Pracovnice britského královského dvoru mluví o rituálech královské rodiny: „Pijí krev a jedí lidské maso”

Ve zkratce...

Rozhovor Davida Icka s Arizonou Wilderovou, která bývala pracovnice britského královského dvoru. V tomto výňatku mluví o rituálech královské rodiny včetně královny Alžběty I, matky nyní zesnulé Alžběty II. Popisuje, jak během satanských rituálů obětovávali děti. Rozhovor je z roku 1999.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE

Související videa:

Přepis:

AW (Arizona Wilderová): Zachytila jsem jen to, že pohrdali Dianou. A Dianu jsem u žádného rituálu neviděla. Říkala jsem si, co ona asi ví o tomto všem?

DI (David Icke): Co jste viděla, že královská rodina dělá? Královna, matka královna a ostatní u rituálů. Co jste viděla, že dělají?

AW: Viděla jsem, jak všichni pijí lidskou krev a konzumují lidské maso. Mají vlastní poháry, ze kterých pijí krev. A tyto poháry jsou posázené drahokamy. Také mají vlastní dýky, a tyto dýky jdou do těch pohárů. Těmi dýkami míchají krev. A když tohle dělají, je to také symbol penisu, jak proniká do vagíny. Viděla jsem, jak tohle dělají. Někteří z nich i mají… královna Alžběta, královna matka, měla svoje vyzdobené křeslo nebo trůn, který jí přinesli, na kterém seděla. Protože před začátkem rituálu lidé chodí po místnosti a mluví nebo se poznávají… je to takové formální a rituální v tom, jak mluví a způsob, jakým se představují… je to jako u soudu.

DI: Co mají na sobě?

AW: Nosí roucha, pod kterými už nic nemají. A ta roucha jsou velmi zdobená. Všechna mají jednu věc společnou, a to červenou barvu jako krev. Některá mají purpurovou barvu. Jsou na nich takové zlaté linie. Mají také francouzský symbol Merovejců „Fleur-de-Lys“. A na těch rouších v určitých bodech jsou také přišité drahokamy. Oni tato roucha nosí, ale pod nimi už nic nemají, protože smysl rituálů je ten, že oni během nich mění podobu. A nemohou mít nic pod rouchem. Během rituálů také probíhá určitý typ orgií.

DI: Mluvíte o britské královské rodině?

AW: Ano, britská královská rodina. Během rituálů provádí oběti, které pak konzumují.

DI: A to jste viděla?

AW: Ano.

DI: Když si Britové poslechnou, co říkáte, budou pochopitelně šokováni… asi každý by byl… co by je nejvíce šokovalo, je to, že matka královna Alžběta má tu image, že je prababička národa. Je to milá, stará dáma, skvělá matka královna. Jakou máte zkušenost s matkou královnou?

AW: Je velmi chladná. A je také velmi krutá. Velmi se liší od toho, jak působí na veřejnost. Je chladnokrevná. Pokud cítí, že jste někdo pod ní, i v rámci iluminátů mezi svými vrstevníky, pokud jste někdo nad ní, nebude s vámi mluvit a neuzná vás. Z toho, co jsem viděla, ráda konzumuje lidské maso. Je to odporné. Jediná osoba, které se zdánlivě bojí, je Pendor.

DI: Lidé by také poznamenali, že královna má starší křehkou postavu. Těžko by si dokázali představit, že se účastní rituálů a dělá něco aktivního. Když mění svoji podobu, mění i svůj stav z hlediska věku, síly a ostatních rysů?

AW: Ano. Lidské tělo, které obývají, nebo které si vybrali, když bylo mladé, stárne, ale když na sebe vezmou reptiliánskou (plazí) podobu, tito reptiliáni žijí stovky let. Musí tedy na život mít více než jen jedno lidské tělo. Spousta z nich je mnohem starších, včetně matky královny, která je starší, než si lidé myslí. Byla ve více než jednom lidském těle. Pokud přijde čas na to, aby pokračovala a byla vybrána, aby… jak jsem říkala, bude vložena do jiného těla. Její esence a reptiliánská (hadí) forma bude vložena do dalšího těla, které pak bude mít také schopnost měnit podobu do reptiliánské formy.

DI: Jedné z čistých reptiliánských pokrevních linií?

AW: Ano.

DI: Vezměme si jako příklad matku královnu. Co se děje, když mění podobu? Co vidíte?

AW: Začnete vidět změny, které probíhají velmi rychle. Nejblíže to dokážu přirovnat k tomu, co nyní dělají s počítačovou technologií. Je to doslovná transformace, která proběhne velmi rychle. Poté se zvětší a jako reptiliáni nevypadají vůbec jako lidé. A tudíž nosí roucha. Pokud by měli oblečení, tak by se jim roztrhalo.

DI: Vezměme si tady jako příklad královnu matku Alžbětu. My ji vnímáme jako křehkou starou dámu. Jak vypadá, když během rituálu změní podobu?

AW: Její nos se mnohem zvětší do takového rypáku. Má tesáky. A má jazyk… když mají tuto podobu, jejich jazyk má spoustu ostrých výčnělků a je velmi dlouhý. Nemají dlaně nebo chodidla, ale mají pařáty. A mají šupiny a také šupiny, které jakoby do sebe mizely.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

26 komentářů

 1. Prosím, už takové věci nepouštějte, nikde není jasné, že tam někdo namluví cokoli/ zneužívání dětí, to asi většinou je všem jasné, že se děje/, přesvědčil jste mě, že jste na špatné straně a velmi mě mrzí, že zneužíváte nespokojenost lidí v současné době. Takhle zapadne i to, co pravda je. Pokud jste chtěl tyhle stránky zdiskreditovat, tak se vám to povedlo.

  1. Prosím začněte rozvíjet konceptuální gramotnost nebo ani v budoucnu nepochopíte vůbec nic.

  2. „Jasné“, už len Icke by bol z tých, ktorí by podvádzali verejnosť… Možno tak pre mainstream ovcu, ale podľa niekoho, kto sa ešte k Ickemu nedostal, a neuvedomuje si, že svet nie je hmotný (len sa hmotne javí, lebo tak sme naprogramovaní), ale je to celé jeden zapnutý „softvér“ s kódmi, jednotkami, nulkami a boh vie čím ešte… Niečo ako najdokonalejší druh „virtuálnej reality“. A v nej sú tieto veci proste možné. Keby bol svet reálne hmotný, tak by to možné nebolo.

 2. Sir Edward Richard George Heath, KG, MBE (9. července 1916 Broadstairs – 17. července 2005 Salisbury) byl v letech 1970-1974 předsedou vlády Velké Británie za Konzervativní stranu.
  Bývalý předseda vlády

  Heath zůstal členem parlamentu až do roku 2001, kdy obdržel Podvazkový řád a byl povýšen do rytířského stavu.
  Zemřel 17. července 2005 ve věku 89 let.

  Obvinění ze sexuálního zneužívání
  V roce 2015 policie zahájila vyšetřovaní obvinění týkajícího zneužívání dětí údajně spáchaného Edwardem Heathem. Vyšetřování týká 42 obvinění ze sexuálního zneužívání, přičemž policejní vyšetřovaní se soustředí na sedm případů. Obvinění zahrnují jeden případ znásilnění chlapce mladšího 16 let a několik případů osahávání nezletilých chlapců, přičemž část z nich se údajně odehrála během placených setkání.[1] Vyšetřování zatím nedošlo k jednoznačným závěrům.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Edward_Heath
  _________________________________________________________________________________________________
  Obvinění ze sexuálního zneužívání dětí
  V srpnu 2015 policie vyšetřovala několik obvinění ze sexuálního zneužívání dětí od obětí.[6] Heath byl vyšetřován v Hampshire, Jersey, Kent, Wiltshire, Gloucestershire, Thames Valley Police a London Metropolitan Police.[7][8]
  Vyšetřování začalo 3. srpna 2015 nezávislou komisí pro stížnosti Policie (IPCC), která zkontrolovala prohlášení bývalého vyššího policejního důstojníka, že trestní vyšetřování jednoho podezřelého bylo ukončeno policií Wiltshire po hrozbách vystavit Heatha v sexuálním zneužívání dětí.[9] Další oběť odmítla svědčit.[10] [11] prokurátor v dopise The Times uvedl, že případ byl zamítnut poté, co tři svědci obžaloby odmítli svědčit proti Heathovi [12]
  V článku v Daily Mirror ze dne 4. srpna 2015 se uvádí, že muž uvedl, že ve věku 12 let byl Heath znásilněn na jachtě „Mayfair“ v roce 1961,poté utekl z domova [13]
  Vyšetřování proti Heathovi je součástí vyšetřování operace Midland, metropolitní policejní služba historických zločinů na dětech souvisejících se znásilněním a vraždou[14].

  Sky News uvedla, že policie v Jersey vyšetřuje obvinění proti Heathovi v rámci Operace Whistle.[6]
  Web Exaro oznámil obvinění proti Heathovi jako nejvýše postavené osobě zapojené do sexuálního zneužívání dětí v bytovém komplexu Dolphin Square v Pimlico, Londýn.[15]
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B8%D1%82,_%D0%AD%D0%B4%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4

 3. Omg, zneužívat urtí Královny takovými nesmyly a nepodloženými tvzeními je hyenismus nejtvrdšího zrna,,

  1. Kauza Pizzagate, Juncker mluvící o vládcích z jiných, Bourla z krkem jako žabák a vám tento nepřijde kvůli těmto informacím autentický?

   1. Kauza Pizzagate, Juncker mluvící o vládcích z jiných planet, Bourla s krkem jako žabák a vám tento nepřijde kvůli těmto informacím autentický?

    Promiňte za hrubky

   2. Taková hloupost. Víc než přitažené za vlasy, znehodnocuje to důvěryhodnost všech ostatních článků.

    1. Vy tomu rikate hloupost, ale sklouzavate jenom po povrchu veci.
     Vetsina veci je vam utajena.
     Pouzivat pouhy rozum nestaci.

  1. Prečo tu postuješ podvodníkov? … Podvodníkov, ktorí sa potrebujú vymaľovať/vymejkapovať ako na hollywoodske odovzdávanie cien, a k tomu ešte retušujú svoje videá? … Už len to samo o sebe značí, že chcú ľudí podvedome ovplyvňovať, a zďaleka im nejde len o predávanie informácií…

 4. zdám se mi to nebo je ta co tam mluví v tom videu opila sfetovaná nebo na lékách ? je hodne divná !

  1. Zdá sa mi to, alebo si 5 ročné decko bez skúseností? … Myslíš, že osoba, ktorá bude hovoriť o takých veciach, sa bude tváriť ako na preberaní Oskara? …

 5. Překvapuje mě, že tomu věříte a že se nestydíte zde publikovat takovéto pomluvy. Nedělám si iluze pokud jde o míru člověčenství a stupeň produchovnění některých členů královské rodiny, ale toto je prolhaný hnus. Přemýšlím jestli vás neodhlásím.

  1. Odhlas se ty, anebo nejdriv otevri svouj MySL, nakonec jsi na strankach ktery se tak jmenujou! Jestli chceš pokračovat ve svým ignoranatvi tak jdi háje!!!

 6. Tyhle informace vím už 7 let. Je to práce vlivných, kteří tu udržují tzv. nadvládu a suverenitu. Takže co je nepochopitelné?

  1. Ty zas rozmýšľaš ako pod drogami… Určite po tom čo videla zvracala, a nie raz, a teraz keď si na to spomína, má vyzerať ako keby opisovala nejaký pozitívny zážitok, alebo aspoň ako nejakú bežnú ľudskú činnosť/udalosť? …

 7. Ale na druhou stranu ted posloucham video co tu postoval uzivatel Zuzana ..a verim ze na kazdem sprochu pravdy trochu,pac to neni prvni video s temito informacemi…

 8. To,že tato osoba vypadá jako sfetěná je evidentní….
  O t.zv.reptiliánech(mimozemšťanech)toho bylo už napsáno hodně,stačí tomu uvěřit…..
  Ale co mi napadá-náš klasik K.H.Borovský-Tyrolské elegie:
  „Radujte se katolická chaso,
  máte boží krev a boží maso…
  ještě boží střeva a na Hromnice
  může papež dělat boží jitrnice.“
  Takže dnes už ohrané téma…….

 9. Nutno poznamenat, že ani David Icke, ani „Arizona Wilder“ obsahu tohoto rozhovoru už dávno nevěří. Icke o tom napovídal dost a ona napsala třeba tohle: https://antinewworldorder.blogspot.com/2011/06/open-missive-from-jennifer-ann-kealey.html

  Dávat někam takhle krátké výňatky bez kontextu je silně zavádějící. Rituální zneužívání je bohužel velice reálný fenomén, a rozhodně běžný ve „vyšších“ kruzích, ale třeba fyzická proměna lidí v jiné bytosti nemá reálný podklad.

  Pokud chce člověk opravdu vědět, co se v tomto ohledu děje, musí to roky studovat. Tohle video spíš tak akorát zmate lidi, kteří o tom moc neví.

  1. Nie každý je schopný prijať za fakt, že premena v inú bytosť je možná a dokonca vedecky vysvetlitelná. Je to prechod cez rôzne frekvenčné pásma. Drtivá väčšina ľudí to nemá šancu pochopiť a zbytočne ich to mätie. Rozhodilo by to ich integritu a chápanie sveta.

   Za mňa, výborný článok, hoci nie pre každého. Je dobré ľuďom nechať nazrieť aj do sveta mimo ten náš, náš materiálne chápaný svet.

   Díky David za preklad

 10. Milý Davide,
  děkuji za Vaši odvahu umístit na těchto stránkách překlad videa o britském královském dvoru právě v této chvíli. Toto video mě vrátilo do časů, kdy jsme se učili, že někteří „lidé“ jsou nedotknutelní a jiní dokonce absolutně nedotknutelní a nedej bože, že se o nich budeme vyjadřovat kriticky nebo dokonce o nich psát nebo říkat pravdu. Pro chápání pravdy je potřeba otevřít svou kritickou mysl a intuici.

 11. Přátelé, tahle stránka se jmenuje „otevři svou mysl“! Vybízí k otevření myslí, anebo volá po pozornosti lidí kteří ji již mají otevřenou!!! Tak bych vám co jí nemate, běžte třeba na tiktok koukat na stupidní videa a nechte záležitosti pro otevřené mysli, otevřeným myslím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů