JP Sears: Krajně levicoví učitelé jdou po vašich dětech

Ve zkratce...

„Vítejte děti první den ve škole. Jelikož škola je výhradně o vás a vašem růstu, je důležité, abychom se zaměřili na mě a mou sexualitu...” Aneb JP Sears v dalším sarkastickém videu poukazuje na indoktrinaci dětí ve školách. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: šTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 7. května 2022

Přepis:

JP: Vítejte v první den ve třídě mateřské školy, čeká nás skvělý rok. A myslím, že společně dáme třídě zase na frak. Že, děti? Mým úkolem jako vaší učitelky je vést váš růst a vývoj, zajistit vám bezpečí, vštípit vám své hodnoty, naučit vás, jak se stát vůdčí osobností, a sledovat, jak jdete na záchod. A za chvíli obejdeme celou místnost a všem sdělíme jména a sexualitu. Ale zaprvé… protože příchod do školy je především o vás a vašem vzdělání, je důležité, abychom se ve třídě soustředili na mě. Moje nejoblíbenější věc o mně je, že jsem trans, hetero, gay, většinou nebinární, queer, osvobozená od daní, asexuální celiačka. Moje zájmena jsou on, one, oběť.

A považuji za důležité, abyste pochopili, že ačkoli jsem většinou nebinární, tak příštích 15 minut se budu identifikovat jako někdo, kdo má trochu binárnosti. Ale ten kousek binárnosti, který v současné době sídlí v osobě, která se identifikuje jako já, je zcela nebinární binárnost. Lidé dělají tu chybu, že se chovají k binárnosti jako k binárnímu konceptu, ale tak to není. Opravdu se mě to dotýká, když si myslí, že je! I když jste nebinární, pořád je od vás binární říkat, že jste nebinární. A protože tohle není Trumpovo shromáždění, myslela jsem si, že se mnou budete souhlasit.

Žák1: Omlouvám se, že se musím ptát. Ale co to všechno znamená?

JP: To je v pořádku. Je důležité, aby všichni jasně pochopili mou sexualitu, abychom věděli, na čem jsme. V podstatě to znamená, že jsem se narodila ve špatném těle.

Žák2: Jak to, že jste se narodila ve špatném těle?

JP: Protože Bůh dělá chyby. Ale já jako někdo, kdo trvale rozhoduje o změně svého těla, naštěstí chyby nedělám. Teď vám chci nakreslit… nevím, kam jsem dala fixu. Asi jsem ho zapomněla na stole.

Žák1: Co ta ve vaší druhé ruce?

JP: Ano, to je ona. Za chvíli budeme dělat úkol, ve kterém se rozhodnete, jaké je vaše pohlaví. Ale nejdřív budu kreslit.

Žák1: Myslím, že takhle to nefunguje. Když se narodila moje sestřička, přišla na svět a doktor řekl, že je to holčička.

JP: Doktoři doslova jen odhadují pohlaví při narození. Neví, o čem mluví. Protože vám je pět, musíte více rozumět mně a mé sexualitě. Jo, tohle je kresba toho, jak vypadá ten sražený chuchvalec masa v mém rozkroku. U mého partnera je to stejné, jen více obrácené… jmenuje se Semeno měsíčního květu Atticus. V současné době se mě snaží dostat do jiného stavu, takže spolu často provozujeme velmi agresivní sex.

Žák2: One, oběti, učitelko, pane… Tenhle rozhovor je mi nepříjemný.

JP: Protože jsi transfobní, takže je od tebe velmi špatné, že se cítíš nepříjemně, když tě sexualizuji.

Žák1: Co je pedofil?

JP: Většinou milí lidé, kteří jsou nespravedlivě utlačováni, protože jsou velmi nepochopeni. Proč se ptáš?

Žák1: Protože můj táta řekl, že to jste vy.

JP: Tak vyřiď své porodní osobě, že jsem řekl: Děkuji za kompliment. A než zapomenu, tady jsou povolenky na náš výlet na konci měsíce do Disneylandu. Jestli vám to rodiče nepodepíšou, dejte mi vědět a já to podepíšu místo nich. Protože teď patříte mně. Teď uděláme něco, co bude zdravé pro vaše velmi vnímavé mladé mysli. Nyní se rozhodneme, jakého jsme pohlaví. Teď. Můžeš být kluk, můžeš být holka nebo můžeš být… trans! Johnny, co jsi ty?

Johnny: Jsem kluk.

JP: Ne, ne. Co jsi doopravdy?

Johnny: No… jsem kluk. Mám pindíka.

JP: To s tím nemá nic společného a to je jinak snadno řešitelný problém. Jsi si jistý, že nejsi transsexuál?

Johnny: Jsem si jistý.

JP: Zní to, jako bys mohl být.

Johnny: Ale nemyslím si, že jsem.

JP: No, pokud jsi kluk, znamená to, že nejsi nic jiného než privilegovaná osoba přiživující se na utrpení jiných lidí, kteří jsou kvůli tobě utlačováni, což jsou všichni, protože chceš, aby všichni trpěli, protože jsi zlý! Je to typ člověka, kterým chceš být?

Johnny: Ne.

JP: Ale pokud jsi náhodou trans, jsi statečný, výjimečný a chráněný, což znamená, že se ti nikdo nemůže posmívat ani tě šikanovat. Můžeš plavat v jakémkoli týmu chceš. A budou tě chválit tvé oblíbené celebrity. Tak co, jsi někdo, kdo chce být výjimečný?

Johnny: Ano.

JP: Jsi trans? Johnny:

Johnny: No…

JP: Tady můžeš říct ano.

Johnny: Asi ano…

JP: Johnny se právě přiznal jako trans. Je tak odvážný! A ty můžeš být taky. Tady jsou nějaké hormony, Johnny, neříkej to rodičům. A tady jsou nůžky. Tohle je silná, velmi vlivná výchova. Pokud to vy, rodiče, dovolíte.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů