Moje zkušenost s odšťavňovači Brawo Life + slevový kód

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK

Ve zkratce: Mohu Vám zprostředkovat 7% slevu – se slevovým kódem OSM7 – více ZDE – na koupi tohoto odšťavňovače k podpoře vašeho zdraví. 

Dnes mám pro Vás, posluchači a čtenáři Otevři svou mysl, trošku jiný článek, který dělám jen výjimečně.

Před nějakou dobou jsem vycítil, že moje tělo si žádá ještě čistější stravu, a tak teďka během horkých letních dní byla příležitost vyzkoušet i 14 denní očistu na ovocných a zeleninových šťávách, která mě již dlouho lákala. Tak jsem se začal poohlížet, jaký odšťavňovač by mi pro tyto účely vyhovoval, jelikož starý už dosluhoval.

Jelikož už pár let znám Michala Sharka, jako asi mnozí z vás… který byl od doby covidové také označován za dezinformátora jako já… tak jsem se rozhodl vyzkoušet odšťavňovač od jeho značky Brawo Life, kterou má se svou ženou Julkou Sharkovou.

Více o odšťavňovači ZDE

Moje zkušenost s odšťavňovači Brawo Life + slevový kód • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A proč o tom mluvím… na základě mé dobré zkušenosti s tímto přístrojem mi Michal nabídl spolupráci, kdy Vám mohu zprostředkovat 7% slevu (se slevovým kódem OSM7 – více ZDE) na koupi tohoto odšťavňovače k podpoře vašeho zdraví. 

Vyvinout si návyk a zakomponovat do života pravidelně ovocné a zeleninové šťávy vnímám jako skvělý způsob, jak tělo hydratovat, dodat mu energii a potřebné vitamíny a minerály… a to nejen ve formě několikadenní očisty, ale stačí si třeba udělat šťávu místo snídaně a mít tak skvělý start do nového dne, nebo si udělat tzv. zázvorový shot při oslabení organismu.

Konkrétně tento přístroj je tzv. šnekový odšťavňovač, což znamená, že z něj dostanete více šťávy než od běžných tzv. odstředivých odšťavňovačů… co zejména oceňuji, je schopnost odšťavnit i bylinky jako mátu, petržel, koriandr a podobně.

Rád bych ještě dodal, že jsem tento přístroj pořídil za vlastní peníze a až poté jsem zjistil, že je možno navázat s Brawo Life spolupráci… pokud se rozhodnete pořídit odšťavňovač skrze můj kód OSM7, získáte 7% slevu a zároveň podporujete i mě a mou tvorbu, kterou pro Vás tvořím na Otevři svou mysl. 

Tato akce s 10% slevou platí do 10. září.

EDIT 11. září: nyní je k dispozici sleva 7 %

Odšťavňovač si můžete koupit a podívat se na více detailů ZDE.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Pán Formánek by si mohol uvedomiť, že „šťavová diéta“ brutálne zaťažuje slinivku a pečeň. Michal Shark sa už dávno „odľahčil“ touto stravou, a už niekoľko rokov jeho nezmyselná „diéta“ pracuje proti nemu. V každom videu za poslednú dlhú dobu spomalene žmurká, pretože je proste….UNAVENÝ.
  KAŽDÝ prosperujúci prírodný kmeň minulosti aj súčasnoti konzumuje živočíšne potraviny, bez ohľadu na to v akej oblasti žije. V období rozmnožovania sa EŠTE ZVYŠUJÚ (prečo asi???) živočíšne potraviny, a konzumujú viac vajec, pečene, morských plodov (ak sú z tej oblasti).
  Jablková šťava DOJ*BE PEČEŇ. Je to koncentrovaná fruktóza, a tá spôsobuje stukovatenie pečene. Okrem toho ovocné šťavy (ak si niekto dá pol litra a viac, a nie len 1-2dcl denne) silno zaťažujú pankreas.
  Nezabúdať aj na to, že vitariánstvo (ešte horšie než vegánstvo) je „NWO DIÉTA“ slúžiaca na zhoršovanie zdravia fyzického, psychického/duševného a na zhoršovanie plodnosti.
  PS : Sám som mal odsťavovač za 330€ pred nejakými asi 13 rokmi, tiež šnekový (zn. Hurom). Už ho dlhé roky používam len na odšťavenie bobuľovitého ovocia zo záhrady, aby som si šťavu z neho zamrazil na kocky, a denne si vo vode (ako nápoj) so soľou a vitamínom C rozpustím zhruba 50ml. Avšak 50ml šťavy z bobuľovitého ovocia zo záhrady VERZUS 500ml jablkovej šťavy, to je ako pohladenie od partnerky verzus bitka od agresívneho svalnatého suseda.

  1. Nikde netvrdím, aby lidé pili pouze šťávy… je to každého cesta. Z mého pohledu ale šťávy mohou být skvělým zpestřením stravy, jak doplnit tělu vitamíny a minerály – například dopoledne si dát čerstvou šťáv namísto nějakého pečiva s pomazánkou plné olejů 🙂

   Já osobně jsem už 13 let bez masa (z toho cca 10 let bez živočišných výrobků) a cítím se skvěle – ano, člověk může jíst nezdravě i na veganské a jakékoliv stravě. Také když se ohlédnu na svoje stravování před lety, tak to nebyla z mého nynějšího pohledu žádná sláva… ale člověk se stále učí. Kromě toho jako lidé stále víme „prd” co se týče skutečného fungování lidského těla – existují lidé, co jsou desítky let na vitariánské (raw) stravě a prosperují… existují dokonce tzv. „breathariáni” (lidé, co jí minimum nebo vůbec – tzn. nepotřebují jíst, aby přežili a prosperovali – viz třeba u nás v ČR/SR https://www.pranaceskoslovensko.sk/index). V zahraničí třeba takový Ray Maor – https://www.youtube.com/@RayMaor. Jak jsou tito lidé schopni žít navzdory tomu, že se vymykají všem „novodobým poučkám” o stravování?

   Netvrdím, že já mám všechny odpovědi – dělám to, co mi funguje, co nepřispívá k utrpení (tzn. zabíjení jiných živých bytostí pro moji spotřebu), a v čem se cítím skvěle.

   Takže ne vše je černobílé.

   1. Pán Formánek, máte rád rozprávky… a výsledok je taký :
    1. Ničíte svoje zdravie vegánskou stravou. To nie je názor, to je fakt. Vegánstvo ničí zdravie absolútne každému človeku, akurát niekomu viac, niekomu menej. Najsilnejšie, najplodnejšie a najkrajšie (črty tváre, telo) prírodné kmene konzumujú najviac živočíšnych potravín. Vy zdravo teda nevyzeráte, a už rozumiem tomu prečo.

    2. Veríte na rozprávky o breathariánoch, z ktorých ani jeden jediný nie je ochotný dokázať to „v laboratórnych“ podmienkach. Keby ste bol rozumnejší, musel by ste pochopiť aj fakt, že každý breatharián by musel mať ochabnutú čeľusť a keby ním bol dlhšiu dobu (niekoľko rokov), musel by mať pokazené zuby. Čeľusť tvoria svaly a šľachy. Bez prežúvania svaly čeľuste rýchlo artrofujú. Bez vyvíjania tlakov na zuby (žutím) sa zuby rýchlejšie kazia. Ja sám som si vyvinul výraznejšiu čeľusť (na moje pomery) vďaka tomu, že som pred dvoma rokmi začal žuť tuhú potravu (mäso varené nie do mäkka, ale tak, aby ostalo tuhé a žulo sa ťažko). Ste mimo, pán Formánek.

    3. V konečnom dôsledku NEVEDOME (to ale neospravedlňuje) dávate ľuďom (nepíšem, že na nich „tlačíte“) jeden z návodov na to ako sa stravovať, ale tento návod (vegánstvo) je absolútne vadný, A HLAVNE ide „ruka v ruke“ S PRIANÍM SATANA.

    4. Voľného testosterónu budete mať určite veľmi málo (fúzy nie sú jeho ukazovateľom). V hlase vám chýba „mužský princíp“ (inak sa ale dobre počúvate).

    Citujem z jednej knihy (a to nie som fanúšik Biblie, ale to neznamená, že nesúhlasím s ničím, čo je v nej napísané) : „V Bibli je napsáno: „Každý živý a pohybující se živočich
    vám bude za pokrm.“ Teprve potom byla z potravy vyloučena
    zvířata přenášející například trichinózu. Člověk si sám vybral
    rostlinnou stravu: „Protože sis sám vybral, budeš jíst polní
    byliny a kvůli tobě bude země prokleta.“ Pastýř Ábel nemohl
    jednat proti členu svého vlastního rodu, rolník Kain to však
    mohl udělat a udělal to. Známe to z biblického příběhu.“

    „Sedmkrát Bible vzpomíná a opakuje bez speciálního zašifrování „předpis na život: veškerý tuk. játra, ledviny a trochu
    masa z lopatky“. Ne z kýty! Dobrý řezník dokázal vypreparovat celou mízní soustavu, ve které se hromadily hormony
    pohlavní a steroidní. Kněží si přece nemohli dovolit konzumovat hormony. Prorok Izaiáš však praví: „Pastýřskou stravu
    budeš jíst.“ Pastýřská strava vede k dobré funkci mozku, ale
    to je příliš málo: je třeba se ještě učit. Čemu? To je právě ono!
    Rozlišil dobro od zla, což je v hebrejštině synonymem pojmu
    „vědět všechno“. Tyto dvě podmínky se vzájemně popírají,
    neboť „syn pastýře“, který jde na studia, vždycky změní způsob výživy, což zabrání nalezení klíče k veškerému poznání.“

    A mohol by som pokračovať a pokračovať.
    WAKE UP v otázkach stravovania, pán Formánek.

    1. „Boh povedal: hľa dávam vám všetky rastliny, s plodom semena na povrchu celej zeme a všetky stromy, majúce plody, v ktorých je ich semeno: nech sú vám za pokrm!“ Genezis stvorenie sveta. – Človek bol ešte bez hriechu, a to boli pokyny Boha, aby tak ostalo. Keď už sa oháňaš bibliou, začiatok si zrejme vynechal…

    2. Nooo, kolem „vegetariánství“, za mě nějak takto..:
     Po desetiletí se vytvářel masný průmysl, prolhaný, mnoho mýtů a mylných představ, aby propagoval konzumaci masa. I argumenty, že bychom se měli vyhýbat masu, abychom zachránili planetu, je manipulativní nesmysl, navržený těmi, kteří stojí za Velkým resetem, podvodem s kovidem a různými systémy sociálních úvěrů..

     =Pravdou je, že lidé jsou všežravci, nikoliv masožravci. Ostré zuby nám dávají možnost volby, nikoliv nutkání.

     1) Šílenci tvrdí, že bez masa nebudeme mít dostatek železa. V zelené listové zelenině, ořechách, obilovinách a fazolích je však železa dostatek. Potraviny bohaté na vitamin C konzumované současně s potravinami obsahujícími železo výrazně zvýší vstřebávání – zvýší ho až pětinásobně. Dobrá a vyvážená vegetariánská strava obsahuje dostatek železa. Je sice pravda, že maso obsahuje železo, ale ironií je, že lidé, kteří jedí maso, mají často větší pravděpodobnost vzniku anémie z nedostatku železa, protože mají tendenci jíst méně ovoce a zeleniny.

     2) Vyhýbání se masu je jedním z nejlepších a nejjednodušších způsobů, jak snížit spotřebu tuků. Moderní hospodářská zvířata jsou záměrně vykrmována, aby se zvýšil jejich zisk. Konzumace tučného masa zvyšuje pravděpodobnost infarktu nebo vzniku rakoviny.

     3) Každý rok jsou zaznamenány miliony případů otravy jídlem. Naprostá většina z nich je způsobena konzumací masa.

     4) „Maso“ může obsahovat ocas, hlavu, nohy, konečník a míchu zvířete a klobása může obsahovat rozemletá střeva. Jak si může být někdo jistý, že jsou střeva prázdná, když jsou rozemletá? Opravdu chcete jíst obsah prasečích střev?

     5) Pokud má zvíře při usmrcení rakovinu, jedlíci masa budou jíst rakovinu. Opravdu si chcete sednout k večeři a sníst velký kus rakoviny?

     6) Nedostatek sladké vody na světě zhoršuje chov zvířat. A právě producenti masa jsou největšími znečišťovateli vody. Na výrobu 0,5kg masa je potřeba skoro 12000 litrů vody. Odtékající voda z farem masivně poškozuje řeky a podzemní zdroje vody, a tím i zdroje pitné vody.

     7) Pokud jíte maso, konzumujete hormony, kterými byla zvířata krmena. Nikdo neví, jaký vliv mají tyto hormony na vaše zdraví. V některých částech světa obsahuje až každý čtvrtý hamburger růstové hormony, které byly původně podávány skotu. Pokusy zakázat používání hormonů se ukázaly jako pozoruhodně neúčinné.

     8) Bylo prokázáno, že mezi konzumenty masa se častěji vyskytují tyto nemoci: chudokrevnost, zánět slepého střeva, artritida, rakovina prsu, rakovina tlustého střeva, rakovina prostaty, zácpa, cukrovka, žlučové kameny, dna, vysoký krevní tlak, poruchy trávení, obezita, kupy, mrtvice a křečové žíly.

     9) Celoživotní vegetariáni navštěvují nemocnici o 22 % méně často než lidé, kteří jedí maso – a na kratší dobu. V současné době, kdy máme špatně řízené nemocnice, dlouhé čekací listiny a mrtvé nebo umírající zdravotnictví, je to nesmírně důležité.

     10) Vegetariáni mají o 20 % nižší hladinu cholesterolu v krvi než konzumenti masa. (Nejsem si jistý, jak moc na hladině cholesterolu záleží – ale přirozeně nižší hladina vám neuškodí).

     11) Někteří zemědělci používají k uklidnění zvířat sedativa. Výsledkem je, že když jíte maso, jíte zbytky těchto léků. A tato rezidua jsou často velmi silná.

     12) Podstatně více než polovinu všech prodaných antibiotik podávají zemědělci zdravým zvířatům, aby vyprodukovala více masa. Procento infekcí odolných vůči antibiotikům, jako je penicilin, se v důsledku toho dramaticky zvýšilo.

     13) Každou minutu každého pracovního dne jsou na jatkách usmrceny tisíce zvířat. Mnoho zvířat vykrvácí. Bolest a utrpení jsou na denním pořádku. Jen v Americe je každou hodinu zabito 500 000 zvířat na maso. Zvířata, která umírají pro váš stůl, umírají v hrůze, smutku a bolesti. Zabíjení je často nelidské. Některá náboženství trvají na tom, že zvířata se zabíjejí nelidsky, a to tak, že se jim podřízne hrdlo. Podmínky na jatkách jsou často nechutné.

     14) Vegetariáni jsou zdravější než lidé, kteří jedí maso. Mnozí z nejúspěšnějších světových sportovců jsou vegetariáni.

     15) Africké země, kde miliony lidí umírají hlady, vyvážejí do vyspělých zemí miliony tun obilí, aby se zvířata mohla vykrmit pro jídelní stoly bohatých zemí. Kdybychom všichni jedli rostliny, které vypěstujeme, místo abychom jimi krmili zvířata, světový nedostatek potravin by prakticky přes noc zmizel.

     16) Každý den jsou usmrceny desítky milionů jednodenních kuřat samců, protože nebudou schopna snášet vejce. Neexistují žádná pravidla, jak toto masové vybíjení probíhá. Některá jsou rozdrcena nebo udušena k smrti. Mnohá jsou použita jako hnojivo nebo zkrmena jinými zvířaty.

     17) Je mnohem snazší stát se – a zůstat – štíhlým, pokud jste vegetarián. Pod pojmem „štíhlý“ nemyslím „abnormálně štíhlý“ nebo „s podváhou“, ale spíše bez nadváhy.

     18) Průměrný konzument masa za svůj život zkonzumuje 36 prasat, 36 ovcí a 750 kuřat a krůt. Chcete mít na svědomí tolik krveprolití?

     19) Zvířata trpí bolestí a strachem stejně jako vy. Jak by se vám líbilo strávit své poslední hodiny zavřeni v nákladním autě a pak krutě strčeni do krví nasáklé umrlčí komory? Převážená zvířata někdy tráví celé dny nacpaná ve dvoupatrových nákladních autech. Některá zvířata umírají hlady, ještě než dorazí na místo určení. Zvířata ve spodním patře jsou vystavena neustálé sprše výkalů a moči od zvířat nad nimi. Každý, kdo jí maso, schvaluje a podporuje způsob, jakým je se zvířaty zacházeno.

     20) Roční zvířata jsou často mnohem rozumnější – a schopnější logického myšlení – než šestitýdenní miminka. Kdysi děda choval čtyři ovce jako domácí mazlíčky – byly inteligentní a citlivé. Znaly svá jména a dokázaly mě vyčíst z davu. Důkazy naznačují, že prasata a ovce jsou bystřejší než psi a bystřejší než malé děti. Pokud byste nejedli psa nebo malé dítě, neměli byste jíst ani ovce, prasata nebo krávy..

    3. wake up you vse co jsi tady napsal je totalni blbost jen si dej mrna veprove kureci narvane steroidama stresy ze zvirat jen z masa se dojebou organy streva rakovina vole!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů