Hydra Vulgaris: Živý a nesmrtelný tvor uvnitř covid injekcí? Další informace o obsahu z analýz pod mikroskopem

Ve zkratce...

Dr. Madejová provedla analýzu covid injekcí pod mikroskopem a objevila tam zajímavou strukturu, tvora s chapadly. Lidé jí pak začali posílat obrázky, co by to mohlo být. V tomto videu vysvětluje, o jakého tvora se může jednat - pokud je tohle pravda, a vypadá to, že je, máme se na co těšit. Králičí nora je podle všeho vážně hluboká a připomíná něco jakoby ze „sci-fi”. Více ve videu.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Celé video od dr. Madejové, kde rozebírá analýzu covid injekcí:

Dr. Madejová: Laboratoř v USA analyzovala covid injekce a odhalila pohyblivý materiál a další syntetické látky

Související videa:

Covid injekce pod mikroskopem – neznámé částečky v krvi očkovaných


Web UC Davis s hrací kartou Hydra Vulgaris

Doplňující informace:

Požírá tato ošklivá věc nervový systém lidí? Čtěte dál-Hydra vulgaris, sladkovodní polyp, je malý živočich, sladkovodní hydroid o délce 10 až 30 mm a šířce asi 1 mm. Hydra má čtyři až dvanáct chapadel, která vyčnívají těsně z úst. Živí se tak, že roztáhnou chapadla a čekají, až se jich dotkne potrava. Poté si potravu přinesou k ústům, pozřou ji a stráví. Vše, co nelze strávit, je vyvrženo. K požití a vyvržení dochází ústy.

Stejně jako ostatní hydry se Hydra vulgaris drží základního předmětu s „nožičkou“ ve tvaru disku. Hydra se pohybuje tak, že se uvolní ze sevření na podkladu a je unášena proudem. H. vulgaris se může pohybovat také tak, že se nakloní, chapadly se zachytí povrchu, uvolní sevření „nožkou“ a sama se přetočí.

H. vulgaris se často používá, stejně jako mnoho jiných hyder, jako modelový organismus pro regeneraci morfalaktických organismů, protože se o ně snadno pečuje, vyžadují minimální přímou péči a poměrně rychle se rozmnožují. Uvádí se, že nepodléhají senescenci, takže jsou biologicky nesmrtelné.

Tento druh se může rozmnožovat třemi způsoby: pohlavním rozmnožováním, pučením a nepřímo regenerací. Důkazy o inteligentním samosestavování nanotechnologií a inteligentním pohybu vláken jsou ukazatelem syntetické biologie a nanobioelektroniky, jak vyplývá z několika vědeckých prací publikovaných v různých časopisech, a poukazují na skryté začlenění oxidu grafenu do vakcíny Moderna pro elektromagnetickou manipulaci buněk a neuronů prostřednictvím vytváření syntetických neuronových sítí v lidském těle a mozku. Jedná se o jasnou známku nekalých praktik a zamýšlené transhumanizace a kyborgizace lidského těla prostřednictvím vakcín COVID.

Je třeba připomenout, že společnosti Pfizer i Moderna vyvinuly transhumanistické mRNA vakcíny pro agenturu DARPA na základě smluv DARPA z roku 2013. O vojenských vazbách společností Pfizer a Moderna, stejně jako o vazbách na mRNA s Reginou Duganovou z DARPA, která nyní řídí podniky Wellcome LEAP, a Danem Wattendorfem z DARPA, který nyní působí v Gatesově nadaci, jsme zde hovořili již dříve. Platformy DARPA „Pandemic Prevention Platforms“ a diagnostické a monitorovací platformy ADEPT jsou založeny na bioinženýrství, genové manipulaci a syntetické biologii. Tyto programy na ovládnutí člověka předpokládají nekonečnou budoucnost mRNA vakcín a vnějšího ovládání lidského těla a mozku, což by umožnil oxid grafenu.

Autor: Jim_Crenshaw

Překlad: David Formánek

Zdroj článku a videa

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

4 názory na “Hydra Vulgaris: Živý a nesmrtelný tvor uvnitř covid injekcí? Další informace o obsahu z analýz pod mikroskopem”

  1. Zdravím, proč mám problém najít ke stažení „konkrétní video“ momentálně Hydru. Jsem přihlášen, ale video ke stažení nikde nevidím, jen zazipované soubory, které nechci, chci jen konkrétní videa. Pomůže mi někdo ?

  2. Hydra vulgaris je obyčejný nezmar obecný, který žije i v našich vodách. Je asi 1 cm velký. Pochybuji, že by se nějak dostal do ampule s vakcínou, ani by se tam nevešel.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů