Sestra z COVID doby: „Nemocnice nebyly plné & statistiky se manipulovaly”

Ve zkratce...

Byly nemocnice v letech 2020 a 2021 skutečně "plné a přetížené", jak se nám snažila namluvit média? Podle této informátorky z řad zdravotních sester "nebyly". Podle jejího svědectví nemocnice začaly být přetížené až po zahájení COVID očkování, ne předtím. Popisuje, jak nemocniční systémy byly zmanipulovány tak, aby uváděly, že ti, co byli hospitalizovaní s COVIDem, byli neočkovaní, i když ve skutečnosti byli očkovaní. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 14. prosince 2023

Přepis videa:

Jmenuji se Gail McCraeová.

T: A vy jste byla zdravotní sestrou během COVIDu?

G: Ano.

T: Kde tedy začneme? Co kdybyste nám řekla, co jste viděla? Slyšela jste, že hodně z těchto nemocničních protokolů zabíjí.

G: Myslím, že jedna z důležitých věcí v mé situaci je, že jsem pracovala v oblasti Bay v Kalifornii, kde jsme měli jednu z nejposlušnějších populací v zemi. Takže jsme dodržovali lockdowny a nošení roušek, ale také se lidé bez váhání nechávali očkovat. Takže v mé komunitě, když byl COVID poprvé oznámen a uzamkli nemocnice a zastavili plánované operace, se naše nemocnice úplně vyprázdnila. Tehdy jsem opravdu poprvé viděla, že se nám lže, protože veřejnosti bylo ve zprávách řečeno, že nemocnice jsou plné a zahlcené. A ony nebyly.

Měla jsem kolegy po celém státě Kalifornie, kteří pracovali na odděleních po celé nemocnici v rámci akutní péče. A ani jednou během toho prvního roku COVIDu v roce 2020 a v zimě 2021 nebyly naše nemocnice přeplněné. Během zimy 2020 a 2021… to se děje každý rok, lidé přijdou s chřipkou a nemocnice se zaplní. Stává se to každý rok. Děje se to celých 12 let, co pracuji v akutní péči.

Takže to nebylo nic neobvyklého. Nebyli jsme zahlceni a veřejnosti se lhalo. Takže mi to opravdu otevřelo oči, že se dějí věci, které by se dít neměly. A pak se zavedením izolací se začaly používat také COVID protokoly. A já jsem si hned všimla škodlivosti těchto protokolů, až jsem musela rodinným příslušníkům říkat, že nemohou přijít k lůžku svých umírajících blízkých. To pro mě byl zločin proti lidskosti a porušení mé přísahy. Hned jsem věděla, že by se to nemělo dít. Ve vězení lidi izolujeme. Dáváme je na samotku, když provedli něco špatného, abychom je mučili.

A přesně to jsem cítila, že jsem k tomu nucena, když jsem musela rodinným příslušníkům svých pacientů říkat, že nemohou přijít do nemocnice, aby byli nablízku svým umírajícím blízkým. Takže ty drobné prohřešky, které jsem si uvědomovala, myslím, že mi opravdu pomohly přijmout, že jsem potřebovala kritičtěji analyzovat to, co mi bylo nařízeno, a to, co se kolem mě v nemocnici dělo. Takže poté, co jsem si prošla těmito dvěma věcmi na začátku COVID lockdownů, mi opravdu pomohlo zpochybnit, když mi bylo nařízeno něco udělat… další věc bylo podání remdesiviru. Jednalo se o lék s povolením k experimentálnímu použití. Byl to jediný lék, který jsme směli podávat pacientům hospitalizovaným s COVIDem. A bylo to antivirotikum.

A já jsem se v bakalářském studiu pro sestry učila, že antivirotika se u virové infekce nepodávají déle než 24 až 48 hodin po nástupu příznaků. A tento lék se podával pacientům, kteří byli hospitalizováni s COVIDem obvykle ne dříve než 10 až 12 dní po nástupu příznaků. A tak jsem se ptala svých kolegů a správců nemocnice, proč podáváme tento lék, proč to děláme? Oni to pohledem přehlíželi. A já jim řekla, že máme důkazy o tom, že podávání antivirotik déle než dva dny po začátku příznaků způsobuje více škody než užitku. Analýza přínosů a rizik tomu neodpovídá. A kromě toho se jednalo o experimentální přípravek.

A věděla jsem, že každá z těchto dávek stála přes 3 000 dolarů. Takže to byl další výstražný praporek. Kromě toho další část COVID protokolů, která pro mě byla tak extrémně znepokojující, byla skutečnost, že na začátku hospitalizace pro COVID existoval tým respiračních intenzivistů, který předstoupil před Kongres a ukázal jim, jak účinné jsou vysoké dávky steroidů pro léčbu pacientů, kteří měli COVID. A nejenže jsme tato doporučení pro vysoké dávky steroidů ignorovali, oni je vlastně blokovali v našich nemocnicích k použití.

Takže k nám přicházeli pacienti, o kterých média šířila strach, že bychom se jich měli bát. Byli izolováni od svých blízkých. Podstupovali léčbu steroidy… Řeknu ještě jednu věc o těch steroidech, protože je to opravdu důležité. COVID, ať už to bylo cokoliv… virus nebo cokoliv jiného… způsobil větší zánět, než jsme kdy v nemocnici viděli. Existuje laboratorní hodnota, CRP. A dokonce i u chřipky a podobných věcí jsme nikdy neviděli, že by zánětlivý marker CRP vyskočil tak vysoko jako u COVIDu.

Takže to, že vláda a CDC a tyto třípísmenkové organizace řekly praktickým lékařům, že nemohou podávat steroidy, což je nejlepší léčba zánětlivého procesu… bylo to naprosto zločinné. Nemůžete blokovat steroidy u nejzánětlivějšího chorobného procesu, jaký kdy lidstvo zažilo. Takže tu máme izolaci pacientů, o kterých média šíří strach, zadržování steroidů a podávání remdesiviru. To byly věci, se kterými jsem chodila do práce a které jsem musela zvládnout.

Každý den jsem měla pocit, že porušuju svou přísahu zdravotníka. A nakonec to bylo až po zavedení očkování, kdy už jsem prostě nemohla dělat svou práci. Takže to byla další část toho, čeho jsem byla svědkem. Jak jsem již řekla, pracovala jsem v oblasti Bay v Kalifornii pro organizaci s názvem Kaiser Permanente, která má plný rozsah péče, jejich struktura je nastavena tak, že primární péči, akutní péči, všechny léky a vakcíny máte v jedné organizaci.

Takže pokud jde o COVID vakcínu, podávali ji v mé nemocnici. Očkování pro zdravotníky zahájili v lednu 2021. Ale veřejnosti očkování zpřístupnili až téměř na konci února. Takže začátkem března jsem si začala všímat, že moje nemocnice začíná být zahlcená. A to je neobvyklé, protože máme, víte, zimní nápory. Takhle nemocnice funguje. V létě je mrtvá a v zimě je plná, takový je cyklus. V březnu 2021 jsem si začala všímat, že je velmi zvláštní, že mi začínají chodit všechny ty výzvy, abych přišla do práce, protože nemocnice měla málo personálu. A nepřestávalo to.

V té době jsem studovala postgraduální studium na dvojnásobnou zdravotní sestru. Takže jsem tři týdny pracovala v nemocnici a pak jsem si vzala volno a studovala jsem školu. Takže v červnu, když jsem nastoupila do nemocnice, jsem tam byla tři týdny, tři týdny od března do dubna, a pak další tři týdny v polovině června až začátkem července. A pracovala jsem nepřetržitě. Dělal jsem dvojnásobek, v podstatě každou směnu.

Třikrát, někdy i čtyřikrát denně mi volali, abych přišla do práce, protože v nemocnici měli málo lidí. A pak v červnu za mnou přišel můj nadřízený a řekl mi: „Gail, tahle nemocnice má třikrát víc přijatých pacientů, než jsme kdy měli od otevření nemocnice“. Takže to je 300% nárůst hospitalizací, který přímo souvisí se začátkem očkování.

T: Co jste viděla u pacientů? Říkáte, že srdeční onemocnění? Krevní sraženiny?

G: Bylo to koncem června. Bylo to asi 28. toho měsíce, kdy za mnou přišel můj nadřízený a řekl mi tohle. A během toho týdne jsem v podstatě každou směnu pracovala dvojnásobek… jelikož jsem studovala na vysoké škole, zastávala jsem pozici zvanou per diem. To znamená, že když přijdu do práce, tak často zaskakuji a jdu tam, kde mě v nemocnici potřebují. Takže na té směně mi můj vedoucí řekl, že jsme měli třikrát víc hospitalizací, než kdy viděli. Druhý den jsem pracovala dvojnásobek… rozdělila jsem si hodiny mezi dvě různá oddělení. A dostala jsem hlášení o každém pacientovi na obou těch jednotkách.

Tehdy jsem si uvědomila, že to byla poškození z vakcíny. To bylo asi 30 pacientů na jednotku. Dostala jsem zprávu, že každý z nich tam byl kvůli nějaké zvláštní sraženině, o které jsem nikdy neslyšela, kvůli mrtvici, infarktu… Do toho dne jsem viděla čtyři pacienty s rychlým nástupem Guillainův–Barrého syndromu. Za celou svou kariéru jsem viděla 2… za 10 let jako zdravotní sestra v akutní péči jsem se starala o 2 pacienty s Guillainův–Barrého syndromem. Ale nyní během krátké doby pár týdnů jsem viděla čtyři případy.

Měla jsem možnost zeptat se dvou z těchto pacientů přímo, co si myslí, že byla příčina nástupu jejich syndromu a dva z nich mi řekli, že dostali COVID vakcínu v posledních 24 hodinách od nástupu příznaků. Tak jsem se obrátila na své vedoucí a řekla jsem… dostala jsem hlášení o dvou jednotkách plných pacientů, kteří mají všichni nejzvláštnější sadu příznaků, a několik z nich potvrzuje, že právě dostali tyto COVID vakcíny, jak to mám nahlásit?

A odpověď mých přímých nadřízených zněla: Nemůžeme to hlásit, protože nemůžeme prokázat, že právě tyto vakcíny jsou příčinou jejich stavu. Jedna z mých kolegyň, která byla vlastně zdravotní sestrou na očkovací klinice, se na mě jednoho dne obrátila a nepřijde to veřejně říct, protože se bojí, že přijde o práci. Ale na totéž se zeptala svého nadřízeného. A on jí řekl, že pokud nahlásí jedinou nežádoucí příhodu, bude vyhozena.

Takže jsme byli neustále pod tlakem, abychom neoznamovali všechny mé obavy týkající se COVID protokolů pro hospitalizované pacienty, které nebyly řešeny. Několikrát jsem se zmínila, že mám pocit, že porušujeme naši přísahu, byla jsem ignorována. Takže to bylo krátce poté, tehdy v červnu 2021, kdy jsem nechala doručit právní dokumenty několika členům mé nemocnice a oni mě vyhodili jako odvetu za to, že jsem se je snažila hnát k odpovědnosti za to, čeho jsem byla svědkem. Ale hodně jsem se ptala sám sebe. Jedna z nejdůležitějších věcí, které je třeba si zde všimnout. Když mi lidé říkají, jako: proč vy se ozýváte a vaši kolegové ne?

A tady chci opravdu uznat, jak je možné, že jsem se dostala do této pozice, protože si myslím… všimla jsem si, když se to všechno dělo, že asi 30 % mých kolegů vidělo to, co já. A je to takový ten smysl pro detail, kritické myšlení, schopnost opravdu hluboce analyzovat to, co vidíte, a pak dál pátrat po tom, proč se to dělo. A tak jsou tyto typy dovedností v kombinaci s tím… nechodila jsem na střední školu do státní školy. A celá ta situace na COVID odděleních mi připomněla, jak jsem se cítila na střední škole, když jsem se učila doma a nebyla jsem v davu.

A viděla jsem, že se to děje i u mých kolegů. Viděla jsem, jak chtějí být s davem. Nechtěli se ozvat. Nechtěli potenciálně ohrozit svůj příjem. Měli hypotéky, a tak se rozhodli… víte, dělat to, co bylo snadné, a dělat, co se řeklo. A já jim říkala, že to nejsilnější ze všech věcí, které se staly v posledních dvou letech, je to, že jsem svobodná. Já se dívám na své kolegy a vím, že prodali svou duši. Víte, dělají tyhle věci. Ohrožují svou etiku a morálku. Mně to dodalo spoustu síly, protože vím, že moje děti mají doma vůdce a že jim dodá odvahu to, co viděly, že jsem udělala. A na konci života, na konci dne, to jsou věci, na kterých záleží. Na mé výplatní pásce nezáleží.

A tak si myslím, že to je opravdu něco, co jsem si z toho všeho odnesla, je to, jak svobodně se cítím a jak jsem šťastná, že mohu svým dětem ukázat, jak žít svobodně.

T: Děkuji vám za to. Mám pár otázek ohledně toho, co jsme slyšeli od ostatních. Tak se snažím v hlavě vyřešit, co se děje? Řada lidí nám tu říkala, jak neočkovaní… a každý jeden je neočkovaný prošel tím nemocničním protokolem – ventilátor a smrt. Víte, o čem mluvím.

Teď se snažím přijít na to, protože víme, že nemocnice jsou plné očkovaných, ale ti zřejmě nejsou na odděleních neočkovaných. A můžou tam být lidi, kteří se nechali očkovat, kteří byli ventilováni a zemřeli. Nevím, nemůžeme je najít. Stejně jako jsme nemohli najít lidi, kteří zemřeli na spalničky před lety, když bylo tolik úmrtí na spalničky. Stále hledáme. Co jste tam viděla?

Teď jsme měli jednu COVID sestru, která nám řekla, že systém účtování vám nedovolí kódovat někoho… pokud jste měla jeden Pfizer, jednu Modernu a jednu J&J, jste označena za neočkovanou. A systém účtování by jim nedovolil dát… dovolil vám uvést „ventilované neočkované úmrtí” a pak jen „ventilované úmrtí”, ale nebylo tam možné uvést, jestli byl člověk očkovaný. Co si o tom všem myslíte?

G: My jsme vlastně vedli rozhovory, v mé komunitě existovala podpůrná skupina pro zdravotníky, kteří byli vyobcováni a diskriminováni, protože stejným způsobem, jakým byli diskriminováni pacienti za to, že se rozhodli nenechat se očkovat, byli diskriminováni i zaměstnanci. A to byla vlastně jedna z věcí, která se objevila, když jsme se sešli a začali mluvit, jak jsme si všimli systémů dokumentace pro rozpoznávání lidí, kteří byli očkováni nebo neočkováni v mé komunitě. Byla jsem propuštěna v říjnu 2021. Takže bylo šest měsíců, kdy jsem byla s přestávkami v nemocnici a pozorovala, jak změnili systém EPIC. Moje nemocnice používala systém EPIC.

A konkrétně v mé nemocnici jakýkoli pacient, u kterého byl diagnostikován COVID, se do karty automaticky vyplnil jako neočkovaný. A oni nás nezaškolili, jak to změnit, byl to červený pruh, který šel přes horní část grafu s nápisem neočkovaný, a oni nás nenaučili, jak to změnit. Takže vám s jistotou řeknu, do týdne od zahájení očkování veřejnosti, jak jsem pracovala na COVID jednotkách, alespoň 50 % COVID pacientů, které jsme měli, byli očkovaní.

Nikdy se nestalo, že by moje nemocnice měla oddělení plné neočkovaných pacientů, jakmile byly tyto vakcíny zavedeny. Bylo to tak, že naše počítačové systémy byly zmanipulovány, aby prosazovaly tuto agendu. Takže to bylo v Kaiser Permanente v Kalifornii.

Organizace Sutter Health… měla jsem kolegyni, se kterou jsem mluvila, která pracovala pro tuto nemocnici, a jejich systém EPIC byl nastaven s rozbalovací nabídkou, kde byly jen dvě možnosti, které si mohla vybrat. Když dostala pacienta s diagnózou COVID, v jejím systému byly dvě možnosti, které mohla vybrat, že daný pacient není očkovaný, nebo že jeho očkovací status není znám.

Takže každého pacienta, který měl COVID, byla nucena dokumentovat s neznámým očkovacím statusem, a když jsem pak viděla, jak to média překroutila, aby řekla, že všichni pacienti, kteří byli hospitalizováni, byli neočkovaní… takhle to udělali. Manipulovali s našimi kartami a nenaučili personál, jak karty upravit, aby vznikly pravdivé důkazy.

Takže to nakonec dopadlo tak, že tito pacienti, kteří byli skutečně očkováni proti COVIDu, jsme se snažili zapsat poznámky, že byli očkováni a že měli COVID. Ale popravdě řečeno, spousta zaměstnanců by se ani nezeptala, jaký je stav očkování pacienta, prostě by předpokládali, že je neočkovaný. Protože to nám bylo řečeno, že s COVIDem jsou hospitalizováni pouze neočkovaní pacienti. Ale tak tomu nikdy nebylo. Takže to byli lidé jako já, kteří se skutečně ptali a kteří se skutečně snažili zjistit pravdu o tom, co se děje, křičeli jsme to ze střech… Ale tyhle věci se prostě ignorovaly a cenzurovaly.

A to je největší část toho všeho, že lidé jako já, kteří tam byli a říkali pravdu… všichni jsme byli vyhozeni a odstraněni z terénu… nebo jsme odešli, protože jsme to nemohli eticky zvládnout. Takže teď nám tu zůstala zdravotnická zařízení plná lidí, kteří nemají páteř, aby se postavili a udělali správnou věc. A tak mám velké obavy o budoucnost medicíny v této zemi. Protože jsme kriminalizovali a trestali všechny zdravotníky, kteří tu skutečně byli proto, aby chránili naše pacienty a rodiny. Je to nebezpečné místo. Já bych do nemocnice nevzala člena rodiny.

T: Děkuji vám, že jste mluvila tak upřímně, že jste byla tak statečná. Opravdu si vážím všeho, co jste udělala a stále děláte.

G: Rozhodně.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Dobré. Je třeba to neustále připomínat. Ještě není konec. Každopádně, některým zabedněncům, kteří to nechtěli slyšet, vidět – těm to mohlo dojít hned po té, co na různých sociálních platformách se ukazovali zdravotníci v synchronizovaném tančení. To už snad opravdu nemohlo dojít jen lidem rozumu mdlého. Protože, kdyby měli plné ruce práce, v životě by nedávali na sociální sítě tyto „tanečky“. Což byla mimochodem hrůza, děs. A ano, nejděsivější je konec videa, kdy sestřička mluvila, že by v životě nesvěřila blízkého člověka do „rukou nemocnice“, že tam zůstali bezpáteřní jedinci bez morálky a studu. U nás se již dlouhá léta nepřísahá na Hippokratovu přísahu a u nás je to bohužel to samé. Lidé, co mají kritické myšlení, smysl pro morálku a smysl pro hledání faktů, které se skutečně děli a dějí, byli a jsou ostrakizováni, a vyhazování. Ti nejlepší odcházejí sami a dobrovolně, protože se na těch hrůzách odmítají podílet.

  2. Ano, celý svět byl a je divadlo!! A nyní se nám zdravotníci „postavili proti vládě“ ale pouze za sebe, hyeny!!! Pro peníze, vyšší platy atp. Ale o smrtelném kovid protokolu atp. ANI SLOVO!!!!!!

    + dodám nové zjištění – bývalý italský ministr zdravotnictví – Roberto Speranza – by mohl být obviněn z vraždy poté, co z e-mailů zaslaných na začátku operace ko*kovid vyplývá, že dobře věděl, že “očkování” zabíjí lidi, ale přesto je své zemi vnucoval! “Podle zpráv Speranza, který v té době věděl, že očkování ko*kovid je pro člověka rozsudkem smrti,” nařídil místním zdravotnickým orgánům po celé Itálii, aby očkování nejen prosazovaly, ale také aby před veřejností zatajily všechna úmrtí a závažné vedlejší účinky a zároveň italské občany falešně ujistily, že očkování je “bezpečné”!! VIZ:

    vigilantnews.com/post/italian-health-minister-under-investigation-for-murder-for-concealing-covid-19-vaccine-deaths/

    “Obvinění spočívá v tom, že odpovědný ministr a vedoucí protidrogového úřadu vědomě a záměrně vystavili nic netušící italské obyvatelstvo tomuto riziku,”
    “Ano, povzbuzovali Italy, aby se nechali očkovat. Očkování bylo dokonce pro některé profesní skupiny povinné. Následně vyšlo najevo mnoho vedlejších účinků, včetně těch smrtelných. Vyšetřuje se vražda, těžké ublížení na zdraví a další, protože Speranza a Magrini zřejmě dali pokyn místním zdravotnickým orgánům, aby úmrtí a závažné vedlejší účinky, které se objevily bezprostředně po zahájení očkování, zatajily, aby neohrozily očkovací kampaň – a ujistily občany o jejich bezpečnosti.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů