Bílé záhadné sraženiny – skrytá časovaná bomba covid očkování?

Ve zkratce...

Od chvíle, kdy se certifikovaný balzamovač Richard Hirschman objevil v pořadu Dr. Jane Ruby Show, aby odhalil podivné, nikdy předtím neviděné bílé sraženiny, se hlásí vědci z celého světa. V tomto videu uvidíme i vyjádření dr. Sucharita Bhakdiho k tomu, co tyto bílé sraženiny mohou být.
Facebook
Telegram
VK

Přepis v PDF si můžete stáhnout ZDE

Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 3. února 2022

Související video:

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Balzamovači nachází žíly a tepny naplněné dosud nevídanými gumovitými sraženinami

Přepis:

Dr. Jane Ruby: No, co jsou ty bílé záhadné sraženiny, které se na obou koncích připojují ke krvavým sraženinám, které vycházejí z těchto velkých obřích sraženin, které se nyní nacházejí v žilách i tepnách zemřelých lidí. Lidí, kteří dostali tyto injekce biologické zbraně, jinak falešně označované jako vakcíny, jak říkáme. Lidí, kteří zemřeli náhlou smrtí, většinou srdeční povahy, náhlou mrtvicí a možná plicní embolií, náhlou smrtí. To je klíčové téma, které se tím táhne. A od té doby, co jsme mluvili s certifikovaným balzamovačem Richardem Hirschmanem, už dvakrát jsme s ním spolupracovali, poskytl nám fotografie a videa, se přihlásilo mnoho dalších balzamovačů. Ale co je opravdu zajímavé, je to, že se nyní začínají ozývat i vědci. Někteří z nich by se rádi setkali s panem Hirschmanem a dalšími balzamovači, chtějí si na to posvítit, mají vědecké otázky, chtějí se sejít a vyjasnit si to. A to se naštěstí stane a já o tom budu v pořadu informovat, jak se to bude vyvíjeT.

tVšichni chtějí vědět, co je uvnitř těch bílých vláknitých kousků, můžete je nazývat sraženiny nebo kousky, které se vytahují, protože blokují pokusy o balzamování. Je opravdu zajímavé, jak se věci dostávají dopředu. Vážně věřím v božskou inspiraci v tomto všem. Věřím, že Bůh má svou ruku na tom, aby nás vedl tam, kde máme hledat a kde máme sdílet informace. A tak jsem se s vámi vlastně chtěla podělit o dosud neviděnou fotografii, kterou nedávno poskytl pan Hirschman pořadu Dr. Jane Ruby Show, a s jeho svolením se o tuto fotografii podělím.

Protože si myslím, že by to mohlo lidem pomoci vidět zblízka, jak to vypadá, když to není součástí videí, která jsme přehrávali v předchozím díle Show Dr. Jane Ruby. V podstatě to, co udělal, bylo, že smyl, chcete-li, bílé části a oddělil je od krvavých sraženin. Teď vám ukážeme tento obrázek. Uvidíte, že je to v misce, je to v rámci zdravotnického zařízení, ve kterém pracuje.

A on je má, tohle jsou… položila jsem mu pár otázek, tohle jsou všechno od stejného pacienta. Ve skutečnosti pacient, zemřelá osoba, jejíž nohu jste viděli na předchozích fotografiích a na videu, kde extrahoval velmi velkou sraženinu v délce nohy, kterou tvořily krvavé sraženiny v tomto bílém podivném útvaru, který tvoří strukturu podobnou odlitku, je to jako forma vnitřku celé cévy. Toho pacienta a kterého jsme také ukázali na videu, jak odstraňuje útvar sraženiny celé nohy z tepenné cévy. Žíly a tepny leží vedle sebe, jen v fungují v opačných směrech.

Tepny odvádějí okysličenou krev do těla a žíly vracejí odkysličenou krev zpět do srdce a plic k opětovnému okysličení a redistribuci. A tak udělal to, že vzal tyhle kousky, umyl je a pak je sekvestroval, teď má mnoho kousků a vzorků a bude provádět chemickou analýzu, strukturální analýzu, rozbor toho, z jakých materiálů se skládají tato bílá podivná vlákna. Ale ještě se podívejme na ten snímek.

Bílé záhadné sraženiny - skrytá časovaná bomba covid očkování? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Podívejme se na ten snímek umytých… a uvidíte, že mají velmi zvláštní tvary. Chci upozornit, že tam je jedna část uprostřed, která má něco, co vypadá jako otisk více vodorovných čar. Ptala jsem se ho na to. Tohle není přirozenou součástí těchto sraženin. Řekl, že je to otisk, který udělaly jeho kleště, když ten materiál přemisťoval, ale takhle to vypadá. Můžete si udělat snímek obrazovky, můžete si ho přiblížit, je to velmi neobvyklé, není to cholesterol. Je to velmi vláknité.

Má spoustu malých vlasovitých… jako malé dětské odnože, které můžete vidět, když jste k nim blíž. A je to prostě opravdová záhada. Ale mám pocit, že jakmile se nám podaří identifikovat, z čeho to je, tak to hodně přispěje k vysvětlení toho, z čeho je vyrobena tato injekce biologické zbraně, a možná i toho, co ty společnosti dělají. Ale vypadá to, že důkazů je čím dál víc. Ať už jsou to tyto sraženiny, tyto bílé kousky, práce týmu Enigma, při pohledu… pomocí evropských lékařských dokumentů, kde byly prozrazeny informace o složení produktu společnosti Pfizer, všechny tyto kousky se nyní spojují a ukazují stále více na zločin, směrem k zločinnému záměru, záměru zabít, záměru poškodit. A tak se na ně díváme a začínáme mluvit s některými z největších světových mozků.

Měla jsem dnes příležitost být součátí online hovoru se skupinou právníků a lékařů, ke kterým se občas připojuji, v Jihoafrické republice, skvělou skupinou lidí, aktivistů, oddaných bojovníků, vlastenců ve svých zemích a světových vlastenců. Jedním z účastníků byl i doktor Philip Welbergen. A možná si ho pamatujete, když jsem přinesla zprávu o některých prvních snímcích krve, poškození krve, kde byly naskládané a naplněné vším tím světélkujícím kovovým materiálem. To byl dr. Philip Welbergen, uznávaný lékař a vědec z Velké Británie. Dnes jsme spolu mluvili. On se o to velmi zajímá a má myslím nějaké kontakty na další vzorky.

A jeho obava a jeho návrh, a já jsem s ním naprosto souhlasila, byl, že až získáme tuto chemickou analýzu materiálů pana Hirschmana, abychom se pokusili získat podobné analýzy také v jiných částech světa, v jiných částech Spojených států, a pak porovnali, co máme tam, ale čas je důležitý. A rozhodně souhlasím s doktorem Welbergenem, je to skvělý člověk a skvělý vědec. Byl tu také rozhovor, o který jsem se s vámi chtěla podělit s jedním z mých… on to vlastně neví, ale občas spolu komunikujeme. Ale on to neví, ale je to jeden z mých mentorů. Je velmi malý počet lékařů v první linii, říkám jim lidé v první linii, kteří jsou rozpoznatelní, kteří sdílejí informace, kteří učí.

Je jedním z malé skupiny, které si velmi vážím a respektuji ji, a budeme se s ním setkávat. S panem Hirschmanem a se mnou a s několika dalšími lidmi se brzy sejdeme, abychom prodiskutovali tyto nálezy a vedli vědecké diskuse, předanalýzy, a věřím, že se panu Hirschmanovi podaří najít důvěryhodnou laboratoř. A na tom pracujeme. On na tom pracuje a já jsem mu určitě k dispozici, abych mu pomohla. Ale chtěla jsem se podělit o video, které nedávno natočil doktor Bhakdi, bylo to z rozhovoru.

Chtěla bych ho pozvat do pořadu. Vysvětluje, co si myslí, že se děje s tím, co jste právě viděli v misce, ty vyčištěné, izolované, bílé části těchto sražených mechanismů. A chci se s vámi podělit o toto video. A než to udělám… myslím, že si nejdřív pustíme to video, a pak vám řeknu něco málo o doktoru Bhakdiovi, protože si myslím, že jeho odborné znalosti se velmi brzy dostanou do popředí, pokud jde o to, z čeho se to skládá, jak se to děje. Podívejme se na video s jeho malým vzdělávacím příspěvkem, kde vysvětluje, co se podle mě skutečně děje a co tyto sraženiny skutečně jsou. Podívejte se.

Dr. Bhakdi: Hodně jsem o tom přemýšlel. A přišel jsem na jedinou odpověď, se kterou vědec může přijít. Víte, jsou to ty buňky, které vystýlají cévy. Takže pokud tohle je výstelka cévy, dobře? Krev je tady vpředu.

Bílé záhadné sraženiny - skrytá časovaná bomba covid očkování? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tahle buňka si vezme ten gen, a pak ta buňka začne produkovat gen. Tyto buňky vystýlají cévy po celém těle a všech orgánech, dobře?

Tato buňka nyní začne produkovat gen, tento gen viru je spike protein viru, a ten takto začne vycházet z buňky.

Bílé záhadné sraženiny - skrytá časovaná bomba covid očkování? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Zároveň se produkuje odpad z tohoto proteinu, který nebyl využit. A tento odpad, který je vyprodukován, buňka umístí před sebe. Takže máte spike a odpad. Tento spike má sám o sobě úžasnou vlastnost. Vlastnost, která je úžasná pro vědu, ale ne úžasná pro vás, protože má sklon, má schopnost… co přichází, je destička. Tyto destičky jsou ty malé buňky, které začínají srážet krev. V okamžiku, kdy se dotkne spiku, tato destička se aktivuje a začne chtít začít srážet krev.

Bílé záhadné sraženiny - skrytá časovaná bomba covid očkování? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Bohužel existuje ještě jeden typ buňky, která se objeví, aby vyhledala odpad, a tato buňka je lymfocyt zabiják.

A vaše zabijácké lymfocyty jsou vycvičené, aby hledaly odpady virů, protože pak přijdou a pokusí se zabít buňku, která se odváží produkovat virus, což je buňka, která lemuje stěnu cév. To se může stát kdekoli. V medicíně se o těchto věcech učíte. Krev teče různou rychlostí, krev teče velmi pomalu ve vašich žilách. Krev teče pomalu v cévách, kapilárách, protože v plicích musíte mít tu výměnu plynů.

Dr. Ruby: No, tam můžete vidět, že s tazatelem to docela pohlo. To vysvětlení ho velmi zarazilo, protože dává dokonalý smysl. Je v souladu s vědeckými principy. A myslím, že to byl opravdu dobrý vzdělávací kousek a lepší, než bych to kdy dokázala vysvětlit já.

Chtěla jsem se podělit o pár informací o doktoru Bhakdiovi, protože je očerňován, a to po celém světě od té doby, co celá ta záležitost s COVIDem začala, a on byl pravdomluvný a vysvětlil, jak nebezpečné je použití této technologie mRNA ve snaze, ve lsti to nazvat vakcínou. A ve snaze použít ji k poskytnutí jakési falešné nebo pseudoochrany, je jedním z prvních lidí, kteří předpověděli a vysvětlili protilátkově závislé zesílení, spolu s dr. Lucem Montangierem a několika dalšími. Ale dovolte mi, abych vám poskytla trochu pozadí, protože na internetu jsou o něm většinou očerňovací články. Dělají z něj něco jako alobalovou čepici. Nazývají ho šiřitelem dezinformací, konspiračním teoretikem, je to opovrženíhodné. To, co dělá levice, to je prostě osobní útok ad hominem… poslechněte si jeho minulost.

Dr. Sucharit Bhakdi se narodil ve Washingtonu a vzdělání získal na školách ve Švýcarsku, Egyptě a Thajsku. Medicínu vystudoval na univerzitě v německém Bonnu, kde v roce 1970 získal titul doktora medicíny. V letech 1972-1976 působil jako postdoktorand v Ústavu Maxe Plancka pro imunologii a epigenetiku ve Freiburgu. A v letech 1976 až 1977 v proteinové laboratoři v Kodani. V roce 1977 nastoupil do Ústavu lékařské mikrobiologie na giesenské univerzitě. A v roce 1982 byl jmenován docentem. V roce 1990 byl jmenován vedoucím katedry lékařské mikrobiologie na univerzitě Mines, kde zůstal až do svého odchodu do důchodu v roce 2012. Dr. Bhakdi publikoval více než 300 článků z oblasti imunologie, bakteriologie, virologie a parazitologie, za které získal řadu ocenění. Tento muž je tedy uznávaným vědcem a soucitným lékařem.

Již téměř dva roky bije na poplach. A možná ještě předtím. Ráda si pouštím to video s jeho prací, protože prostě ukazuje, co se opravdu děje. Je to věrohodné vysvětlení. A myslím, že až získáme chemickou analýzu, pochopíme mnohem víc. Ale zatím se jedná o imunitní reakci. Tělo bojuje. A důvod, proč můžete brát léky na ředění krve a nic se nestane, nebo se to děje dál. Jeden cévní chirurg řekl, že to chirurgicky odstranil živému pacientovi. A během několika týdnů nebo dnů, už si to přesně nepamatuji, se sraženiny dál znovu vyvíjely a plnily cévy. Takže problém je v tom, jak jsem vždycky říkala, že problém je nahoře.

Je to mRNA, která pohání tělo, zejména endotelové buňky v cévách, aby produkovaly spike protein, který je vysoce toxický, a zapíná signalizaci krevních destiček a hlavní srážecí kaskády. Jsem ráda, že jste měli možnost to vidět. Můžete sledovat některé jeho další práce. Budu vás informovat o tom, co se s těmi sraženinami děje. Kontaktovala mě řada dalších balzamovačů, budu s nimi probírat jejich poznatky a o všech vás budu informovat.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Díky, mě nyní přijde strašně zajímavé tato vědecky prokázaná informace VS spojení se Sproteinem z vakcín VS např. ionizující radiace:
  „Injekce bílkovin s hroty mRNA potlačí opravu DNA, po níž následují globální jaderné události, které uvolní záření poškozující DNA.“

  „Injekce mRNA s proteinem spike způsobí zhruba 90% potlačení mechanismu opravy DNA známého jako NHEJ – Non-Homologous End-Joining.
  Jedná se o buněčný mechanismus, který existuje v buňkách lidí, zvířat a rostlin, aby udržoval genetickou integritu – nezbytnou podmínku života.
  Díky mechanismu NHEJ jsme schopni automaticky opravovat dvouřetězcové zlomy (DSB) v našich chromozomech, když jsme vystaveni ionizujícímu záření.
  Mezi běžné zdroje ionizujícího záření patří sluneční záření, lety dopravními letadly a mamografy.
  Když náš motor NHEJ funguje normálně, chromozomy poškozené ionizujícím zářením se opraví a nestávají se z nich rakovinné nádory. Když je však NHEJ potlačena, tělo nedokáže opravit poškození DNA a začnou růst mikronádory.
  Existuje k tomu nová studie o potlačení NHEJ publikované v lékařském odborném časopise Viruses.
  Ukazuje téměř 90procentní potlačení NHEJ v přítomnosti proteinu spike, o kterém nyní víme, že proniká do jádra buňky.
  Zde odkaz na studii: https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm

  = Pět miliard lidí, kterým je nyní aplikována genová terapie mRNA, lze snadno zabít nízkou úrovní ionizujícího záření z JAKÉHOKOLI zdroje..experimentální léčba genovou terapií, která mění jejich DNA a potlačuje jejich mechanismy opravy DNA. =

  – Vyvoláním nové jaderné „havárie“ na Ukrajině nebo kdekoli jinde.
  – Odpálit jadernou bombu kdekoli na severní polokouli, a to i jako akci pod falešnou vlajkou, aby se vina svedla na Rusko.
  – Odpálení špinavé bomby kdekoli na severní polokouli, případně jako akt jaderného terorismu.

  Při kterémkoli z těchto tří scénářů dojde k uvolnění ionizujícího záření, které se vlivem větru rozšíří po celém světě. Mezi různé radioizotopy, které se při těchto událostech mohou uvolnit, patří jód-131, cesium-137, stroncium-90, plutonium-241 a další. Tyto izotopy mají různé poločasy rozpadu, které uvolní intenzivní expozici jódu-131 na dobu přibližně 10 týdnů, následovanou cesiem-137, které kontaminuje půdu, vodní toky a zásoby potravin po dobu přibližně 300 let (to je asi 10 poločasů rozpadu). Stroncium-90 má podobný poločas rozpadu a dobu rozpadu.

  „Na severní polokouli nebude nikdo schopen uniknout ozáření. Když jsou lidé očkovaní mRNA vystaveni nízké úrovni ionizujícího záření, okamžitě jim začne po celém těle růst roj nových mikronádorů.“

  PS: pro adminy..začal jsem v diskusích (po zabezpeční svého počítače kdy je reálně nedohledatelný atd.) pronikat na alternativu do diskusí s jiným emailem, ale stále jsem to já.

  1. jste tak trošku mimo,ta studie na kterou se odkazujete, o potlačení NHEJ publikované v lékařském odborném časopise Viruses. Po přečtení zjistíme, že ve skutečnosti nám tato práce nic o nebezpečnosti očkování neříká.

   O čem studie pojednává?
   Studie je sama o sobě kvalitní, dobře sepsaná a publikovaná v jednom z kvalitních vědeckých žurnálů.
   👉 https://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=19700188364
   Celkovou kvalitu studie považuji za dobrou.
   Problém ale začíná v interpretaci výsledků této práce , jelikož:
   ❗ Jak už napovídá její titulek, pojednává o viru SARS-CoV-2 a nikoliv o vakcínách, ☣
   ❗ jedná se o „IN VITRO“ studii, nikoliv „IN VIVO“, 🧪
   ❗ studie se týká rizik prodělání nemoci, nikoliv rizik očkování,
   ❗ srovnání s vakcinací je ve studii zmíněno pouze jednou jako „možná oblast k prozkoumání v budoucích výzkumech” , 👩‍🔬
   ❗ studie se zabývá interakcí spike proteinu viru s buňkami. Vakcíny neobsahují spike protein ale pouze jeho „plánek“. 🧬
   Pojďme si nyní jednotlivé body vysvětlit. 🧐
   _________________________________________
   Studie pojednává o rizicích prodělání nemoci, nikoliv očkování. 🤒💉
   Výsledky této studie tedy už kvůli tomuto NELZE stavět do přímé souvislosti s očkováním.
   _________________________________________
   Studie byla provedena na umělých buněčných kulturách ve zkumavce. 🧪
   Výsledky ze zkumavky neodpovídají vždy výsledkům výzkumů „na živo“, jak se můžete dočíst například zde:
   👉 https://www.healthline.com/health/in-vivo-vs-in-vitro
   👉 https://www.medicalnewstoday.com/…/in-vivo-vs-in-vitro…
   👉 https://www.verywellhealth.com/what-does-in-vivo-and-in
   _________________________________________
   Studie zkoumala způsoby, kterými virus skrze spike protein napadá buňky. Ty se týkají prodělání covidu.
   Nejedná se o nová zjištění, jelikož víme, že s sebou prodělání covidu tato rizika nese. Studie přináší možný náhled do toho, jak to virus dělá.
   O možných rizicích infekce si můžete přečíst například zde.
   👉 https://www.uptodate.com/…/covid-19-risks-for-infection…
   _________________________________________
   Studie se týká spike proteinu „živého“ viru.
   Při očkování mRNA (ani vektorovými) vakcínami ale do těla nepřijímáme spike protein jako takový, ale ve vakcíně se nachází pouze „plánek“ na jeho výrobu.
   Ve studii se uvádí, že ke zjištěným problémům je NUTNÁ vysoká virová nálož v kombinaci s cestováním patogenu po celém těle.
   Toto zjištění pak přímo vyvrací způsob, jakým je tato studie mylně prezentována.
   V případě vakcíny se spike vytvořený uvnitř buňky dostává na povrch. Spike proteiny se nemohou (narozdíl od kompletního viru) dále množit a rychle odumírají. Rovněž nedochází (až na velmi výjimečné situace) k jejich dalšímu putování po těle, což je v případě živého viru více než běžné.
   Více se o tom, jak vakcíny fungují můžete dočíst zde:
   👉https://www.nature.com/articles/s41541-021-00369-6 (odborně)
   👉https://www.cdc.gov/…/vacc…/different-vaccines/mrna.html (laicky)
   👉https://www.prolekare.cz/…/jak-funguji-nove-mrna… (česky)
   _________________________________________
   Je patrné, že implikace studie, jak ji předkládáte, je MYLNÁ a přímá souvislost s vakcínami z toho nelze vyvodit..
   Za předpokladu, že se by se podařilo výsledky replikovat IN VIVO, je však možné, že by tato rizika mohla být spjatá i s očkováním, ale TATO studie to zkrátka nijak neprokazuje.
   Z výše uvedeného můžeme předpokládat, že takové riziko by bylo pravděpodobně velmi nízké, a to jak kvůli odlišnostem spike proteinu po vakcinaci a spike proteinu u živého viru, tak i kvůli dalším faktorům jako je například vysoká virová nálož.
   Jak ostatně uvádějí i autoři studie, je toto předmětem dalšího možného výzkumu.
   Dostáváme se tak opět k tomu, že porovnáváme rizika samotné nákazy s očkováním.
   I v tomto případě nám ale očkování vychází jako ta „lepší“ varianta imunizace.
   Je třeba si uvědomit, že pokud se rozhodneme, že se nenecháme očkovat, tak tím v rámci imunizace volíme prodělání nemoci a tedy i vyšší rizika dalších komplikací.
   Ve výsledku lze o této studii říct, že je dalším indikátorem toho, že covid-19 není pouhou „chřipečkou“. 😷

   1. zíív…coo? Jo, už zase ten trol, co sem jen kopíruje a když napíše něco „vlastního“ tak vždy se špatnou čestinou a plné chyb 😀 Běžte se bodnout, od vás nečtu jak jsem psal ani řádku ….

 2. Jako, vždyť ten pan doktor Bhakdi neřekl ani slovo o nějakejch bílech sraženinách. S tazatelem to nijak nepohle. A Navíc to vypadá spíše jak nějakej parazit, tasemnice, nebo vlasovec….

 3. Chtělo by, aby se problémem začali zabývat veterináři..Ti poznají pouhým okem, o jakého parazita jde..A nemůže vyrůst přes noc..To fakt ne..Mají někdy až 8 stadií..
  Lidé se už léta neodčervují..A čím více parazitů, tím více pravděpodobnost nákazy covidem, protože viry nikdy nemůžou člověka ohrozit, kdyby nebyli začervení..Vzniká mezi nimi tzv. symbioza..Ale covid je tak specificky upravený, že pravděpodobně vyruší i klidně spící parazity..
  Viděla jsem tasemnici přímo pod kůží na stehně, takže ve střevech rozhodně nezůstávají..Dostanou se i do mozku..
  Ten na obrázku může dobře být Škulovec..Dorůstá i 15m..
  Měla jsem klienta, který díky medikaci, vysmrkal celou tasemničku Echinokoka, kterou jsem předtím vyměřila..! Nevěřila jsem výsledku mého měření, že ji má v čelní dutině, pak mi poslali fotku..
  https://www.alternativnimedicina.cz/nemoci/paraziti/provazcoviti
  https://pmp2018.rajce.idnes.cz/plostenci/972448196

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů