Iluze demokracie – kdo skutečně dělá rozhodnutí

Ve zkratce...

Střízlivý pohled na tzv. demokratické řízení světa, a jak se demokracie používá jako nástroj proti lidem a ne skutečně pro lidi.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Ale prezident je i tak jen jeden člověk v obrovské mocenské struktuře, která tam byla mnohem déle než on, mnohem déle než jakýkoliv jiný prezident. A oni znají pravidla… ví, jak to chodí. Oni jsou v přesile. V některých případech jsou mocnější než on sám. CIA, NSA, FBI… určité agentury a oddělení. To je ta hlavní otázka… kdo je tady skutečně u moci? Když se mluví… před pár lety na přední straně New York Times zveřejnili článek s titulkem: „Jsem členem hlubokého státu a mým cílem je zmařit agendu Donalda Trumpa.”

To byl doslova anonymní článek zveřejněn na přední straně New York Times, ve kterém se psalo: Jsem ve vládě Trumpa, pracuji proti Trumpově agendě zevnitř. Můžete být klidní, ochraňuji demokracii. Současně popírají existenci hlubokého státu, který dělá podobné aktivity, a pak zveřejní dva články s komentářem tohoto typu. Komentář anonymního pracovníka z Trumpovy vlády v „hlubokém státu”, oni tomu říkají „stálý stát”, který podkopává agendu občansky zvoleného prezidenta USA.

Také dělají věci jako, že krátce po inauguraci zveřejnili zprávu o tom, že existuje spiknutí ze strany korporací, nevládních organizací, demokratů, vládních pracovníků, aktivistů, aby zabránili Donaldu Trumpovi vyšetřit obvinění z volebního podvodu a zneplatnění výsledků voleb v rozhodujících státech. Přiznali to v článku po volbách. Ale pak vám budou říkat, že když budete říkat, že proběhlo spiknutí k manipulaci voleb, tak to je dezinformace. Že je to konspirační teorie, že?

Takže… Tohle to prokazuje… další důkaz do složky „hluboký stát je skutečný, je u moci”. Na vašem hlasu nezáleží a i kdyby ano, lidé, pro které hlasujete, nejsou u moci. Všechna velká rozhodnutí o válce a míru, všechna velká rozhodnutí o covid lockdownech, ekonomice, dolarech a centech, daních, investicích, apod. neděláme my. Můžete říct… jeden volič z 330 milionů lidí, nedělá je žádný volič.

Rozhodnutí dělá pár tisíc lidí. Mega bohatá elita, obří korporace a vůdci těch korporací, elitní absolventi prestižních univerzit, agenti think-tanků, lobbisti, byrokrati… tohle jsou lidé u moci. Zahraniční činitelé ze zahraničních států. Tohle jsou skuteční lidé, kteří mají moc.

Politicky propojení, bohatí… tohle jsou ti lidé. A to není žádné tajemství, ale už ani nežijeme v demokracii. Zbavme se tohoto klamu, že náš hlas vůbec něco znamená. Říkají „naše demokracie”… nezapomeňte volit. To, co hlasování dělá, je to, že to dává legitimitu systému. Systém dělá, co chce. Systém dělá, co chce… tato skupina lidí tak či tak dělá svoje rozhodnutí. Demokracie existuje, aby pro lidi legitimizovala předem učiněná rozhodnutí pro lidi. Systém dělá rozhodnutí. Média to rozhodnutí přetlumočí veřejnosti, veřejnost hlasuje, zvolení vůdci nastoupí do úřadu a provádí ta předem učiněná rozhodnutí.

Média a volby jsou pouze instituce, které mají legitimizovat lidem rozhodnutí, která dělají neprůhledné instituce, které nikdy nepochopí, které řídí lidí, jejichž jména nikdy nepoznají. Kteří pracují v tajuplném systému, o kterém neví, jak funguje. To je demokracie. Takto vždy fungovala… taková vždy byla. Když jdete volit, dávate legitimitu tomuto systému, který neřídíte vy, voliči. A mainstreamová média není o prezentování faktů a vyšetřování pravdy, je to o tlumočení agendy elit veřejnosti. Je to o „vnuknutí”… zasazení semínka myšlenky: „No dobře, asi bychom měli být ve válce s Irákem.” Válka s Irákem je v tomto případě jako případová studie. Colin Powell a jeho lahvička s antraxem.

Veškeré ty šarády o zbraních hromadného ničení. A Brian Willson: „V Iráku na mě stříleli!” Co to podle vás bylo? Média přetlumočila rozhodnutí… o tom bylo 11. září. Chtěli vést válku s těmito zeměmi, určité strany chtěly jít do války, učinily to rozhodnutí, že Amerika jde do války. Měli jeden problém… veřejnost nepodporuje dvě války na Středním východě poté, co jsme právě vyhráli studenou válku a jsme na vrcholu prosperity. Tak si řekli: Už to máme.

Co kdybychom zničili Dvojčata? Zjednodušuji to, ale takto to v podstatě proběhlo. Co kdybychom zničili Dvojčata? Pak by chtěli válku. Média o tom mluvila a lidé říkali: Děkujeme, Georgi Bushi. „Říkejte si o něm, co chcete, ale byl silný. Byl silný… udržel náš národ pohromadě.” Jak… jak přesně to udělal? Co udělal? Měl proslov, navštívil letadlovou loď a řekl: Mise splněna? Jak se udrží národ pohromadě? Měl proslov v televizi? Ale prosím vás…

O tom je celý tento systém. Pak přišel Trump a výhra nebyla součástí jejich plánu. Trump vyhrál volby, porazil média a prokázal… „hej, na hlasech záleží, lidé vyhrávají volby,” ale zmařili jeho volby. Jak? Delegitimizovali je… řekli: „Ve skutečnosti to neplatilo. Nevyhrál populární hlas. Byla to ruská koluze.” O tom to bylo… a já to říkám roky. Věděli, že ruská koluze je nesmysl… vymysleli si to. Vytvořili výzkum Steele. Udělali to, aby podkopali legitimitu výhry Trumpa. Věděli, že je to fraška… věděli, že ho nezprostí z funkce. Věděli, že ho neobžalují. Ani neměli ani moc na to ho obžalovat… nemůžete prezidenta obžalovat. Můžete ho zprostit z funkce. Ale pokračovali s tím, že Trump konspiroval s Ruskem, tak dlouho, jak jen mohli.

A pak přišli s hoaxem o Ukrajině, když koluze s Ruskem skončila, protože nemohli dovolit, aby kdokoliv vnímal Trumpa jako legitimně zvoleného vůdce země. A proto cenzurují sociální média. Protože média nejsou zastánce svobody projevu, pravdy a žurnalismu, a demokracie není pro lidi, aby si vybírali vůdce. Demokracie je o legitimizaci předem učiněných rozhodnutí těch, co skutečně dělají rozhodnutí, a média ta rozhodnutí přetlumočí veřejnosti. To je účel těch institucí.

Proto demokratické zvolení Donalda Trumpa muselo být v očích lidí podkopáno. „Nezískal populární hlas. Na jeho inauguraci přišlo příliš málo lidí. Vyhrál, jen protože konspiroval s Ruskem. Nebyla to ruská koluze… no, nemůžeme to prokázat, ale to neznamená, že se to nestalo. No, je třeba ho sesadit z úřadu kvůli Ukrajině. Vidíte? Je zproštěn z úřadu, je méně legitimní. Stala se tato kapitálová věc… zradil demokracii, pohrdá naší demokracií, znovu ho zprostíme z úřadu.” Oni věděli, že ho podruhé nezbaví funkce. Šlo o to, ho delegitimizovat. Aby si lidé mysleli, že takto demokracie nevypadá.

Demokracie vypadá jako BLM, Antifa barevná revoluce, barevná revoluce Women’s March, zproštění z funkce, mediální hoaxy… takto vypadá demokracie. Demokracie vypadá tak, že Mark Zuckerberg během voleb v roce 2020 daroval 350 milionů dolarů na volby. Demokracie vypadá tak, že provedou zásah, kdy v Atlantě a Georgii prasklo potrubí a na 24 hodin se zastavilo sčítání hlasů.

A tiskárně ve Wisconsinu došla barva. A 4. listopadu ve čtyři ráno vyhodili volební hlasy. Takto vypadá demokracie. Protože o tom je demokracie… je to nástroj od CIA, od zpravodajských agentur, jak legitimizovat jejich vlastní řízení. Není pro lidi, aby si vybírali vůdce. A pokud si lidé náhodou zvolí vůdce, který není součástí systému, tak ho musí podkopat… musí ten aspekt zavrhnout.

Byla to náhoda, lidem se lhalo, vyhrál jen díky dezinformacím a koluzi… podváděl, nezískal populární hlas, má malý dav… To to prokazuje… a proto jsme v situaci, ve které teď jsme. Proto Trump nebyl prezidentský a byla to média vs Trump, apod. Proto média všechny musí očerňovat.

Protože nežijeme ve svobodné společnosti. Žijeme v Rusku, žijeme v Číně, žijeme v Severní Koreji. Nic si nenamlouvejte… jediný rozdíl je ten, že my neznáme jména lidí, kteří nám vládnou. V Rusku ví, že je to Putin. V Americe se musíte trochu víc snažit, abyste to zjistili.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů