Dr. Peter McCullough: „Je čas zastavit a prověřit dětská očkování, nejen covid vakcíny”

Ve zkratce...

Stále více velkých jmen si začíná uvědomovat rizika a nebezpečí očkování pro děti. Kardiolog a epidemiolog, doktor Peter McCullough na konferenci World Council for Health odvážně prohlásil, že by měl být odložen a pozastaven celý očkovací kalendář pro děti a nezávisle prověřen. A doktor McCullough není sám. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 20. října 2023

Přepis videa:

DB: Vy jste měl opravdu jasno v COVIDu. Dívám se na všechny ty plakety za vámi, na vaši vynikající kariéru. Jakmile jste se začal vyjadřovat ke COVIDu, pochopitelně jste velmi riskoval, protože jdete proti lékařskému establishmentu. Jsme na vás opravdu hrdí, že jste to udělal. Myslím, že jste díky tomu zachránil miliony životů.

Byl jste velmi otevřený. Ale dokonce jste teď v posledních několika měsících, a vlastně už asi rok, co spolu mluvíme, zašel ještě o krok dál, ale začínáte se zabývat kalendářem očkování pro děti. Volal jste po moratoriu nebo alespoň po pauze, abychom se podívali na celý kalendář očkování dětí. Nedávno jste učinil velmi silné prohlášení. Chci ho přehrát a pak chci znát váš názor.

PM: Řeknu vám, v čem měl Andy Wakefield pravdu. Andy Wakefield říkal jen to, že očkování je možná příliš intenzivní. Možná bychom ho měli rozložit. To je vše, co opravdu říkal. Kdybych byl dnes mladým rodičem, upustil bych od všech vakcín. Jsem si teď vědom rizika vakcín.

DB: Dobře, takže teď jste vstoupil na třetí kolej všech třetích kolejí. Je jedna věc upozorňovat na novou mRNA technologii ve vakcínách, spousta lékařů a vědců říkají, že je to ojedinělé, nejen vy to teď říkáte… možná jste změnil názor, ale v tom prohlášení říkáte, že byste zvažoval, že byste své děti neočkoval. A pak jste vytáhl kardinální hřích všech kardinálních hříchů, když jste řekl, že doktor Andrew Wakefield na něco přišel. To je velký padouch celé medicíny. Je vlastně v lékařských učebnicích.

Bylo mi řečeno, že když se mluví o podvodech, je tam stránka, kde je on. Já s dr. Wakefieldem natočil film Vaxxed. Souhlasím s vámi. Ale pomozte mi pochopit, jak tato cesta fungovala pro vás. Jak jste se dostal od pouhého pohledu na jednu vakcínu, jste vysoce vzdělaný, odkazujete na více vědeckých poznatků než kdokoli, koho jsem kdy potkal. A pro lékaře, který se právě teď dívá a říká si: „Jsem ochoten podívat se na COVID vakcínu, ale nedotknu se dětské vakcíny.” Jak začít tuto konverzaci? Co vás na tu cestu zavedlo?

PM: Myslím, že poslední kapka byla, když CDC panel ASA zařadil covidové vakcíny na dětský očkovací kalendář pro děti od 6 měsíců. Pokud tato skupina doporučuje tuto vakcínu do kalendáře, co dalšího přehlédla z hlediska bezpečnosti nebo nedostatku klinického zdůvodnění? Začal jsem se tedy na kalendář pečlivě dívat.

Osobně jsem si vzal všechny vakcíny v kalendáři. Vyrůstal jsem v době, kdy vakcína proti dětské obrně selhala. Takže jsem si jich vzal víc, nedostal jsem dostatečnou odpověď na protilátky MMR, vzal jsem si víc injekcí… za svůj život jsem podstoupil 69 očkování včetně 40 očkování proti chřipce povinných pro lékařský personál. Takže nejsem antivaxer, ale jsem si nyní vědom rizika očkování, když teď dělám vlastní nezávislou analýzu. Jako internista a kardiolog vakcíny nebyly hlavní součástí mé kariéry.

Takže jsem se jim nevěnoval v rámci klinických studií. Jako mnoho lékařů jsem důvěřoval CDC a panelu ASA. A to, co jsem se dozvěděl, je, že došlo k neuvěřitelnému zrychlení a zintenzivnění očkování dětí. Nyní existuje více než 200 recenzovaných prací, které naznačují, že dysregulace imunitního systému souvisí s neurologickými psychiatrickými onemocněními, včetně poruchy pozornosti, Aspergera, poruchy autistického spektra. Hlavní příčinou dysregulace imunitního systému je právě nyní hyperočkování. Takže je to velmi znepokojující.

Po stránce klinické účinnosti se všechny ostatní vakcíny zdají být závadné. Například epidemie spalniček se vyskytly mezi plně očkovanými jedinci. Totéž platí pro černý kašel a příušnice. Nejsme nyní konfrontováni se závažnými infekčními hrozbami, jako je černý kašel nebo záškrt, dětská obrna, hemofilová chřipka typu B… v CDC publikaci bylo méně než 100 případů hemofilové chřipky typu B. K tomu slouží vakcína Hib. A víte co, více než polovina z nich byla stejně plně očkovaná.

Takže jde o to, že nyní máme více prací, včetně od Mawsona, Thomase, Clippera, Millera a všechny tyto studie naznačují, že v dnešním prostředí s dnešními životními podmínkami a současným kontextem, že přirozená cesta, tedy neužívání žádných vakcín, vede k tomu, že děti mají zdravější výsledky, mají nižší míru atopické dermatitidy, astmatu, potřebu tympanostomických trubiček, nižší míru neuropsychiatrických poruch.

Takže se na to můžeme dívat z obou stran mince. V tuto chvíli jsem v souladu se Světovou radou pro zdraví, která v září 2023 přišla s doporučením pozastavit očkovací kalendář pro děti. A pojďme ho kriticky přehodnotit a promyslet. Nemohl bych s čistým svědomím říci rodičům, aby nyní pokračovali v dodržování kalendáře, zejména s covid vakcínami v kalendáři.

DB: To jsou neuvěřitelně silná, odvážná prohlášení, která jsme v Highwire a naší neziskové organizaci prováděli…. podali jsme žaloby, které přinesly transparentnost nedostatku vědy, kterou prohlašuje CDC a NIH, když říkají: máme hory důkazů, že vakcíny nezpůsobují autismus. Když se tam podíváte, žádné hory tam nejsou. Většina těchto vakcín nebyla nikdy zkoumána. Podívali se akorát na vakcínu MMR, a jednu složku thimerosal, jen v rozhovoru o autismu.

Teď mi dovolte, abych na vás tedy položil velké otázky, které jsem kdysi vždycky musel tak nějak zvládnout, a já jsem jenom novinář, ale vy jste nejenom kardiolog nebo epidemiolog, vy jste schopen vymyslet studie, ve kterých bychom mohli tento kalendář zkoumat. Ale když někdo řekne, aby se dětské očkování zastavilo, lidé vždy řeknou, že způsobíte návrat epidemií spalniček. A co hůř, vrátí se dětská obrna a neštovice. Tento argument se opakuje pokaždé, když někdo zvažuje neočkovat. Co na to říkáte? Co říkáte na nebezpečí neštovic a dětské obrny, kdyby se lidé přestali očkovat? To je největší obava.

PM: Vezměme si neštovice, ty by měly skvěle reagovat na Tecovirimat, což je perorální a intravenózní lék, který je velmi účinný proti opičím neštovicím. Pokud by se vyskytl sporadický případ neštovic, přípravek Tecovirimat to velmi dobře zvládne. Takže v tomto směru bych neměl žádné obavy. Myslím, že obrna je jiný problém.

A v případě obrny máme naštěstí velmi dobré testování vodních zdrojů. A můžeme si udělat představu o tom, jestli tři neurotropické kmeny dětské obrny jsou vůbec přítomny v dodávkách vody. Takže máme dohled, máme léčbu. Žádná z těchto vakcín však není v tuto chvíli dostatečně přesvědčivá, svět se změnil. Už není stejný jako v 60. a 70. letech.

PM: Už jsem se vás na to ptal, ale zeptám se znovu, protože si myslím… to, co nám opravdu chybí, je solidní věda. Oni si vybírají vědecké poznatky, které podle nich činí tyto vakcíny účinnými a bezpečnými. A je jen velmi málo vědeckých poznatků, které by byly zpochybněny. Máme několik prezidentských kandidátů, kteří nyní kandidují být prezidentem USA. Máte Donalda Trumpa, který měl chvíle, kdy se vyjádřil a měl obavy ohledně očkovacího kalendáře, máte guvernéra DeSantise, který kandiduje na prezidenta, který se vyjádřil velmi jasně o covid vakcíně.

A máte Roberta Kennedyho mladšího, který nyní kandiduje jako nezávislý, rozhodně udělal hodně práce, když mluvil o vakcínách. A tak kterýkoli z těchto tří lidí, o kterých víme… kdyby se dostali do úřadu, myslím, že mají potenciál chtít tady provést vyšetřování. Jaké by to mělo být vyšetřování… pro lidi, kteří právě sledují, začínají si klást otázky, jak by se vlastně věda měla touto problematikou zabývat? Očkovací kalendář pro děti. Co byste chtěl vědět? A jak byste navrhl studie, abyste zjistil, co se děje?

PM: Všichni prezidentští kandidáti a nakonec i náš budoucí prezident potřebují dobré poradce, potřebujeme daleko více odborných lékařů, kteří budou prezidentovi radit v týmech, potřebujeme odborné týmy. Pokud jde o vakcíny, potřebujeme odborníky na infekční nemoci, ale také odborníky na bezpečnost výrobků, čemuž se říká sledování bezpečnosti údajů. Myslím, že je teď čas, abychom každou z nich jednu po druhé přezkoumali a položili si otázku, zda máme jasné a aktuální ohrožení veřejného zdraví, řekněme u černého kašle, a pak prošli údaje o vakcíně proti černému kašli, a pak prostě jednu po druhé… Podle mě získáme stratifikaci rizika.

To znamená, že mohou existovat některé oblasti světa, kde existuje riziko, mohou existovat konkrétní pacienti, kteří by prostě nemohli tolerovat i sebemenší riziko jedné z těchto infekcí… může být možná vhodnější, aby si vzali vakcínu. Ale tato myšlenka, že každé dítě, počínaje dnem narození až do 18 let věku, si vezme přes 100 injekcí… ty dny jsou pryč. Nedávné studie a nedávné průzkumy veřejného mínění, například Kaiser Family Foundation, naznačují, že pravděpodobně třetina rodičů nyní od tohoto intenzivního očkovacího plánu ustupuje.

DB: Ano. Dobře. Vím, že musíte běžet. Jsem rád za váš čas. Ještě jedna otázka. Sledovali jsme vaši proměnu v této věci před našima očima. Byli tu i další skvělí lékaři, kteří seděli na tom pódiu jako vy. Ale máte pocit, že se věda v tomto ohledu posouvá? Myslím, že rodiče se vždycky posouvali. Právě v tom se toto hnutí rozrůstá. Když jste byl tak otevřený, jsou lidé, o kterých nevíme, že říkají: Ukažte mi důkazy, Petere, zajímá mě to, taky se na to podívám. Začínáte vidět posun, alespoň u některých našich odborníků? Jsou někteří ochotni podívat se na očkovací kalendář novýma očima?

PM: Je to mírný posun, pokud jde o akademickou obec. Myslím, že jen velmi málo z nich je ochotno se na to podívat kriticky, ale vidíme mnohem větší posun ve svobodě volby mezi praktickými lékaři, to znamená pediatry a rodinnými lékaři, kteří řekli: Hele, poslouchejte, tohle je na nás, abychom se společně rozhodli, že nebudeme tlačit na rodiny, aby si vzaly vakcínu, nebo je do očkování tlačit. V některých státech jsme svědky rozšiřování výjimek, které zahrnují všechny tři výjimky: filozofickou, náboženskou a lékařskou. Takže si myslím, že nejprve uvidíme svobodu volby a pak kritické přehodnocení.

Světová rada pro zdraví nám prokázala velkou službu, když vydala tuto platformu, toto prohlášení: Pojďme to zastavit. To přiměje všechny, aby všichni zvážili přehodnocení. Myslím, že je čas na přehodnocení, přehodnocujeme všechny léky, které používáme na běžné stavy. A léky, které jsme používali před 50 nebo 60 lety, nejsou stejné jako ty, které používáme dnes. S očkovacím kalendářem očekávám, že budeme brát na základě důkazů zefektivnění stratifikace rizika. Pro zdravé dospělé a děti to vypadá to, že postup bez vakcín je pravděpodobně nejlepší.

DB: Kdyby vám zavolal příští zvolený prezident a řekl: Petere, chtěli bychom vaši pomoc. Jaké by byly první kroky k uvedení směru a skepse vědy kolem moderní medicíny, tato schopnost podívat se na věci znovu a říct: Hej, prostě nevěřme tomu, co nám říkají, jděme do toho novýma očima.

Existuje dostatek lékařů a vědců, které byste mohl shromáždit s dostatečně vysokým kreditem, aby to bylo objektivní? Asi nikdo nechce, aby se to posunulo tam, kdy to tady bude řídit skupina antivaxerů, ale to, co chceme, je objektivní medicína… kde začít? Začnete u NIH, u CDC, u ministerstva zdravotnictví? Jaký prostor je nejdůležitější, když se díváme na tento očkovací kalendář v moderní medicíně, abychom ho přehodnotili?

PM: Jako jediná pozice, myslím, že nezávislý druhý názor národa by měl skutečně pocházet od amerického generálního chirurga. Ministr zdravotnictví má do značné míry funkci správce nad velkými programy Centrum pro zdravotnické a lékařské služby, Medicare a Medicaid. To je spíše administrativní pozice. Ale máme i další orgány, které opravdu potřebují prověřit, včetně Institute of Medicine… všechny hlavní vysoké školy, myslím, že potřebujeme prověřit korupci. Musíme zjistit, která z těchto agentur vzala peníze na prosazování covid vakcín. Nemohou být zaujaté.

Když si prohlížím dokumenty týkající se covid vakcín, první otázka, kterou jsem si jako recenzent položil, je: Prosazovala nebo nutila instituce očkování? A prosazovali autoři povinné očkování nebo se osobně očkovali? Jakmile si někdo vakcínu osobně vzal, má určitou formu zaujatosti. A pro lidi je velmi těžké přiznat, že se mýlí, zejména v dnešní době.

DB: No, Petere, musím říct, že mě právě teď velmi povzbuzuje to, co vidím. Věřím, že probíhá potřebný reset na vědu… jak jsem říkal, že věda je v současné době na ventilátoru a je jí podáván remdesivir. Musíme se vrátit na místo skepticismu skutečné vědy, kde výzvy, jako je vaše a dalších velkých lékařů a vědců jsou brány vážně, řeší se jejich odpovědi a provádějí se řádné studie a šetření. Místo toho, abychom se vyhýbali zjevným věcem. Cítíte naději, že se za vašeho života znovu dočkáte obnovy toho, co bych řekl, že je skutečná věda? Máme schopnost tento posun uskutečnit?

PM: Myslím, že nás čekají bouřlivé časy, kdy si to budeme muset vyřídit s velkými institucemi. 4. října vyšel článek v AP a Reuters o tom, že pouze 1,3 % Američanů se očkuje proti covidu. Pro očkovací schéma COVIDu-19 je to v podstatě u konce. Je však třeba důkladně přehodnotit, co se pokazilo. V USA stále nemáme žádné centrum, které by se prohlašovalo za špičkové v léčbě covidu-19. Nemáme jediného infekčního lékaře, který by se prohlašoval za odborníka na léčbu. Nemáme jediného lékaře, který by o sobě tvrdil, že je odborníkem na bezpečnost vývoje covid vakcíny. V žádném z panelů není nikdo, kdo by skutečně kladl důraz na bezpečnost.

Já to dělám jako kardiolog, ale nebyl jsem přizván do těchto panelů. Nebyl jsem pozván na jediné velké kolo o bezpečnosti vakcín v žádné instituci v USA a prakticky na všech jsem v minulosti přednášel o onemocnění srdce a ledvin. Musíme začít pořádat velká kola o bezpečnosti vakcín a projít syndromy poškození vakcínami, srdeční, neurologické, kardiovaskulární, imunologické a nyní onkologické – rakovina. Naše ordinace jsou nyní zahlceny těmito syndromy poškození vakcínami.

DB: Co je to velké kolo? Ten termín neznám.

PM: Velké kolo je, když se v každé nemocnici jednou týdně sejdou všichni lékaři a probereme nějaký lékařský problém. A obvykle se probírá celá řada problémů. Já jsem byl spolumoderátorem a přednášejícím na velkých kolech. Byl jsem obdarovaným lektorem na některých školách Ivy League. Ale mohu vám říci, publikoval jsem desítky prací o léčbě COVIDu-19, stejně jako o syndromech poškození vakcínami, ani jedno pozvání, abych přednášel na velkých kolech v nějaké instituci a hodnotil s nimi data. To, čeho jsme svědky, je záměrná slepota. Je to téměř, jako by tito lékaři sami byli očkováni touto vakcínou a nechtějí slyšet žádné špatné zprávy, protože vědí, že vakcínu ze svého těla nedostanou.

DB: Páni. Doktore Petere McCulloughu, je mi ctí, že vás znám. Je skvělé sledovat někoho, kdo je ochoten opravdu riskovat vše, když jdete za pravdou. Doufám, že mnoho dalších lékařů bude následovat vašeho příkladu a začne klást odpovídající otázky. Přinášíte velkou naději pro budoucnost medicíny a vědy. A my jsme tady, abychom vás podpořili. Moc vám děkuji za vaši neuvěřitelnou kariéru a vaše odhodlání. A děkuji vám, že jste si dnes udělal čas.

PM: Děkuji vám.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. ..Přijdu, až nastaví zrcadlo..:
    smis-lab.cz/2024/01/07/prijdu-az-nastavi-zrcadlo/

    „Pokles zájmu o vakcinaci se totiž netýká jen mRNA vakcín. Odborníci, kteří sledují povinné očkování dětí, již upozorňují na to, že v posledních letech klesá procentuální proočkovanost proti opravdu závažným „dětským nemocem“. Důvěra rodičů a lékařů v bezpečnost očkování byla totiž nalomena a obnovit ji bude extrémně obtížné.“

    = Jen houšť a větší kapky, rodiče a jejich děti, nedejte se. A my doma prokoukli lehce před ko*kovid šaškárnou a patříme mezi „dezoláty“, kdy tedy my, rodiče a naše děti, nemají a mít nebudou NIKDY žádné (ne)POVINNÉ „VAKCÍNY“! PROTOŽE, nic cennějšího, než děti nemáme a proto je musíme chránit!!!

  2. Bohužel nejen farmaceutický prumysl ale i potravinářský prumysl nás likviduje více jak 100let. Lidé co žíjí dle pravidel PRIMAL stravování od malička nemají žádné kazy ani 99 procent nemocí co mají lidé. Tohle se zamlčuje a lidi se drží uměle na cukru a nezdravých tucích a potravinách.

    Zpátky k přírodě a jíst jen to co příroda dává. Maso a základní potraviny a člověk hned vidí benefity sám na svém zdraví během pár měsíců si dokáže uzdravit desítky chorob které má většina lidí a ani to netuší. Očkování a léky(jedy) je podvod na lidech. Více škodí jak pomáhá a bohužel tyto informace se potlačují medii a doktory kteří jsou od středních škol manipulováni a pak po celý život. Navíc si určují nárok na pravdu a nic jiného neuznávají až na pár vyjímek.A lidi se řídí tím co jim vtloukají od malička na školách a co jim tvrdí doktoři. Tady hledejte bylinky a tuzné kapky bylinkářů co dokáží vyléčit téměř vše. Doufám že o očkování dětí tady David dá ještě další videa a články aby lidem otevřeli oči. Byli někde i německé studie porovnání očko a neočko dětí kde neočko děti neměli některé nemoci a dokonce vubec neměli SIDS – syndrom náhlého mrtí miminka po očkování v pár měsících ve spánku. Atd. je toho hodně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů