Informátor odhaluje, jak Google manipuluje a cenzuruje internet (2/2)

Ve zkratce...

Informátor a bývalý zaměstnanec Googlu odhaluje, jak Google cenzuruje internet a manipuluje svůj vyhledávač k propagování určité agendy. Dozvíme se o tom, proč Google cenzuruje tzv. „falešné zprávy” a také o věhlasném slově „covfefe”, které Donald Trump zveřejnil ve svém tweetu v roce 2017.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Informátor odhaluje, jak Google manipuluje a cenzuruje internet (2. část)

V první části jste viděli…

Zach: Proč lidé v televizi mluví o tom, o čem mluví odpůrci? Protože propagují agendu. Vybírají si jen lidi, kteří s jejich agendou souhlasí. Pokud nesouhlasíte, jste vyloučeni, démonizováni, a někdy i zavražděni.

2. část začíná nyní!

Zach: Uvedu vám příklad. Dr. Robert Epstein byl původní šéfredaktor pro Psychology Today. Jen pro lidi, kteří ho nemusí znát. Není vůbec příbuzný s Epsteinem, který „se nezabil”. Omlouvám, že jsem vysvolil Epstein, jeho jméno se vyslovuje dr. Robert Epstein. Takže dr. Robert Epstein v roce 2012 začal zkoumat systematickou zaujatost Googlu.

Zjistil, že když dokáže vytvořit vyhledávač a pak v něm skrýt určité kousky informací, může vzít lidi, kteří se identifikují jako „neutrální”, nechat je prozkoumat určitá témata, která jim řekl, že mají prozkoumat, a na základě zaujatosti vyhledávače může neutrální lidi, co jsou 50/50, ovlivnit tak, aby 90 % z nich se přiklonilo k určitému pohledu. Páni. Z několika let výzkumu došel k závěru, že systematická zaujatost Googlu v roce 2016, kdy ukrývali špínu na Hillary Clintonovou, vedla k prudké změně minimálně 2,6 milionů hlasů v její prospěch. A maximálně 10,5 milionů lidí v její prospěch. Před prezidentskými volbami v USA v roce 2016 dr. Robert Epstein mluvil o efektu zaujatosti vyhledávače.

Jak na to reagoval Google? Očernili ho jako „konspiračního teoretika”. Co udělala Wikipedie? Taky se přidala. Očernila ho jako konspiračního teoretika. Vybrali si jednu z jeho prvních předběžných studií, která měla velikost n=24. Ignorovali jeho ostatní výzkum, kde „n” bylo větší než 100. Řekli, že tento výzkum je založen na jedné předběžné analýze. A že tento podvodník si začal věci vymýšlet, protože je zoufalý. Tohle je člověk, co byl šéfredaktorem Psychology Today.

Nazýváte ho šíleným konspiračním teoretikem a podvodníkem? Ne, to neberu. To neberu. Tohle je příklad vzorce, podle jakého démonizují lidi, kteří říkají pravdu. Součástí důvodu, proč jsem ty věci odhalil, bylo to, že jsem chtěl pomoct disidentům, kteří poukazovali na pravdu o tom, co Google fakticky dělá, a dát jim důkazy, aby jejich hlasy měly větší sílu. K prolomení iluze souhlasu nemusíte získat 50 % lidí. Potřebujete jen kolem 5 %, maximálně 10 %. Jak dosáhnete té hranice 10 %, ve společnosti dojde k systematické změně. Jakmile těch 10 % kompletně uvěří určité věci, jakmile uvidí přesvědčivé důkazy, že je něco pravda, neuhnou, a v důsledku toho vždy dojde k systematické změně, když existuje jádrová skupina lidí, kteří dělají zhruba 10 % populace.

Mým cílem je, zaujmout 10 % populace, ukázat jim důkazy, že se tohle děje, a aby si uvědomili skutečnost o cenzuře Googlu. Víte, kdo tuto práci udělal mnohem jednodušší? Samotný Google. Protože oni nedokážou dát ruce pryč od voleb. V posledních třech měsících systematicky zablokovali reklamní účet kandidátky na prezidentku Tulsi Gabbardové, jakmile ji po debatách spousta lidí začala vyhledávat. Lidé ji začali hledat a Google: Ups, váš reklamní účet byl zablokován. Všechny lidi, kteří hledali její jméno, byli bombardováni reklamami jejích oponentů, kteří byli schopni koupit její klíčové slovo. Tohle je něco, co si spousta lidí neuvědomuje. Google prodává klíčová slova s ochrannou známkou tomu s nejvyšší nabídkou. Profitují z ochranných známek ostatních lidí.

To dělá spousta lidí. Vy jste firma A, a firma B může koupit vaše klíčová slova s ochrannou známkou, a mohou vám ukrást zákazníky. Pokud, jako firma A, chcete zůstat v popředí vyhledávání, musíte Googlu zaplatit poplatek, aby vaše odkazy byly na vrcholu v sekci reklam. Tohle je trik, který Google umožnil konkurentům Tulsi Gabbardové. Zachu, to zní spíše jako gang než internetový vyhledávač. Nebo komunismus? Komunismus, socialismus… Jde v podstatě o mafiánský stát. Je jedno, jakou máte formu vlády, jestli je to kapitalismus nebo komunismus, mafiánský stát zničí jakoukoliv formu vlády a zkorumpuje ji. Věřím, že socialismus může fungovat. Věřím, že komunismus může fungovat. Věřím, že kapitalismus může fungovat. Věřím, že fašismus může fungovat, dokud máte ochrany proti infiltraci z mafie.

Mluvím o mezinárodní mafii, která má neúměrné množství bohatství, kolem 90 %. Tohle není něco jako konspirační teorie. To vše odhalila studie ze Švýcarska, která vzala veřejně dostupné informace o tom, kdo se nachází v jaké radě u jaké společnosti na světě. Udělali studii ze všech veřejně dostupných informací. Objevili, že skupina individuálních mužů, kolem 120, kontroluje mění celého světa. Tuto kontrolní strukturu nazvali „Globální síť korporátní kontroly”. Tohle jsou internacionalisté.

Vlastní… Jak velké mají bohatství? Jejich bohatství ani nelze změřit měnou jako je americký dolar. Jejich hodnota se měří v tunách zlata a množství půdy. Nejen půda ve smyslu, že vlastníte půdu kolem svého domu. Mluvím o nezávislé půdě, za kterou neplatí daně. Lidé si myslí, že vlastní kus pozemku, ale neví, že když za ni platí daň, tak ji nevlastní. Je to divné… jako normální lidé nemáme skutečnou představu o tom, jak funguje skutečné bohatství. Tito lidé vlastní peněžní systém. Vlastní americký dolar. Jejich bohatství je nepředstavitelné. Tohle je skupina, která stanovuje agendu pro všechny ty společnosti. Je to důvod, proč Twitter, Facebook a Google všichni zabanovali Alexe Jonese v rozestupu dvou minut od sebe. Jak to funguje? Je to náhoda? Není. Jde o globální síť korporátní kontroly, která shora nařídí agendu a ředitelé těch společností, kteří ji řídí, tu agendu implementují.

Pokud ji neimplementují, tak jdou pryč. Budou se tou agendou řídit. Funguje filtrační metoda, která zamezuje určitým lidem, se dostat na pozici CEO, pokud prokážou jakýkoliv proti-kolektivistický postoj podle toho, jak mluví, jak se ukazují na veřejnosti… Lidé, kteří se dostanou na generální ředitele, byli vysoce vyfiltrováni. To je důvod, proč máte lidi jako Mark Zuckerberg, který je nejvíce netechnický CEO technické společnosti, jakého jsem kdy viděl. Přísahám, že jen jak ho sleduji, připadám si hloupější. Jako někdo, kdo pracoval v Sillicon Valley, mi bylo řečeno, že pokud někdy potkám Marka Zuckerberga, nikdy se ho nemám ptát, jak vytvořil Facebook, protože tu otázku nesnáší. Počkat! Člověk, co vytvořil Facebook, nesnáší otázku, jak vytvořil Facebook? To by byl můj největší úspěch.

Všem bych chtěl říct, co je tajemství úspěchu, protože mi záleží na štěstí druhých a chci vyspělou společnost. Ale tento člověk, co údajně vytvořil Facebook, nechce zodpovídat na otázku, jak vytvořil Facebook. Ve skutečnosti se dost naštve na lidi, co se ho na to zeptají. To je šílené. To jsou jen nějaké věci v pozadí, jak tyto věci fungují. Jakmile jsem si uvědomil, že probíhá tohle velké spiknutí, začal jsem zjišťovat, že jsou v posledních fázích uzamčení celé internetové infrastruktury. A že v podstatě máme poslední šanci tohle vše odhalit, zatímco algoritmy byly stále do jisté míry férové. Jak jsem viděl, jak cenzurují prezidenta USA, jsem se rozhodl, že to udělám. Posbíral jsem 950 stran dokumentů a kontaktoval jsem Projekt Veritas.

Svazek dokumentů jsem jim poslal, pak jsem čekal a čekal, a nakonec moje informace použili k provedení k zásahu na jednu z vedoucích pracovnic z Googlu, trochu ji opili a ona pak bezstarostně řekla: Ano, Google by neměl být rozdělen. protože pokud budeme rozděleni do různých společností, nebudeme moct společně zabránit další situaci s Trumpem v roce 2020. To není parafráze, to je téměř doslovný citát. „Musíme zabránit další situaci s Trumpem v roce 2020.” To vám odhaluje, co si tito lidé uvnitř skutečně myslí, i když o tom na veřejnosti nechtějí mluvit. Jakmile Projekt Veritas tohle video v červnu 2019 zveřejnili, internet se zbláznil. Bylo to jediné, o čem se tři dny mluvilo. V té době jsem ještě nevyšel na veřejnost. Mluvil jsem o tom, ale pod rouškou tajnosti a anonymity. Rozhodli jsme se, že namísto odhalení všech 950 stran odhalíme jen dva zásadní dokumenty.

Doufal jsem, že mě to umožní, to ze sebe shodit, varovat americkou veřejnost a vlastence, a dát jim podnět, na základě kterého tohle celé mohou odhalit. Bohužel pro Google, rozhodli se, že proti mě zahájí právní válku. Začali tím, že poslali na mě velmi drahou právnickou firmu. Poslali mi řadu dopisů, kterými požadovali přístup ke všem mým osobním informacím, všem mým zálohám. Požadovali, jaké informace jsem si nechal, s kým jsem je sdílel. Promyslel jsem si to a uvědomil si, že je pochopitelné, že to dělají, protože tohle odhalení chtějí umlčet. Ví, co jsem viděl, protože mají serverové záznamy, takže čekali něco špatného.

Upřímně pro ně nebylo tak těžké, to zjistit. Důvodem mojí rezignace z Googlu byl: Kriminální aktivita a rozvratná činnost ze strany společnosti. To jsem neuvedl v rezignačním dopise, řekl jsem to soukromě svému šéfovi jako důvod svého odchodu. Řekl jsem: Nemohu pracovat ve společnosti, která aktivně podkopává prezidenta USA. Jinak jsem sám vinný jako součást tohoto spiknutí. To je vlastizrada, že? Můj šéf se tomu vysmál a naprosto to popřel. Přišlo mu to směšné. Ukázal jsem mu ty důkazy. Měl prostě vymytý mozek. Také pochází z Číny. Myšlenka komunismu je tam velmi zarytá. „Nemůžeme jít proti tomu, co si myslí skupina.”

Mají takový konfuciánský způsob myšlení. Ne všichni na světě myslí tak jako lidé v USA. Věděl jsem, že tohle je špatné a že musím odejít. O týden později se zveřejnilo první odhalení. Za dva týdny začala právní válka s právnickou firmou. Pochopitelně se mě snažili umlčet. Nechtěli, aby se odhalilo víc. Zatímco jsem to ještě neodhalil, měl jsem na zádech pěkně velký terč pro nájemného zabijáka. Řekl jsem: Je načase, aby Američané věděli, jak špatný Google ve skutečnosti je. Vzal jsem všechny dokumenty, vytiskl jsem všech 950 stran a poslal je poštou antimonopolnímu úřadu minsterstva spravedlnosti ve Washingtonu DC.

Pak jsem zavolal Jamesi O’Keefovi a řekl: chci vám dát vědět, že pokud zemřu, tak každý dokument, který jsem vám dal, může být odhalen veřejnosti. Pak jsem šel na Twitter a napsal, že jsem aktivoval tlačítko mrtvého muže. A že kdyby se mi cokoliv stalo, že veškeré informace se okamžitě zveřejní. Google reagoval tím, že mě varoval pomocí „policejní prohlídky”.

Rob: Ukázal se SWAT tým.

Zach: Nejen SWAT tým, ale také pár lidí na střechách s ostřelovačskými puškami. SWAT tým nahlásil uloženou bombu v mém domě, protože vedle brány k mému domu viděli plechovku a řekli: „Tohle může být zápalné zařízení. A tento drát může být detonační zařízení.” Zatímco to byla plechovka od polévky, co jsi měl na večeři. Ve skutečnosti to byl denaturovaný lih. Moje spolubydlící je tanečnicí s ohněm, takže tam ledabyle nechala denaturovaný lih. Abychom byli spravedliví, to není tak ledabylé. Pro její práci je tohle normální, akorát když tě hledá SWAT tým a tohle uvidí, něco si odvodí. Ano. Na zvonek jsem nereagoval. Ani nevěděli, že jsem doma. Ohlásili uloženou bombu. Uzavřeli ulice Valencia Street až po 22nd Valencia. Kino vedle mého domu bylo evakuováno, obchod byl evakuován. Všichni byli evakuovaní.

Byla to velmi špatná situace. Chtěli, abych vyšel ven. Já na to: Ne, nechci vyjít ven. Odpovím na jakékoliv vaše otázky přes hlasový nebo video hovor. Ale ne, chtěli se na ty otázky ptát, jak budu venku z domu. Situace se naprosto vyhrocovala. Odmítl jsem, ale pak to začalo být těžké, tak jsem přemýšlel nad možnými situacemi. Můžou si vymyslet záminku, že si mysleli, že mám v úmyslu si ublížit, nebo schovat důkazy, čemuž se říká „vyprošťující okolnosti”.

Mohli tedy do domu vpadnout pod nějakou vymyšlenkou záminkou, můžou mě zastřelit a řeknou, že jim nefungovaly kamery. Tak jsem řekl: Vyřeším tuhle situaci tím, že vyjdu ven, na ulici je spousta lidí. Valencia je velmi hektická ulice. Tohle je zábavní materiál pro přihlížející, všichni si budou chtít natočit video. Vyjdu tedy s rukama nad hlavou a pokud mě zastřelí, bude to mít řadu svědků. Vyšel jsem ven s rukama nad hlavou. Zadrželi mě a ptali se, jestli se chci zabít nebo ublížit ostatním. Odpověď byla pochopitelně ne. Pak se mě ptali: „Proč Google tohle tedy dělá?” Věděl jsem, že za tou prohlídkou stojí Google. V tu chvíli jsem dostal potvrzení, že je za tím Google.

Pak byli dost milí, jakmile jsem jim ukázal dopis, který jsem dal Googlu, ve kterém jsem vysvětlil, že jsem informace poslal ministerstvu spravedlnosti. Ptali se: Vy jste informátor? Já: Ano. Poté situaci zmírnili, odvolali hrozbu výbuchu. Další den jsem letěl do Washingtonu DC. Přebýval jsem v bezpečném úkrytu, protože jsem ještě veřejně nic neodhalil, což znamená, že ví, že mě stále mohou dostat. Byl jsem v hotelu pod jiným jménem. Oslovil jsem Projekt Veritas. Jejich video, co zveřejnili v srpnu 2019, se virálně rozšířilo. Pamatuji si, když řekli, že odhalí 950 stran. Jak to udělali, lidé z celého světa začali všechno stahovat.

Ukazovali mi svůj email, kde jim chodila zpráva pokaždé, když si lidé něco stáhli. Kolem 10-20 lidí každou sekundu stahovali ty dokumenty. Veškeré dokumenty o cenzuře… resp. veškeré ty, které se mi podařilo získat, se dostaly mezi lidi, a teď jsme mohli vidět přesně, jak Google cenzuruje. Některé dokumenty, které jsem odhalil, byly pro lidi naprosto šokující. O některých těch věcech chci mluvit, protože to zachází do konspirační králičí nory a skutečné podstaty o tom, jak naše společnost funguje. Jste připraveni?

Rob: Divné věci jsou naše parketa. Pojď do nás.

Ben: Chceme znát to nejšílenější, co jsi v těch dokumentech našel.

Zach: Dobře, zjistil jsem, že existuje tzv. „Černá listina tvůrců na YouTube.” Google existenci této listiny popřel. Tvrdí, že žádnou černou listinu ve svém vyhledávači nepoužívá. Začal jsem hledat a našel jsem černou listinu, která se jmenovala „černá listina”. Křivě před Kongresem přísahali, že žádná černá listina neexistuje. Ta listina má 40 stran. Co jsem v ní viděl? Je plná potlačování se zacílením na lidi, kteří se snaží zkoumat útoky pod falešnou vlajkou u každé velké události s hromadnými oběťmi.

Mluvím o masakru v Las Vegas, střelci Stephenu Paddockovi… Cokoliv, co Stephena Paddocka spojovalo s proti-Trumpovským postojem bylo odstraněno a přidáno na listinu. Cokoliv, pozitivně spojovalo Stephena Paddocka a demokratickou stranu, bylo také odstraněno. Pokud je to špatné pro Trumpa, rozšíříme to. Pokud je to špatné pro demokratickou stranu, potlačíme to. Začal jsem si uvědomovat, že každá událost s hromadnými oběťmi… tato listina nemá abecední ale chronologické pořadí. Dojde k hromadné střelbě a Google začne postupně potlačovat slova, kterými se lidé snaží najít YouTube videa, která říkají: „David Hoog zapomněl scénář.” „David Hogg falešná vlajka.” „David Hogg krizový herec.” Veškerá tato klíčová slova, kterými se lidé snaží zjistit, jestli existuje spojitost mezi falešnými vlajkami a tím, že události s hromadnými oběťmi jsou systematicky z internetu cenzurovány.

To je jedna ze šílených věcí, které jsem viděl. Další černá listina, která toho dne byla vytvořena, souvisela s cenzurováním zpráv o tom, že ISIS oznámila, že stojí za útokem v Las Vegas. Zprávy lidí, co mluvili o to, že tam při útoku bylo několik střelců. Překvapivě jsem objevil záznam, který tam nepatřil. Máte připravené svoje konspirační klobouky? Zjistil jsem, že Google vložilo do webu falešnou internetovou adresu, která zdánlivě odkazovala na mimořádné zprávy ohledně Stephena Paddocka. Jaký byl účel tohoto webu?

Jeho účelem nebyl podávat zprávy o mimořádných událostech, ale podávat zprávy o technickám pokroku sítě vědců, co pracují na studené fúzi. Zajímavé. Vzali tento web o studené fúzi, jehož adresa je „e-catworld.com”, a začali mu přidělovat klíčová slova související s masakrem v Las Vegas. To oklamalo cenzory, aby web e-catworld.com dali na černou listinu a kompletně odstranili z vyhledávacího indexu Googlu. Vím o tom, protože jsem e-catworld.com navštěvoval každých pár měsíců. Když jsem o těchto věcech nevěděl, říkal jsem si: Ty jo, tato divná konspirační teorie má hodně předních vědců, kteří svůj život zasvětili učení se o jaderné fyzice. Oni všichni věří, že studená fúze je skutečná. Zveřejňují různé studie. Cornell University je teď zveřejňuje.

Počkat chvilku… Média se shodují, že je to falešné, ale ze všech stran to vypadá, že jde o reálnou vědu, protože se teď o ní píše v recenzovaných časopisech. Takže mluvíš o studené fúzi, o vědcích, co pracují na aspektech studené fúze. Je to energie… tohle by narušilo veškeré… jde v podstatě o odhalení v oblasti energetiky, které se snažili potlačit, je to tak? Ano. Google tedy přiděloval tomu webu klíčová slova ve snaze ho zablokovat, aby ho lidé nenašli. Je to tak? Přesně tak. Na e-catworld.com nyní oznámili, že Google jim odstranil index, tak vytvořili verzi webu na e.catworld.org. Problém je, že veškeré zpětné odkazy, podle kterých Google hodnotí důležitost webu, byly založené na verzi webu na .com.

Takže na .org neměly žádné zpětné odkazy. V důsledku toho takový web nemá dobré hodnocení. Takže .org se neobjevoval ve vyhledávači. Podařilo se mi tohle zjistit… a jako pracovník Googlu jsem měl přístup k jejich databázi chyb. Tak jsem v té databázi hledal a našel černou listinu, která souvisela s masakrem v Las Vegas. Bylo to hromující. Seděl jsem tam úplně beze slov… Jak tohle dává smysl? Vždyť tu máme problém globálního oteplování… proč cenzurují volnou energii?

Začal jsem si uvědomovat, pokud cenzurují studenou fúzi, neznamená to, že studená fúze je falešná, ale protože je reálná. Pokud budeme vycházet z předpokladu, že studená fúze je reálná, můžu udělat několik předpovědí. 1. předpověď. Google je jako korporace tak velká, že aby rozložili riziko a věděli o dění v oblasti studené fúze, sami budou mít vlastní laboratoř pro studenou fúzi. Ale… 2. předpověď. Nechtějí být v rozpouru s hysterií kolem globálního oteplování.

Což znamená, že jejich laboratoř, kterou používají, aby celý systém sledovali, bude tajná. O této laboratoři nejsou žádné veřejné informace, ale já jsem si dal tu práci, a našel jsem ji. Našel jsem tehdejší tajnou laboratoř Googlu pro studenou fúzi, kontaktoval jsem vědce a mluvil s nimi. Tohle bylo jako Alenka v říši divů. Bylo to skoro, jakoby se mi otevřelo nové oko, a viděl jsem skrze veškeré nesmysly, dělat předpovědi a být schopen tohle odhalit. Ukázalo se, že Google měl tajnou laboratoř pro studenou fúzi. Od doby před pár měsíci, možná před rokem, už není tak tajná, kdy oznámili, že mají laboratoř pro studenou fúzi.

Ale řekli, že se jim nepodařilo nic najít. Samozřejmě. To je hovadina. Můžete si všimnout, že naznačují, že tohle začnou zavádět. V posledním měsíci ředitel Googlu Sundar Pichai řekl, že existují technologie generující čistou energii, které radikálně změní energetiku. Byl z toho nadšený. Také jsem si předpověděl, že zavedení studené fúze způsobí nárůst v cenách palladia, což je nezbytný kov k výrobě katalyzátorů. Pokud se podíváte na ceny palladia v posledních třech letech, zjistíte, že je čtyřnásobně vyšší. Zvýšila se z 600 na 1800 dolarů… takže se za tři roky ztrojnásobila. Momentálně trvale narůstá, což naznačuje, že studená fúze se tajně zavádí na místech po celém světě.

Andrea Rossi, vynálezce E-Cat přístroje, se kterým se znám, řekl, že nebude generátor prodávat, protože lidé si ho mohou otevřít a zjistit, jak ta celá věc funguje. Je to jeho patentový vynález. Studená fúze je reálná. Globální oteplování způsobené lidmi je psychologická operace, abychom platili daně a cítili se provinile. Tak jak dělala římskokatolická církev v raném středověku. Je to součástí manipulace mysli, abychom se vzdali svých svobod, své prosperity a suverenity, a odevzdali je centralizované, celosvětové vládě, která ví lépe než my, jak se věci mají.

Rob: Na konci každého rozhovoru se Ben vždy rád ptá… zeptej se.

Ben: Co tě pohání dopředu? Co tě motivuje? Pochopitelně tohle může být pro tebe nebezpečné. I když spousta informátorů říká, že jakmile promluvíš a jsi v povědomí veřejnosti, je to jednodušší, než když se snažíš pracovat v utajení. Jaké tohle pro tebe je a co je tvoje motivace?

Zach: Moje motivace je… Byl jsem ateista. Myslel jsem si, že Bůh neexistuje, protože by jinak byly důkazy. Jak jsem zjistil, jak jsou informace kontrolované, a znovu jsem se vrátil k Fermiho paradoxu… pokud existuje tolik mimozemšťanů, proč o nich neslyšíme? Dávají k tomu 4 nebo 5 důvodů, ale jedna pozoruhodná výjimka je… mimochodem všechny důvody říkají, že mimozemšťané se vyvinuli do určitého bodu a zničili se. To je jediný důvod, proč žádné nevidíme.

Pak jsem došel k celkem očividnému řešení Fermiho paradoxu, a tím je, že jsme s mimozemšťany navázali kontakt, ale naše vlády a média nám o tom neříkají. Začal jsem to zkoumat. V galaxii je 100 miliard hvězd. Jaká je pravděpodobnost, že jedna ta hvězda vytvořila inteligentní život před námi? Naše hvězda není ani 2. generace. Je spíše 3. nebo 4. generace. Když si představíte velikost vesmíru, myslím si, že Bůh nejspíš stvořil život na některých planetách 2. generace, které nejsou celé složené z vodíku, ale něčeho jiného. Pak tato inteligentní dominantní životní síla začala vládnout galaxii. Je to dominantní síla, nikdo ji nemůže sesadit, je v podstatě všemocná a existuje někde v galaxii… kdo ví kde. Elita to možná ví. Ale věřím, že existuje primární stvořitel.

Pokud bych byl primární stvořitel, měl bych několik možností… nebo spíše dvě. Vymáhat svoji vůli u všech různých hvězdných civilizací, nebo jim umožnit, aby byli suverenní a svobodní, a mysleli sami za sebe. Vidím, že lidstvo je schopno uplatňovat svobodnou vůli. Což znamená, že v naší galaxii nemáme totalitního Boha. Z toho jsem si uvědomil, že je boží vůle, aby lidé v galaxii byli svobodní a suverenní. Ať už věříte v Boha, nebo ne, základní ezoterickým tvrzením je: Pokud věříte v Boha a chápete jeho všemohoucnost, a chápete, že ve své všemohoucnosti nám dal svobodnou vůli, tudíž je božskou touhou primárního stvořitele, aby lidé byli svobodní. Jakmile jsem si to začal uvědomovat, rozplakal jsem se, protože poprvé jsem znovu objevil Boha a uvědomil si jeho krásnou vznešenost, že tato entita mi umožnila svobodnou vůli. Uvědomil jsem si, že pokud tomu věří Bůh, musím s tou vibrační sílou rezonovat.

Pak se mohu stát nástrojem, skrze který se jeho boží vůle rozšíří mezi lidi na Zemi. Abyste pochopili, být nástrojem znamená, že se musíte smířit s vlastní smrtelností. Chápu, že snaha tyto informace odhalit může vést k mé smrti. Ale pokud budu mrtvý, nebude mi na tom záležet. Rozhodl jsem se vzít tu Pascalovu sázku poté, co jsem o tom rok denně přemýšlel.

Rozhodl jsem se vzít Pascalovu sázku, že se sladím s vyššími sílami vesmíru a galaxie, a že podniknu čin, který lidi osvobodí, protože boží vůle je, aby lidé byli svobodní. Doufám, že se mi to úspěšně podařilo. Pokud se mi něco stane, můžete si být jistí, že jsem jednal způsobem, který slouží vyšší síle, a že vše, co se může stát a co se mi stane, přijmu, protože to za to stojí.

Ben: Páni, mám z toho husí kůži, Zachu.

Rob: Ano, to bylo úžasné. Je skvělé tohle vše slyšet. Podle mě je velmi dobré… jak tohle začneš zkoumat, netrvá dlouho, než dospěješ k závěru, že ateismus je jedna z největších psychologických operací na naší planetě.

Zach: Ano.

Ben: Je to v podstatě vrchol komunismu.

Rob: Netrvá pak dlouho, než začneš zkoumat, koho použili, aby tohle vše propagoval. Začneš zkoumat Darwina, začneš zkoumat různé vědce, a najednou tvůj celý svět je vzhůru nohama. Zejména, pokud na tyto věci nejsi zvyklý. Moc ti děkuji, že jsi tu s námi byl, že jsi inspirací a že jsi všem dal tyto informace a svůj vzkaz.

Ben: Moc ti děkujeme za vše, co děláš. Vážně, Zachu. Tohle byl fenomenální rozhovor.

Rob: Bylo to úžasné. Kdykoliv jsi v našem pořadu vítaný, abys mluvil o čemkoliv, o čem chceš mluvit. Tohle je také tvůj pořad. Máš tady domov. Kdykoliv potřebuješ o něčem promluvit, dej nám vědět, a něco připravíme.

Ben: Ano.

Zach: Pokud je to i můj pořad, tak chci díl ze zisku.

Rob: Vidím, že jsi také chytrý podnikatel.

Ben: Zachu, pověz nám, kde tě lidé mohou najít, kde se o tobě více dozví?

Zach: Lidé mě mohou sledovat na Twitteru. Twitter je sociální síť pro politiku, tam se nacházím, a upozorňujeme na vliv Googlu na volební systém a jejich vliv na šíření informací. Pokud lidé cítí, že chtějí zachránit Ameriku, sledujte mě na Twitteru – twitter.com/perpetualmaniac. To je moje méno. Lajkujte a sdílejte věci, které dělám, které jsou velmi důležité.

Ty důležité věci poznáte, protože jsou důležité. Sledujte mě tedy na twitter.com/perpetualmaniac.

Ben: Pracuješ teď na něčem?

Zach: Ano, pracuji na několika věcech, ale nechci nepřátele upozornit na to, co dělám. Ale rád bych se vrátil k vám a mluvil o více věcech. Nebylo možné se dostat ke všemu… a jsou tam dost pikantní věci. Pro všechny, odebírejte Edge of Wonder, protože dělají dobré věci… a já se vrátím. Skvělé, Zachu. Děkujeme, Zachu.

~ Třetí epizoda je bohužel nedostupná k překladu, jelikož je zpoplatněná na webu Edge of Wonder. ~

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://bit.ly/2SpJBad

Web Edge of Wonder: https://edgeofwonder.tv/

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů