměř všechny jejich případy autismu byly spojeny s vakcínou MMR. V jiném případě jeden z lékařů vyprávěl o policejní vyšetřovatelce, kterou osobně znal a které byly přiděleny případy SIDS v průběhu 7 let; poznamenala, že 75 % úmrtí na SIDS se stalo do 48 hodin po očkování (celkem přibližně 500 případů). To je nemožné, pokud vakcíny nejsou příčinou úmrtí.
 3. V některých případech je možné autismus částečně zvrátit. K nejúspěšnějšímu zvrácení dochází, pokud je dítě léčeno brzy po poškození a rodiče jsou odhodláni dodržovat léčebný protokol.

Klíčové body

Níže uvádíme shrnutí některých hlavních bodů z hovoru.

Ačkoli hovor nebyl nahráván, aby byla chráněna pověst lidí v hovoru, může se na mne obrátit každý, kdo se zabývá kontrolou faktů, a kontaktovat KAŽDÉHO z účastníků hovoru (vyberte si z obrázku výše), aby si ověřil, že v hovoru zaznělo KAŽDÉ níže uvedené tvrzení:

 1. Všichni se shodli na tom, že děti, které nejsou očkovány, jsou mnohem zdravější. Není to těsné. Je to dramatický rozdíl.
 2. Jedna z lékařek uvedla, že rozdíl je tak extrémní, že prý dokáže poznat, kdo je očkovaný, jen podle fotografie. Řekla, že se může podívat na fotografii 50 dětí a vybrat na ní jedno zcela neočkované dítě. To jsem nezkoušel, ale je to mimořádné tvrzení.
 3. Všichni věří, že vakcíny způsobují autismus, SIDS a další chronická onemocnění. To neznamená, že vakcíny jsou JEDINOU příčinou těchto chronických onemocnění, pouze hlavní příčinou. Důvodem, proč tomu věří, je časová blízkost mezi očkováním a změnou chování dítěte, kterou zaznamenali rodiče (někdy až zpětně, když jsou rodiče dotazováni, zda byla krátce před změnou chování podána vakcína). Případů, kdy k dramatickým změnám dochází „hodiny po“ nebo „dny po“, je prostě příliš mnoho na to, aby šlo o náhodu. Tyto dramatické změny nebyly NIKDY pozorovány u zcela neočkovaných dětí.
 4. Některé statistiky byly opravdu neuvěřitelné. Jedna lékařka uvedla, že léčila 50 případů autismu a 100 % z těchto 50 případů se stalo krátce po očkování MMR. Další lékař v hovoru pak řekl totéž: 100 % případů, které viděl, bylo všechno po očkování MMR. Třetí lékařka řekla, že všechny její případy souvisely s MMR vakcíny kromě jednoho s DTaP vakcínou. Znala pouze jeden případ autismu, který nesouvisel s očkováním. POZNÁMKA: Podle VAERS bylo pouze 66 % všech hlášených případů autismu spojeno s vakcínou MMR.
 5. Jeden z nich znal policistu, který byl pověřen vyšetřováním úmrtí na SIDS. Tento policista je nyní v důchodu. Tento policista vyšetřoval 3 až 4 případy měsíčně, celkem tedy asi 300 případů za posledních 7 let. V 75 % případů došlo k SIDS do 48 hodin po očkování. Později si s tímto vyšetřovatelem udělám bližší rozhovor. Tato statistika je nemožná, pokud vakcíny nezpůsobují SIDS. Nikdo nemůže postulovat, že by se v tomto případě jednalo o matoucí příčinu. Nejde o třešničku na dortu, je to jediný údaj od policisty, o kterém vím.
 6. Lékaři nemohou vést debatu na téma „zda vakcíny způsobují autismus“ nebo „zda jsou očkované děti zdravější“. Jeden z nich řekl, že nabízí 10 000 dolarů každému, kdo s ním bude debatovat. Nikdo se nepřihlásil. Znám ten pocit.
 7. PANS/PANDAS je v podstatě „starší dětská“ verze autismu a opět vždy souvisí s očkováním.
 8. Autismus lze v některých případech částečně zvrátit, pokud je včas léčen správnou léčbou. Klíčem k dosažení nejlepších výsledků je léčit dítě co nejdříve po zjištění autismu a přimět rodiče k plné spolupráci s léčebným plánem. Jeden poskytovatel například uvedl případ dítěte s t-skóre 50 (tj. přesně uprostřed případů autismu), u kterého se během 18 měsíců podařilo vrátit dítě téměř do normálu.
 9. Jeden z lékařů poznamenal, že zpochybňování bezpečnosti vakcín je nebezpečné. Řekl, že to stále platí, což je důvod, proč jsem hovor nenahrával a zastíral příjmení.
 10. Jeden lékař léčil olympijského sportovce, který krátce po aplikaci COVID vakcíny nemohl chodit. Tento sportovec svůj příběh nezveřejnil.
 11. Jeden z lékařů, který léčil 1000 případů autismu, uvedl, že přibližně polovina z nich proběhla velmi rychle a polovina pomalu. To dává smysl, protože jsem dělal průzkum ve skupině rodičů autistů na Facebooku a zjistil jsem totéž. Ve své praxi má spoustu neočkovaných dětí a říká, že ve zdravotním stavu dětí se to nedá srovnat.
 12. Jeden lékař zná někoho, kdo vede kliniku pro osoby s vývojovým postižením. Zeptal se majitele: „Jak to jde s podnikáním?“ Odpověděla, že případů prudce stoupá. Zeptal se, jestli zná příčinu. Odmlčela se, rozhlédla se, aby se ujistila, že nikdo neposlouchá, a pak řekla: „To jsou ty vakcíny.“
 13. Jeden lékař odhadl, že 50 % až 60 % rodičů ví, že autismus jejich dítěte způsobila vakcína. 40 % si to neuvědomuje.
 14. To je ten okamžik. Je čas, aby lidé vystoupili a vyprávěli příběhy, které dosud nemohli vyprávět.
 15. Jiná lékařka uvedla, že 100 % jejích případů souvisí s očkováním. Lékařská obec o ní nechce diskutovat.

Mainstreamoví kontroloři faktů vítáni

Vyberte si kohokoli z výše uvedené fotografie. Spojím vás s nimi, můžete si ověřit vizuální shodu v hovoru a oni mohou ověřit, že vše, co jsem napsal v článku, odpovídá tomu, co bylo řečeno v hovoru.

Jednalo se o neobjektivní vzorek?

Všechny vzorky jsou zkreslené.

Pokud jste lékař, který čte tento článek, a nesouhlasíte s něčím, co bylo řečeno, a chtěli byste se svými kolegy uspořádat Zoom hovor, abyste uvedli věci na pravou míru, stejně jako tento hovor, rád ho uspořádám a napíšu, co bylo řečeno.

Souhrn

Žádný z těchto lékařů neměl důvod lhát o tom, co viděl.

Pokud tito lékaři VŠICHNI nelžou, máme vážný problém, o kterém nikdo nechce mluvit.

Vakcíny v podstatě poškozují naše děti a měly by být zastaveny. Kompromis mezi rizikem a přínosem není ani zdaleka stejný. Děti jsou bez vakcín mnohem zdravější. Tento hovor byl dalším potvrzením.

Vyzval jsem všechny lékaře, kteří s tím nesouhlasí, kteří mohou prokázat, že neexistuje žádná souvislost mezi vakcínami a autismem, SIDS a větší nemocností, aby mě kontaktovali a uspořádali podobný Zoom hovor, kde si o tom můžeme promluvit.

Je tragické, že některé státy (CA, NY, ME, MS, CT a WV) vyžadují očkování na veřejných školách a neexistuje jiná možnost, než učit děti doma nebo se odstěhovat ze státu. Nesmíme vést žádné debaty s úřady o tom, zda je to dobrý nápad. O zdraví vašeho dítěte vědí víc než vy a nikdo se jich na to nebude ptát.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

 1. Dobrý den, jsem naprosto přesvědčen, že očkování je příčinou mnoha disfunkcí, autismu a dalších zdravotních problémů a odebírám Váš newsletter… Ale proč u článku nemáte uveden www odkaz na jeho originální publikaci a proč se v něm odvoláváte na foto „Vyberte si kohokoli z výše uvedené fotografie.“, které u článku není uvedeno?
  Určitě je třeba lidi o těchto problémech informovat a rád bych tento článek šířil dál, ale každý komu bych jej poslal se zeptá, odkud to máš a kde je aspoň ta fotografie?
  Mám pocit, že tímto způsobem spíš ty nevěřící ještě více odradíte od toho, aby se nad problémy očkování zamysleli a spíše je to odradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů