Oficiální údaje z Británie: 81 % úmrtí na Covid-19 v září bylo mezi očkovanými

Ve zkratce...

Nejen, že covid injekce nezabraňují přenosu a onemocnění, ale míru hospitalizací a úmrtnost ještě zvyšují. Ukazují to oficiální statistiky z Británie. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Byly zveřejněny další důkazy o tom, že program očkování proti Covid-19 je obrovským selháním, které potvrzují, že v průběhu září 81 % lidí, kteří údajně zemřeli na Covid-19, bylo na covid očkovaných.

Možná se domníváte, že program očkování proti Covidu-19 je úspěšný jen díky tomu, že mainstreamová média se rozhodla zveřejnit údaje, které jsou zhruba tři až čtyři měsíce zastaralé.

Nedávno zveřejněná zpráva Úřadu pro národní bezpečnost (Office for National) získala v mainstreamových zpravodajských médiích ohlas, protože ukázala, že na očkovanou populaci připadá pouze 1 % úmrtí na Covid-19 ve Spojeném království, ale byl tu háček, který zapomněli sdělit masám.

Údaje zveřejněné ONS se týkaly pouze období od začátku ledna do konce června 2021, což znamená, že údaje obsahovaly tisíce údajných úmrtí na Covid-19, ke kterým došlo během zimní vlny roku 2021, přičemž drtivá většina z nich se vyskytla v lednu, kdy bylo plně očkováno pouze 0,8 % obyvatel Spojeného království, což samozřejmě vedlo ke zkresleným údajům, které měly ospravedlnit účinnost vakcíny Covid-19.

Oficiální údaje z Británie: 81 % úmrtí na Covid-19 v září bylo mezi očkovanými • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

ONS však nechtěně odhalil, že ve stejném období zemřelo do 21 dnů po očkování vakcínou Covid-19 také 30 305 osob, což jsou údaje, které se mnozí snažili zjistit již několik měsíců, přičemž orgány veřejného zdraví tvrdily, že „tyto informace nemají k dispozici“.

Zpráva ONS, která byla použita k oklamání veřejnosti, aby uvěřila, že na Covid-19 zemřelo pouze 1 % plně očkovaných osob, nezahrnovala úmrtí na Covid-19, ke kterým došlo a dochází v současné době v této mimořádně podivné třetí vlně úmrtí na Covid-19. Podivné proto, že úmrtí na Covid-19 bylo a stále je mnohonásobně vyšší než loni touto dobou, a to navzdory tomu, že léto bylo na naší straně, stejně jako údajně 95% účinná vakcína.

V létě 2020 se počet úmrtí na Covid-19 ustálil na nule, přestože injekce Covid-19 nebyla k dispozici, ale když se přesuneme o rok dopředu, v současné době se (úmrtí) vyskytují ve vyšší míře, než byste uprostřed zimy s 95% účinnou vakcínou očekávali.

Oficiální údaje z Británie: 81 % úmrtí na Covid-19 v září bylo mezi očkovanými • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tím však podivnosti nekončí, stačí se podívat na nejnovější statistickou zprávu o vakcíně Covid-19, kterou 6. října 2021 vydalo skotské veřejné zdravotnictví (PHS).

Zpráva poskytuje řadu údajů o testování, karanténě, očkování, případech, hospitalizacích a úmrtích, ale příliš zajímavá začne být až po přečtení tabulky 16, která zahrnuje počet pozitivních případů Covid-19 podle týdnů a stavu očkování.

Zajímavá je proto, že ukazuje, že většina potvrzených případů je nyní mezi očkovanou populací. V posledním týdnu od 18. září do 24. září 2021 zpráva ukazuje, že mezi neočkovanou populací bylo potvrzeno 10 479 případů.

Ukazuje však také, že mezi částečně očkovanou populací bylo 1 330 potvrzených případů a mezi plně očkovanou populací 10 514 potvrzených případů.

To znamená, že mezi 18. zářím a 24. zářím bylo mezi očkovanou populací 11 844 případů – téměř o 1 400 více než u neočkované populace.

Oficiální údaje z Británie: 81 % úmrtí na Covid-19 v září bylo mezi očkovanými • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Totéž lze říci i o týdnu od 11. září do 17. září, kdy bylo zaznamenáno 13 552 případů mezi neočkovanou populací a 14 054 případů mezi očkovanou populací, a totéž lze říci i o předchozích dvou týdnech.

Z údajů skutečně vyplývá, že v období od 28. srpna 2021 do 24. září 2021 bylo zaznamenáno 64 582 případů u neočkované populace, 12 317 případů u částečně očkované populace a 57 019 případů u plně očkované populace. To znamená, že mezi očkovanou populací bylo o 4 754 případů více.

Když jsme si tedy vyjasnili, že experimentální injekce Covid-19 zjevně nezabraňují infekci ani šíření Covidu-19, zjistěme, zda zabraňují hospitalizacím, jak tvrdí úřady.

~ Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Podle tabulky 17 zprávy bylo v období od 18. září 2021 do 24. září 2021 u neočkované populace starší 60 let v souvislosti s Covid-19 hospitalizováno 46 osob, zatímco u částečně očkované populace bylo hospitalizováno 6 osob.

U plně očkované populace starší 60 let však bylo zaznamenáno obrovské množství 295 hospitalizací a stejný průběh lze pozorovat i v předchozích týdnech až do 7. srpna 2021.

Oficiální údaje z Británie: 81 % úmrtí na Covid-19 v září bylo mezi očkovanými • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

V týdnu od 17. září do 24. září 2021 bylo ve všech věkových skupinách hospitalizováno 230 osob z celé neočkované populace, ale 415 osob z plně očkované populace. Pokud budeme vycházet z těchto hospitalizací, které se vyskytly po potvrzených případech v předchozích týdnech, pak můžeme vypočítat míru hospitalizací.

V týdnu začínajícím 11. září bylo mezi neočkovanou populací potvrzeno 13 552 případů. Proto na základě počtu hospitalizací u neočkovaných, kterých bylo v týdnu začínajícím 17. září 230, činí míra hospitalizace 1,7 %. Pokud však provedeme stejný výpočet pro hospitalizace plně očkované populace (415) a případů (12 119), zjistíme, že míra hospitalizace činí 3,4 %.

Z toho tedy vyplývá, že injekce Covid-19 zvyšují riziko hospitalizace při vystavení se Covidu-19 o 102 %, místo aby toto riziko snižovaly o 95 %, jak tvrdí výrobci vakcíny a úřady.

Když jsme si tedy vyjasnili, že injekce Covid-19 riziko hospitalizace spíše zvyšují, než snižují, zjistěme, zda zabraňují úmrtím, jak tvrdí úřady.

Tabulka 18 zprávy Public Health Scotland uvádí počet úmrtí, k nimž došlo podle stavu očkování. Tyto údaje bohužel zaostávají o týden za dostupnými údaji o případech a hospitalizacích, nicméně údaje za čtyři týdny ukazují zřejmý trend.

Z tabulky vyplývá, že v období od 21. srpna 2021 do 17. září 2021 došlo k 59 úmrtím u neočkované populace a k 10 úmrtím u částečně očkované populace.

Počet úmrtí, ke kterým došlo u plně očkovaných, však převyšuje počet úmrtí u neočkovaných i částečně očkovaných dohromady a ještě o něco více.

Z tabulky vyplývá, že v období od 21. srpna 2021 do 17. září 2021 došlo v plně očkované populaci k 233 úmrtím. Když je zkombinujeme s 10 úmrtími částečně očkovaných, znamená to, že na očkovanou populaci připadá 81 % úmrtí na Covid-19 do 17. září 2021.

Oficiální údaje z Británie: 81 % úmrtí na Covid-19 v září bylo mezi očkovanými • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

To znamená, že na neočkovanou populaci připadalo po většinu září pouze 19 % údajných úmrtí na Covid-19, zatímco na plně očkovanou populaci 77 %. Když však spojíte úmrtí částečně očkovaných s úmrtími plně očkovaných, zjistíte, že po většinu září se 81 % úmrtí vyskytovalo mezi očkovanou populací.

Pokud vycházíme z toho, že tato úmrtí nastala dva týdny po počtu potvrzených případů, můžeme vypočítat míru úmrtnosti.

V týdnu od 28. srpna bylo mezi neočkovanou populací potvrzeno 21 164 případů. Proto na základě počtu 26 úmrtí neočkovaných v týdnu začínajícím 11. září činí míra úmrtnosti 0,1 %.

Když však provedeme stejný výpočet pro plně očkovanou populaci se 101 úmrtími a 17 093 případy, zjistíme, že míra úmrtnosti je 0,6 %.

Z toho tedy vyplývá, že injekce Covid-19 zvyšují riziko úmrtí při kontaktu s covidem-19 o obrovských 500 %, místo aby toto riziko snižovaly o 95 %, jak tvrdí výrobci vakcíny a úřady.

Údaje jasně ukazují, že injekce nezabraňují infekci ani přenosu, a jasně ukazují, že i v létě a na začátku podzimu riziko hospitalizace a úmrtí spíše zvyšují, než aby je snižovaly.

Problém, kterému nyní čelíme? Zima je za rohem.

Zdroj: TheExpose.uk / Odkaz: ONS.gov.uk;

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. Článek je zavádějící, ostatně jako většina na tomto webu. Přestože účinnost vakcín možná nedosahuje hodnot, které udávají výrobci, je nutné brát v potaz míru proočkovanosti populace v jednotlivých věkových skupinách. V té nejrizikovější, nejstarší je více než 90%, takže jich logicky zemře více. Až naočkují všechny tak tady budou psát, že umírají jen očkovaní a neočkovaný nezemřel žádný.

  1. Je to celospolečenská analýza a vlastně téměř kopíruje percentuelní poměr očkovaných. Ve Skotsku má 78,5 % alespoň 1 dávku z čehož 71 % už je očkovaná plně. Minimálně to celé ukazuje, že ta slavná „vakcína“ je úplně k ničemu a že to nebyla TEČKA, ale byla to LÉČKA.
   Protože bůhví jaké další dlouhodobé zdravotní komplikace bude ten jed v těle ještě vyvolávat těm, co se nachytali.

   1. Hlavní sdělení článku je, že kovid injekce zvyšují riziko hospitalizace a úmrtí. Data a závěry studie, na kterou autor odkazuje, tvrdí opak. Je pravda, že účinnost očkování v čase výrazně klesá a také se ukazuje, že TEČKA se nekoná. Ale to co předvádí autor článku je čirá demagogie. Potom se nedá divit, že většina společnosti alternativní média nebere vážně, stejně tak jejich nekritické konzumenty.

  2. tak proč sem chodíte? 🙂 Na novinkách dostanete „objektivnější“ informace, neztrácejte tu čas.

   Máte pravdu v tom, že pravda se dá ohýbat všelijak. Nicméně nejdůležitější je asi ten bod, že už i mainstreamem přiznávaných 30 % hospitalizovaných s tzv. kovidem v nemocnicích je tzv. plně „očkovaných“. Trochu divný, ne? Nemá snad očkování bránit propuknutí choroby nebo zabránit těžkému průběhu? Pokud někdo skončí v nemocnici, to je lehký průběh ???

   A kolik z „očkovaných“ chcípe doma s tzv. kovidem, protože na testy nejde nebo to lékaři bagatelizují, protože očkovaný přece nemůže kovid dostat (ano, i takto pitomé lékaře u nás máme, bohužel).

   Když to vše sečtete, vynásobíte a vydělíte, vyjde Vám, že celé „kovid očkování“ je prostě na hxxxxx… a to je ještě ta lepší varianta, vedlejší účinky, mnohdy závažné, je kapitola sama pro sebe.

   Stačí to takto?

 2. : „Odpověď mne, musím říct, obrovsky zaskočila, ale hlavně by měla zaskočit jednotlivé lékaře. Jsem s řadou z nich v úzkém kontaktu, a tak onen alibismus s využitím slůvka závazný pokyn, závazné doporučení, které by muselo být ve Věstníku, a vyhnutí se odpovědi na jiný druh doporučení a pokynů, dává jasnou odpověď na to, jak by se komora zachovala, kdyby se někteří lékaři dostali do potíží ve vztahu ke své odpovědnosti. ČLK ve své podstatě říká, že o všem si každý rozhoduje sám, i o tom, že píchá do lidí vakcíny bez toho, že by je vyšetřil či měl alespoň po ruce chorobopis. Podle mého názoru ČLK dobře ví, že bez chorobopisu se nemá dělat nic, a tak raději na otázku neodpovídá. Ještě se asi nadějeme věcí. Být v kůži lékařů, po těchto odpovědích se opravdu bojím.“
  1. o poskytnutí kopií přípisů a pokynů ČLK praktickým lékařům včetně lékařů dětských v období od března 2020 do října 2020. Jedná se mi zejména o pokyny k provozu ordinací, způsobu obecné léčby pacientů a léčby dotýkající se Covid-19, a to včetně mailové korespondence.
  Odpověď:
  Česká lékařská komora v období od března 2020 do října 2020 nevydala žádné závazné stanovisko pro praktické lékaře ani dětské lékaře a v tomto směru nebylo vydáno ani žádné doporučení České lékařské komory, které by jinak muselo být publikováno ve Věstníku České lékařské komory. Žádné závazné stanovisko ani doporučení týkající se provozu ordinací, způsobu léčby pacientů a e-mailové korespondence s nimi vydáno Českou lékařskou komorou nebylo.
  2. o poskytnutí fotokopií pokynů ČLK k odkladům plánovaných lékařských zákroků a operací a chodu nemocnic v období od března 2020 doposud
  Odpověď:
  Žádné pokyny České lékařské komory k odkladům plánovaných lékařských zákroků a operací a chodu nemocnic v období od března 2020 doposud vydány formou závazných stanovisek nebo doporučení publikovaných ve Věstníku České lékařské komory nebyly.
  3. o poskytnutí odborných podkladů k aplikovaným vakcínám proti nemoci Covid-19 v českém jazyce, které obsahují vědecké hodnocení těchto vakcín, ze kterých ČLK vychází při utváření názorů na bezpečnost daných vakcín.
  Odpověď:
  Česká lékařská komora nemá k dispozici odborné podklady k aplikovaným vakcínám proti nemoci Covid-19 v českém jazyce, které obsahují vědecké hodnocení těchto vakcín. Doporučujeme obrátit se na Státní ústav pro kontrolu léčiv.
  4. o poskytnutí fotokopií pokynů, které dala ČLK k aplikaci vakcín proti Covid-19 (např. požadavek předchozího vyšetření pacienta, požadavek dostupnosti chorobopisu v místě aplikace vakcíny apod.), popř. sdělení, že žádné pokyny ČLK nedávala. Pokud tyto pokyny ČLK nedávala, kdo tyto pokyny a způsob aplikace schvaloval a je za ně odpovědný, a jak by podle názoru ČLK mělo bezpečné očkování danými vakcínami fakticky probíhat, popř. proč není dle ČLK nutné předchozí vyšetření pacienta, a zda je podle ČLK běžnou praxí, že u zdravotního výkonu není na místě chorobopis pacienta.
  Odpověď:
  Jak již bylo uvedeno, Česká lékařská komora nevydávala žádná závazné stanovisko ani doporučení k aplikaci vakcín proti Covid-19.
  5. o sdělení, na základě jakých statistických údajů se ČLK domnívá, že máme od ledna 2021 doposud v České republice stav epidemie či pandemie.
  Stav epidemie resp. pandemie byl vyhlášen jednak Světovou zdravotnickou organizací a jednak i Ministerstvem zdravotnictví ČR, nikoli Českou lékařskou komorou
  Autor: Jana Zwyrtek Hamplová
  *****
  Odložené operace, píchnutí vakcíny, zavřené ordinace… Advokátka získala mrazivá data. Lékaři budou zuřit

  15.10.2021 12:58 | Komentář
  Známá advokátka Jana Zwyrtek Hamplová obdržela odpovědi na otázky směrované České lékařské komoře. Jsou překvapující. ParlamentnímListům.cz o tom poskytla své vyjádření.
  Ve čtvrtek 14. října 2021 obdržela advokátka Jana Zwyrtek Hamplová od České lékařské komory odpověď na své otázky, které adresovala komoře 26. srpna. Dopis se patrně někde tři týdny „toulal,“ protože je datován 24.9.2021, ale zajímavé jsou hlavně odpovědi. Česká lékařská komora tvrdí, že lékařům neadresovala žádná závazná doporučení ani pokyny, a dvakrát zdůrazňuje, že podobné pokyny a doporučení by musely být uveřejněny ve věstníku České lékařské komory. Kouzlo patrně bude ve slůvku „závazné“, ale takto žádost o informace nezněla. Žadatelka o informace žádala poskytnutí všech pokynů a doporučení, tedy i těch, které chodily lékařům mailem bez ohledu na zveřejnění v nějakém Věstníku. Co odpověď lékařské komory znamená? Že jakékoli rozhodnutí a postup lékařů, tedy zavření ordinací, komunikace s pacienty jen telefonicky, zkrátka cokoli lékaři dělali, bylo výlučně vlastním rozhodnutím jednotlivých lékařů, nikoli jednáním na základě pokynů nebo doporučení České lékařské komory, která s těmito rozhodnutími dětských a praktických lékařů nemá nic společného. Obdobně nemá Česká lékařská komora dle vlastního vyjádření nic společného s jakýmikoli odklady zdravotní péče, neboť ani k tomu se nikdy nevyjadřovala a nic nedoporučovala.
  Co je nejzajímavější, Česká lékařská komora, a to přesto, že se její předseda Milan Kubek opakovaně velmi kladně vyjadřoval k očkování proti Covid-19 a toto očkování doporučoval, nedisponuje komora žádnými podklady k aplikovaným vakcínám. Z toho mimo jiné vyplývá, že vyjádření předsedy České lékařské komory je jeho vyjádřením soukromým, protože o vakcinách Česká lékařská komora neví nic.
  Česká lékařské komora se zcela vyhnula odpovědi na otázku, kdo odpovídá za způsob realizace plošné vakcinace, kdo z odborných autorit dal pokyny, jak má probíhat, zda není před očkováním důležité vyšetření pacienta, zda nemá být k dispozici jeho chorobopis, a omezila se na konstatování, že ČLK žádné závazné stanovisko nevydávala. Tuto odpověď lze přeložit i tak, že za způsob realizace vakcinace není odpovědný nikdo, žádný takový materiál neexistuje, a je více než pravděpodobné, že se jednalo o rozhodnutí politické, ne odborné. Kdyby tento odborný podklad byl, ČLK by ho jistě ráda zmínila. Průběh vakcinace ČLK tedy ani nehodnotí, odpovědi se tato odborná profesní komora zcela vyhýbá. Dodnes tedy komora neví, zda její členové – lékaři – neriskují, když postupují tak, jak postupují, a jak vyplývá z odpovědi, komoru to patrně ani nezajímá.
  Rovněž se vyhýbá dotazu na statistiku, o kterou by se opřel stav epidemie nebo pandemie.
  Co z odpovědi na otázky vyplývá – ČLK dle svého vyjádření nedávala lékařům absolutně žádné závazné pokyny – otázkou zůstává, zda nedávala pokyny jiného druhu, protože zde se odpovědi vyhnula.
  Veškerou odpovědnost za každé rozhodnutí lékaře, tedy zavření ordinace, nepřijímání pacientů, odklady lékařské péče, způsob aplikace vakcín, ponechává zcela na osobách lékařů, protože sama sebe prohlašuje zcela mimo jakoukoli odpovědnost. Česká lékařská komora se k ničemu nevyjadřovala, nic nedoporučovala, žádné pokyny nedávala, o vakcíně nic neví, a to, jak byla a je vakcína aplikována, nebylo na žádné její doporučení. Odpovědi, zda je tento způsob aplikace správný pro pacienta, se zcela vyhnula, a na žádnou z otázek, která se aplikace vakcín dotýkala, vůbec neodpověděla. Česká lékařská komora je tak subjektem bez názoru, a ve své podstatě říká, že za každé své jednotlivé rozhodnutí odpovídal a odpovídá každý lékař sám, včetně toho, jak aplikuje vakcínu. Česká lékařská komora si myje ruce.

 3. EVIDENCE OF MILLIONS OF DEATHS AND HUNDREDS OF MILLIONS OF SERIOUS ADVERSE EVENTS RESULTING FROM THE EXPERIMENTAL COVID INJECTIONS
  The Vaccine Death Report shows all the scientific evidence that millions of innocent people lost their lives and hundreds of millions are suffering crippling side effects, after being injected with the experimental covid injections. The report exposes the strategic methods used by governments and health agencies to hide 99% of all vaccine injuries and deaths. You will also learn who is really behind all of this, and what their true agenda is.
  https://www.stopworldcontrol.com/report

 4. Už mám otevřenou mysl …. celý tento web mě otevřel mysl …. dokonce málem i mozek radostí vyskočil.
  Tohle musel napsat nějaký potenciální poradce pana prezidenta.
  Rozhodně by na internetu mělo být více takových webů. Celý svět by pak byl určitě šťastnější a lidé spokojenější.

 5. Počítat riziko úmrtí nebo hospotalizace z prokázaných případů je poněkud nesmysl, protože většina očkovaných ani nepozná, že Covid má, dozví se to jen tehdy, když je vytrasuje hygiena nebo když u nich dojde k průlomové infekci. Toto srovnání je tedy zcela nesmyslné a závěr zavádějící.
  Ano, umírají i očkovaní (nakonec umřeme všichni…), do nemocnic se dostávají i očkovaní. Když už to chcete srovnat, musíte to přepočítat na jednotku očkovaných a neočkovaných obyvatel a to ještě v dané věkové skupině. S věkem roste riziko smrti na Covid-19, ale i míra proočkovanosti. Ta je u nejstarší generace v Británii skoro 100%, tj. těch 101 mrtvých vakcinovaných pochází z nějakých 95% vakcinované populace, zatímco těch 26 neočkovaných z nějakých 5%.
  Doporučuji autorovi, aby si nejprve nastudoval něco o vědeckých metodách a nemíchal hrušky s jablky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů