JP Sears – Big Tech dělá čistku! Cenzura jede na plné obrátky

Ve zkratce...

JP Sears v dalším parodickém videu reaguje na nedávné události, kdy Big Tech firmy zabanovaly Trumpa a poté se spolčily proti konkurenční necenzurované platformě Parler.
PS: Big Tech je výraz pro velké technologické firmy jako Facebook, Twitter, Google, Apple, Amazon.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Zdravím, vygumovaná osobo. Vítej v apokalypse. Zde je to, co chceme, abyste si dnes mysleli. Twitter a Facebook zabanovali Trumpa. Apple, Google a Amazon se spiknuli proti Parleru a New York chce založit koncentrační tábory. Tohle, a mnohem více, vás čeká v dnešním vydání toho, co chceme, abyste si mysleli, abychom vás mohli ovládat, prosím neuvědomte si, že jste suverénní bytost, co dokáže myslet za sebe. V souvislosti s tím, co se stalo u Kapitolu, Twitter a Facebook zabanovali prezidenta Trumpa ze své platformy.

Mnozí lidé tento krok oslavovali, zatímco mnoho ostatních truchlilo ztrátu nejlepšího komika na Twitteru. Twitter řekl, že Trumpa zabanovali, protože prezident Trump používal Twitter k podněcování násilí. Twitter řekl, že následující dva tweety od Trumpa byly ty, co podněcovaly k násilí, a které vedly k zabanování. První tweet: „75 milionů skvělých amerických vlastenců, kteří hlasovali pro mě, pro Ameriku na prvním místě a pro to, udělat Ameriku znovu skvělou, budou mít dlouho do budoucna obří hlas. Nebudou v žádném ohledu znevažováni a nebude se k nim přistupovat nespravedlivě!” Druhý tweet: „Pro všechny, kteří se ptali, nebudu se 20. ledna účastnit inaugurace.” K tomu, jak tyto dva tweety podněcovaly násilí, se Twitter vyjádřil: „Tyto dva tweety je třeba číst v širším kontextu toho, co se v zemi děje.”

Jinými slovy, když jsou vytrženy z kontextu, tyto tweety prý podněcovaly k násilí. Ale ne, když jsou ponechány v kontextu Twitteru, kde je Trump zveřejnil. Tohle právě přišlo! Odborníci na komunikaci se shodují, že vytrhávat slova z kontextu je nejpřesnější způsob, jak je interpretovat. CEO Twitteru Jack Dorsey se k banu nevyjádřil, jelikož měl hodně práce s odebíráním zbytků jídla ze svého miliardářského plnovousu. CEO Facebooku Marka Zuckerberga šlo zastihnout, a když se měl vyjádřit k tomu, že jeho platforma omezuje svobodu slova, odpověděl prostým úsměvem. Všichni jsme hrdí na to, čeho jsi dosáhnul… ty zmarkusyne. Další zprávy podporující svobodu.

Parler, alternativa Twitteru akorát bez cenzury, je pod útokem. Big Tech požaduje, aby Parler zavedl stejná drakonická omezení projevu, kterými trpí uživatelé na ostatních platformách. Ale Parler odmítnul a řekl, že věří ve svobodu slova. Big Tech, který ve svobodu slova nevěří, se spojil a rychle Parler zcenzuroval, celou platformu sociální sítě. Zjistili, že na Parleru probíhají nebezpečné aktivity svobody slova a chtěli zakročit, aby veřejnost ochránili. Tohle právě přišlo! Když se Big Tech spojili a cenzurovali prezidenta, který je už cenzurován na všech mainstreamových médiích, a nyní umlčeli populární necenzurovanou platformu Parler, vypadá to, jakoby něco skrývali.

Ale buďte ujištěni, že Big Tech by se nic nesnažil skrývat, kdyby měl co skrývat. To by bylo šílené… snaží se vás ochránit. Mám říkat, že je to pro jejich ochranu? Jo? Znovu používáme tento trik? Páni, ten používáme všude možně. Myslíš, že tomu stále věří? No dobře… Je to potvrzené… Big Tech podniká tato bezpečnostní opatření pro vaši ochranu. Google odebral Parler ze svého Play Storu, na což Apple odebral Parler ze svého App Storu a poté Amazon, který poskytuje servery pro Parler, vykopnul Parler ze svých serverů.


Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Odebrali Parler z internetu. Aby si ospravedlnili svoje rozhodnutí, Apple oznámil, že Parler je ve skutečnosti zodpovědný za veškerý obsah uživatelů na své službě. To si protiřečí s americkým zákonem Sekce 230, který říká, že platforma není zodpovědná za obsah svých uživatelů. Stejná Sekce 230, která chrání Twitter a Facebook. Apple naštěstí bouchl svým bilion dolarovým soudním kladivem, aby informoval veřejnost o novém zákoně. Parler je zodpovědný za obsah svých uživatelů, zatímco Facebook a Twitter nejsou.

Dává to smysl, když vám říkáme, abyste si to mysleli. Vysvětlení Big Techu pro zničení své konkurence bylo: na Parleru probíhaly hrozby násilí a nelegální činnost s ohledem na násilí v Kapitolu. To je přesvědčivé tvrzení… až tak jste přesvědčeni, že si neuvědomíte, že Parler nemá funkci skupin, ale Facebook ano, a FB skupiny se používaly k organizaci spousty protestů v Kapitolu. A s nelegální činností si také neuvědomujete, že Google má spoluvinu v obří nelegální činnosti, jelikož gmail se používá k posílání pedofilního porna mezi zločinci.

Bylo by také báječné, kdybyste si neuvědomili, že tyto společnosti jsou monopoly. A monopoly jsou nelegální. Ale monopoly to nejsou… děláte si srandu? Monopoly to nejsou až tak, že 35 států USA podalo antimonopolní žaloby proti Googlu. Proti Facebooku podalo antimonopolní žalobu 48 států. Proti Applu jsou také podány antimonopolní žaloby. A Amazon je Evropskou unií pokutován antimonopolní žalobou. To nic není! Tyto žaloby tvrdí, že tyto společnosti současně operují nelegálně, ale to je šílené, protože to tak není!

Chrání veřejnost před nelegální činností na Parleru, takže… jak by mohly operovat nelegálně? Neobvinily někoho, že dělá něco, co ony samy dělají, ale v pouze mnohem horším měřítku. Veřejnost má ale otázku: Je to monopol, když monopoly Twitter, Facebook, Google, Apple a Amazon se spolčí, aby vytvořily jeden obří monopol, který je schopen na planetě uskutečnit cokoliv, co chtějí? Odpověď: Ne. To také není monopol. Když je řeč o monopolu, možná vás zajímá, na čem pracuje Bill Gates… nějakou dobu jsme od něj neslyšeli, že? Stále řídí covid. Právě přišlo! Lidská blízkost je stále smrtelná… pamatujte, že odpojení, izolace, chudoba a strach vás ochrání.

To jsou stále věci, kterým máte věřit. Navzdory nebývalému útoku na svobodu slova, CEO Parleru John Matze řekl: „Naše mise je svoboda slova, demokracie a abychom my lidé měli moc. Elitáři nechtějí, abychom byli svobodní.” U nás ve vysílání můžeme potvrdit, že je nepodložená konspirační teorie, když CEO Parleru říká, že elitáři nechtějí, abyste byli svobodní. Tohle právě přišlo! Nová pandemická opatření! Nevycházejte ze svého domu, a nemůžete si otevřít svůj podnik, nebo poslat děti do školy. Už to skoro bylo rok, že? Svoboda!

John Matze říká, že Parler brzy bude znovu online. Pokud je to pravda, můžete očekávat striktnější nařízení od elitářů, aby vás ochránili před mutujícím kmenem svobody slova, který se na Parleru tak rychle šíří. Možná i provedeme celonárodní blackout. Z jiných zpráv… Írán má popravit druhého národního wrestlera za to, že protestoval proti vládě. Hádám, že tady v USA nejsme tak daleko pozadu, že Íráne? … to, jak zacházíme s těmi, co porušují svobodu slova… Tohle právě přišlo! Pokud to dovolíte, bude to pokračovat následovně. Konspirační teoretici tvrdí, že svoboda slova je skvělá věc, i když lidé mají odlišnou perspektivu než vy. Šíří svoje neopodstatněná tvrzení, že můžeme mírumilovně žít a dokonce milovat ostatní lidi, kteří si myslí a mluví jiné věci než vy. Ověřovatelé faktů tato tvrzení vyvrátili a říkají, že je lepší žít ve strachu, že vyřčená slova, se kterými nesouhlasíte, povedou k násilí. A my si myslíme, že žít ve strachu je mnohem láskyplnější způsob žití.

Tato šílená nepodložená tvrzení konspiračních teoretiků jsou také protiústavní. Až tak, že naši odborníci na ústavu detailně prochází ústavu, aby našli řádek v prvním dodatku, který definuje svobodu slova jako „říkat si cokoliv, co chcete, pokud souhlasíte s námi.” Odborníci ten řádek ještě nenašli, ale my jdeme vpřed s plným předpokladem, že ho najdou. A do Ameriky míří koncentrační tábory! V New Yorku se navrhnul zákon, který by státu umožnil zadržet lidi, pokud je bude považovat za hrozbu pro veřejné zdraví. Nick Perry, který zákon sponzoroval, řekl, že zákon nebude omezovat svobody jedinců. Naši ověřovatelé faktů tohle tvrzení označili za pravdivé.

To, že guvernér bude moct určit, že je někdo zdravotním rizikem, na základě jejich vlastní definice zdravotního rizika, a pak bude moct toho člověka držet jako vězně tak dlouho, jak bude chtít, neomezuje svobody. Další zprávy o guvernérech, co se chovají jako diktátoři, kampaň za odvolání kalifornského guvernéra Newsoma má přes milion podpisů. S uzávěrkou v březnu 2021 k získání zbývajících 400 tisíc podpisů nezbytných k jeho odvolání, pokud bydlíte v Kalifornii, prosím nechoďte na web recallgavin2020.com a nepodepište se. To je vše pro dnešní povznášející zprávy založené na svobodě. Užijte si den, kdy vám Facebook, Twitter, Google, Apple, Amazon a média říkají, co si myslet a dělat. Vaše svobodná vůle už není vaše. Ale necháváme vás myslet, že je. Dobrou noc.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Neni to jen tahle snaha, v disk. poradu p. Jilkove, a poradu p. Moravce se jiz nikdo nevraci k tomu byla li narizeni vlady z jara nutna, ucinna nebo ne, a kolik stovek milionu, dokonce stovek miliard skody nadelala a jde za zdr. radou vlady, a nutne i vladou. Tedy osobni odpovednosti za zbyzecne ztraty, ktera je duvodem odstoupeni nekterych zdr. tzv. odborniku, a nekterych take tzv. politiku. Az pak by zacala“fungovat“ odpovednost i prednich novinaru, a vedoucich z Bigtech. Ve stejne mire i Evropske unii, a ve stejne mire i v USA, a ve stene mire i Cine atd. Jen to ukazuje na nedemokraticnost vsech rezimů. A stejne tak na jiz snizenou rozlisovaci i uvedomovaci schopnost(tupost)vetsiny obyvatel planety.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů