JP Sears – Nová zjištění o počtu úmrtí na covid

Ve zkratce...

Nová zjištění o počtu úmrtí na covid odhalují, že pouze 6 % z hlášených úmrtí na covid v USA skutečně zemřelo na covid.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Jako váš důvěryhodný odborník na zdraví vám řeknu, proč byste se měli bát víc než kdy jindy. Ale nejprve… Došlo k nové zápletce v covidové krizi. Na webu CDC jsme právě zveřejnili studii, která ukazuje, že pouze 6 % úmrtí na covid, která jsme vám hlásili, způsobil pouze samotný covid. 94 % případů úmrtí mělo v průměru 2,6 komorbidit.

To znamená, že z 161 392 úmrtí na covid, které jsme vám všude ukazovali, pouze 9 210 bylo skutečných úmrtí na covid. Znamená to, že jsme vás klamali a nafukovali počet úmrtí na covid o 152 182 úmrtí? Rozhodně ne. Protože my opravdu nevěříme v matematiku. Znamená tato nová informace, která prokazuje, že covid je mnohem méně smrtelný, než jsme se vás snažili přesvědčit, že byste už neměli žít v intenzivním strachu? Rozhodně ne. Jako vaši důvěryhodní odborníci na zdraví považujeme svůj původní odhad více jak 2 milionů úmrtí na covid v USA za mnohem přesnější číslo než 9 200 úmrtí, ke kterým skutečně došlo.

A 90 % lidí z těch 9 210 úmrtí bylo v pokročilém věku. Což znamená, že mladí lidé jsou ve velkém riziku, protože nikdy nevíte, kdy se váš věk najednou posune o několik desítek let dopředu. To, že lidé našli tyto zveřejněné informace a šíří je po sociálních sítích, nebylo součástí naší plandemie, protože to lidi vystavuje riziku, že nebudou vyděšení k smrti z této statisticky ne moc smrtelné nemoci. Naštěstí jsme začali s očerňovacími kampaněmi zaměřenými na zdroje, které upozorňují na tyto nepravdivé zprávy založené na faktech. Hledejte výrazy jako konspirační teorie, které používáme, abychom tyto nové statistiky udělali nepodstatné.

Také je už cenzurujeme na sociálních sítích. Pro ochranu všech. Abychom vám pomohli zapomenout na tyto nové zásadní informace, pohřbili jsme je na webu CDC… hodně štěstí s hledáním. Pouze 6 % ohlášených úmrtí na covid ve skutečnosti zemřeli na covid? Teď je skvělý čas na to, zdiskreditovat lidi, kteří mluví o těchto nových informacích s dobře promyšleným, emočně nabitým komentářem, kde vyvrací něco, co neřekli. Jako třeba: „Takže říkáš, že ti ani nezáleží na lidech, kteří zemřeli na covid?! Jsi rád, že zemřeli? Chceš, aby nemocní umírali?”

Jestli se vám líbí tvorba a překlady na tomto webu, zvažte podporu dlouhodobého chodu projektu, děkuji.
PODPOŘIT PROJEKT

No… jelikož neřekli nic, co by na to poukazovalo, váš emočně nabitý, abstraktní předpoklad je pochopitelně přesnější vyjádření toho, co tím oni mysleli, než co oni sami vyjádřili. Prosíme vás, abyste tyto nové informace nepoužívali jako racionální důvod k přehodnocení úrovně strachu, ve kterým žijete. Protože přehodnocení svého myšlení může způsobit, že změníte názor. A změna názoru je nepohodlná… a potenciální příčina covidu. Protože naše sci-fi ještě neprokázala opak. A nové informace jsou novými zastaralými informacemi. Držte se tedy doby. Proč byste se měli bát víc, než kdy jindy? Protože statisticky řečeno, vaše šance, že na covid neumřete, jsou 99,96 %.

To znamená, že když jste v 0,04 %, kteří zemřou na covid, máte 100% šanci na úmrtí. Podívejte se na čísla. To naštěstí znamená, že máme stále odůvodnění k tomu, vám ničit životy, abychom vám je zachránili. S tím prosím věnujte pozornost počtu úmrtí na covid, který vám budeme na obrazovce stále ukazovat. Dívejte, tady je! Můžete zůstat pod svou pohodlnou přikrývkou strachu, my zapomeneme na úpravu počtu úmrtí „pro přesnost” s ohledem na tyto nové informace. Také vám budeme pro vaši ochranu odebírat vaše práva. A jak by mohla říct žena, kterou zneužívá její muž: „Mlátí mě, jen protože mě miluje,” vy můžete říct: „Oni mi odebírají má práva, jen aby mě ochránili.”

A svoje práva budete nadále odevzdávat, protože se bojíte. Teď když jsme zmátli jakoukoliv jasnost, kterou jste mohli cítit s ohledem na nový počet úmrtí na covid, můžete jít znovu spát. Nenechte si ujít další nové zprávy o tom, co byste si měli myslet a cítit. Ahoj. Tohle video bude nejspíše cenzurované. Ale abychom pomohli šířit myšlenku svobody od strachu a aby měli cenzoři více práce, stáhněte si tohle video a nahrajte ho na svoje kanály, pokud chcete. Máte moje výhradní svolení, tohle video nahrát na jakýkoliv svůj kanál.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů