Sarkasmus bude brzy naší jedinou zbraní (proti covid plandemii)

Ve zkratce...

Jak pomoci lidem si uvědomit drakonická opatření, která nemají žádný smysl? Použijte sarkasmus. Sledujte až do konce.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Muž za jízdy v autě, co mluví z okna do megafonu: Lidi, není potřeba zpochybňovat autority. Vše v televizi je vždy pravdivé. Vláda by vám z žádného důvodu nikdy nelhala a ani vás nemanipulovala. Jen věřte televizi, nadále noste roušky, jen 14 dalších let ke zploštění křivky a pak se vrátíme do normálu. Všichni děláte skvělou práci… děkuji vám za vaši službu, milujeme vás. Není třeba nic zpochybňovat, pane. Vláda vás miluje, nikdy vám o ničem nebude lhát. Nadále noste roušky a vše bude super. Děláte skvělou práci. Děkuji za spolupráci. Není třeba zpochybňovat narativ… věřte své vládě, věřte médiím a dělejte, co se vám říká. Není třeba zpochybňovat nic, co se nám říká. P.S: vakcíny jsou nesmírně dobré pro vaše zdraví.

Není třeba zpochybňovat vakcíny, není třeba mít obavy, proč vám vláda chce píchat těžké kovy, není třeba se ničeho obávat. Vláda vás absolutně na 100 % miluje a chce, abyste byli zdraví a šťastní. Nemusíte tedy myslet sami za sebe. Vláda je váš přítel. Věřte vládě. Věřte mainstreamovým médiím. Na 100 % vás milují. Vakcíny jsou dobré pro vaše zdraví. Udržování rozestupů je dobré pro vaše zdraví. Nikoho neobjímejte, nikoho nemilujte, držte se dál od cizích lidí, mějte strach z druhých lidí… to vás udrží v bezpečí.

Jen se izolujte, nechoďte na slunce, jen se zavřete do suterénu. Žijte život ve strachu a držte se dál od cizích lidí, a tohle vše skoční. Jen 14 dalších dní ke zploštění křivky, že lidi? 14 dní ke zploštění křivky a vše bude v pořádku. Milujeme vás. Doporučuji vám, abyste se probudili a uvědomili si, co se vlastně děje, protože tohle bude pokračovat, dokud to nezastavíte. Tohle je mimochodem sarkasmus, pokud to někdo nechápe. Milujeme vás. Gratuluji vám, že dodržujete nařízení, že důvěřujete zprávám a nic nezpochybňujete.

Všichni děláte skvělou práci, že dodržujete nařízení. Rozhodně neprobíhá psychologická operace, když jste přesvědčeni o realitě založené na strachu, která nemá nic společného s tím, co se děje…

Muž, co přišel k autu ho napadnout: Jdi do hajzlu! Zklapni!

Muž v autě: Ty zklapni. Hej, vypadni. Vypadni sakra.

Útočník: Jdi do hajzlu!

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů