„Je to jen… pro vyšší dobro”

Ve zkratce...

Sarkastické video poukazující na to, jak šly v čase vládní sliby a prohlášení.
Facebook
Telegram
VK

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 21. října 2021

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

20 komentářů

 1. Na tomto webu jsem jenom proto, že píšu seminární práci na dezinformace, ale neodpustím si jeden komentář (schválně jestli bude smazán a nebo mi bude umožněna svoboda slova po které zde všichni volají).
  Toto video je naprosto mimo- nikdo nikoho nenutí žít v zimě a bez jídla. To si opravdu neuvědomujete, že umírají lidé? Sám za sebe naprosto souhlasím s tím, že pro mladé není Covid nijak extra nebezpečný, ale nepředpokládám že by tento web četli mladí lidé. Při plošném očkování jde o ochranu starší části obyvatelstva. Nejsem očkován protože bych se bál horšího průběhu- měl jsem covid potvrzený dvakrát (ještě před očkováním) a průběhy nebyly o nic moc horší než chřipka (až na ztrátu čichu). Jsem očkován pro to, abych nenakazil někoho z rizikových skupin.
  Lidi- proberte se, tohle video je podobná dramatizace a nesmysl jako když o sobě někdo tvrdí, že je jeden den muž, druhý žena a třetí že pohlaví nemá.

  1. > To si opravdu neuvědomujete, že umírají lidé?
   To si opravdu neuvědomuješ, že lidi umírali i před rokem 2020?
   To sis opravdu nevšim, že nic z těch opatření to umírání nezastavilo?

   > Jsem očkován pro to, abych nenakazil někoho z rizikových skupin.
   To je fakt super, že sis dal injekci, která je tobě k ničemu a NEBRÁNÍ NÁKAZE, abys nikoho nenakazil. Gratuluju.

  2. Jestli chceš psát o dezinformacích, jdi na Seznam, tam jich je plno a každý den nové – nekonečný zdroj. Tvůj komentář jasně říká, že jsi mimo a mimo zůstaneš, dokud neumřeš na tu injekci, která je pro vyšší dobro.

  3. Ale Františku, k tobě se ještě nedostalo, že očkovaní to roznášejí také ? Takže klidně chodíš po světě a ohrožuješ rizikové skupiny. Ty jsi ale bezohledný František. Raději se podívej na video Kapky pro život, než půjdeš na další dávky očkování.

  4. Dobrý den musím reagovat na Fandu co údajně píše seminární práci o dezinformátorech. Hele a jinak si v pohodě?? Tak Tobě se ani nedivím, že mažou! Žiješ tady na té zemi? platíš nájem? Živíš rodinu? Asi nevíš o čem je řeč, viď? Dám ti jednu dobrou radu, do seminární práce( pokud víš co to je!!) napiš svůj životopis, jelikož tvoje názory jsou velmi velmi úsměvné!

  5. Frantíku, Vy byste nepoznal dezinformaci, ani kdyby Vás praštila do hlavy. Evidentně nepoznáte ani sarkasmus…:)

  6. Nejste hloupý, uvěřil jste jen jedné verzi pravdy, kterou vám někdo podstrčil, to je celé…A aby jste nebyl z té vaší fuckcíny, z toho nejvíc ulhaného svatého grálu, z přemíry toxicity náhodou někdy sterilní!

  7. Vláda, MZČR, světová jelita a různé „odborné“ komise rádoby zdravotnických poradců na nás chrlí dezinformace o tom, jak lidé hromadně umírají na covid, jak je důležité dodržovat opatření typu roušky, rozestupy, lockdown a nechat se „naočkovat“ těmi jedy.
   Naproti tomu internet je plný sdělení jiných našich i zahraničních odborníků poukazujících na nízkou smrtnost covidu, nesmyslnost proticovidových opatření vlád a hlavně na nebezpečnost vedlejších účinků očkovacích vakcín.

   A Kubkové tady byli vždy, krysy chtějí svých třicet stříbrných…

  8. co takhle k psychiatrovy co ? protože melete jen oficilaní raklamní kecy na kočkovaní !
   a mám dojem že už davno je prokazano že očkovaní nechrani proti nakažení ! a že kokočkovany muže nakazit další lidi !
   takže doufám že jste si svuj přispěvek znova přečel a zamyslel se nad sebou !

  9. Milý Franto,
   velmi mě potěšil Váš komentář. Protože je z něj vidět, že Kabal v České republice nemá dostatek financí na zaplacení alespoň částečně inteligentní osoby, aby psala komentáře, které budou alespoň částečně dávat smysl. Nebo Vám zaplatili málo a tak jste ten komentář odbyl, což vyjde úplně na stejno. Jen tak dál…

 2. takovým jako je frantik, to nejde vysvětlil maji uplně vygumované mozky ! budou stale mlet svoje hovna dokola ! ani by se zvedly a samy si ověřily dukazy ! nebo si udělaly rozbor ! nebo nechaly udělat v laborce která je nezavisla ! atd atd atd
  takový lidi jako je frantik, nejsou schopni soudného uvažovaní a ani samostatného mýšlení ! budou dělat jen to co jim řekne main stream (hlavní media ) a vlada ! jak tupé ovce které jsou na porážku 🙁
  dale pak takový lidi, nejsou schopni racionalně reagovat na otazky , když je jim položena otazka na kterou musí znát odpověd , tak se zaseknou a mlčí (sklěný vyraz) , z tím se setkávám velice často , je pravidlem že taková chovaní pozoruji jen u „očkovaných “ lidi ,
  čim starší člověk byl „očkován“ tím je toto atipické chovaní silnější 🙁
  takové chovaní není normální ! podle mně to má biologický puvod ! nebude to tipicky jen ovlivnění medi !

 3. Za mě si myslím, že překlad videí tohoto typu je ztrátou času pro překladatele. Jinak ale patří všem překladatelům, a zvlášť panu Formánkovi, veliké díky za informačně nabitá videa např. s Dr. Sucharitem Bhagdím nebo s expertem, patologem z Reuthlingenu, jehož jméno si teď nemohu vybavit. 🙂
  @Franta: Je sice hezké, že to myslíte se staršími lidmi dobře, ale tahle Vaše dezinformace o jejich ochraně z Vaší strany je od doby, kdy se nakazil kovidem opíchaný ministr Vojtěch, hg. Svrčinová a nebo prezident Zeman (dokonce po třetí dávce) jaksi k smíchu a neobhajitelná. Nyní vyšla zpráva z německého institutu Roberta Kocha (vládní), že variantou Omicron, z pozorovaného vzorku tisíců lidí, bylo nakaženo 96% plně očkovaných lidí a 4% neočkovaných lidí!!!! Chápete, co se tady děje? To očkovaní jsou nakažení a roznášejí nemoc, ale vina je dávána, ze strany politiků, neočkovaným. Kdy čekáte Franto, že Vám zazvoní budík a Vy prozřete? Co se ještě musí stát? Jo a to víte, že od 1.1. 2022 CDC v USA neschválila nouzové použití (pro FDA) metody RT-PCR testu pro diagnostiku kovidu? 🙂 CDC (i WHO) nepřímo uznala, že tento test (tak jak je prováděn) zachytává i člověka nakaženého chřipkou a vyzývá k používání jiných metod testování. To jsou mi věci!! Pak si ale člověk musí s jistotou odpovědět na otázku, proč loni nebyl zaznamenán žádný nebo minimální případ chřipky. No bodejť by byl, když se díky PCR metodě maskovala a zneužívala pro statistiky kovidu… Takže tak…

 4. Pekne mu tu nakladáte, Frantovi 🙂 Bohužial myslím si že presne o to mu išlo – trigernúť vás aby mohol analyzovať vaše reakcie pre tú jeho „seminárku“. A vy ste mu sadli na lep 🙂

 5. @Fr
  Mně by ta vaše práce tedy zajímala. Bude někde ke stažení? Třeba se tam konečně dozvím: Jak poznám dezinformaci, aniž bych se musel obracet na mediální autority, (resp. aniž bych posuzovaný výrok musel předem porovnávat s mediálně protěžovanými tvrzeními) ? Jestli i v médiích někdy, náhodou, třeba, jakkoli je to nepravděpodobné, neuktela nějaká dezinformace? A jaké důsledky to mělo pro kariéry svých původců? (Jako základní četbu bych vám doporučil knihu „Koupení novináři“ kterou napsal Udo Ulfkotte – dokud žil)
  Jaký je vývoj vlivu dezinformační scény a jestli náhodou nějak nesouvisí s poklesem důvěryhodnosti médií. Kde je příčina tohoto poklesu ?

  Já svojí odpověď mám: To co by média ráda šmahem smázla jako dezinformační scénu, je jenom přirozená reakce na masivní úpadek důvěry v mediální propagandu. Nic jiného. Vychází to z důvodu existence médií v naší společnosti – a tím je krýt zájmy korporátu a držet informovanost obyvatelstva pod (jim) nebezpečnou hranicí. Vše samozřejmě čistě nestranně a vyváženě.

  Ale vy možná dospějetě k jiným závěrům.
  Záleží, jestli to chcete někam dotáhnout.
  (A kam.)

 6. Jedna z dobrejch otázek ohledně toho, kdo je dezinformátor a kdo ne, je „Who benefits?“
  Kdo si mysli, že dezinformace jsou to, co se najde tady na těch stránkách, ať se zamyslí nad tim, co by z toho ty lidi měli. Protože obvyklé důsledky pro ně jsou posměch, pomluvy, ztráta reputace, ztráta zaměstnání, ztráta účtů na webech, útoky na jejich osobu ze všech stran, atd.
  Na druhou stranu Vojtěch a Babiš… těm se to sype. A kromě toho to, že oni o 150 věcech lhali, víme na 100% a máme důkazy. Tak fakt nevim, proč je pro někoho tak těžký se v tom zorientovat.
  Ale což. Holt je to chaotická doba. Každej sklidí, co zaseje.

 7. jen bych dodal , sem znal 4 lidi co umřely po očkovani (tedy na očkovaní) od mrtvice po selhaní srdce ! dale znám 5 lidi co maji těžké nežadouci učinky ! 1 ochrnuty od pasu dolu asi ucapní najky cevy v mozku 🙁 2 těžké záněty po celem těle ! 3 další ochrnuty je zněho ležák ! 4 zavratě a pady zničeho nic a ztoho plynoucí nasledky zlomeniny atd 5 zaněty v těle poškozené jatra srdce atd !
  a všichni vykazuji zmněny chovaní po očkovaní ! zmněny zaběhlých zvyku atd ! ale to sledují u všech očkovaných tede těch co byly opravdu očkováni ne jen jako 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů