JP Sears – Nebudete nic vlastnit a budete mít z toho radost?! – Velký reset

Ve zkratce...

Jednou z myšlenek Velkého resetu je, že v roce 2030 nebudeme nic vlastnit, a budeme mít z toho radost. JP Sears v dalším humorném videu objasňuje, jak se to vlastně s Velkým resetem má a kdo za ním stojí.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

JP Sears: V roce 2030 nebudete nic vlastnit a budete mít z toho radost. Proč byste z toho měli radost? Vypněte svůj mozek a začněte poslouchat, protože vám zodpovíme na tu otázku, a více… Klaus Schwab je šéf Světového ekonomického fóra, což je skupina nejbohatších lidí na světě, kteří chtějí naprostou kontrolu nad světem. Schwab nedávno zapůsobil na svět, když řekl: „V roce 2030 nebudete nic vlastnit a budete mít z toho radost.” Páni! To zní jako prospěch pro obě strany. On věří, že jste dostatečně hloupí, že tomu uvěříte. A tak trochu jste… bude to fungovat následovně. Podle vize Světového ekonomického fóra vlády a super bohatí, kteří už ovládají vlády, budou vše vlastnit. To je výhra pro ně. Mezitím vy nebudete nic vlastnit, což je výhra pro vás, podle nich. Ale budete si moct od vlády „pronajímat” věci, které potřebujete, jako oblečení, přístřeší a dudlík pro vaše dítě. Také budete od vlády dostávat příjem. To zní skvěle, ne?

Tohle právě přišlo! Něco z toho už děláme… říká se jim kompenzační bonusy. V této inovativní vizi svobody budete naprosto ovládáni vládou, protože jste na ní naprosto závislí. Cítím tady systém sociálního skóre. Bude existovat sociální skóre, kvůli kterému budete muset být striktně poslušní vůči vládě, abyste dostávali svoje příděly na jídlo? Já nevím… ano. Zní vize Světového ekonomického fóra jako socialismus, komunismus a totalita? Ne. Protože oni tomu říkají jinak. Velký reset.

Nejprve si vyjasněme jednu věc… po celou lidskou historii systémy jako socialismus, komunismus a totalita vždy fungovaly skvěle. Nikdy netvořily silně utlačované a zneužívané lidi. 100 % času… to nikdy nedělaly. Proto vždy vidíte lidi z kapitalistických zemí jako USA, jak riskují svůj život, aby utekli do komunistických zemí jako Kuba. Nebo co alespoň USA bývávaly… a stále jsou, tak trochu. Pokud ale socialismus, komunismus a totalita jsou tak skvělé systémy, a vskutku jsou, proč jsou někteří trochu skeptičtí vůči agendě Klause Schwaba?

Ta otázka zní jako projev nenávisti, takže s radostí budeme cenzurovat jakoukoliv snahu ji vůbec pokládat. Lepší otázka, na kterou se můžete ptát, je, jak formy vlád, které posilují a podporují lidi, jako totalita, jsou vůbec akceptovány veřejností? To je skvělá otázka. Odpověď, kterou jste nuceni přijmout, je, že vás vykořisťují tak, že oslavují, jak by bylo skvělé, pokud by odebraly břímě sebe-zodpovědnosti z vašich ramen. Pak už si nebudete muset tvořit vlastní příjem, starat se o jídlo, nebo kupovat věci. Protože ty věci vyžadují tvrdou práci, takže nebylo by snazší, nechat druhé lidi vám vládnout, aby oni mohli ty věci dělat za vás? Kromě toho také vezmou lidem schopnost pracovat, i kdyby chtěli pracovat.

Což tvoří větší závislost na vládě. Tohle právě přišlo! Více jak 100 tisíc malých podniků v USA trvale uzavřelo kvůli vládním lockdownům. Tohle také právě přišlo! To vše je nejspíše jen náhoda. Silní lidé, kteří jsou ve skutečnosti šťastní a úspěšní, mezitím tvrdí, že sebe-zodpovědnost vede ke svobodě a naplnění. Což znamená, že ve vizi Schwaba nemáte žádnou sebe-zodpovědnost, což také znamená, že nemáte žádnou svobodu nebo naplnění. A to je dobrá věc, protože svoboda a naplnění jsou hlavními zdroji lidského utrpení. Tohle právě přišlo! Podle nás jste dostatečně hloupí, abyste nechali muže, co se v životě nikdy neusmál, aby vám říkal, co vás udělá šťastnějšími. Tak udělejme velký reset.

Nezdají se veškeré tyto řeči o tom, že Světové ekonomické fórum chce socialistický komunistický stát pro celý svět, trochu přitažené za vlasy? Možná jako konspirační teorie? Jsou. Proto na webu Světového ekonomického fóra zastávají více marxismu. Pokud jste příliš duševně líní, abyste věděli, co je marxismus, to protože je už všude kolem vás. Umožnili jste to skrze svoji poslušnost. Ale nebojte se… voda se brzy začne vařit, pokud nadále budete přehlížet, v čem ochotně sedíte. Proč by Schwab a super bohatí vám chtěli vládnout takovým totalitním způsobem? To není, co dělají. Protože oni tomu říkají jinak. Světové ekonomické fórum používá hezkou propagandu, aby získali váš souhlas. Používají přesvědčivé a rozhodně ne zavádějící slova jako udržitelnost, změna klimatu a zlepšení stavu světa. „Protože to je to, co dělají.” Proč vám chtějí vládnout totalitním způsobem, zatímco vy si myslíte, že dělají něco dobrého pro svět? Ověřovatelé faktů ověřili, že by pro to neměli žádný motiv.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji, David.

Není přece běžné, že by podlí lidé, kteří získali mega bohatství, chtěli více bohatství a více majetku. Také by to nebylo tak, že když vy nic vlastnit nebudete, tak oni budou vlastnit vše. Doslova vše… Skutečností je, že vy nic vlastnit nebudete a budete mít z toho radost. A oni budou vlastnit vše a budou šťastnější. Tohle právě přišlo Klaus Schwab se narodil v nacistickém Německu v roce 1938. Jablko asi nepadá daleko od stromu, že? Ale pamatujte, že nebudete moct vlastnit ani jablka. Světové ekonomické fórum nedávno pořádalo vysílání, kde obdivuhodní a vysoce altruističtí světoví „vůdci” mluvili k jejich publiku. Světoví vůdci jako Si Ťin-pching, šéf čínské komunistické strany.

Po jeho překvapivě pro-komunistickém projevu, pomohl zlepšit stav světa tím, že se okamžitě musel vrátit do Číny, aby mohl pokračovat v zabránění vstupu do Číny vyšetřovatelům WHO. Údajný lidumil Vladimir Putin také mluvil k publiku, aby mohli toužit po tom, být na jeho úrovni. Putinovy snahy k udržitelnosti a řízení klimatu nedávno zahrnovaly to, že nechal svého hlavního politického rivala, Alexei Navalnyho, otrávit, protože se odvážil proti němu promluvit. Poté, co tento pokus neuspěl, Putin nechal svého politického rivala dát do vězení, aby pomohl zlepšit stav světa. Putinovy humanitární snahy se v poslední době ještě více povýšily.

Nedávno se zjistilo, že si nechal pro sebe postavit palác za miliardu dolarů za použití peněz ruských daňových poplatníků. Když ruští občané, kteří jsou velmi ekonomicky utlačováni, byli dotázáni, jaký mají názor na to, že vzal všechny jejich peníze, aby si pro sebe postavil palác za miliardu dolarů, údajně odpovídali: „Nic nevlastníme a máme z toho radost.” Jelikož my tady ve stanici jsme velkými fanoušky Světového ekonomického fóra, tleskáme Putinovým snahám beta testovat přesný model pro svět, který si představuje Klaus Schwab.

Mezi přednášejícími byl i jeden William Gates. Miliardář Billy se nedávno stal největším vlastníkem zemědělské půdy v USA. Já se naopak cítím bezpečněji, když má také monopol nad zásobou potravin. S tím, jak elity řídí svobodu projevu, cenzuru, jestli můžete nebo nemůžete pracovat, a nyní ovládají zásobu potravin, vypadá to tak, že dostáváme větší volbu, jestli se budeme účastnit ve světě, kde „nic nebudeme vlastnit a budeme mít z toho radost”. Tohle právě přišlo! Mark Zuckeberg je člen Světového ekonomického fóra. Jen jsem si myslel, že byste to měli vědět. Proč tam neměli prezidenta Bidena? Aha… už jsem řekl Si Ťin-pching. Přesně se také neví, z jakého druhu pochází DNA Klause Schwaba.

Většina vědců je přesvědčena, že jde o hybridní sekvenci hada a slimáka. Ví se ale, že lidé poslední rok byli velmi poslušní a měli strach, když se jim řeklo, že se mají bát. To nejspíše dává Schwabovi skvělý důvod být přesvědčen, že také budou velmi poslušní, jak jim bude řečeno, že jsou šťastní. V roce 2030 nebudete nic vlastnit a budete mít z toho radost. Bez osobní zodpovědnosti a s neochotou myslet sami za sebe a být nadále poslušní vůči mocichtivé elitě, budete dělat hodně pro to, abyste pomohli vytvořit tento krásný nový svět. Na viděnou, a pokračujte v odevzdávání své moci. Zjistíte, že čím horší váš život bude, tím budete šťastnější. Dobrou noc.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Byl by to dobrý skeč, kdyby nemlel kraviny o Putinovi. Evidentně už má taky trochu vymytej mozek…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů