JP Sears: Co milující elity plánují dál

Ve zkratce...

JP Sears přináší parodii, která ani není tak moc parodií, jako spíše realistickým okénkem do toho, co světové elity chtějí prosadit.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 25. ledna 2024

Přepis videa:

Moderátor: Přivítejte na pódiu prvního řečníka Světové ekonomické konference 2024, JP Searse.

JP Sears: Dobrý večer a šťastný Davos 2024, vážení hodnostáři. Tleskám Světovému ekonomickému fóru za to, že nás všechny altruistické, důvěryhodné lidi svedlo dohromady na letošní akci. Jakko nejdůvěryhodnější moderátor zpráv na světě jsem byl poctěn, když mě, drahý Klaus, požádal, abych poskytl několik úvodních poznámek. Ale pomyslel jsem si: Co mám říct skupině, která mi vždycky říká, co mám říkat? A pak mi Klaus velkoryse poskytl tato má slova, od něj, abych vám je řekl. Několik věcí v mém úvodním proslovu.

Jsme v nebezpečí, ve vážném nebezpečí. Podle našeho hodnocení rizik Světového ekonomického fóra jsme zjistili, že rizikem číslo jedna, které ohrožuje svět, jsou mylné informace a dezinformace. Slyšeli jste správně, rizikem číslo jedna, které ohrožuje svět, nejsou otevřené hranice ani hladomor, to světu skutečně pomůže, více o tom za chvíli.

A největším rizikem nejsou ani jaderné bomby nebo terorismus. Ne, přátelé, jsou to mylné informace a dezinformace, které představují největší riziko pro naši planetu. Podle zprávy Pracovní skupiny pro globální historii Světového ekonomického fóra, jsme zjistili, že doba ledová a vyhynutí dinosaurů, o nichž se dříve myslelo, že je způsobil dopad asteroidu, byly ve skutečnosti způsobeny kataklyzmatem mylných informací a dezinformací.

Dinosauři to nezvládli a nezvládneme to ani my, proto musíme přijmout extrémní opatření týkající se internetové bezpečnosti, aka najít způsob, jak zrušit Twitter a nechat vybuchnout jednu z Elonových raket, když bude na ní, abychom se vyhnuli dopadu dezinformací na zemi. Navíc problém, který se snažíme vyřešit, jak můžeme pro lidi tohoto světa uskutečnit Hunger Games?

No, když se rozhlédnu po této místnosti, vidím prezidenty, miliardáře, filantropy i špičkové šlapky, které jste si všichni přivedli jako doprovod. A to nám může pomoci si uvědomit, jelikož Světové ekonomické fórum je nevolená vláda, která vládne vládám, které vládnou malým lidem na světě, letos musíme podniknout velké kroky a iniciativy k nápravě globální klimatické krize tím, že eliminujeme zásobování potravin. Pokud si z letošního summitu odnášíme jeden klíčový poznatek, pak je to fakt, že zemědělství a rybolov je ekocida. Pravděpodobně jste o tom přemýšleli.

Protože ekocida je populární termín, který jsem právě vyslovil vůbec poprvé. Ve skutečnosti je ekocida ekvivalentem genocidy lidí a podle toho by se k ní mělo přistupovat. Významným krokem vpřed v nastolení nového řádu ve světě bude znemožnit konzumaci potravin. Samozřejmě občané světa budou mít stále právo jíst potraviny, jen ne ty, které jsou vypěstované. A to by nemělo vadit, protože v současné době je podíl potravin na světě, které pocházejí ze zemědělství, jen skromných 100 %. Ale s našimi globálními iniciativami, jejichž cílem je eliminovat zemědělství, investujeme velké prostředky do geneticky modifikovaných potravin ze zkumavky, které se shodou okolností dají vypěstovat pouze v našich laboratořích, což budou většinou cvrčci.

A na rozdíl od nepřirozeného způsobu, jakým pěstuje potraviny příroda, naše laboratorní potraviny budou doplněny doporučenou denní dávkou genů mRNA, které jsou zakódovány na buněčné úrovni. Dokážete si představit tu poslušnost? Buď to sníš, nebo umřeš hlady. Vy ne, ale… víte.

Zpočátku jsme si to neuvědomili, když jsme se rozhodli kriminalizovat jídlo. Ale ukázalo se, že náš nový řád, který zavádíme do zásobování potravinami, nám umožní mít úplnou kontrolu nad zásobováním potravinami. A díky síle iniciativ DEI, které jsou nám všem svěřeny, myslím, že tuto kontrolu můžeme spravovat spravedlivě. Ano, ti, kdo se nepodřídí, se mohou rozhodnout nejíst a my se rozhodneme sledovat, jak umírají hlady, Ale za účelem snížení emisí uhlíku prostřednictvím eliminace zemědělství a boje proti ekocidě, protože ta je stejně špatná jako genocida, budeme mít na krku velkou genocidu vyvolanou hladem.

Zábavný historický fakt. Hladomor je hlavní metodou používanou k vyvolání genocidy. A protože opět ekocida je stejná věc jako genocida, nemáme jinou možnost než udělat přesně to, čemu se snažíme zabránit. A tak se Hunger Games mohou stát realitou, na kterou se rádi podíváme. Aha, byl jsem požádán, abych učinil prohlášení. Johne Kerry, nechal jste své soukromé letadlo zaparkované na chodníku vedle hlavního vchodu a stále je v provozu.

Pokud se okamžitě nevrátíte ke svému vozidlu, bude odtaženo. Pokud je v místnosti John Kerry, vraťte se prosím ke svému soukromému letadlu, jinak bude odtaženo. A v dalších aktualizovaných zprávách. Bůh je mrtev. To je v tomto případě vše. Žádný Bůh není. Než se dostaneme k novým zprávám o spojení lidského vědomí s technologií iCloud, což by mělo být fantastické, čelíme velké hrozbě, kterou je třeba řešit. Prezident Trump, který byl demokraticky spravedlivě zvolen a vrací se do úřadu, představuje největší hrozbu pro demokracii ve světě, jak ji známe.

Takže na nadcházejícím zasedání think tanku budeme v otevřené diskusi spřádat nápady, jak ho odstranit… pro větší dobro. Jako by byl něco jako kráva. Ale ještě předtím si uděláme přestávku na večeři, protože si teď poslechnete panelovou diskusi, která vám poskytne praktické zásady, které nám pomohou s našimi iniciativami na odstranění masa, ryb a zemědělství pro globální posílení. Jak jsme pro Klause položili misku s jídlem na podlahu, aby se najedl, budeme vám servírovat ten nejlepší kaviár, svíčkovou a zeleninovou směs z farem. A kdybyste byli tak laskaví, nedovolte prosím svým šlapkám, aby do salátu dostaly něco ze své drahé kapavky. Děkuji.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. VAZENI VOLIČI,
    Vzhledem k tomu ,že námi placené zastupitelské subjekty jsou vsehoschopny a mají prý zakázáno majiteli velkých peněz vytvořit za občany jakéholiv návrhy skutečných řešení toho stále většího marasu rozhodla se skupina AA teamu SV tj Avantgardy Aktivistu teamu Společnosti Volicu otevřít diskusi nad vlastním vzorovým Programem Narodnich Zájmu a potřeb zkrátka PNZ,který obsahuje diskuzní okruhy plánu doslova národní záchrany před banksterskou ideologii neomarxismu která nemá s marxismem nic společného a jejím cílem je vyrabování a zničeni práce predchozich generaci a s lupem utéct nejlépe pod zem🔔🤑🐸👹No ní?
    Prvním a základním postulátem PNZ je návrh na jaký režim mají voliči navrhovat svým zastupcum změnit kapitalismus bez přivlastkú rozumej skrupulí a další mohou následovat -v tomto momentě už je jich 5.
    Které další by jste navrovali vy,aby jsme si rozuměli a došlo k
    SFV tj Sjednocené Formaci Voličú,která doposud chybí ačkoli je jediná ,která muže mít sílu něco změnit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů