Dr. Madejová: Laboratoř v USA analyzovala covid injekce a odhalila pohyblivý materiál a další syntetické látky

Ve zkratce...

Dr. Madejová ve spolupráci s jednou laboratoří zkoumala obsah covid injekcí pod mikroskopem a objevila tam dost alarmující věci. Kromě vláken a kovových fragmentů tam bylo něco, co vypadalo jako nějaký tvor, který se samovolně začal pohybovat. Více ve videu i s obrázky.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Stew: Dr. Carrie Madejová říká, že osobně prozkoumala několik lahviček vakcín, které jsou lidem nuceny. Říká, že to, co zjistila, ji vyděsilo. Říká, že plakala víc, než kdy předtím. Říká, že ostatní americké laboratoře zkoumaly obsah lahviček vakcín, a krátce poté byly uzavřeny. A dr. Madejová je tu s námi. Děkuji, že jste tu s námi.

Dr. Madejová: Děkuji Stew, je mi potěšením.

Stew: Poslala jste nám tyto snímky… díval jsem se na ně. Musím říct, že mě vyděsily, ale pak jsem si uvědomil, že nevím, na co se dívám, tak mi pomozte.

Dr. Madejová: Dobře, zaprvé… bylo to v červenci, kdy místní laboratoř v Georgii řekla, že chce, abych prozkoumala obsah lahvičky, kterou právě obdrželi. Tato lahvička byla čerstvá. Byla už použita v injekci pro alespoň jednoho pacienta. A protože to byl konec dne, tak ji chtěli vyhodit, tak se jim podařilo tu lahvičku získat. Tato konkrétní byla od Moderny.

Byla jsem tam, když ji získali a jak obsah té lahvičky umístili na skleněnou destičku pod mikroskop. Nic do roztoku nepřidávali, nic nebylo zředěno, nebyla přidaná žádná lidská tkáň. Pouze bílé světlo z mikroskopu, a samozřejmě v průběhu času se roztok dostal na pokojovou teplotu. Nejprve to vypadalo, že je průhledný. A v průběhu dvou hodin se začaly objevovat barvy. Nic takového jsem předtím neviděla… neprobíhala tam chemická reakce. Byla to zářivě modrá a tmavě fialová, žlutá a někdy zelená. Nevěděla jsem, co ty barvy znamenají. Ale poté jsem zjistila, že supravodivý materiál tohle může dělat, když je ozářen bílým světlem. Supravodivý materiál může být něco jako injekčně podávaný výpočetní systém. Každopádně… tato vlákna se začala čím dál častěji objevovat.

Dr. Madejová: Laboratoř v USA analyzovala covid injekce a odhalila pohyblivý materiál a další syntetické látky • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Na některých vláknech byly krychlovité struktury… nevím, co to bylo.

Dr. Madejová: Laboratoř v USA analyzovala covid injekce a odhalila pohyblivý materiál a další syntetické látky • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Také tam byly kovové fragmenty. Nebyly to kovové fragmenty, které jsem zvyklá vidět. Tyto jsou velmi exotické, neprůhledné… když kapku z lahvičky umístíte na skleněnou destičku, ta má okraje, a všechny ty barvy a částečky se začaly přesouvat k okrajům destičky, kde se samy sestavovaly… něco tam rostlo.

Dr. Madejová: Laboratoř v USA analyzovala covid injekce a odhalila pohyblivý materiál a další syntetické látky • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Vypadaly synteticky. A pak tam byl jeden konkrétní… řekněme předmět nebo organismus, nevím, jak to nazvat, ze kterého vyčnívala chapadla. Tato věc byla schopná se sama zvednout ze skleněné destičky.

Dr. Madejová: Laboratoř v USA analyzovala covid injekce a odhalila pohyblivý materiál a další syntetické látky • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Stew: Bylo to živé? Ta věc byla živá?

Dr. Madejová: Vypadala… jo… vypadala, že si je vědoma sama sebe, že je schopná růst nebo se pohybovat v prostoru. Myslím tím… mohu akorát říct, že tohle není něco, co nás učili na medicíně. Nic v mé laboratoři, nic, co jsem předtím viděla, a ukazovala jsem to ostatním lidem v oborou a ani oni neví, co to je. Když jsem tohle poprvé viděla, a opakovaně se na to dívala s kolegou, oba nám přišlo, že to skoro vypadá, že si je to vědomo samo sebe, jakoby to vědělo, že to sledujeme.

Byla to jen moje intuice, takový pocit, ale bylo to velmi znepokojivé. Po 2,5 hodinách se vše samozřejmě zničilo… a pak jsem si řekla – možná to byla náhoda. Možná to bylo jen v té jedné lahvičce. Ta laboratoř nedávno získala více lahviček od stejného výrobce, ale jinou dávku. Zkoumala je stejným způsobem pod mikroskopem, a objevila další strukturu s těmi chapadly. Tentokrát celý obsah byl pod krycím sklíčkem, takže tam nebyl žádný pohyb, protože to nebylo na okraji. Ale nemohla jsem uvěřit, že jsem viděla další.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

To stejné… objevily se znovu stejné barvy, tato vlákna. Pokud tu analýzu provedou znovu, pokusím se od nich získat video. Ve skutečnosti tam šel vidět pohyb. Víte, tohle je velmi znepokojivé. Také se mi podařilo prozkoumat obsah lahvičky od Johnson&Johnson. Rozhodně je tam látka, která vypadá jako grafen… všechny lahvičky obsahovaly struktury podobné grafenu. Jestli to byl nebo nebyl grafen, já sama nebo tato laboratoř nedokážeme určit. Ale zdá se, že to je grafen.

V těch lahvičkách byly mastné, lepkavé látky… to bychom mohli považovat za hydrogel. Bylo to v obou lahvičkách. To znamená, že nám lžou o tom, že Johnson&Johnson vakcíny nemají nanolipidové částice nebo cokoliv podobného, ale ono to tam je. V lahvičkách Johnson&Johnson byly také barvy, ale byly jiné, takové fluoerscentní, pastelové. Také tam byla spousta syntetických struktur. V té od Johnson&Johnson byly takové kulaté, prstencové struktury.

Dr. Madejová: Laboratoř v USA analyzovala covid injekce a odhalila pohyblivý materiál a další syntetické látky • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Popisuji, co vidím, ale nikdy předtím jsem něco takového neviděla. Nemá to být v těchto injekcích, kterým mylně říkáme vakcíny. Co to někomu může způsobit? Co to způsobí dětem?

Stew: Je to otřesné.

Dr. Madejová: Začala jsem plakat, když jsem tohle viděla už podruhé pod mikroskopem, protože mi to potvrdilo vše, co jsem viděla poprvé.

Stew: Pokud bych se mikroskopem díval na něco, o čem bylo řečeno, že je vakcína k podpoření zdraví a bezpečí, a nějaký tvor s chapadly vědomý si sám sebe se tam začal pohybovat, nejspíše bych vyběhnul z laboratoře. To jsem já… moc mě toho nevyděsí, ale tohle je děsivé, že tohle jde do krve lidí po celém světě. A máte pravdu, oni tohle chtějí dávat našim dětem.

Dr. Madejová: Ano. Tohle je zhruba 400x zvětšený snímek. Nemáme víc informací, ale… lidé se vážně musí zastavit a zamyslet se nad tím, co se teď děje. Nedává to smysl… pokud to nedává smysl, nedělejte zbrklá rozhodnutí, kterých můžete litovat. Asi všichni víme, že se ve světě děje něco špatného. Podle mě je to na úrovni duchovní války… když jsem to viděla pod mikroskopem…

To mě nutí… inspiruje mě to udělat více možná videí, pokud se laboratoři podaří získat více vzorků, abychom tu analýzu natočili na video v reálném čase, abyste viděli, co děláme, abyste měli důkaz, že tohle se vážně děje, že tohle tam vážně vidíme. Abyste sami mohli vidět, co se pod mikroskopem děje. Podle mě nepotřebujete mít titul z přírodních věd… když se na to podíváte, uvidíte, že něco není správně, že tohle se lidem píchat nemá.

Stew: Než jste začala mluvit o tomto tvorovi nebo co to je, který se sám zvednul ze skla, zmínila jste něco o injekčně podávaném výpočetním systému. Co tím myslíte?

Dr. Madejová: Ano, takže… když se v tomto roztoku objevily barvy… mám na mysli to, že tam nebyly žádné barvy, nebo velmi málo, a pak najednou se objevila nejzářivější modrá, nejzářivější žlutá, nejzářivější fialová… postupně se objevovalo více barev. Nikdy jsem neviděla nic, co by tohle mohlo dělat, kromě něčeho… pokud byste nepřidal další látku pro chemickou reakci. Musí to s něčím reagovat. Nevěděla jsem, co to může dělat, tak jsem začala mluvit s inženýry z oboru nanotechnologií a genetického inženýrství, a ti mi řekli, že oni znají jen jednu věc, která to dokáže, a to bílé světlo… což bílé světlo z mikroskopu na to zářilo… bílé světlo v průběhu času vyvolá reakci na supravodivém materiálu. Supravodič je něco jako injekčně podávaný výpočetní systém.

Takže takto se elektronické součástky mohou stát viditelnými pod bílým světlem, abyste zjistili, kde jsou. Tohle je důkaz, že do lidí dávají operační systém. Tohle se ukázalo ve vzorcích od Moderny i Johnson&Johnson. Postupně získáváme kousky důkazů, jeden po druhém, ale vše poukazuje na velmi hrozivý konečný cíl tohoto… toto je počátek neboli příchod transhumanismu.

Nebo tohle je počátek či příchod schopnosti sledovat a špehovat lidi, tak jak Bill Gates řekl, že nyní dělá v západní Africe. Lidé si musí pamatovat, že Nadace Gatesových, nebo alespoň Gates a Gavi, jeho organizace, spolupracuje s Mastercard a Trust Stamp na programu umělé inteligence, který testují na lidech v západní Africe se svými covid vakcínami… měla bych říct injekcemi, dávají jim tam digitální ID. Svoje peníze mohou získat jen skrze svoje digitální ID a Mastercard… nijak jinak, žádná hotovost. A všechny jejich lékařské záznamy a ostatní informace jsou stažené v tomto digitálním formátu v jejich těle. V tomto výzkumném experimentu, který na lidech provádí, řekli: „Pokud je tato látka uvnitř lidí,” což je ten hydrogel, „co kdybychom ji použili pro sledování a přediktivní ochranu?” Začneme to používat pro sledování a prediktivní ochranu na lidech v západní Africe. Tohle dělají od července 2020. A řekli, že jakmile tu technologii zdokonalí, rádi by ji zavedli ve všech rozvinutých národech.

Jak tomu říkají? Wellness pas, kterému se také říká vakcinační pas. Jak to udělají? Musí něco dát dovnitř vašeho těla, aby vás mohli sledovat a věděli vše, co děláte. Lidé se musí probudit… co by museli do vašeho těla dát, aby toho byli schopni? Jak by to udělali? Myslím si, že Gates nám už přiznává, jak to dělá, nebo jak to chce udělat. Kolik je toho třeba? Nevím. Jen vím, že jsem tyto věci viděla na vlastní oči. Věci, které nedávají smysl, které vypadají jako něco, co by mohlo být využito pro… vypadají jako něco, co má nastartovat umělou inteligenci uvnitř lidského těla. Víme, že lidé na vrcholu nejsou moc důvěryhodní. Mnohokrát nám lhali… výrobci nám mnohokrát lhali. Takže… tohle je doba, kdy… kdy si tohle už nenecháme líbit, nenecháme si líbit tento nátlak a utlačování. Jsme lepší. Jsme děti Boha, pokud se tak rozhodneme.

Stew: Rozhodně.

Dr. Madejová: A já tohle nebudu tolerovat.

Stew: Takže… jen abychom to ukončili, vím, že musíte jít. V zájmu zodpovědnosti… máte zkušenost s analýzou věcí pod mikroskopem. Víte, co s mikroskopem děláte. Tyto lahvičky… několik lahviček, které jste zanalyzovala, ověřila jste si cestu, jak se k vám dostaly… nic do nich nebylo přidáno předtím, než jste je analyzovala… tohle je naprosto férové. A tohle je skutečně obsah toho, co bylo nalezeno v několika lahvičkách, jak jste řekla, od Moderny a Johnson&Johnson.

Dr. Madejová: Ano, alespoň tři dávky. Přesně tak.

Stew: To je otřesné. Hrozné. Chápu, proč jste plakala. Dr. Carrie Madejová, moc vám děkuji. Pokud budete mít ta videa, věřím, že se znovu spojíme, abyste je tady mohla s lidmi sdílet. Lidé musí vědět, co je jim nuceno. Lidé musí vědět, že tohle není jen tak ledajaká prevence zdraví. Nic z toho to není.

Dr. Madejová: Vůbec ne.

Stew: Děkujeme.

Dr. Madejová: Ano, děkuji Stew za pozvání. Ráda se v budoucnosti vrátím a budu sdílet více, jak získám další informace.

Stew: Skvělé, moc vám děkuji. Bůh vám žehnej.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Faust a Markéta 21. století.. nezměnili jsme se…a stále přešlapáváme na stejném břehu…

 2. Pán Formánek, bol by som Vám povďačný za text ktorý kopírujem aby bolo písmo väčšie, lebo sa zle číta, najmä pre starších ľudí, už nemajú taký ostrý zrak ako za mlada napriek okuliarom. Ďakujem. Po čase zase niečim prispejem. ďakujem.

  1. Dobrý den,

   když jste na webu, stisknete kombinaci kláves CTRL + + (zvětšení písma na web stránce), CTRL + – (zmenšení písma na web stránce), CTRL + 0 (písmo se zobrazí na web stránce v původní velikosti) několikrát po sobě, podle toho, jakou velikost písma chcete pro snadnější čtení ;-).

 3. Alternativní weby hovoří o spiknuti, připravené pandemiji, Big Pharma a IT vše v židovskch rukou, snižování populace a tak podobně. S tím vším se dá souhlasit. Jedno však nezapadá do sebe.
  Je to situace přímo v Israeli. Země se stoprocentnim očkováni a už jedou s třetím píchnutím. Jako podmínkou pro covidový pas.
  Prováději tuto genocidu sami na sobě? Už se nad tím někdo zamyslel? To by chtělo vysvětlení.

  1. Takzvané elity sú chazarskí židia. Uctievali boha Baala a obetovali deti.
   Ruskí vládca im zakázal satanizmus a ruskí vojaci ich vyhnali z ich krajiny Chazaria, cestovali do Európy. Prijali akože kryciu židovskú vieru.
   A Baala uctievali tajne. Kvôli tomu rusov (všetky slovanské národy) a židov nenávidia a chcú ich zničiť. Preto v druhej svetovej vojne chceli židov vyhubiť. Odvtedy uskutočňujú svoje plány tajne a opatrne, aby ich opäť nejaký vládca nevyhnal.

   Viac vo videu pád Kabali II, časť 1:
   https://otevrisvoumysl.cz/pad-kabaly-pokracovani-1-cast-kdo-skutecne-vladne-svetu/

 4. Očkování si neplánuji, ale tahle blondýna je vážně jenom blondýna. Na čipování by stačila jedna dávka, ne tři. Tady jde o něco více než jen čipování. Navíc by to pro elitu bylo skoro zbytečné, aby jenom kvůli tomu riskovali.

 5. MIROSLAV PAULI – jestli kopírujete text tak je docela jednoduché ho zvětšit i v PC – zkuste se zeptat někoho ve vašem okolí jak na to….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů