Kabala II (13. část – Poslední odhalení Billa Gatese a jeho špinavých peněz)

Ve zkratce...

V posledním díle série Kabala II zaměřeném na Billa Gatese si posvítíme blíže na to, jak to vlastně dělá, že má svoje prsty všude a je vnímán jako dobročinný filantrop?
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Následující 14. čás: Kabala II (14. část – Éra depopulace: Jak to vypadá v našich životech?)

Předchozí části:

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Devátá část
Desátá část
11. část
12. část
Původní série Pád Kabaly (1-10) – Konec světa tak, jak ho známe

Přepis:

Kabala II 13. část Slibovaly jsme, že už znovu nezmíníme jeho jméno. Ale usoudily jsme, že chceme s vámi sdílet něco víc. Jak v dalších 26 minutách pochopíte, některé věci prostě nejde nezmínit. Dny Billa Gatese jako samozvaného prezidenta celého světa jsou sečteny. Podívejme se na jeho poslední ďábelské triky a uvidíme, kam vede totální odhalení…

Věřte nám, vážně chceme přestat mluvit o Billu Gatesovi. Ale víte, jak to ve skutečnosti dělá? Jak je možné, že se prezentuje jako největší filantrop na světě, který ročně rozdává miliardy dolarů, a přesto stále bohatne a bohatne a bohatne? Věděli jste, že ve výsledku jsme to my, daňoví poplatníci, kteří platí za všechny jeho projekty? Uvědomujete si, že my sami ve skutečnosti platíme za naši depopulaci?

Podívejme se, jak to Gates dělá, co vy na to? Pamatujete, že Nadace Billa a Melindy Gatesových je entita osvobozená o daně? Pamatujete na 501(c)(3) a (c)(4)? Jediné daně, které v USA musí platit, je trochu spotřební daně. V roce 2017 to bylo 9 dolarů. V roce 2018 to bylo 383 dolarů. Podle Forbes si Bill Gates užívá největší a nejlepší daňovou úlevu všech dob. Americká vláda kvůlo této regulaci promeškala 15-20 miliard dolarů. Podívejme se na věci v kontextu, co říkáte?

Gates je bohatší než 45 zemí dohromady. 45 podsaharských afrických zemí. 1 % světové populace vlastní polovinu světového bohatství. Nejchudší polovina světové populace vlastní tolik jako osm nejbohatších jedinců. „Osm miliardářů je tak bohatých jako nejchudší polovina světa.” „Osm nejbohatších mužů je nyní stejně bohatých jako polovina světové populace.” „Těchto osm mužů je bohatších než 3,6 miliard lidí dohromady.”

Těch osm jedinců během covidové krize zdvojnásobilo nebo i ztrojnásobilo svoje bohatství.

„Jeff Bezos – hodnota: 177 miliard dolarů. Elon Musk – hodnota: 151 miliard dolarů.” Bernard Arnault – hodnota: 150 miliard dolarů. Bill Gates – hodnota: 124 miliard dolarů. Mark Zuckerberg – hodnota: 97 miliard dolarů. Warren Buffett – hodnota: 96 miliard dolarů. Larry Ellison – hodnota: 93 miliard dolarů. Larry Page – hodnota: 91,5 miliard dolarů. Američtí miliardáři od začátku covid pandemie zbohatli o 280 miliard dolarů.”

Zatímco střední a malé podniky zbankrotovaly, oni svoje bohatství bezohledně zvětšili. Tohle vše je umožněno globálním ekonomickým systémem, který byl uveden do pohybu tajným spolkem, a který je do jádra zkorumpovaný. Není čas se zaměřit na tohle? A na přerozdělení bohatství tohoto jednoho procenta? „Nejbohatší Nizozemci – celková hodnota: 163 miliard dolarů. Vyděleno 17,2 miliony lidmi v Nizozemsku = téměř 9500 dolarů na osobu = zhruba 38 000 dolarů na rodinu.”

Není na čase si přestat nechávat vymývat mozek cíli udržitelného rozvoje a přesměrovat naši energii tam, kam patří? Konkrétně sejmout tajný spolek Kabalu a přerozdělit jejich ukradené miliardy mezi lidi, které okradli? „Seznam nejbohatších lidí na světě. Březen 2020: 2095 miliardářů. Celková hodnota: 8 bilionů dolarů. Kdyby se 8 bilionů dolarů vydělilo 734 miliony chudými lidmi (definice Světové banky), vyšlo by téměř 11 000 dolarů na osobu a zhruba 44 000 dolarů na rodinu. Shell – celková hodnota: 236 miliard dolarů.

Rozděleno mezi 17,2 milionů lidí v Nizozemsku. = téměř 13,720 dolarů na osobu a zhruba 54 880 dolarů na rodinu. Nemyslíte si, že tohle během mžiku navždy ukončí chudobu, hlad a nerovnost? Navzdory dojmu, že Bill Gates svoje jmění rozdává na charitu, jeho odhadované čisté jmění se neustále zvyšuje. Jeho nadace se zodpovídá pouze sama sobě, což hlavně znamená osobně Billu a Melindě Gatesovým.

Jediní tři správci jsou Bill a Melinda Gatesovi a Warren Buffett. Jako soukromá nadace je Nadace Billa a Melindy Gatesových povinna pouze hlásit svoje vysoká finanční čísla americké vládě, aby si udržela svůj status osvobození od daně. Nadace Billa a Melindy Gatesových má vliv bez zodpovědnosti. Prosím, zamyslete se nad tím. Nemyslíte si, že je na čase ukončit tohle zneužívání pravidel a regulací? Nemyslíte si, že je na čase skutečně redefinovat článek 501(c)(3) a (4) v Internal Revenue Code?

Bill Gates vlastní většinu svého osobního bohatství skrze Microsoft. Vykonstruoval vylučující dohodu o licenci s výrobci počítačů a v důsledku toho vytvořil pozici protizákonného monopolu. V roce 2004, po letech právních jednáních a několika soudních případech, Gates dostal od Evropské Unie pokutu. „Microsoft shledán monopolem. Soud tvrdí, že firma zneužívala svoji moc.”

Musel zaplatit 611 milionů dolarů. „Microsoft dostal největší pokutu v historii EU.” Ale Billu Gatesovi to bylo ukradené… přes půl miliardy dolarů pro něj nic neznamenalo. „Něco získáte, něco ztratíte.” V USA Gatesovi prošlo mimosoudní vyrovnání. Z ministerstva spravedlnosti si udělal blázny a pokračoval, jakoby se nic nezměnilo. Gates nyní svoji zkušenost s monopolem používá v Africe a ostatních méně rozvinutých zemích. kde ve skutečnosti tvoří monopol se semeny. Vnucuje je místním zemědělcům a dělá je naprosto závislými a zranitelnými. A když zemědělci nesouhlasí, jsou kriminalizováni a dostanou pokutu. „Ten, kdo ovládá semena, ovládá jídlo.” „Monsanto vyhrálo soud proti zemědělcům.”

Čtvrt milionu zoufalých indických zemědělců spáchalo sebevraždu. Ostatní ve snaze přežít prodávali svoje děti. „Semena sebevraždy: Jak Monsanto ničí zemědělství (a životy zemědělců). Film Bitter Seeds odhaluje epidemii sebevražd indických zemědělců. Jedna sebevražda každých 30 minut. GMO semena od Monsanta viněna za vyšší míru úmrtí v Indii.” „Přišel na pole, vypil pesticid a zabil se.” Gatesovi je to naprosto ukradené… Proč se o tom nikdy nemluvilo ve zprávách?

Jak to, že jsme o tom nevěděli? Odpověď je prostá. Peníze kupují vše, zejména čas ve vysílání. „Jak Bill Gates koupil média. NewsHour dostal 3,5 milionu dolarů od Nadace Gatesových. Bill Gates dal 250 milionů dolarů do mainstreamových médií k ovládání narativu. Nadace Gatesových daruje 20 milionů charitě BBC. The Guardian společně s Nadací Gatesových spouští web o globálním vývoji.”

Média: Naši největší zodpovědností je sloužit naší komunitě. Zdejší komunity. Eastern Eye komunity. Michiganské komunity. Jsme hrdí na to, jak kvalitní a vyrovnanou novinařinu 4News tvoří. Ale… Sužují naši zemi. Sdílení zaujatých a falešných zpráv se na sociálních médiích stalo příliš běžné. I když je to alarmující, některá média zveřejňují stejné falešné příběhy, aniž by si ověřila fakta. Sdílení zaujatých a falešných zpráv… se na sociálních médiích stalo příliš běžné. I když je to alarmující, některá média zveřejňují stejné falešné příběhy, aniž by si ověřila fakta.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Bohužel některá média do toho vnáší svoji zaujatost a agendu, aby ovládala přesně to, co si lidé myslí. Je to nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii.

Sestřih z různých médií: Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii. Tohle je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii.

Vypravěčka: Je nesmírně nebezpečné pro naši demokracii, když takto začínají mluvit mainstreamová média a naši političtí vůdci; opakující stále stejná slova. Kdo to napsal?!

Dr. Tedros: Aby to bylo skutečně efektivní, vakcíny, léčba a diagnostika musí být cenově dostupná pro všechny. G. Conte: Univerzální přístup k vakcínám, léčbě a diagnostice. B. Netanyahu: Musíme spolupracovat na zlepšování diagnostiky, rychlejším vývoji terapií a ve výsledku vývoji vakcíny. R. J. Shah: Všichni by měli mít přístup ke covid testování, léčbě a vakcínám. U. von der Leyenová: Ale úkol se splní pouze tehdy, jak vakcíny, testy a léčby budou cenově dostupné a přístupné pro každé dítě, ženu a muže, kteří je potřebují. K. Craft: Abychom podpořili vakcíny, terapeutika, vývoj diagnostik, přípravu a humanitární asistenci.

S. Löfven: Jak vyvíjet léčby, vakcíny a diagnostiky přístupné pro všechny. S. Sommaruga: Kromě investice do diagnostiky, terapií a vakcín. B. Johnson: Závod o vakcínu, lepší léčbu, rychlé a spolehlivé testování. A. Merkel: Vakcíny, testy a léky musí být dostupné a cenově přístupné lidem na celém světě. S. Morrison: Výzkum a vývoj covid vakcín, diagnostik, terapeutik a respirační medicíny.

M. Morawiecki: Poskytnout univerzální přístup k proticovidovým lékům, testům a vakcínám. R. Prehn: Ujistit se, aby všichni měli přístup k léčbě, vakcínám a silnému zdravotnickému systému. A. Costa: K boji proti covidu-19… vakcíny, léčby a diagnostiky bude nejefektivnější způsob. M. Amor Mottley: Ať jde o přístup k diagnostikám jako testy, terapeutika a vakcíny.

C. Ramaphosa: Pro lepší lékařské zásoby terapeutik a diagnostik. Musíme se také ujistit, že lidé mají přístup k lepší léčbě a péči v globální snaze o vývoj vakcíny. A. Poonawalla: Abychom se ujistili, že vývoj, výroba a dodávka covidových diagnostik, terapeutik a vakcín. W. Hoyer: Vakcíny, diagnostika a zdravotní systémy. T. al-Rabiah: Přístup ke covidovým testům, léčbám a terapiím.

Vypravěčka: Gates vytvořil obrovský stroj propagandy. Dobře se podívejte na tento graf.

Kabala II (13. část – Poslední odhalení Billa Gatese a jeho špinavých peněz) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Kromě jeho darů mainstreamovým rozhlasovým a televizním kanálům, Nadace Gatesových investovala miliony dolarů do výcvikových programů pro žurnalisty. Mediální přehledy základních skutečností a novinové komentáře jsou tvořeny organizacemi, které jsou financovány Nadací Gatesových. „Mezinárodní centrum pro novináře, Inc.” Vědecké časopisy dostávají peníze od Gatese, aby zveřejňovaly výzkumy a články. Co tedy podle vás v nich je? „Jen v letech 2021 a 2020, Nadace Billa a Melindy Gatesových (NBMG) darovala 11 milionů dolarů Harvadu.” „Jen v letech 2021 a 2020, NBMG darovala 32,5 milionů dolarů univerzitě Johnse Hopkinse.”

Všichni následují vedení Nadace Gatesových. Jakoby byla všude. Každá konference, na které jsem, jsou i oni. Každá studie, která vyjde, oni jsou její součástí…” – Zástupce velké firmy, který si přeje zůstat v anonymitě.

„Může se stát, že jednoho dne budete číst příběh o zdravotním projektu financovaný Gatesem, o kterém se píše v novinách, které svoje články o zdraví mají zaplacené Gatesem, který napsal novinář, který prošel výcvikovým programem pro novináře financovaný Gatesem, který cituje data posbíraná a analyzovaná vědci s granty od Gatese.” – Mark Crispin Miller, profesor médií, kultury a komunikace, New York University.

Vážně si myslíte, že něco z toho budou objektivní a upřímné informace? Gates je skutečně všude. V každém médiu. Na internetu. A rozhodně v každém tzv. „ověřovateli faktů”. „Ověření faktů: Bill Gates se nesnaží zablokovat sluneční paprsky ve jménu změny klimatu.” „Ukazují videa magnety, co drží na pažích lidí po očkování proti covidu?” „Bývalý lékař Billa Gatese říká, že miliardář odmítal očkovat svoje děti.” I jak jsme psaly tento scénář, různé kritické články, které jsme četly, byly z internetu staženy hned další den. Tak daleko tohle zachází. Až takto se bojí.

Když Baxter Dmitry napsal článek pro Defend Democracy Press o něčem, co řekl bývalý lékař Gatese řekl kolegům na konferenci v Seattlu, rozpoutalo se hotové peklo. Tohle jsou slova toho lékaře: „Nevím, jestli svoje děti nechal očkovat v dospělosti, ale mohu vám říct, bezprostředně odmítnul je očkovat v dětství.” Dmitry napsal: „Zpráva, že Bill Gates neočkuje svoje vlastní děti, navzdory tomu, že je nejaktivnějším světovým zastáncem povinného očkování, by nemělo nikoho překvapit.

Studie prokazují, že elity neočkují svoje děti. Ale současně očekávají, aby běžní lidé svoje děti očkovali. Velmi bohatí a privilegovaní rodiče mají rádi myšlenku kolektivní imunity, ale nechtějí podstoupit rizika spojená s očkováním, pokud jde o jejich děti. Bojí se nepříznivých reakcí včetně autismu.” Studie, o kterých Dmitry píše, byly z roku 2015, a byly stále na internetu, když jsme tento dokument tvořily.

Zajímá mě, jak dlouho tam ještě budou… Jedna studie byla zveřejněna v CNN Health. Další v American Journal of Public Health. Prosím, dělejte si vlastní výzkum… A hádejte co? Když si přečtete jakékoliv ověřovatele faktů, uvidíte, že všichni vroucně popírají, že ten lékař kdy ta slova pronesl. Popřou cokoliv a vše až do hořkého konce. Konec konců… nebudete plivat do studny, ze které pijete. Jak tuto epizodu stříháme, tisíce lidí má problémy po očkování proti covidu. Ženy hlásí narušené menstruační cykly.

Ostatní utrpěly potrat nebo se jim narodilo mrtvé dítě. Někteří ochrnuli kvůli krevním sraženinám v žilách. Někteří umírají na krvácení do mozku. Na plicní embolii nebo zástavu srdce. A znovu… žádné zmínky v mainstreamových médiích. „FDA říká, že únava, bolesti hlavy a svalů jsou nejběžnější vedlejší účinky covid vakcíny Moderna.” „Odborníci: vážné vedlejší účinky po covid vakcíně jsou vzácné.”

Pak prosím vysvětlete tohle… Klidně si video zastavte. Celkový počet reakcí na vakcínu od AstraZenecy: 1579 úmrtí a 184 833 poškození (k 24. dubnu 2021). „Obecné poruchy a stavy v místě podání” – co to vůbec znamená? A jak to může mít 495 úmrtí? „Respirační, hrudní a mediastinální poruchy” – K smrti se udusili… „Psychické poruchy (12 úmrtí)” – Spáchali sebevraždu. „Porucha kožní a podkožní tkáně (10 úmrtí)” – Může někdo umřít na kožní poruchu? „Alergická reakce” po covid vakcíně (AstraZeneca). „Kožní vyrážka” po covid injekci (AstraZeneca). Amputace nohy po covid injekci (AstraZeneca).

To byla AstraZeneca. Co ostatní vakcíny? Celkový počet reakcí na vakcínu od Pfizeru: 4 525 úmrtí a 151 306 poškození (k 24. dubnu 2021). Celkový počet reakcí na vakcínu od Moderny: 2 283 úmrtí a 17 625 poškození (k 24. dubnu 2021). Celkový počet reakcí na vakcínu od Johnson & Johnson: 44 úmrtí a 413 poškození (k 24. dubnu 2021). Uvádí se, že se hlásí pouze 10 % všech případů…

„Hank Aaron se nechal očkovat v naději, že ke stejnému inspiruje ostatní černé Američany (6.1.2021). Hank Aaron, legenda MLB, zemřel ve věku 86 let (22.1.2021).”

„Chci ukončit všechny fámy. Chci ukázat lidem, že nechat se očkovat není vůbec nebezpečné. Naopak, ochrání nás to.” – indický představitel veřejného zdraví Vivekh na národní televizi, jak se nechal očkovat. O 24 hodin později zemřel.

„Graf znázorňující úmrtí v databázi VAERS od jejího počátku v roce 1990. Rok 2021 ukazuje prudký nárůst.”

Kabala II (13. část – Poslední odhalení Billa Gatese a jeho špinavých peněz) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Díváme se na množství hlášených úmrtí z očkování. Vidíte nárůst v době covidu? Takto vypadá genocida… „Norská média říkají, že někteří lidé ‚musí zemřít‘ na vakcíny jako oběť pro lidstvo.” Cože to říkají?! V této sérii nebudeme hlouběji zacházet do věci kolem covidu. Na tohle téma jsme vytvořily samostatnou sérii, na kterou se podívejte. Co zbývá říct, je to, že Gatesovy výrobci vakcín jsou zproštěni zodpovědnosti za škody, což znamená, že je nemůžete zažalovat, pokud by se cokoliv pokazilo.

Pokud se vám zničí váš život nebo zdraví, nebo vašeho blízkého v důsledku této experimentální vakcíny, nebudete moct nic udělat. Bill Gates a jeho mnoho farmaceutických společností jsou podle zákona nedotknutelní. Můžeme to zkrátit… Bill Gates používá zákony a regulace, aby se vyhnul daním. Jeho nadace pere peníze v takové míře, kterou svět ještě nikdy neviděl. „Nadace pracuje na snížení nerovností po celém světě.” – Web Nadace Gatesových. Vážně?

Bill Gates investuje do špatných společností, aby vydělal obrovský zisk. Špatné společnosti ve smyslu farma společnosti, co vyrábí jedy, GMO a vakcíny s devastujícími vedlejšími účinky, které zničily miliony životů. Špatné společnosti ve smyslu agentury na cenzuru, rozpoznávání obličejů, injekčně aplikovatelné mikročipy a spyware a spojené s obchodováním s dětmi.

Špatné společnosti ve smyslu doly, které ničí naši planetu, a silně znečišťující fosilní společnosti. Společnosti, kde lidé pracují v otřesných podmínkách, zatímco jsou zneužíváni a nedostatečně placeni. Společnosti, které prodávají zbraně. Nadace Gatesových neinvestuje do blahobytu lidí v méně rozvinutých zemích. Investuje do technologií, vymývá nám mozky myšlenkou, že pouze technologie nás může zachránit před zabijáckými viry, kterých se máme velmi bát. Technologie, která nás zachrání před změnou klimatu.

Technologie, která sníží množství populace. Technologie, aby nás držela v bezpečí. Nadace Gatesových zničila životy milionů lidí tím, že nutila potraty ženám, které nechtěly o svoje dítě přijít. Udělala mnoho dalších milionů žen sterilních proti jejich vůli. Pokusila se celý svět přesvědčit, že eugenika je věda, a tudíž v pořádku. Pokusila se nás všechny přesvědčit, že vakcíny jsou bezpečné.

Manipulují čísla a statistiky, a když jsou konfrontováni s důkazy, Gates to smete ze stolu jako civilní ztráty. Gates považuje 700 tisíc lidí s vážnými vedlejšími účinky na covid vakcínu za přijatelné. Pokud víte, kolik peněz Nadace Billa a Melindy Gatesových dává do Plánovaného rodičovství, tj. eugeniky, ve formě grantů, začnete si uvědomovat, že nikdo není v bezpečí.

Lidé v Africe a Indii jsou pro lidi jako Bill Gates pouze pokusní králíci. B. Gates: Spoustu věcí zkoušíme nejdříve tady v Indii, a když fungují, rozšíříme je do zbytku světa. Bill Gates: „Spoustu věcí zkoušíme nejdříve tady v Indii, a když fungují, rozšíříme je do zbytku světa.” „Soudci požadují odpovědi poté, co řada dětí umřela v kontroverzním testu vakcíny proti rakovině v Indii.” Zbytek světa bude následovat, ať se vám to líbí, nebo ne. Jen se podívejte kolem… děje se to právě teď. „Vládní statistiky: mRNA vakcíny už zabily více lidí za tři měsíce než očkování za 10 let – více jak 1750 Američanů mrtvých.”

Gates není vědec. Není lékař. I když platí tisku, aby nás o tom přesvědčil. „Seznamte se s nejmocnějším lékařem: Billem Gatesem.” Chová se jako prezident zeměkoule, a všichni, které vlastní, se k němu tak chovají. Skutečnost, že ho nikdo nezvolil, ho nijak netrápí. Se svými penězi manipuluje noviny a televizní stanice. Ujišťuje se, aby se opakovala a šířila jen jeho slova. Všichni si jsou vědomi toho, čemu říkají „Bill-Chill”. Když vás přistihnou, že říkáte cokoliv negativního, můžete se rozloučit se svými penězi.

Kritické hlasy jsou umlčovány. Články, které zpochybňují jeho motivy, jsou odstraňovány z internetu Facebookem, Twitterem, YouTube a ověřovateli faktů, kteří jsou všichni placeni tajným spolkem, jak jsem prokázala v 6. části předchozí série – Pád Kabaly. Takže… po tomto všem, věříte stále Billu Gatesovi? Věříte jakýmkoliv farmaceutickým společnostem nebo jakýmkoliv jeho gaunerům, kteří prosazují jeho vakcinační agendu? Máte stále víru v jakékoliv tzv. odborníky, kteří prezentují svoje tzv. zjištění skrze mainstreamová média v televizi?

Stále věříte, že přijde další vlna covidu-19 s odlišnou mutací? Stále věříte, že vakcína bude bezpečná? Pokud ano, prosím, klidně si ji vezměte. Konec konců, žijeme ve svobodném světě… nebo ne? „Kalifornský zákon: Všechny děti, co navštěvují školu, musí být plně očkovány.” Pojďme se podívat na to, co vážně znamená depopulační agenda v našich každodenních životech ve 14. části. Ale zakončeme s úměvem, co vy na to?

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Potešila by som sa lebo peniaze sú síce potrebné,ale šťastie a lásku ešte nikomu nepriniesli, a ten kto má veľa chce ešte viac a nevie sa zastaviť ako napr. B.Gates,Soroš a Reckefellerovci a im podobní, takže málo kto zvládne veľké sumy peňazí čo mu dávajú moc, aby ich dokázal správne použiť…obyčajne stratí rovnováhu a prepadne veľmi zlým veciam….stane sa zlým nadutým,spíja sa,robí extrémne veci ,prepadne drogám,myslí si,že je nesmrteľný a pod. preto sa hovorí,že peniaze kazia charakter !!!!

    1. Peniaze charakter nekazia, ale odhaľujú. A ak si myslíš, že Bill Gates sa zmenil k monštru s tým ako sa stal miliardár, tak sa mýliš. Vždy to v ňom bolo, veď z akej rodiny pochádza……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů