Izraelská data poukazují na naprosté selhání a neúčinnost covid injekcí

Ve zkratce...

Nová data z Izraele ukazují, že covid injekce je v podstatě neúčinná, tak jak se nám tvrdilo. Více ve videu i s vysvětlením.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Jefferey: Vlády lidem tyto vakcíny nutí a nařizují jim je, protože… alespoň nám říkají, že věří, že jsou vysoce efektivní. Říkají, že to ukazuje věda… věří jim. A že není větší úspěch s covid vakcínou než očkování v Izraeli. Tohle bylo koncem května 2021, kdy titulky zněly takto: „Izrael ukončí covidové restrikce po vakcinačním úspěchu.” Rozvonili restrikce, mají 92 % lidí nad 50 let očkované. Ale pak přišel problém. Máme tady titulek: „Prodělání onemocnění vs očkování: Co poskytuje větší ochranu?”

Zde se píše: „Pacienti, kteří se zotavili z koronaviru, měli mnohem menší pravděpodobnost, že se nakazí během poslední vlny pandemie než ti očkovaní proti covidu, jak ukazují čísla prezentovaná izraelskému ministerstvu zdravotnictví.” Tohle je delta varianta. Píše se zde: „Více jak 7700 nových případů bylo zjištěných během poslední vlny počínaje v květnu, ale pouze 72 z potvrzených případů byli lidé, o kterých se ví, že dříve onemocnění prodělali – to je méně než 1 % nových případů. Zhruba 40 % nových případů neboli více jak 3000 pacientů byli lidé, kteří se nakazili navzdory tomu, že byli očkováni.”

Abych to naprosto vyjasnil, je zde graf z izraelského ministerstva zdravotnictví. Ukazuje případy a hospitalizace.

Izraelská data poukazují na naprosté selhání a neúčinnost covid injekcí • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Takže ta přerušovaná modrá křivka a nepřerušovaná modrá křivka… nepřerušovaná modrá křivka jsou případy bez očkování a přerušovaná modrá křivka jsou případy s očkováním. Stoupají v podstatě stejně. Vakcíny tedy nemají žádný vliv na zamezení počtu případů. Přesně tak. Teď máme tedy hospitalizace, což je přerušovaná žlutá nebo zlatá křivka. Ta stoupá podobně s těmi modrými křivkami, ale máme tady nepřerušovanou zlatou křivku, která jde skoro napříč… to jsou hospitalizace bez očkování. Takže do nemocnic se dostává mnohem méně lidí, kteří nejsou očkováni.

Del: Páni. A napadá mě Xavier Becerrra (americký ministr zdravotnictví), který říká, že utrácíme biliony dolarů, abychom lidi ochránili před onemocnění covidem. Když jsem to slyšel, řekl jsem si… promiň, ale musíte chytit covid. Ať se necháte očkovat, nebo ne… vakcína vám nezabrání dostat covid. Snad vám pomůže s příznaky, což ale i tak považuji za nesmysl, ale tak či tak se všichni budou někdy muset nakazit, což je jediný způsob, jak získat imunitu, protože vakcína vám ji neposkytne. A teď vidíte, že na tom budete mnohem lépe, pokud jde o hospitalizace, pokud získáte přirozenou imunitu, než kdybyste se očkovali a pak chytli covid. Takže pochopitelně cesta je, pokud chcete covid chytit, mělo by vám to být umožněno. Podle všech pohledů se zdá, že je to lepší cesta pro některé lidi. Média tohle vytrhnou z kontextu a budou říkat: „Del navádí lidi k jejich smrti.”

Od začátku říkám, pokud nepatříte do vysoce rizikové skupiny ve věku nad 65 let… ve skutečnosti je to spíše nad 75 let, ale řekněme 65 let, a zejména s ostatními komorbiditami jako srdeční onemocnění, cukrovka, tak byste měli zvážit nosit roušky, měli byste zvážit izolaci. Jste v té kategorii… pokud chtějí někoho očkovat, vy jste ti, na které by se měli zaměřit. Myslím si, že pokud máte tyto problémy, tak to není dobrý nápad, a to kvůli všem vedlejším účinkům, které vidíme. Ale lidé do věku 65 let, zejména pokud nemáte komorbidity, tohle (covid) pro ty lidi je hračka. Riziko úmrtí máte někde u 0,000 něco procent. A myslet si, že nám není umožněno tohle chytit… že nám chtějí klepat na dveře… a Becerra bude nadále utrácet miliardy nebo biliony dolarů daňových poplatníků, abyste tohle nachlazení nemohli chytit, nebo se k němu přiblížit, když to je naše jediná cesta vpřed. Je to naprosté šílenství. Ale jaká to pohroma, že?

Izrael se chlubí… má smlouvu s Pfizerem… v podstatě svůj celý národ prodali Pfizeru, aby se stali velkou testovací skupinou, pokusnými králíky… celý izraelský národ se stal testovací skupinou. A vakcína teď selhává a to v takové míře, jakou jasně vidíme. 40 %… to je otřesné. To znamená, že vakcína… a vidíš ty obě křivky. Očkovaní a neočkovaní… stejná míra.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. „Alternatívci“ (medzi nich patrím aj ja) v tom očividne STÁLE NEMAJÚ JASNO…. Čo to trepe ten „Del“? ….. Tak všetci „alternatívnci“ tvrdia (A PRÁVOM), že rúško má nulovú ochranu voči „vírusom“…. a tento pajác povie toto? „Od začátku říkám, pokud nepatříte do vysoce rizikové skupiny ve věku nad 65 let… ve skutečnosti je to spíše nad 75 let, ale řekněme 65 let, a zejména s ostatními komorbiditami jako srdeční onemocnění, cukrovka, tak byste měli zvážit nosit roušky, měli byste zvážit izolaci.“……….

    1. Předem děkuji p. Formánkovi za další dobré info s CZ překladem. Ale taky se přikláním k tomuto „vyjádření“ z videa, viděl jsem s ním už asi čtyři jiné, min. nejvíc si pamatuji na ten test roušek u dětí. Ale toto mi přijde poněkud zvláštní..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů